Opinie o Klimas Wkręt-Met w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Klimas Wkręt-Met. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Klimas Wkręt-Met na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja etykiet, naklejek, przylg, zawieszek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klimas Wkręt-Met w Częstochowa

Xy

Bardzo proszę napisać jakie są, warunki pracy w firmie - czes pracy, umowy i wynagrodzenie oraz czy jest dowóz z Poraja-Z góry dziękuje????

Nie polecam pracy w tej firmie. Niestety zarobki nieciekawe, ciągle brakuje towaru, przełożeni nie reagują na problemy, brak atmosfery itp. Pozdrawiam

Stefan

Jeśli chodzi o zarobki to w jakim są przedziale finansowym? Chętnie się także dowiem, czy pracodawca zapewnia dodatkowe benefity, które mogą podwyższyć i zrekompensować zbyt niskie według Ciebie wynagrodzenie.

Yogi

Jak wygląda sytuacja z pracą w tej firmie na stanowisku PH? Warto aplikować?

Jak wygląda praca na produkcji i czy jest to praca też dla kobiet?Jaki zarobek ? Czy jest to praca na III zmiany?Czy na chwilę obecną jest jakaś rekrutacja na produkcję?

Pracownik Produkcji

pełen profesjonalizm, miłą atmosfera, przyjemna pani ds. rekrutacji

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Szukajacy

Witam. A może się ktoś wypowiedzieć jak warunki pracy na utrzymaniu ruchu? Automatyk czy Elektryk

Bob

Cześć Jest ogłoszenie o pracy w imporcie. Jakieś szersze info? Na jakie zarobki można liczyć na starcie? Mam doświadczenia około 15 lat w kontakcie z chinami.

Darek

Dobry pracodawca ale trzeba pracować a nie tylko stwarzać pozory pracy!

Sfrustrowany
@Darek

Trzeba, trzeba.(usunięte przez administratora)Byłem, zobaczyłem i odeszłam. Kierownictwo problem zna ale ma to gdzieś, bo robota się robi. A szlachta tylko czeka na fajne zlecenia a nowi muszą zapie... bez premii.

@Darek

(usunięte przez administratora)więcej tam chaosu i przypadkowych decyzji niż rozsądnych działań

OlgiertUK

Chce się przyjąć na linię zjechałem z UK i nie mam pomysłu no polska jest nadal trudnym miejscem do życia jak tam jest na linii u was ?Napiszcie

DarekGlauchester

Ja robiłem w podobnej firmie i tak się stało że się w pracy wywróciłem jak się wdrapywalem na pasach po ściance nie było to bardzo wysoko i nie stało mi się nic ale noga jest trochę polamana jestem od 3 Miechów na L4 mam spoko benefit z urzędu. Jak robiłem w UK na takich samych magazynach to tam ziomek z Litwy też tak miał i ma beneficie z councilla siedział chyba cały rok i nie robił. Teraz się zastanawiam jak ten benefit przedłużyć ktoś coś ?

Magazynier
@OlgiertUK

Hej. Patrzę właśnie na linie i ... lipa. Tam nie zarobisz. Jak masz uprawnienia to dawaj na magazyn. Tylko ostrzegam - jak nie umiesz się podporządkować to nawet nie przychodź.

lika

Witam czy ktoś pracował na recepcji w tej firmie? Jest teraz ogłoszenie i zastanawiam się jakie warunki pracy są na tym stanowisku i ile płacą?

Stary człowiek

witam, Jak wygląda użytkowanie samochodu służbowego na stanowisku PH? Możliwa jest jazda po pracy i w weekendy? Jakie są samochody? Ile wynosi realna podstawa netto na tym stanowisku? jak wyglądają premie?

Witam, chciałabym zapytać o oferowane wynagrodzenie w kadrach? Pozdrawiam, Os Katarzyna

N.Nati

Witam. Na jaki okres daja umowe nowym pracownikom?

Pati
@N.Nati

Pierwsza umowa zawsze jest na 3 miesiące, tzw. okres próbny a drugą kiedyś dawali na 1,5 - 2 lat, jednak teraz się pozmieniało i starzy pracownicy dostają umowy na 5 miesięcy. Taka firma.

karol 2
@N.Nati

chciałbym się dowiedzieć ile zarabiają wózkowi na produkcji w kuznicy kiedrzyńskiej 2019r

Arturo

ile zarabia PH W waszej firmie wyrabiając 200% planu,czy powyżej 3 tys jest w stanie osiagnąc

Tak jest w świecie
@Arturo

Za 100% powinien tyle dostać!

Tak jest w świecie

Jedyny ratunek, podnieść pensje! Jeśli firma zarabia kokosy, to powinna się kokosami dzielić z pracownikami, dzięki którym kokosy ma.

ktosiek

witam, prosze o informację nt pracy w dziale handlowym tej firmy. Jako lider interesuje mnie ten producent a widzę, że poszukiwani są PH na terenie całego kraju. Jak zarobki, atmosfera, sama praca i ogólnie firma. Pozdrawiam!

Roberto
@ktosiek

Jako lider załóż sobie firmę u nas sami liderzy

ktosiek
@Roberto

@Roberto może wykaż minimum inteligencji i jeśli masz już coś do powiedzenia odpowiedz zgodnie z pytaniem Zamiast idiotycznego czepiania się, durnego odpowiadania i pokazywania swojego na to wychodzi niezbyt wysokiego pomyślunku ;) . niesamowite, że niektórzy próbują udawać kogoś wybitnie inteligentnego, dowcipnego czy inne dziwne rzeczy a w ogóle im to nie wychodzi. pozdrawiam i czekam mimo tego na konstruktywną odpowiedź.

ba
@ktosiek

na to ze jesteś lider to wpadłeś sam czy rodzice ci powiedzieli?? Jak przyjdziesz do WM to cie szybciutko wyprostują ze będziesz wiedział które pół dnia jest krótsze.

@ba

Następny... "Jako lider..." - miał na myśli pracodawcę jako lidera w branży. Naprawdę, trudno się domyślić... Nie najlepiej to świadczy o czytających. Tak, wiem, że mógł sformułować to zdanie lepiej, niemniej da się zrozumieć kontekst wypowiedzi, naprawdę. Troszkę dobrej woli tylko i mniej złośliwości.

Zawiedziona

Odradzam pracę w Klimas Wkręt-Met. Osoby będące na stanowiskach kierowniczych nie mają pojęcia o zarządzaniu ludźmi. Jeśli zrobisz coś źle będzie o tym wiedziała cała firma. Cały czas jesteś w pracy kontrolowany i o ile kontrola pracownika ma swoje racje, to niestety nie w tym przypadku. Nadmierna kontrola to zastraszanie i podcinanie pracownikom skrzydeł. Tak właśnie się czujemy. Nie ma chyba osoby która nie szukałaby innej pracy. W takiej formie, z tak chorymi zasadami zawsze będzie rotacja pracowników, a co za tym idzie wieczny brak profesjonalizmu firmy jako marki.

Jeden z wielu

Kontrola ma w tym wypadku wiele aspektów. Można wymieniać i wymieniać.(usunięte przez administratora) Dochodzi do tego jeszcze słaba płaca, albo może bardziej jałmużna. Z tego co widzę po wpisach to na magazynie można zarobić więcej niż w biurze...a dojazd dla pracowników biurowych nie jest finansowany przez pracodawcę.

Mrs Always Right
@Zawiedziona

(usunięte przez administratora) Faktem jest, że atmosfera w firmie jest bardzo kiepska i raczej nie ma się do kogo odezwać, żeby cokolwiek poprawić. Jedynym wyjściem jest po prostu zmiana pracy.

Paulina
@Mrs Always Right

Atmosfera jest w dużej mierze tworzona przez pracowników. Czy relacje między nimi są dobre? Rozumiem, że problemy z komunikacją dotyczą głównie linii pracownicy-kierownicy, czy ze wszystkimi przełożonymi trudno się dogadać?

karol 2

Zawiedziona ma racje (usunięte przez administratora)

Mag

A te nadgodziny to za darmo sie zostaje czy dostajesz 50% lub 100 % . Stasiu może ci się nie chciało robić i lepiej siedzieć na bezrobociu bo ja jestem zadowolony. W tym miesiącu dostaliśmy podwyżkę wiec obecnie jest 2500zł netto plus możliwość wyrobienia 800 zł netto premii Ja w tym miesiącu zarobiłem 3600 netto Mi taka wypłata pasuje !

s
@Mag

a i dostales podwyzke tylko dlatego bo kupe osob sie zwalnialo (usunięte przez administratora)

Stasiu
@Mag

Drogi Magu miało być sorry za pomyłkę

Cze-wa

Pracuję w firmie od kilku lat na wydziale Pakownia w Wanatach. Firma rodzinna, właściciel ma hopla, na punkcie czystości i dbałości o środki produkcji, ale tu akurat trzymam jego stronę. Z niewielkiego zakładziku, stworzył dużą firmę, zatrudniającą ponad 800 osób i należy mu się za tę pracę szacunek. Niestety we wcześniejszych latach, firma nie liczyła się w żaden sposób z pracownikami, byli zwalniani za bzdury, a pensje stały w miejscu od kilku lat. Dzisiaj zbierają żniwo takiej polityki, pomimo tego, że warunki pracy nieco się poprawiły, chętnych do roboty nie widać, a ci którzy przychodzą pozostawiają wiele do życzenia. Sprawę ratują Ukraińcy, ale i wśród nich jest coraz więcej (usunięte przez administratora) Socjal jaki gwarantuje firma, to dostęp za 5zł miesięcznie do lekarzy specjalistów, umawianych telefonicznie, ubrania robocze, zwrot za pranie, bony na święta(w tym okresie można zapomnieć o premii). Praca w systemie 3 zmianowym, nie wymaga IQ 160, ale należy uważać, aby się nie pomylić zwłaszcza na stołach lub nabijarkach. Na stołach praca jest najbardziej żmudna ze wszystkich, to 8 godzin odważania kołków i wkrętów, pakowania i naklejania naklejek w jednej pozycji i miejscu. Na sortownicach i nabijarkach, wymagany jest zmysł techniczny, pomagający utrzymać maszyny w ruchu i ich ustawianiu, oraz usuwaniu usterek. Na sortownicach dochodzi obsługa komputera. Przy nabijarkach praca jest nieco cięższa i brudniejsza, niż na sortownicach, ponieważ trzeba zadbać również o ich napełnienie komponentami. Na pakowni są jeszcze paczkarki, a intensywność pracy jest również uzależniona od asortymentu. Na zarobki składają się pensja+20% premii motywacyjnej+premia uznaniowa. Zarobki uzależnione są od stanowiska pracy, np; wózkowi ok.(usunięte przez administratora) jest dość duży hałas i bez środków ochrony słuchu, ciężko jest wytrzymać, do tego latem jest słaba wentylacja i wysoka temperatura z wtryskarek, daje się mocno we znaki. Darmową wodę zapewnia pracodawca, a oprócz tego są ustawione płatne automaty z napojami i żywnością. Firma gwarantuje bezpłatne dojazdy do pracy na Wanaty i do Kuźnicy Kiedrzyńskiej. . Na Kuźnicy Kiedrzyńskiej zarobki są nieco wyższe na produkcji, ale warunki pracy są tam gorsze. Obecnie powstają dodatkowe hale produkcyjne w Wanatach, więc firmę czeka reorganizacja. Małe zarobki są istotną zaporą w pozyskiwaniu nowych pracowników, a również sporo starych, rozważa rozstanie się z firmą, ponieważ między ich zarobkami i nowo zatrudnionymi jest różnica (usunięte przez administratora). Trzeba wiedzieć, że wiele osób pracuje tam po kilkanaście lat.

wania

Po kilku dniach zadzwoniono z wyjaśnieniem i przeprosinami sprawę uważam za niebyłą.

Wania

Byłem dzisiaj umuwiny na rozmowę w sprawie pracy na magazynie po 20 minutach oczekiwania na portierni zrezygnowałem , dalej mogło być tylko gorzej

Zostaw merytoryczną opinię o Klimas Wkręt-Met - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klimas Wkręt-Met?

Zobacz opinie na temat firmy Klimas Wkręt-Met tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klimas Wkręt-Met?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Klimas Wkręt-Met?

Kandydaci do pracy w Klimas Wkręt-Met napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Klimas Wkręt-Met