Opinie o Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o. w Warszawa

Ann

Praca w JLL była najgorsza jaka miałam. Atmosfera była okropna, po prostu zle się tam czułam. Małe możliwości rozwoju, zaangażowanie pracowników nie jest w żaden sposób doceniane, ale najmniejsze potknięcia są wytykane od razu. Do tego inwigilacja na każdym kroku. A szefowie spięci jak nie wiem co

Na jakie zarobki można liczyć na stanowiskach vendor data coordinator oraz contract administrator?

xxxxx

Nie polecam. Zadania przedstawiane na rozmowie kwalifikacyjnej zdecydowanie różnią się od tego co pracownik zastaje już na miejscu. Korpo w pełnym tego słowa znaczeniu, łącznie z programem, który śledzi każde Twoje kliknięcie podczas całego dnia. Ludzie niby mili ale dla Ciebie, dla szefa o Tobie już nie koniecznie. Opinia subiektywna ale prawdziwa. Szczerze, szkoda czasu.

Były

Najgorsze korpo, w jakim przyszło mi pracować. Zmiany organizacyjne, który muszą być przeprowadzone uzasadnia się winą pracownika. Wiadomo, czym zajmuje się firma, więc po nastaniu ery COVID wiadomo było, że firma musi się dostosować, do mniejszego popytu na ich usługi w tym zakresie, kombinowanie i wmawianie pracownikom, czegoś co nie miało miejsca i są na to dowody - kiepski żart. Podobno "proponowano" porozumienia i kasę za porozumienie, które ma zamknąć usta pracownikowi i które zawiera punkt o nie ujawnianiu istnienia i zawarcia porozumienia - jeżeli to prawda?- czego nie wiem - jak dla mnie to był by hit! :(

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Jane Doe

Pracowałam w jll ponad rok, na początku wszystko było ok jeśli chodzi o podejście do pracownika, ale szkoleń nie miałam żadnych, spotkania prowadzone chaotycznie, po kilku miesiącach nadal nie wiedziałam jakie mają być moje codzienne zadania, o wszystko musiałam walczyć i zabiegać sama, rozumiem że samodzielność jest dobra ale tygodniami nikt się nie interesował tym co robię, co chwila zmiany, dyskryminacja a kółko adoracji wielkich pań dyrektor uważało że są ponad prawem, do tego wygryzanie ludzi i obstawianie stanowisk swoimi koleżankami. Atmosfera beznadziejna a zarobki poniżej poziomu pracownika. Uciekłam do konkurencji i jestem zachwycona i doceniana.

Cześć

pracowalam w jll niecaly rok temu. wszystko pieknie wyglada na rozmowie rekrutacyjnej i podczas dni probnych. pozniej nikt nie chcial mi w niczym pomagac mimo ze bylam nowa, czulam sie wyobcowana. przelozeni byli niesympatyczni i czesto odzywali sie zlosliwie albo nawet nie odpowiadali na zwykle "czesc". czepiali sie wszystkiego, nikt nie docenial mojego zaangazowania. ciesze sie ze stamtad ucieklam

Ciekawy

A co powiecie na temat oddziału we wrocku?

Lena
@Ciekawy

Tam jest bardzo mały oddział. Z tego co wiem to małe szanse na możliwości rozwoju. Podobno atmosfera tam jest bardzo słaba, przynajmniej tak plotki doniosły aż do Krakowa

Marle

Tak, jest sporo osob które psują atmosferę w tej firmie. U mnie w zespole były nawet rozmowy na temat złej atmosfery i zachowania niektórych osób ale nic to nie zmieniło. W efekcie 2 osoby się z tego powodu zwolnily

Mojaopinia

To jest praca dla osób które potrafią nie przejmować się nieprzyjazna atmosfera i docinkami. Jeżeli traktujecie prace tak ze przychodzicie, robicie swoje i nie nawiązujące relacji to aplikujące do jll. Ale jeżeli zależy wam żeby atmosfera była w porządku i żeby można było z kimś pogadać albo się do kogoś uśmiechnąć to niestety nie ten adres

Hrka

Anonimowo mogę wam powiedzieć ze to hr prowadzi ostatnio kampanie pisania pozytywnych opinii ;)

Hrrrrr
@Hrka

Tak to wygląda, bo te "pozytywne" i "zdziwione" wpisy pojawiają się w małych odstępach czasu. Zupełnie jakby ktoś sobie sam odpisywał :) Pozdro!

Hahaha
@Hrrrrr

Podobnie jak negatywne. Spójrz na swoje:)

Pracowalam

Uciekłam z jll po niecałym miesiącu. Nie wiem jak w innych miastach ale w Warszawie atmosfera jest okropna. Byłam nowa i czułam się odrzucona na starcie. Żarciki szefostwa z których nic nie rozumiałam i nie wiedziałam czy nie śmieją się ze mnie swoim slangiem. Zakres obowiązków taki jak mówili na rozmowie rekrutacyjnej ale praca nierozwojowa

Zainteresowana
@Pracowalam

A w jakim dziale pracowalas?dzielilas sie moze ta informacja z HR albo przelozynymi manadzerow. Zawsze warto

@Zainteresowana

Ja zgłosiłam problemy z przełożonym na moim exit interview, w tym sprawę kwestionowania mojego L4 i wypytywanie o mnie innych pracowników...Odpowiedź brzmiała: aha, dzięki, dobrze, że nie palisz za sobą mostów. Dodam, że exit interview przeprowadzono w kuchni, do której wszyscy mieli dostęp.

Malgo

Jestem właśnie na wypowiedzeniu. Wszystkie te negatywne opinie pokrywają się z moimi odczuciami. W moim dziale było już kilka poważnych rozmow dotyczących atmosfery która jest nie do wytrzymania. Nic to nie dało i nic się nie zmieniło. Przez ta prace i zachowanie niektórych osób musiałam brać leki na uspokojenie, popadlam w kompleksy. Szkoda zdrowia. Pani kierownik poprawia sobie swoje samopoczucie kosztem swoich pracowników

Niestety
@Malgo

Niestety potwierdzam. W znakomitej większości osoby na stanowiskach menedżerskich lubią zamanifestować swoją "wyższość" wobec reszty. Być może w ten sposób leczą swoje kompleksy, a może po prostu boją się, że ktoś odkryje ich niekompetencję - nie wiem. W każdym razie moja przełożona była bezpośrednią przyczyną mojego odejścia z pracy w biurze. Pamiętam sytuację, kiedy byliśmy wręcz zawaleni robotą, wiele osób wyrabiało nadgodziny. Miałam jakiś problem, więc udałam się z nim do menedżerki. Okazało się, że ona w tym samym czasie przeglądała w internecie szminki :) Więcej o już o nic nie pytałam, bo zwyczajnie nie było sensu. Dochodziło do absurdalnych sytuacji, jak upominanie, że ktoś krzywo siedzi (co oznacza, że praca mu się nie podoba), za często patrzy w okno (budynek jest przeszklony) itp. Żeby to miało jakikolwiek sens, to podwładni również powinni mieć możliwość oceny przełożonego.

BTK

Jakie są widełki brutto na stanowisku Junior Finance Analyst lub Finance Analyst? Na jakie zarobki można liczyć?

@BTK

6-8k pln

BTK

Jako junior czy mid?

@BTK

Junior bliżej 6, mid 7, senior 8. Zalezy tez jaki zespół, bo takie stanowisko jest w kilku zespołach

Xxx

Serio? Mega słabe zarobki.

@Xxx

No oni ogólnie słabo płaca

Oooo

To chyba na start pensja a nie widelki. Ja mam duzo wiecej na seniorze.

xxx
@Oooo

Ile masz brutto?

Tom

nie wiem o co chodzi z atmosfera w JLL ale widze ze duzo osob tutaj ma podobne odczucia. tam naprawde jest cos grubo nie tak z atmosfera. czuc jakies takie nadecie, wywyzszanie sie na kazdym kroku. przeszedlem do konkurencji wiec mam porownanie ze zarobki małe w JLL! co wiecej pensje stale a nie prowizyjne a to bardzo hamuje mozliwosci rozwoju. pierwszy raz sie tam spotkalem z tym zeby w sprzedazy nie bylo prowizji. dziwne to. ponadto w czasie pandemii zabrali wszystkie benefity, obcieli ewentualne premie i zredukowali sporo etatow

Ktoś

Bardzo dobrze pracuje się w JLL. Warunki pracy sa bardzo dobre: swietna lokalizacja biura, benefity personalizowane, mnóstwo inicjatyw o charakterze rozwojowym i wellbeing. Pracuje w jll juz ponad 10 lat i polecam.

@Ktoś

czy można dalej pracować zdalnie?

Nie

@Nieznajoma

Tak, mozna. Wprowadzamy hybrydowy model pracy. Jak chcesz caly czas zdalnie to tez mozna.

Dzony

To ciekawe bo ja nie mogę

ZanetKaLeta
@Dzony

Jaki dzial???bo u mnie mozna, a nie chce pisac nazwy,bo jeszcze cofna

@ZanetKaLeta

No dobre pytanie. Moze poza warszawa? W warszawie wiekszosc zespolow moze pracowac z domu?

Poza Warszawa

Linda

Nie polecam! W firmie jest wyjątkowo nieprzyjazna atmosfera. Managerowie są złośliwi, wywyższają się, odcinają na każdym kroku. Każdy kto tam pracuje na niższych stanowiskach powie wam to samo. Do tego praca stresująca z bardzo niskimi zarobkami, słabe możliwości rozwoju. Takie korpo dla nadętych.

Hej
@Linda

To chyba przesada patrzac na to, jakie wyniki zaangazowania sa w tej firmie;)

Linda
@Hej

Co masz na myśli?

external

czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku external lease analyst? szukam dorywczej pracy zdalnej. jak z zadaniami? czy praca jest opłacalna?

Osoba
@external

Jest ok. Dostajesz zlecenia i deadliny w postaci audytu umowy albo streszczenia umowy. Robisz w wolnej chwili. Jedna umowa to jakieś 1-2h. Masz deadliny rozsądne. Opłacalna jako dodatkowy zarobek. Sa tacy co tylko to robia i mega duzo zlecen biora. Podobno niezle na tym wychodza.

osoba2
@external

Nie jest wcale tak kolorowo, stawki są takie same od kilku lat a od roku jeszcze zmniejszone. Jak się trafią skomplikowane dokumenty lub jest się początkującym to stawka godzinowa wychodzi mniejsza niż minimalna krajowa :)

Osoba2
@osoba2

Z jakiego języka robi się te dokumenty? Z obcego na polski, czy odwrotnie? Jak w ogloszeniu jest wymagana znajomosc j. ang i innego obcego, to w którym jezyku bedzie sie wykonywalo te dokumenty?

Kaska
@Osoba2

Z obcego, jaki znasz na angielski. Polskiego sie nie uzywa

ext
@external

Nie polecam. Na szkoleniu przedstawia się najprostsze umowy i systemy, a potem w pracy dochodzą kolejne, które najlepiej żeby opanować samemu. Za szkolenia i takie "dokształcanie się" nikt niestety nie płaci. Nie opłaca się czytać wielostronicowych instrukcji, żeby ostatecznie przez kilka godzin slęczeć nad jednorazowym zadaniem, za które w przeliczeniu na poświęcony czas dostaje się śmieszne pieniadze.

Tego-tego
@external

Do tego dochodzi jeszcze kwestia całej administracji, czyli wieczne odpisywanie na maile, pytania od zespołów i klientów, za które nikt nie płaci, bo de facto nie są konkretnym zadaniem. Potwierdzam również kwestię stawek - ani drgnęły chyba od początku powstania tego zespołu. Dodatkowo pod pozorem wprowadzania "usprawnień" dochodzi jeszcze jeden krok w procesie opracowywania dokumentów przy jednoczesnym zmniejszeniu stawki (sic!). Niestety usprawnienie nie działa albo prawie nie działa, w związku z czym sam proces się wydłuża :) Mam wrażenie, że grupa externali jest traktowana jako trzeci sort pracownika. Ktoś za takie "usprawnienia" dostaje awanse, a ktoś potem musi ponosić ich konsekwencje...

Klars
@external

Zobacz sobie sam/a i sprobuj. Z takiej umowy przeciez latwo zrezygnowac. Nie chcesz czegos brac, nie bierzesz. Jak Ci sie nie spodoba, to trudno.

Osoba

Bardzo porzadnie jll sie zachowal w czasie pandemii. Wszystko od poczatku zdalnie.mozliwosc wypozyczenia sprzetu z biura. Teraz maja byc szczepienia w biurze

@Osoba

Czy dalej pracujecie zdalnie ?

Tak

Dzięki ;-)

Kaska
@Osoba

Bardzo porządne były tez ogromne zwolnienia?

Nick1
@Kaska

Byly zwolnienia? W jakim dziale i gdzie?

Trybik

Managerowie tam to kolko wzajemnej adoracji a reszta się pomiata

Hej
@Trybik

A co konkretnie masz na mysli?

Bardzo nieprofesjonalne podejście do rekrutacji. Dostałem na Linkedinie wiadomość z linkiem do oferty pracy i zachętą do aplikowania. Po złożeniu aplikacji wziąłem udział w rozmowie z HR. Kilka dni później miałem rozmowę z managerem. Kontakt miał być w ciągu maksymalnie 2 tygodni. Po ponad 2 tygodniach przypomniałem się i poprosiłem o feedback, dostałem odpowiedź, że wrócą do mnie najszybciej jak to możliwe. Sytuacja miała miejsce ponad miesiąc temu. Słabo.

Zostaw merytoryczną opinię o Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 17 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o.
2.9/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Plac Europejski 1
    00-844 Warszawa

Jones Lang LaSalle Sp.z.o.o.