ALEX PL sp. z o.o.

Kleosin

Opinie o ALEX PL sp. z o.o.

admin 2015-07-30 20:15:32
Czekamy na Wasze opinie o firmie ALEX PL sp. z o.o., pomóż nam poznać prawdę i realne warunki zatrudnienia. Z pewnością firma ma wady i zalety, napisz nam o nich.
Ten 2016-03-13 21:13:57
Właściciel to kretacz. Jakby mógł to by gow.o jadł. Większość wypłaty odbywa się pod "stołem". Kręci jak tylko można. Wszyscy są z jakiegoś chorego ukladu, nie można nic negatywnego powiedziec, bo zaraz odczuwa się tego skutku.
Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Produkty też nie są najlepszej jakości. Mam ich instalację i co tydzień wizyta w serwisie. Zenada. Firma garaż.
Sicut Homo - Rectus 2016-06-30 13:29:23
Witam,
nic z tego co napisał powyżej Ten nie jest prawdą. To stek bzdur i kłamstw. Pracuję tu już jakiś czas i nie narzekam. Firma cały czas się rozwija, atmosfera w firmie jest dobra. Życzę każdemu takiego pracodawcy jak firma ALEX. Firma w tej chwili zatrudnia ponad 100 osób, to zdecydowanie więcej niż może pomieścić garaż ;). Firma ALEX jest także sponsorem wielu wydarzeń sportowych np. PKO Biega, Ekiden.... Gdyby instalacje były złej jakości to nie byłoby tylu chętnych na montaż w firmowym warsztacie. Zadzwońcie chociaż z ciekawości i spytajcie w warsztacie, na kiedy można mieć montaż. Pewnie ze trzy tygodnie trzeba będzie odczekać. I tak jest cały czas.
Na marginesie mówiąc ten wpis powyżej nadaje się do ścigania za pomówienie, a na pewno do usunięcia przez administratora.
A w temacie pracy, to cały czas potrzebujemy pracowników na produkcję, przyjdźcie zobaczcie i oceńcie sami, czy warto pozostać w tej firmie na dłużej, czy też nie?
Et virum pulchrum et honestum... 2016-08-10 13:02:05
ALEX sp z o.o. z Kleosina, to dobra firma w roku 2016 zatrudnia ponad 100 osób. Firma produkuje podzespoły do instalacji gazowych oraz kompletne samochodowe instalacje gazowe. Produkcja odbywa się w dwóch fabrykach. jedna w Kleosinie, druga w Fastach. Zatrudnienie w 2026 roku to ponad 100 osób. Firma posiada 5 oddziałów w całej Polsce. Firma cały czas się rozwija. Dzięki doskonałym zmysłom organizacyjnym i biznesowym właściciela firma staje się powoli liderem w produkcji kompletnych instalacji gazowych na świecie.
Jeśli chodzi o warunki pracy - to są dobre. Atmosfera w pracy jest poprawna. Przełożeni poszczególnych działów są raczej lubiani. Nie ma jakiegoś "chorego" wyścigu szczurów między pracownikami. Jeśli chodzi o zarobki, to raczej tak jak wszędzie bez większych rewelacji, ale za to atmosfera jest dobra - a to czasem jest ważniejsze od wysokich zarobków. Prezes firmy raczej się nie wtrąca do zarządzania poszczególnymi działami. Nadzoruje to wszystko z góry. Owszem pilnuje swoim okiem, ale jak uczciwie ktoś pracuje to nie ma czego się obawiać. Ja osobiście zachęcam wszystkich do pracy w ALEKSIE. Nie będziecie żałować. To moja prywatna i bardzo osobista opinia. Tam gdzie pracują fajni ludzie tam miło się spędza godziny pracy.
Cum experimentum 2016-09-04 10:17:52
Ja się zgadzam z pierwszą wypowiedzią o tej firmie i dodam że jeśli nie myślisz o swojej przyszłości i nie chcesz się rozwijać to jest wymożona firma dla was i będziesz pisał pozytywne opinie jak powyżej. Niby taki producent i w ogóle a zarobki na poziomie małej hurtowni i to nie koniecznie. Poza tym nie jawny system premiowania i w/g widzi-misie pomijając obiecanki cacanki i inne szczegóły bardziej nieprzyjemne dla rozstających się z tą firmą po wieloletniej współpracy, bo doszli do konkluzji opisanej powyżej.
Zostaw swoją opinię o ALEX PL sp. z o.o. - Kleosin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALEX PL sp. z o.o.