VIVE Group

Opinie o VIVE Group

Gnomi

A jak Wam się podobają zmiany może jakieś opinie?

Alicja
@Gnomi

Zmiany? A jakie tak właściwie zaszły, że to sprawdzasz? Coś dużego pewnie?

Im
@Gnomi

W ogóle się nie podobają..

Gnomi
@Alicja

Nie sprawdzam tylko pytam a zmiany nie są może duże lecz jednak system trzyzmianowy powraca i trochę zmian wokół tego chyba jest

@Gnomi

Tylko na jednej hali są nocki

OBIECANKI CACANKI

Mam pytanie do zespołu HR... Przyjmując ludzi do pracy podczas rozmowy rekrutacyjnej były zapewnienia ze strony zakładu że firma idzie na rękę pracownikom z poza Kielc i będzie rozlokowywała tak pracowników żeby mogli dojeżdżać z innymi osobami . Okazuje się że od likwidacji 3 zmiany nie jest już tak kolorowo . Nie wszyscy pracownicy mogą z tego przywileju korzystać . Teraz znów zostanie wprowadzona 3 zmiana na niektórych halach i okazuje się że część ludzi nie będzie miała czym dojeżdżać bo znów ma dojść do kolejnego rozdzielana ludzi nie zważając na to że ci ludzie nie będą mieli z kim dojeżdżać. dlaczego nie potraficie tym ludziom iść na rękę i skonstruować tak ekipę żeby osoby spoza Kiec miały możliwość z kim jeździć do pracy. Nie oszczędzacie nawet DOJEŻDŻAJĄCYCH małżeństw bo i oni mają być rozdzielani na osobne zmiany . Zobaczycie co się będzie działo po 1 listopada ile będzie składanych wypowiedzeń , ale widocznie takie robienie zamętu wam pasuje , obyście się tylko nie obudzili z ręką w nocniku . Pozdrawiam .

@OBIECANKI CACANKI

Witaj, Przy zatrudnieniu nowych osób do pracy, ich przydziału dokonuje produkcja, z uwzględnieniem rekomendacji HR . Staramy się znaleźć kompromis pomiędzy preferencjami kandydata i potrzebami firmy, co nieskromnie mówiąc, zazwyczaj nam się udaje. Zdajemy sobie sprawę również z tego, że pracownicy są umówieni na wspólne dojazdy do pracy i nie chcielibyśmy tego zmieniać. Nie zawsze jednak mamy wiedzę o tym kto z kim dojeżdza. Otrzymujemy już pierwsze informację o pewnych trudnościach z tym związanych i robimy wszystko, żeby je rozwiązać pozytywnie dla wszystkich stron. Jeśli jeszcze nie zgłosiłeś/zgłosiłaś swojej sytuacji i swoich potrzeb do to bezpośredniego przełożonego, możesz to zrobić także do Zespołu HR pod adesem HR@vive.com.pl. Pamiętaj, aby zrobić to jak najszybciej to możliwe. Pamiętajmy, że dopóki rozmawiamy, nie ma sytuacji bez wyjścia. Miłego dnia, Zespół HR

Iwona
@VIVE Group

Serdecznie dziękuję za odpowiedź. Moja sprawa jest obecnie weryfikowana ale pocztą pantoflową można się dowiedzieć że wszystko skończy się happy-endem :) .Serdeczne pozdrowienia dla Pana Sylwestra :)

@Iwona

Iwona, cieszymy się, że planowane jest poztywne rozwiązanie. Również pozdawiamy Sylwestra! :) Miłego dnia, Zespól HR

Dodi

Co się robi w pierwszych dniach pracy I na czym polega praca I czy jest bardzo ciężka

@Dodi

Witaj Dodi, Zapraszamy Cię na rozmowę rekrutacyjną. W zależności od stanowiska jakie Cię interesuje, chętnie opowiemy o warunkach pracy i zadaniach jakie realizują nasi pracownicy w pierwszych dniach na stanowisku pracy. Przedstawimy Ci także system wynagradzania, opowiemy o naszych benefitach pracowniczych i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem e-maila: HR@vive.com.pl Pozdrawiamy, Zespół HR

Kns

Mam pytanie po co było rozbijanie zmiany S2 przechodzenie na system 2 zmianowy a po pol roku wycofywanie się z tego?

Obsługa Klienta

Na wstępie, bardzo sympatyczna Pani, konkretne pytania, konkretne oczekiwania. Odezwą się. I tak też się stało. Zaproszenie na dzień próbny na 6h, umowa zlecenie podpisana. Na koniec dnia próbnego pytam, na którą przyjść jutro. Dadzą znać, zadzwonią. No i prócz przelewu za te 6h pracy kontaktu ze strony firmy nie było ŻADNEGO. Uważam, że w takiej sytuacji powinno poinformować się pracownika a nie zostawiać go beż odzewu. Pierwszy raz spotkałam się z taką nieprofesjonalne sytuacją .

Proponuję przeszkolić pracowników z rekrutacji :)

Arl

Pytanie do HR- czemu usuneliscie mój wpis apropo ankiety na temat "brygadzistek"???

@Arl

Witaj, Twój komentarz jest dostępny w innym wątku, proszę zapoznaj się z pozostałymi treściami :) Zespół HR ma wpływ na wiadomości, które zawierają treści wulgarne oraz naruszają dobro osobiste naszych pracowników. Miłego dnia, Zespół HR

Nemo

Dziś była impreza firmowa z okazji 30 lat firmy. Pracując w Vive prawie 12 lat i nie mając "stołka" wiecie jak jesteście traktowani, tak jak świeżak co robi 4 miesiące (nie chodzi mi o jakiekolwiek prezenty). Dzięki tej imprezie wiem że dla Vive pracownicy nic nie znaczą. Dzięki temu że już wiem że w rodzinie Vive nie znaczę nic, będzie mi łatwiej odejść.

Qqw
@Nemo

Naprawdę do tej pory myślałeś(łaś) że cokolwiek dla nich znaczysz?Ja myślę że ci starsi stażem pracownicy są specjalnie tak traktowani aby sami odchodzili Wszyscy ci, którzy są trochę wyżej od pracowników zachowują się jakby byli prezesami tej firmy Zaczynając od niektórych brygadzistów Mają władzę absolutną i takie same uprawnienia Są nietykalni i z reguły nie zapracowuja się zbytnio Szkoda o tym pisać bo za chwilę wpisu nie będzie Zostanie usunięty Już raz był podobny wpis , ale tylko kilka godzin Te kilka zdań prawdy źle świadczą o,"rodzinie Vive"zresztą dla kogo rodzina to rodzina Dla nas szeregowych pracowników nie,dla tych ciut wyżej na pewno tak

Sm
@Nemo

Wydawało mi się, że prezes dziękował wszystkim starym pracownikom, tym którzy odeszli i tym z krótkim stażem też. Tak samo podchodził i rozmawiał praktycznie z każdym od góry do dołu... Nie wszystkim się dogodzi

Bylyyy
@Qqw

Masz dużo racji w tym co piszesz. Rodzina Vive to brygadzisci i kierownictwo a szary pracownik jest tyko do robienia norm i wyników aby zgadzaly się tabelki. Czy ktoś wie jakie jest slowo kluczowe w Vive?MAŁO MAŁO MAŁO!!!Ten zakład obrał złą drogą bo nie tak buduje się dobrą opinię pośród wielu pracodawców na rynku. A co do usuwania komentarzy to i tak nie do końca przynosi korzyści gdyż nawet po usunięciu komentarzy niesmak pozostaje bo jednak ktoś to przeczytał a PRAWDA jest gorzka i niesmak pozostaje

@Nemo

Witaj, Na początku chcemy gorąco podziękować wszystkim uczestnikom Pikniku z okazji 30-lecia firmy. Uczestnicy dopisali pomimo kapryśnej pogody. Organizatorzy wydarzenia, na czele z Panem i Panią Prezes, robili wszystko, żeby każdy czuł się komfortowo. Gdyby jednak podczas Pikniku miała miejsce sytuacja, o której chciałbyś nam powiedzieć, skontaktuj się z nami poprzez wiadomość mailową HR@vive.com.pl Pozdrawiamy, Zespół HR

!!!!
@Qqw

Masz rację w 100%, brygadziści czują się nietykalni. Nie robią niektórzy nic a do wypłaty 4 z przodu!Albo pożal się Boże jakieś specjalistki co to pojęcia nie mają gorzej od zwykłego pracownika, bez telefonu nic to nie potrafi, szacunku do ludzi zero. Za co to pieniądze bierze! Ja bez telefonu wiem co mam robić A poza tym nie wolno mi go używać. Ona cały czas na nim wisi - wiemy wszyscy o kim mowa. Wystarczy kamery sprawdzić. Może najwyższy czas anonimowe ankiety wprowadzić! Ale takie bez numeru pracownika, zmiany i hali a wtedy prawda wyjdzie na jaw.

@Qqw

masz racje wszyscy starzy pracownicy zostali zmuszeni zeby odejsc z pracy - mlodzi nic nie wiedza o przekretach styarzy wiedzieli wszystko

@!!!!

Niestety to prawda, ja też uważam że najgorsze co jest w tej firmie to chamstwo i brak szacunku do pracownika. Pseudo brygadzisci od pługa odjęci z kompleksami co się pastwia nad zwykłymi pracownikami, ciągle szantaże i zastraszanie. Brak słów!!!

Arl
@!!!!

Jestem 100%za ankietą. Niech się w końcu skończy ta (usunięte przez administratora) brygadzistek " Zamiast poprawia. komfort pracy to większość tylko psuje atmosferę i obniża chęci do pracy. Pozdrawiam tych co powinni z tym coś w końcu zrobić.

@!!!!

Brygadziści i panie z kontroli to w innym świecie żyją nie wiedzą jak się pracuje i patrzą tylko dołożyć roboty ,którą one powinny wykonać.. Chcą żebyśmy za nich robiły.

Witaj, w dalszym ciagu przypominamy i zachęcamy do dzielenia się swoimi opiniami na temat pracy w VIVE Group. Nie znając dokładnie sytuacji, nikt nie jest w stanie się do niej ustosunkować- poprosimy o szczegóły na adres HR@vive.com.pl Pozdrawiamy Zespół HR

Aktualność
SPORTOWO I EKOLOGICZNIE – INAUGURACJA SEZONU 2022/2023

Było sportowo, ale i ekologicznie! A więc tak jak lubimy.
W sobotę (3.09) z przyjemnością wzięliśmy udział w inaugurującym meczu Łomża Industria Kielce – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, w ramach nowego sezonu PGNiG Superligi. Jako członkowie JoinBertus wiemy, jak łączyć obydwa tematy!
Tego dnia mówiliśmy o ekologii oraz jej ważnej roli w naszych działaniach. Opowiadaliśmy o zrównoważonej modzie w naszych sklepach VIVE Profit (a konkretnie naszym sklepie w Kielcach, na ulicy Krakowskiej 167), możliwościach, jakie daje nam nasza akcja Game4Planet oraz w jaki sposób możecie dać drugie życie ubraniom, których już nie nosicie. Dopełnieniem naszego stanowiska były meble z kompozytu VIVE Texcellence.
W dużym skrócie – było dużo zabawy i uśmiechu! Cieszy nas to, że coraz więcej młodych ludzi, chce poprzez małe, ekologiczne uczynki wspierać naszą planetę.
A jak kształtował się wynik meczu? 40:28 dla Łomży Industrii Kielce!! Gratulacje dla obu drużyn!
Oprócz nas, w wydarzeniu towarzyszyły nam inne firmy oraz instytucje, które rozumieją potrzebę prowadzenia odpowiedzialnego biznesu, m.in. Industria, 4-ECO, VIGO, Miasto Kielce, czy Fundacja Odzyskaj Środowisko.

Oby więcej takich wydarzeń na zielono!
GrubyRys

Czy ktoś wie kiedy wróca nocki ?

@GrubyRys

Witaj, na ten moment nie potrafimy odpwiedzieć na Twoje pytanie. Jednak obiecujemy, że będziemy informować wszystkich na bieżąco, gdy tylko wrócą nocki. Miłego dnia, Zespół HR

@GrubyRys

Są dwie plotki: od stycznia lub kwietnia

@GrubyRys

Duża większość pracowników nie chce żeby wróciły nocki, to jest mordeka dla organizmu, w dzień człowiek czuje się jak zombie a w nocy haruje to jest wycieńczające dla organizmu

Omg

Nocki nie wrócą!!!!Osoba może wpływowa lecz nie decyzyjna. Więc nie pozostaje nic innego jak wróżenie z fusów. Będzie nie będzie Dowiemy się gdy powiedzą w piątek że od poniedziałku są nocki ot i tyle cały przekaz informacji. Transparentności to się zwie!!!Hehe

Jakie wypłaty po urlopie dostaliście ?

Grumbler

Zapraszanie pracowników bez rodzin[sic!] na 30-lecie jest jak zapraszanie ludzi na wesele bez osoby towarzyszącej. Nietaktowne, żenujące, karygodne wręcz. Jeśli firma nie posiada kasy na "imprezę z klasą" nie powinna robić jej w ogóle. Moim skromnym zdaniem lepiej byłoby kupić jakieś ciasto i zrobić o 15 min dłuższą przerwę. Większość pracowników na pewno byłaby bardziej zadowolona z takiego uczczenia jubileuszu.

@Grumbler

Witaj, 30-lecie działalności firmy jest wydarzeniem, które chcielibyśmy uczcić w gronie pracowników VIVE Group. To właśnie z tej okazji organizowany jest Piknik, o którym piszesz. W przyszłości planujemy szereg wydarzeń, na których z przyjemnością zobaczymy naszych pracowników z rodzinami i osobami towarzyszącymi. Miłego dnia, Zespół HR

@VIVE Group

A ile takich imprez wraz z rodzinami bylo przez te 30 lat!!!!!Więc znowu tylko obietnica ZENADA

Cześć, nawet jeśli dotchczas takich nie było to czas to zmienić. Planujemy, analizujemy i szukamy inspracji do realizacji naszych pomysłów. Gdy tylko dopniemy wszystko na ostatni guzik, bedziemy to komunikować wszystkim pracownikom. Póki co, gorąco zachęcamy do udziału w Pikniku dla pracowników. Pozdrawiamy, Zespół HR

@VIVE Group

Nigdy nie było żadnych imprez integracyjnych dla pracowników, ludzie się nie znają to nie dziwcie się że nie ma chętnych na na wspólne świętowanie 30 lat VIVE

@VIVE Group

A jakiś konkret? Może być bez daty. Bo planować to ja sobie mogę wyjazd na Majorkę w przyszłym roku, na który i tak mnie nie będzie stać.

@Nemo

Uważamy, że przyjemnie spędziemy czas w rodzinnym gronie wspólnie świętując np. Dzień Dziecka :) Miłego dnia, Zespół HR

nowy.

Witam, Gdzie jest lepiej Olszewskiego czy malikow? Oraz ile zarabia nowy pracownik?

@nowy.

Cześć, zapraszamy Cię na spotkanie rekrutacyjne, pokażemy Ci jak pracujemy, opowiemy o wszystkich halach i produkcji. Przedstawimy Ci także system wynagradzania, opowiemy o naszych benefitach pracowniczych i odpowemy na wszystkie Twoje pytania. Pozdrawiamy, Zespół HR

Była
@nowy.

Nigdzie nie polecam tam pracy

@Była

Witaj, chcielibyśmy poznać powody, dla których nie polecasz pracę w VIVE Group. Skontaktuj się z nami i przekaż szczegóły - HR@vive.com.pl Miłego dnia, Zespół HR

Sortownia czy magazyn?

Fajna firma z misją i dużym potencjałem. Super ludzie. Polecam

Dziękujemy za Twój komentarz! Niezywkle miło czytać opinię osób zadowlonych z pracy w VIVE Group :) Ściskamy mocno, Zespół HR

Palec Sprawiedliwości

Nie wiem kim jesteś, ale na pewno nie pracownikiem produkcji.Ale zacznijmy od początku.Fajna to była 20 lat temu, kiedy trzeba było mieć niezłe kontakty żeby się do niej dostać.Misja owszem kiedyś, ale na pewno nie teraz. Teraz misją jest wyniszczenie pracowników w celu...sami sobie dopowiedzcie. Potencjał również i znowu się powtórzę, stanowią go przede wszystkim PRACOWNICY. Obecnie to garstka tych, którzy znają się na tym co robią i robią to DOBRZE. Cała reszta przychodzi do pracy byle ,(usunięte przez administratora)." dniówkę. Super ludzie, owszem jest ich ,,kilka", pozostali zrobią wszystko żeby Cię zniszczyć, wykorzystać, ośmieszczyć i wejść na Twoje miejsce. Proszę HR o nie zamieszczanie komentarza typu: ,,skontaktuj się", ,,porozmawiamy", ,,pomożemy", ,,wszystko można wyjaśnić".Przepraszam za wyrażenie: (usunięte przez administratora). prawda. Wszystko jest zamiatane pod (usunięte przez administratora). Każdy (usunięte przez administratora), praca w nieludzkiej atmosferze o mobbingu nie wspomnę. Czy musi w tej firmie wydarzyć się tragedia, żeby zarządzający nią przejrzeli na oczy. Panie Prezesie ludzie boją się, że stracą pracę i dlatego to wszystko znoszą. Mówił Pan, że chce żeby było jak kiedyś. To proszę coś z tym zrobić. Organizowane były spotkania z Panem i co z tego. Po nich, każdy kto zadał niewygodne pytanie, odczuł to i to dotkliwie - tak, tak było. Wiem, że czytają to nie tylko pracownicy ale i ,,szczeble wyższe". Dbajcie o nas i szanujcie nas bo JESTEŚMY LUDŹMI", którzy na was ( celowo z małej ) zasuwają. I zapamiętajcie sobie, że nikt nie wie co się wydarzy za dzień, miesiąc, rok. Sytuacja może się odwrócić a wtedy ....... Tak że osóbko, która to napisałaś nie kompromituj się takimi wpisami. Podejrzewam, że 1/3 swojego czasu spędzasz na dymku z przełożonym i donoszeniu mu lub jej, jak to nikt nic nie potrafi oprócz ciebie.

@Palec Sprawiedliwości

Rozumiemy to, że obecnie wprowadzane zmiany mogą być dla niektórych trudne. Jesteśmy natomiast przekonani, że wniosą ostatecznie wiele dobrego. Jesteśmy również zwolennikami powiedzenia „słowa niewypowiedziane nie będą zrozumiane", zatem jeśli nie zgłosisz do HR sytuacji, z którym się nie zgadzasz, nie będziemy mieli możliwości, żeby zareagować. Cenimy sobie wzajemny szacunek, współpracę i zaangażowanie, wierzymy również w to, że naszymi działaniami „zarazimy” tymi wartościami wszystkich pracowników VG. Cenimy każdą osobę pracującą w naszej organizacji, ponieważ to dzięki ciężkiej pracy każdego z nas, firma od 30 lat wciąż zapewnia stabilność zatrudnienia dla wielu mieszkańców naszego regionu. Chcemy działać szczerze i transparentnie, dlatego chcielbyśmy z Tobą osobiście porozmawiać. Zapraszamy do kontaktu i spotkania indywidualnego z nami - napisz na adres HR@vive.com.pl Pozdrawamy, Zespół HR

Urlop

Bardzo fajna, teraz pozabierali dodatki za urlop wypoczynkowy, byłeś na urlopie zarobisz mniej w miesiącu. Gratulacje dla tego co to wymyślił, wiedzą jak zadbać o pracownika żeby pracował jak najdłużej. Kazdy dziesiatej osobie powie jaka panuje atmosfera i za co pieniadze zabieraja, Później się dzwonią że nikt nie chce tam pójść do pracy jak usłyszy nazwę firmy vive.

Były

Baju
@Urlop

LoL
@Baju

Olewacz
@Baju

Niestety informacje wisiały od kwietnia, tylko trzeba czytać …

@Urlop

@Zainteresowany

Z1
@Zainteresowany

@Z1

Nemo

Ilu chętnych wybiera sie 17 września na piknik w sobotnie wolne popołudnie zostawiając rodzinę w domu?

@Nemo

A co szykuje się jakaś integracja?Wiesz coś więcej

Lalo

Witam. Czy można uzyskać informację, ile netto zarobi nowo zatrudniony pracownik produkcji? Pozdrawiam.

@Lalo

Ok 3200

@Lalo

Dziękujemy za komenatrz! :) Na wynagrodzenia pracowników składa się podstawa + premia, mamy równeż interesujące benefity pracownicze. Chętnie przedstawimy Ci szczegóły, napisz do nas na adres HR@vive.com.pl. Miłego dnia, Zespół HR

im470
@VIVE Group

Serio benefity? Pracuję dwa i pół roku i pierwsze słyszę o takim czymś. Ani kierownik, ani brygadziści nigdy o czymś takim nie wspominali, a przepraszam można dostać jabłuszka jak się uzbiera jakąś tam ilość plastikowych zakrętek. Podczas przyjęcia do pracy nikt z działu HR nie zająknął się o jakichkolwiek benefitach. Starsi stażem pracownicy patrzyli na mnie jak na kosmitę gdy padło to pytanie.

@im470

Dziękujemy za komentarz. Jest nam bardzo przykro, że nie otrzymałeś dotychczas takich informacji. Każdy pracownik VG ma dostęp do benefitów pracowniczych. Chcielibyśmy Ci o nich szerzej opowiedzieć na spotkaniu, dlatego skontaktuj się z nami poprzez nas adres - HR@vive.com.pl Pozdrawiamy, Zespół HR

@im470

Ja pracuję 7 lat i nic o tym nie wiem.

@ Pracownik Podczas wdrożenia na panelu kadrowym omawiane są zawsze szczegółowo benefity pracownicze. Każdy ma również możliwość, żeby zadać wtedy dodatkowe pytanie - nie wszyscy jednak z tego korzystają. Gdybyś chciał dowiedzieć się szczegółów, dotyczących benefitów, napisz do nas - HR@vive.com.pl Miłego dnia, Zespół HR

aaa
@VIVE Group

Czy to prawda że planowane są zwolnienia grupowe w Vive?

@aaa

Witaj, nie posiadamy takich informacji, ale gdybyś chciał się z nami podzielić swoimi - przyjdź do nas albo napisz na HR@vive.com.pl :) Ściskamy mocno, Zespół HR

Po jakim czasie od złożenia wniosku wypłacane są wczasy pod gruszą?

Witaj @Anonim, w celu uzyskania odpowiedzi, zapraszamy na dyżur kadrowy. Przypominamy, że pracowniy Działu Kadr i Płac, dyżurują w budynku Głównym, zgodne z poniższym Hamonogramem: wtorek 12.00-16.00 środa 8.00-12.00 czwartek 12.00-16.00 Piątek 8.00-16.00 Gorąco zapraszamy!

@VIVE Group

Czy Pani (usunięte przez administratora)ma ten sam telefon służbowy, co miała?

@Obcy

Pani Dorota była w organizacji do końca października 2021. Jeśli potrzebujesz informacji z Działu Personalnego, zapraszamy do kontaktu HR@vive.com.pl Ściskamy mocno, Zespół HR

@VIVE Group

Nie uzyskałem odpowiedzi na zadane przezemnie pytanie!!!

@Anonim

Jeśli nie uzyskałeś odpowiedzi na zadane pytanie, skontaktuj się z Działem Personalnym, napewno wyjaśnimy tą sytuacje. Nasz adres mailowy - HR@vive.com.pl Pozdrawiamy, Zespół HR

Obserwuje
@Anonim

Bo to nie jest miejsce do zadawania pytań, jak masz pytania idz do kadr i powiedzą ci kiedy będzie twoja wypłata, ale placone jest jakoś w połowie miesiąca

Zainteresowana

Witam. Jak długo czeka się na odpowiedź po rozmowie kwalifikacyjnej ?

@Zainteresowana

Witaj @Zainteresowana, Czas oczekiwania na odpowiedź jest uzależniony od wielu czynników. Podczas spotkania rekrutacyjnego Rekruter powinien Cię poinformować kiedy jest planowane jego zakończenie. Zazwyczaj jest to od kilku dni, nawet i do 3-4 tygodni. Gdybyś jedak miała wątpliwości bądź chciała uzupełnić jakieś informacje, proszę skontaktuj się z nami - HR@vive.com.pl Miłego dnia, Zespół HR

Dzień dobry. Czy po odwołaniu spotkania rekrutacyjnego na stanowisko pracownika produkcji z przyczyn zdrowotnych można starać się ponownie aplikować z powodzeniem?

Dzień dobry, odwołanie spotkania z przyczyn zdrowotnych nie powinno być powodem odrzucenia w procesie rekrutacyjnym. Serdecznie zapraszamy do ponownego kontaktu - umówimy termin spotkania, który będzie dogodny dla obu stron :) Miłego dnia, Zespół HR

Kierowca

Witam.jakie są zarobki kierowcy c+e.?jak atmosfera w firmie?tabor zadbany?

@Kierowca

@Kierowca chcielibyśmy dokładniej opowiedzieć Ci o systemie wynagrdzeń. Podczas spotkania w siedzibie naszej firmy będziesz miał okazję zobaczy naszą flotę samochodową. Prześlij do nas swoje CV na adres HR@vive.com.pl, napewno oddzwonimy :) Pozdrawiamy, Zespół HR

Urlop = mniej wypłaty

Pozabierali dodatki za urlop wypoczynkowy, byłeś na urlopie zarobisz mniej w miesiącu. Gratulacje dla tego co to wymyślił, wiedzą jak zadbać o pracownika żeby pracował jak najdłużej. Kazdy dziesiatej osobie powie jaka panuje atmosfera i za co pieniadze zabieraja, Później się dzwonią że nikt nie chce tam pójść do pracy jak usłyszy nazwę firmy vive

A co chodzi z tymi urlopami?????!!!!! Nie opłaca się isc na urlop bo potrącenia są gigantyczne. Nawet niema 100% za dzien urlopu wypoczynkowego!!!! To nie jest prawne według kodeksu pracy!!!!!! To jakiś obłęd...

@PRACOWINIK dziękujemy za dodanie komentarza. Jeśli zauwazyłeś niezgodności na swoim pasku wynagrodzeń, zapraszamy na Dyżur Kadrowy. Pracownik Działu Kadr i Płac przeanalizuje składniki Twojego wynagrodzenia i odpowie na związane z tym pytania. Przypominamy, że Dyżur Kadr i Płac odbywa się przy Recepcji w Budynku Głównym w godzinach: wtorek 12.00-16.00 środa 8.00-12.00 czwartek 8.00-12.00 piątek 8.00-16.00 Pozdrawiamy Zespół HR

Zostaw merytoryczną opinię o VIVE Group - Warszawa

• Jak się pracuje w VIVE Group?

Zobacz opinie na temat firmy VIVE Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 261.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVE Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 214, z czego 24 to opinie pozytywne, 66 to opinie negatywne, a 124 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VIVE Group?

Kandydaci do pracy w VIVE Group napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VIVE Group