Opinie o Klimas Wkręt-Met w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Klimas Wkręt-Met. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Klimas Wkręt-Met na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja etykiet, naklejek, przylg, zawieszek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klimas Wkręt-Met w Częstochowa

Menton

(usunięte przez administratora)Chciałem tam pracować ale gdy usłyszał usłyszałem że Stawka którą mi zaoferowano to taka której nie ma (usunięte przez administratora)zł na godzinę netto iest nie do zaakceptowania firma która ma przychody rzędu miliardów złoty kierownictwo bierze po (usunięte przez administratora) rpodobnnie jak całe ich rodziny . pracownika faktycznie traktuja jak robota za grosze grosze grosze . podobnie jak piss traktuje nas Polaków jak roboty(usunięte przez administratora) brutto tak rząd bierze po (usunięte przez administratora)

Zainteresowana

Jakieś opinie o pracy w księgowości? Pojawiło się ogłoszenie i ciekawa jestem warunków, czy w ogóle warto aplikować czy dać sobie spokój.

Xxx
@Zainteresowana

Szukaj dalej.

Zainteresowana
@Xxx

A dlaczego szukać dalej?

AAA
@Zainteresowana

Ktoś się może wypowiedzieć jeszcze na ten temat?

robson

Jest Super. Spokój, tolerancja, wyrozumiałość, kultura kadry. Warunki socjalne na najwyższym poziomie. JAK KTOŚ NIE CHCE PRACOWAĆ TO BĘDZIE MU PRZESZKADZAĆ WSZYSTKO.

Dzień dobry, proszę o opinie na temat pracy na dziale utrzymania ruchu elektryk, elektromechanik, czy jest czym pracować (narzędzia itp), atmosfera, zarobki (interesuje mnie przedział 3500-4000 tys netto) Czego wymaga pracodawca? Będę wdzięczny za informację.

Pracownik Produkcji

pełen profesjonalizm, miłą atmosfera, przyjemna pani ds. rekrutacji

Leszno

Prawda

Zgadzam się z opinią. Nie wiem jakim cudem firma ma tutaj ocenę na 3

Jakie są mocne strony pracodawcy Klimas Wkręt-Met?

były 1223445

dlatego poniekąd sie zwolkniłem....

Worker

To teraz Panowie Kierownicy pokazcie co potraficie weobec nowych obostrzeżeń co do koronowirusa , macie zaprwnic pracownikom 1.5 m odstepu co najmniej....

Bez nicku

Słabe!!! chyba nikt sie nie skusi żeby w ten spam wejść! Jak już znajdziesz cos ciekawego do napisania to dopiero pisz...

Ghost

Witam, chciałbym napisać tylko, że kierownictwo magazynu w Wanatach to jest jakaś porażka. (usunięte przez administratora) Słucha wszystkich poza zakładu, a nie potrafi wysłuchać własnego pracownika tzw "bez gadania"

Scyzoryk.

Jak wygląda sprawa w dziale obsługa firm inwestycyjnych..(budowlanka) Świętokrzyskie ? Pytałem o dyrekcję ale źle to wygląda... Proszę o info

Ja ...

Witam . Jak firma z tak dużym zapleczem pracowników ,radzi sobie teraz w chwili epidemii ? Czy zostały wprowadzone jakieś środki bezpieczeństwa ? Czy tylko pomiar temperatury ? A co jeśli pracownik ma temperaturę ? Pracuje tam ogrom ludzi

Ja ...

Witam . W jaki sposób zakład chroni teraz pracowników - w czasie pandemii ? Czy są jakieś środki ochrony ? maseczki , rękawiczki , środki dezynfekujące ? Pracowników jest sporo więc i zagrożenie spore .

TaSama

Ooo widzę ze ktoś z kierownictwa zaczął tu zaglądać, bardzo dobrze, proszę poczytać dokładnie jak ludzie postrzegają tą firmę. A co się będzie działo, zobaczysz :)

Smacznego

Tyle uciągną przy nowej władzy hahah zbędne robotę sobie dodaje u innych już tego nie widzi ... szkoda, cza słuchać !

Fak

Że ten koleś jeszcze pracuje to niepojęte, beka na rynku z niego jest że hej

Witam, Czy może ktoś opisać jak wygląda praca PH. Obecnie prowadzą rekrutacje na handlowca do spraw inwestycji. Dziękuje

Dział HR Klimas Wkręt-met
@Zainteresowany

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w Klimas Wkręt-met. W odpowiedzi na Pana pytanie pragniemy poinformować, iż w tym momencie poszukujemy kandydatów na stanowisko doradcy techniczno-handlowego w zakresie pozyskiwania oraz obsługi klientów inwestycyjnych. Do kluczowych obowiązków na tym stanowisku należą: -profesjonalna obsługa Klientów inwestycyjnych w procesie sprzedaży; -realizowanie indywidualnego planu sprzedaży na powierzonym terenie zgodnie ze standardami pracy; -przygotowywanie ofert dla Klientów zgodnie z potrzebami i zapytaniami; -monitorowanie działań konkurencji oraz zgłaszanie propozycji nowych aktywności w ramach budowania sprzedaży; -bieżące raportowanie podejmowanych działań oraz pozyskanych zamówień w systemie CRM; -poszukiwanie nowych Klientów. Wszystkie aktualne oferty pracy znajdzie Pan na naszej stronie internetowej https://www.wkret-met.com/pl/kariera/oferty-pracy, do której odwiedzin zachęcamy.

Jestem elektrykiem z 15 letnim stażem pracy. Interesują mnie zarobki w firmie oraz system zmianowy w jakim pracuje dział utrzymania ruchu. Ostatnio przejeżdżając obok widziałem nowe hale, słyszałem też że firma stale się rozwija, znajomy tam pracuje i wiem że sobie chwali. Może potrzebują doświadczonych osób? Będę też wdzięczny za informacje w jaki sposób dostarczyć ewentualnie cv.

Dział HR Klimas Wkręt-met
@Zainteresowany

Dziękujemy serdecznie za zainteresowanie pracą w Klimas Wkręt-met. W nawiązaniu do Pana pytania pragniemy odpowiedzieć, iż w związku z dynamicznym rozwojem firmy, jesteśmy otwarci na poszerzanie naszego zespołu o osoby, które posiadają wiedzę oraz doświadczenie, zarówno branżowe jak i specjalistyczne. Jeżeli chodzi o kwestie finansowe oraz system zmianowy – podczas rozmowy rekrutacyjnej przedstawiciele działu HR odpowiadają na te i inne pytania lub wątpliwości. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej https://www.wkret-met.com/pl/kariera/oferty-pracy gdzie znajdzie Pan wszystkie aktualne w tym momencie oferty pracy.

Katarzyna
@Zainteresowany

Dzień dobry, jeśli jest Pan elektrykiem proszę o kontakt na maila oskatarzyna@wp.pl , proszę również o podanie w jakiej miejscowości Pan mieszka oraz jaką odległość mógłby Pan pokonywać do pracy, ponieważ właśnie firma w której obecnie pracuję poszukuje alektryka. Pozdrawiam,

Stefan

Jak długo pracowałeś w Klimas Wkręt-Met i czy sytuacja związana z zarządzeniem wyglądała w ten sposób od samego początku? Mam nadzieję że powiesz mi też coś na temat wynagrodzenia w tej firmie, jestem tego ciekaw.

Tom

Niestety taka prawda. Chaos i brak jasnej wizji rozwoju. (usunięte przez administratora) Niestety takie odczucia.

Były

Jest coraz gorzej. Jak cię już zatrudniają to od razu myślą jakby cię tu (usunięte przez administratora). Zupełne nie liczenie się z ludźmi i wyłącznie gra pozorów. Najgorsza firma w jakiej przyszło mi kiedykolwiek pracować. Żałuję, że w ogóle traciłem na nich swój cenny czas i kompetencje.

Ciekawy

Kolor zielony???

Xy

Interesuje mnie praca na wtryskarkach? I czy wszyscy są traktowani finansowo na równi!?

Dirk
@Xy

Dwa razy sie zastanow.

Bolo
@Xy

Tak dostaniesz ale musisz zrobić pracę za trzech

Zostaw merytoryczną opinię o Klimas Wkręt-Met - Częstochowa

• Jak się pracuje w Klimas Wkręt-Met?

Zobacz opinie na temat firmy Klimas Wkręt-Met tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Klimas Wkręt-Met?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Klimas Wkręt-Met?

Kandydaci do pracy w Klimas Wkręt-Met napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Klimas Wkręt-Met