logo Klimas Wkręt-Met

Klimas Wkręt-Met

Częstochowa

Opinie o Klimas Wkręt-Met

Gold 2016-07-21 21:52
Czy warto zmieniać pracę dla kariery w dziale exportu Wkręt met?
Gawełek 2016-08-01 22:39
Hahahahahahaha............
Handlowiec 2016-08-25 11:39
Janku to idealna praca dla ciebie. Zamiast robić wpisy na zlecenie siadaj na wózek i pracuj w stałych godzinach. Janku tylko załóż kask. Na koniec napisz nam coś jeszcze. Najlepiej jak w tej firmie jest fajnie. Szczególnie jak fajnie jest tym którzy mają po dwie umowy a przez to mniejsze wpłaty na ZUS.
Janku pisz przecież jesteś taki zdolny. Pisz jak najwięcej o wózkach widłowych. Czekamy na twoje interesujące wpisy.
Pająk 2016-09-01 16:58
To jak z wozkami?lajtowo?bo obecnie pakuje torebki do foliopakow za smieszna kase...wczesniej pracowalem w Aristar i podobna atmosfera byla,ale chcialbym wiedziec czy na wozkach spokuj jest i mozna pracowac spokojnie z glowa czy tepo beduina?i jak zarabia wozkowy?na poczatku i tak po pol roku
Z gory dzieki za odpowiedz.
Pająk 2016-09-05 07:45
Aha :) dzieki wielkie. Jesli atmosfera nie jest grobowa i bardziej zywa niz moje tluste samice i normalna umowa to wysle cv badz zadzwonie o spotkanie w celu rozmowy. A pracowalem troche w kuegel nagel to wiem gdzie firma jest ;)
Pająk 2016-09-06 06:45
Musze tylko swoje CV dokonczyc jest nawet dosc smieszne...zawod kucharz,miesiac w KFC i przygoda z kuchnia sie konczy. Potem juz tylko fabryka i zaklad produkcyjny w tym ostatnim wlasnie nauczylem sie jezdzic na wozkach. Tu jest pytanie majac same europejskie uprawnienia na wozki + butle (bowiem zrobili mi zakladowke w momencie kiedy sie dowiedzieli ze sam chce sobie uprawnienia zrobic,przestraszyli sie ze uciekne po tym...wiec dogadalem sie ze szkoleniowcem ze taniej mi zrobi moje wlasne) da rade aby wzieli to pod uwage? Czy trzeba tlumaczyc na polski w tych czasach? Posiadam zakladowa kartke z data od kiedy legalnie moglem kierowac toyota na gaz(to okolo jeden rok i 7 miesiecy) oraz 4 miesiace bez uprawnien przed zakladowka i nawet czasem na polecenie bylego szefa. Dodam z reka na sercu ze chyba jako jedyny w bylym zakladzie nawet palety nie uszkodzilem,chociaz czasem widzac jak jezdzi reszta to widly na dziorach skakaly...wiadome ze wozek to nie zabawka i stoi za nim prokuratura i choc bylem gowniarz na wozku to mam czyste konto kolizyjne oraz uratowanie zycia badz zdrowia magazynierowi ktory zeskoczyl zeby recznie zlapac towar a wozek zaczal jechac widlami w jego kierunku(tutaj nielegalnie w tedy jezdzilem)wiec wskoczylem na wozek zachamowalem i zaciaglem reczny oczywiscie go pouczajac ze chyba zasad nie zna recznego
Pająk 2016-09-06 16:29
Tak wiem dzis cv skoncze i wysle. Czas mi sie dobrze zlozyl. Jeszcze sprobowalem dostac z poprzedniego zakladu zaswiadczenie ze jezdzilem wozkiem.
Pająk 2016-09-06 18:04
Powodzenia :) ja juz wyslalem. A w wanatach kumpela na produkcji robila nie narzekala ;)
Albert 2016-09-15 19:22
Spoko wyciągniesz 4500 na rękę teraz bardzo podnieśli zarobki podobno mają jakiś duży kontrakt do Francji
To tylko ja 2016-09-16 21:15
Pracuje na magazynie w wanatach. Praca jest fajna, umowa o prace na pełny etat, 1900zl na konto na start plus premie 100-700zl za wydajność dobra. Minus tylko za 3 zmiany z przewagą drugiej.
System wynagrodzeń bardzo ciekawy. Możliwość awansów i co za tym idzie wyższych zarobków.
Po krótkim czasie pracy i na własnym doświadczeniu to zaobserwowałem.
W pracy ludzie wszyscy mili, nie ma wrogości. Jak ktoś ma problem to w pierwszej linii inni pracownicy mają obowiązek mu pomóc.
Bałem się tej pracy, jednak miło zaskoczony jestem.

Pamiętajcie że jacy wy jesteście dla innych, tak inni dla was potem i że idzie się do pracy a nie na rozmowy. Pamiętając o tym zarobicie i pokażcie że chcecie pracować, co nie umknie kierownictwu.
woot 2016-09-19 22:49
Boże.Człowieku żal mi Ciebie.Strasznie żyli Ci beret wtym wkręt mecie
jeez 2016-09-19 22:59
Z przykrością stwierdzam,że 80% opinii tutaj jest pisana przez pracowników WKRĘT. Gowork jesteście beznadziejnie.
Dario 2016-09-20 19:51
Jakie 4500pln ..:: jak dostaniesz taki plan Żr go nie zrobisz i zobaczysz co najwyżej 2000pln . 4500 to zarabiają pH którzy pracują po 4-5 lat
Janek 2016-09-23 11:22
Socjal też jest bardzo dobry, co kwartał jest wymiana pełnego kompletu odzieży roboczej i zawsze są to nowe rzeczy bardzo dobrej jakości. Fajnie, że są dwudaniowe posiłki regeneracyjne. Jeśli palisz, to możesz spokojnie wychodzić do palarni i nie gonią za to. W trakcie dnia roboczego wszystkie napoje cały czas dostępne, a kawa jest super. Karta medyczna daje bezpłatny dostęp do lekarza a kto lubi może korzystać z karty multisport. Ja już kilkakrotnie dostałem bilety do kina i na koncerty. Jak pracujesz normalnie i nie robisz numerów to dostaniesz około 20% premii na rękę czyli pomiędzy 900 a 1000 zł. Warto aplikować do naszej firmy.
Pajak 2016-09-24 00:23
Witam,
Znow ja :) mialem pracowac jako wozkowy ale chyba doszli do wniosku ze na operatora pieca hartowniczego mnie dadza :). Dzis bylem 1szy dzien nie bylo zle ale bez kawy bylem to dobrze ze byly kontenery z srubami...bo bym upadl :) jako 1sze wrazenie na kuznicy powiem ze jestem mile zaskoczony,bhp'owiec to kolega mojego partnera z bylej pracy :) pogadalismy itp . kierownik lysy przy masie ale tez z 1szego wrazenia spoko gosc. Praca prosta trzeba pare rzeczy wkuc na blache reszte w 2h sie lapie :) ogolnie mialem tylko stac i patrzec jak sie to odbywa ale moja godnosc i ambicje mi nie pozwalaja zeby sie opierdalac w pracy ...a zauwazyl to moj gosc od szkolenia :) na fajke mial tyle czasu ze mogl by isc spac :) praca zapowiada sie dobrze ciuchy szafke itp na wejsciu dostalem co nigdy takiego czegos niwdoswiadczylem ...atmosfera spoko :) polecam :) i pytanie jedno kiedy odjezdza bus z focha na kuznice na wszystkie 3 zmiany prosze o info
Pająk 2016-09-26 08:22
Jest przewóz
rose 2016-09-28 10:56
Tak, jest przewóz dla pracowników, co jest ogromną zaletą! Tutaj firma ma duuuży plus
Bolo 2016-09-28 11:33
Ajak jest z tymi zarobkami faktycznie 4500 na renkę i 800 -1000 premii ? Czy te karty medyczne i multi sport ma każdy czy tylko kierownicy? Któryś pisał ze są bilety na koncerty ale czy dla każdego ?
Pajak 2016-09-29 09:00
Jako nowy i swiezy na poczatku tyle nie zarobisz nigdzie.. W kazdej pracy dostajesz mniejsza stawke na poczatku i zeby dojsc do takiej jaka sugerujesz musisz sie wykazac. Tak wiec na samym poczatku takiej sumy nie zobaczysz na probnej umowie.
K2 2016-09-29 19:42
A te karty medyczne, multisport ,bilety do kina i na koncerty to bajer czy prawda?
Pająk 2016-09-30 22:17
Ja zapytam w poniedzialek to dam ci odpowiedz
stfu 2016-10-01 07:20
Janek ile dostajesz za te beznadziejne wpisy?
Normalny z Wanat 2016-10-05 00:27
Pająki to stawonogi. Można je ugotować jak lobstera albo zostawić na pajęczynie jak pająka żeby łapał i zjadał muchy co znoszą jajka na kupach.
Czesław 2016-10-13 19:01
Kto to napisał ? W podpisie Piotr a jednocześnie " nie jestem zdziwiona". Błędy,literówki świadczą o wadzie wzroku najprawdopodobniej osoby ponad 40 letniej. Czyli albo ktoś z agencji PR albo " znajomi królika ". Ciekawe czy dalej handlowcy otrzymują dwie umowy w dwóch różnych spółkach?
cśśś 2016-10-16 15:32
Dla mnie wazne jest to, że atmosfera teraz każdemu odpowiada.
Jura z Siewierza 2016-10-31 22:35
Idzie zima kalesony są potrzebne
marian 2016-11-08 17:23
Jak teraz zatrudniają handlowcow? Umowa jedna ? Ile można zarobić ,pracując normalnie bez mocnego spisania się ?
ddd 2016-11-10 09:45
podobno nieprawdziwe okazało się ze stracił miejsce na bazarze
Klinga 2016-12-08 13:13
Wpis który komentujesz został usunięty bo było widać że to ktoś od wkręta pisze i się myli
Ciekawa kandydatka 2017-01-11 11:15
Jak z pracą w księgowości w Kuźnicy? Jakie są mniej więcej zarobki/umowa/ilość pracy?
Roma 2017-01-19 15:24
W tej chwili poszły ostre podwyżki nie znam zmian u koleżanek ale minimum jest 2950 brutto. Robota nie przygniata ale jest więcej papierów do obrobienia jak nas grypy dopadły było ciężko
ktosiek 2017-01-24 17:28
witam, prosze o informację nt pracy w dziale handlowym tej firmy. Jako lider interesuje mnie ten producent a widzę, że poszukiwani są PH na terenie całego kraju. Jak zarobki, atmosfera, sama praca i ogólnie firma. Pozdrawiam!
Roberto 2017-01-27 15:22
Jako lider załóż sobie firmę u nas sami liderzy
ktosiek 2017-01-31 16:48
@Roberto może wykaż minimum inteligencji i jeśli masz już coś do powiedzenia odpowiedz zgodnie z pytaniem Zamiast idiotycznego czepiania się, durnego odpowiadania i pokazywania swojego na to wychodzi niezbyt wysokiego pomyślunku ;) . niesamowite, że niektórzy próbują udawać kogoś wybitnie inteligentnego, dowcipnego czy inne dziwne rzeczy a w ogóle im to nie wychodzi. pozdrawiam i czekam mimo tego na konstruktywną odpowiedź.
jagger 2017-02-06 18:49
Witam, ja trochę napiszę na temat rekrutacji.
Jak dla mnie mało profesjonalnie, spotykanie odbywa się w obecności ( usunięte przez administratora )
Oboje na zadawane pytania nie potrafią odpowiedzieć np. system premiowy - jak kandydat ma określić oczekiwania finansowe nie wiedząc jaki przysługuje system premiowy. Miły Pan oznajmia na spotkaniu, że na zadawane pytania będzie kiwał głową tak/nie, zero profesjonalizmu i poważnego traktowania kandydata na stanowisko managerskie. Nie piszę tego z rozgoryczenia, że znalazłem tam pracę, mam nadzieję, że osoby prowadzące te szkolenia przeczytają moją wypowiedź i następnym razem przygotują się do spotkania i pokażą szacunek względem osoby aplikującej na dane stanowisko.
Arek 2017-02-07 12:14
Jako handlowiec 3500 -4000 podstawy w dobrej firmie otrzymasz na starcie. Warto dobrze poszukać i nie brać posady za 2500 mce.
Niech sami za tyle żyją.
NCK 2017-02-09 18:42
Netto czy brutto ? Czy dalej handlowców trzymają na dwóch umowach o pracę ?
kandydatka 2017-02-23 19:55
czy przyjęto pracownika na stanowisko - księgowa w 2017roku?
Dafi 2017-03-08 07:05
Nie wiem gdzie pracujesz ale na warunki magazynu to nie wyglada
ba 2017-03-09 20:53
na to ze jesteś lider to wpadłeś sam czy rodzice ci powiedzieli?? Jak przyjdziesz do WM to cie szybciutko wyprostują ze będziesz wiedział które pół dnia jest krótsze.
Mariusz K 2017-03-12 16:26
Witam wszystkich, mam pytanie czy można osobiście zanieś CV do pracy na produkcji lub na magazynie do oddziału Wkręt-Met w Wanatach, dziękuję za odpowiedź.
Rukola 2017-03-20 22:11
Tak, możesz przyjść osobiście lub przyjechać osobiście albo osobiście wysłać maila lub osobiście wysłać zwykłym listem. Potem może będziesz osobiście mógł pracować.
Paulina 2017-03-29 10:11
Sprawdź kogo obecnie poszukuje Klimas Wkręt-Met do swojego zespołu! Oferty pracy znajdziecie na stronie firmy https://www.wkret-met.com/pl/kariera/aktualnie-poszukujemy
Lok 2017-04-01 12:55
Proszę o odpowiedź jakie zarobki są na produkcji i jaka umowa na początek?
Mariusz K 2017-04-01 14:50
No jednak byłem osobiście :) w oddziale w Wanatach ale tam się nic nie załatwi gdyż nie ma tam biur tylko same magazyny. Pojechałem następnie do głównego oddziału w Mykanowie, złożyłem CV i LM, następnie usłyszałem że ktoś się ze mną skontaktuje telefonicznie lub mailowo, oczywiście żadnego kontaktu nie było to trochę moim zdaniem nie jest w porządku i nie profesjonalne podejście do wykonywania swoich obowiązków. Nadmienię że aplikowałem na stanowisko Pracownik magazynu gdzie ostatnie 7 lat pracowałem w dużych logistycznych (dystrybucyjnych) magazynach za granicą. Jeżeli nie pasowałem do ich profilu pracownika to powinni o tym poinformować
Szofer 2017-04-06 18:45
Byłem na rozmowie w sprawie pracy jako kierowca C+E. Jazda miedzy magazynami Wanaty- Wola kiedrzyńska. Krzykneli 2200 na reke i jakies bonusy rozliczane co 3 miesiace. Niby powinno wyjsc 2500. Hahaha w Lidlu czy innej Biedronce 2000 sie na kasie zarabia. Smiech na sali!
Wolant 2017-04-06 23:55
No właśnie dzisiaj już na takie stanowisko dają co najmniej 3600 brutto plus bonusy za oszczędności na paliwie
Szofer 2017-04-07 12:34
Ooo widzisz. 3600 brutto to niecałe 2600 netto, wiec dalej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywa, a bonus mozesz dostac albo i nie :) i rozliczenia tych "niby premii" co trzy miesiace. I ludzie sie dziwia ze brakuje kierowcow. Rynce opadaja po same kostki, pozdrawiam!
Szarak 2017-04-19 03:31
I co, dalej potrzebuja kierowcow CE na kraju? Jak w koncu placa na tych kolkach miedzy magazynami?
Jula 2017-04-24 13:41
Witam. Chciałam sie dowiedziec jaka jest kwota netto za prace za godz lub na m-c na stanowisku pracownik produkcji ( dla kobiety) w kuznicy ? I czy pracuje sie na 2 czy 3 zmiany ? Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Klimas Wkręt-Met - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Klimas Wkręt-Met