Opinie o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP w Warszawa

Hammer

osobiście sobie chwalę, w różnych miejscach pracowałem, ale tutaj najbardziej mi się podoba

horacy887

Odbyłem tutaj staż. Dobre warunki pracy, można w krótkim czasie sporo doświadczenia złapać i znajomości

henka

każdemu kto szuka pracy polecam tutaj aplikować i się sprawdzić. praca jest naprawdę ciekawa

halon

stabilne stanowisko pracy, jasne warunki zatrudnienia, kierownictwo w porządku można się w razie czego dogadać odnośnie dnia wolnego itd, nie ma z tym problemu

Przedstawiciel Handlowy

Krótka rozmowa, mało rzeczowa.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
konatera

Krótko tu pracuję ale już wiem że będę chciał zostać dłużej. Zawsze praca w wydawnictwie mi sie marzyła :)

marlena

Praca mi odpowiada, z kierownictwem dobrze się układa - to zawsze dla mnie było ważne, by nie było niepotrzebnych spięć i ich nie ma na szczęście

vika

pracuję tutaj od około pół roku, praca mi odpowiada. warunki są odpowiednie, wynagrodzenie wiadomo że chcialoby się by było wyższe, ale i tak jest dobre, nie narzekam

Robi

Praca zgodna z moimi oczekiwaniami, jestem zadowolony.

Julia

Kompletnie nie rozumiem tej opinii..... Czy naprawdę jeśli ktoś jest zadowolony z pracy to należy go ukamienować na forum? Brak mi słów.....

AGAVA

Każdy wolałby żeby było lepiej. Jest sytuacja jaka jest, oby tylko się człowiek utrzymał. Póki co robię swoje i mam nadzieję, że będzie coraz lepiej. Mi tu praca odpowiada.

XoXo

Jeśli Ty nie jesteś zadowolony, to zmień pracę zamiast wylewać tutaj żale i pozwól ludziom podzielić się ich opinią. Każdy z nas jest inny więc też inaczej ocenia plusy i minusy pracy w konkretnym miejscu.

Janek

Praca przede wszystkim stabilna, nie jest też trudna. Niezwykle sympatyczna ekipa, dzięki której do pracy chodzi się z przyjemnością

Draczynski

Myślę, że obecnie większość firm musiała mierzyć się z sytuacjami, któe były dla nich nowe. Uważam jednak, że wsip wybrnął ze wszystkiego naprawde bardzo dobrze. Nawet przez chwilę nie musiałem obawiać się o swoje zatrudnienie, a ten spokjój był mi naprawdę potrzebny

Darek

Jasne warunki współpracy, polecam!

Darek

Mam robotę, która mi odpowiada i w której się realizuję. To naprawdę ma-rze-nie!

Majka

ZAWSZE można trafić lepiej. Ja jednak uważam, ze lepiej trafić nie mogłam, dlatego będę się trzymać tak długo, jak tylko mogę. Wynagrodzenie wypłacane na czas, z szefostwem w wielu kwestiach można się porozumieć, dogadać.

Tom

Ja jestem zadowolony - zarobki na satysfakcjonującym poziomie, atmosfera w firmie wspaniała, polecam!

ZASS

Z trzech firm w których pracowałem tu mam najdłuższy staż i też praca najbardziej mi odpowiada. Trafiłem na fajną ekipę i atmosfera jest spoko. A w pracy to też ma znaczenie, bynajmniej dla mnie. Nie ma tak, że z czymś mam problem czy czegoś nie potrafię. Jest w porządku.

maniek

a kto by teraz pracy szukał, ja nie zamierzam i mam nadzieję, że nie będę musiał; tu wiem co do mnie należy, nie mam problemów z ludźmi, pracować trzeba wszędzie przecież; płaca wiadomo, każdy chciałby zarabiać więcej, ale generalnie ja nie mam zamiaru narzekać bo jest w miarę dobrze

kala
@maniek

co nie :) czym więcej tym lepiej, wszyscy zadowoleni :P

KatiK

Szczerze to nie wyobrażam sobie, gdybym miała szukać pracy teraz. Owszem, nie ze wszystkiego jestem zadowolona bo widać co się dzieje. Jednak i tak wolę tu zostać bo wiem co mam. Znam się na tym co robię, znam ludzi, znam firmę. A mam nadzieję, że się poprawi jak się wszystko unormuje.

XXX

mi praca pasuje ekipa jest w porządku

miron

W każdym dziale dużo od ludzi właśnie zależy. Ja na przykład nie mam powodów do narzekania. Grunt to robić swoje i jest w porządku.

Zostaw merytoryczną opinię o Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP - Warszawa

• Jak się pracuje w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Zobacz opinie na temat firmy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 5 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP?

Kandydaci do pracy w Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP
2.1/5 Na podstawie 455 ocen.

Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne WSiP