Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALEX Sp. z o.o. w Kleosin ul. Zambrowska 4A

Benio

Jedyne co polecam to omijac szerokim lukiem !!!

Hoffccom

przekręty z umowami raz dają o pracę raz zlecenie ...potrafią dać umowę na 3 tygodnie ,co innego mówią co innego robią wynagrodzenie każdy dostaje inne nie wiadomo od czego to zależy ,narobić się trzeba a i tak obgadają tyłek z każdej strony pracownice roku ...atmosfera straszna ..nie da się tam psychicznie pracować także nie polecam ,niektórzy nie kompetentni ludzie są na nie odpowiednim miejscu Bądźmy realistami nie dajmy się zwariować !kadra zarządzająca niech potem nie dziwi się że brak rąk do pracy

Pytanie Nowy wpis

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie ALEX Sp. z o.o. na stanowisku Przedstawiciel Handlowy? 12 września pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

pocahontas Nowy wpis
@Pytanie

Omijaj szeroki łukiem dobrze Ci radzę ,warunki płacowe dają dużo do zastanowienia, Podstawa najniższa krajowa pramia uzależniona od kaprysu prezesa

Zbigniew Nowy wpis
@pocahontas

Ojjjj to faktycznie słabo. Co to się teraz za minimalną kupi? ;/ A tej premii to ile wpada czasami?

Hoffccom

pocahontas
@Hoffccom

Tutaj się z Tobą zgadzam.Umowa zlecenie,jedna z kierowniczek w sposób mało kulturalny odzywa sie do niektórych pracowników.Na stanowisku klejenia smród niesamowity,jestem ciekawa czy jest to dopuszczalne.Co na to PIP, zastanawiam sie nad zgloszeniem ,czesto byłam tam wysyłana,

Odp
@pocahontas

Pocahontas osoby'żądzące wygadują' na pracowników zamiast motywować i szkolić ..nie wiedzą co należy do ich obowiązków zapewne .wszystko do czasu wiele osób ma zarzuty z tego co wiem .trochę szacunku do innych a nie pomiatanie .i wtedy nowi przestaną się zwalniać

Lol
@Odp

O szacunku w tej firmie to można zapomnieć już od kilku lat tam go nie ma a prawdą jest to ze pracownicy są robolami i nikt się z nimi nie liczy

Były/była

Niech zgadnę... Rudzielec?

rgerfef
@pocahontas

non stop chodzą te same osoby na piach klejenie i wulkanizacje(to prawda warunki straszne przez 8 godz .nawąchasz sie tego smrodu), ruda robi to po prostu po złości kogo lubie kogo nie, kadra zarządzajacą wszystkie niedobitki które przyszły z Rosti

Cccc
@rgerfef

Egerfef co masz na myśli te same osobny ?wszyscy nie chodzą ?są wyjątki ?od czego ta zależy ?chyba wszyscy są pracownikami na jednym poziomie ..zapewne nowi chodzą ?

@pocahontas

Jedna odzywa się w sposób mało kulturalny ??zabawne .jedna drugiej głupot nagada ,a ta chodzi jak by ktoś jej psa zabił .przedszkole

Alex Nowy wpis
@Odp

Odradzam słuchają kilku plotkar które lizną od kogoś głupot bebranych z zazdrości i minki stroją ,nie ma tam żadnej porządnej osoby na tej produkcji przykre to .jeśli macie żal (usunięte przez administratora) to zadbajcie o siebie i nie będzie problemu z dręczeniem innych .atmosfera straszna ...

Kiedyś to było

Mam takie pytanie... Czy brygadzistka z działu wtryskiwaczy nareszcie została zastąpiona?

@Kiedyś to było

Ta jasne ona przyszła po znajosci a nasza koleżankę zdjęli ze stanowiska po 12 latach dla mnie to jest nie do pojęcia,ruda na niczym się nie zna a jak wchodzi prezes na halę wywraca oczami że szef przyszedł,jakiś czas temu robiła prawie że dyskoteki na hali i tańczyła o matko i grało te okropne radio Vox i te jej disco polo nie da się wytrzymać w tak huku przez 8 godz.wredna baba która jest znana na caly Białystok,ma szczęście że jeszcze do tej pory w (usunięte przez administratora)nie dostała

Stefan
@Haha

Może na imprezie firmowej Ruda będzie robiła nie tylko oczy ale może będą lody na ciepło nie tylko dla kadry kierowniczej.

Kristina
@Stefan

Słyszałam że ta Baska z reduktorów to jeszcze lepszy Kwiatek.

Wiola
@Kristina

Ludzie co wy za głupoty wypisujecie dziecinada gorzej niż w przedszkolu nie macie swojego życia prywatnego poza pisaniem głupot i obrażaniem osób na forum żenada mam nadzieję że ktoś wreszcie porządek zrobi z tą osobą która pierdoły wypisuje

Dawaj na ring
Klient
@Stefan

Stefanku kozak w necie piz... w świecie z ciebie jest ???????????? stulejarzu ????

True
@Kiedyś to było

Te dwie pseudo brygadzistki zdegradować się należy .bez doświadczenia ,głupio mądre ploteczki to ich hobby szczególnie jednej działają tylko na nerwy pracowników

Łukasz
@Kiedyś to było

Czytając co poniektóre wypowiedzi można odnieść wrażenie, że firma zatrudnia półanalfabetów. Widać niektórzy mieli spory problem by skończyć gimnazjum i mają problem z wysłowieniem się, nie wspominając już o znakach przystankowych. Jednak to firma nie dla mnie.

@Stefan

Loda?a kto dla takiej do pyska by dał jak śmierdzi fajami z gęby jak z szamba morda zapijaczona,chyba jaki desperat

Były

Jak się cieszę że już tam nie pracuję. Na poczatku jak zawsze strach przed nowym i szukanie pracy. Na szczęście realia na rynku pracy się zmieniły i z łatwościa można znaleźć lepszą pracę w innym zakładzie. Gdzie ludzie są wporządku a zarobki godne. Bez kołków w (usunięte przez administratora) i wywyższania się. Kadra zarządzająca porażka

Brg.

My z Agatą to tą firmę ciągniemy ku lepszemu!! Wasze słabe komentarze w naszą stronę nic nie dadzą! Jesteśmy silne psychicznie i jesteśmy odpowiednimi osobami na odpowiednich stanowiskach.Byłe pracownice odchodzą a teraz wypisują głupoty. Ciekawe czy macie teraz lepiej?? I przestańcie kłamać!!

Acha
@Brg.

Wy czyli kto .Śmiech na sali , żałosne z tak przyzwoitej firmy zrobiliście (usunięte przez administratora) .Dziwne że jeszcze ktoś tam pracuje .Nie ma w tych komentarzach żadnych kłamstw sama szczera prawda w końcu czas się z tym pogodzić pani K.T.

Ferdek

Trzeba samemu pokazać swoje zaangażowanie i nie byłoby potrzeby obrażać innych

O
@Ferdek

Pokazujesz zaangażowanie suszysz żeby włosy poprawiasz ?i zaangażowana .haha nie pracuje po to żeby cycki pokazywać im jeszcze za te pieniądze

Kerto

Witam. Firma jest jeszcze bo jest. Z czasem padnie z chciwości Prezesa. Najniższa krajowa , przekrety w umowach na niekorzysc pracownika. Umowy sa tak porobione ze idac na l4 nie masz za co zrobic zakupow. Dyrekcja rosti/kan sami nieudacznicy ktorzy w normalnie prosperujacej firmie zostali zwolnieni bo sie nie nadaja do niczego. Wiec nie polecam chyba ze za przejsciowa prace bo na dluzej to lepiej na zasilku siedziec heh te same pieniadze ....

Kłaniamsie
@Kerto

Prezes nawet nie odpowie dzień dobry także już dawno zwątpiłam w ludzkość. .poprzez pracę w Alex .

Orrd

Teraz naginamy mniej plotek będzie więcej roboty ,wziąć się za pracę w końcu i po paletce do góry dobre pracownice wszystko zrobią szczególnie jedna....pierwej sort towar będzie ,a że pracy mało to nic więcej zrobisz szybciej wypowiedzenia polecą nikt kariery w tej firmie nie zrobi bez kultury i ambicji

Ja

Fryzurki pierwsza klasa tylko gdzie pieniądze które nam obiecujecie od kwietnia?ile jeszcze będziecie nawijać makaronu na uszy i rzucać na wiatr obłudę i kłamstwo ? zasłaniać się wymyślonym po ogłoszeniu faktu regulaminem ...kombinacja niesamowita. Na waszą nie korzyść oczywiście .przekładacie premieę kwartalną od połowy roku .

Ela
@Ja

Po jakiego (usunięte przez administratora) tam jeszcze pracujesz jak jest tak źle kłamią i kombinują idź gdzie będzie (usunięte przez administratora) nikt nikogo nie trzyma na siłę ciekawe która taka mądra z barracudy bo tylko tam poniektóre mają tupet pisać na forum żenada i brak słów

Benio

Jedyne co polecam to omijac szerokim lukiem !!!

:-03
@Benio

Potwierdzam bardzooooo szerokim .zero szacunku dla pracownika (usunięte przez administratora) ,pracownice co nie które mają odżywki jak by byli u siebie na podwórku ,plotyyyy,zazdrość ,żenada ..dawno powinny posypać się dyscyplinarki po tylu latach takiego zachowania w pracy !panie desperatki nadal niech prują nerwy sobie i innym przenoście życie domowe do zakładu napewno wszysztkich to interesuje ,firma bardzo płytko rozwinięta ..ktoś kto pracuje tyle lat wcale nie jest doświadczonym pracownikiem ..patrząc to wręcz przeciwnie nie ma pojęcia o tym co robi

Brak słów....
@:-03

Desperatko nie pracujesz nie wypowiadaj się.... Jeszcze za mało....

Od czego uzależniona jest premia w firmie ALEX Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 12 września na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Technolog Programista CNC.

@Pytanie

Odpowiedź na to pytanie na pewno można uzyskać na rozmowie rekrutacyjnej :) Nie spotkałem się z praktyką opisywania systemów premiowych na portalach typu gowork.pl

Większej szopki nie widziałam

Czy w ALEX Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

.....

10 każdego miesiąca

Jaki dress code obowiązuje w ALEX Sp. z o.o.?

Bhy

Beznadziejne szare koszulki

Abc

Skoro piszecie ze tak jest źle tak mało płacą. To co dalej w tej firmie robicie. Trzeba znaleźć inna pracę, lepiej płatna i gdzie nie wyzyskują. Pracy jest dużo. Widzę że na forum pracownicy sobie dogryzaja tak jak i pracy.

Xxx

Pracuje w tej firmie ponad 6 na produkcji i powiem szczerze nie jest źle najlepiej napisać czarny scenariusz jak ktoś nie chce pracować to niech się zwolni i nie utrudnia nikomu pracy nikt nikogo nie trzyma tu na siłę droga wolna a na chwilę obecną jest dużo pracy więc jest z czego wybierać

X
@Xxx

Jakby nie było tak zle jak piszesz to ludzie by się nie zwalniali i nie pisali by tak negatywnych opini a prawdą niestety jest ze wyzysk pracownika jaki był taki nadal jest i dopóki kadra kierownicza się nie zmieni i nie zawalczy o lepsze warunki pracy lepiej nie będzie

PRODUKCJA
@Xxx

ROBOLU, PRACUJ KOLEJNE 20 LAT I ZARABIAJ NAJNIŻSZĄ KRAJOWĄ PLUS MOŻE JAKAŚ PREMIA :-)

Aaaaa
Kandydat

Nikt nikogo na siłę w tej firmie nie trzyma. Nie pasuje to trzeba poszukać innej pracy. Bo wszyscy tylko narzekają, ale dalej tu siedzą.I tylko utrudniają pracę innym wręcz robią coś po złości. Albo co gorsza mówią że czegoś nie będą robić - co dla mnie jest nie do pojecia !!W końcu to praca a nie kółko różańcowe czy bazarek. Przychodzimy tu zarobić na życie a nie dla przyjemności bądź na ploty. Z tego co tu czytam to dyskusję między pracownikami przenoszą się na forum.

Lol
@Aaaaa

Cała prawda nic ująć

Henry

Nie każda firma musi być wielka żeby dobrze się pracowało. Nasza jest mniejsza ale za to jest dobrym pracodawcą więc polecam pracę.

@Henry

Siedzisz w biurze i polecasz pracę???? w tej firmie jest coraz gorzej więcej dyrektorów będzie niż pracowników,dobry pracodawca?ja tylko podwyżkę widzę najniższej krajowej żenada,czemu większość pracowników szuka innej pracy?

Ona
@Henry

Ale co konkretnie polecasz bo chyba nie prace na produkcji ??? chyba ze lubisz być wyzyskiwany i oszukiwany ????

Ola
@Haha

Tak jak napisałaś większość pracowników szuka innej pracy a raptownie 2 się zwolniływ ostatnim czasie to gdzie jest ta większość narzekają jak jest im tak źle to doroga wolna prezes i kierownictwo nie trzyma na siłę ale w innym zakładzie nie powie się przełożonemu że tego nie będę robić albo ta maszyna czy stanowisko nie odpowiada albo jeszcze lepiej rączka boli poniektóre osoby tak zachowują się na produkcji jak w przedszkolu żenada

@Ola

2 długoletnich pracowników z kilkunastu długoletnich pracowników to już nie tak mało. Ten cyrk w tej firmie nigdy się nie skończy jak widać A.N. ma już godnych wytresowanych następców ????????

Rekomendacja
@Pytanie

Tak, premia działowa lub uznniowa. Zależu od działu w którym pracujesz i jakie realizujesz zadania.

@Kowal

Premia? To jakaś kpina 100 zł brutto

@Ja

Zależy od działu i zadań. Nie wiem czym się zajmujesz, jak długo pracujesz, za co jesteś odpowiedzialny/odpowiedzialna.

Zbigniew
@Kowal

Widzę że dobrze znasz firmę i wiesz co się w niej dzieje. Możesz mi powiedzieć jaka atmosfera panuje w ALEX i czy w przypadku jakichś problemów można się tu dogadać z przełożonymi? Liczę na Twój wpis, daj znać!

@Zbigniew

Tak pracuję tu już ponad 5 lat. Nie słyszałem aby atmosfera była zła ale nie znam specyfiki pracy wszystkich działów i wszystkich stanowisk. Ja dogaduję się zarówno z przełożonymi jak i podwładnymi. Dogaduję się też z pracownikami innych działów. Nie słyszałem też aby ktoś miałby robić komuś jakieś problemy.

Były
@Pytanie

Poza podstawa to po 3 miesiącach premia jak się dobrze popucujesz kierownictwu a jak nie to rzuca jakiś ochłap i tyle. a jak dobrze będziesz żyć z kierowniczką A.N. to nawet z naganą od dyrektora masz szanse wskoczyć na brygadzistę taka to firma ????

Ja

Nie rozumiem dlaczego ludzie się tam pchają zarobki nędzne tj. Najniższa krajowa . Atmosfera w firmie straszna pracownicy są zastraszani przez kierownictwo i dyrekcje ( to chyba stare nawyki z rosti i kanu )Kadra zarządzająca nie zna się na rzeczy zero kompetencji , problemy produkcyjne nie są rozwiązywane a potem pracownicy ponoszą konsekwencje . (usunięte przez administratora)

@Ja

A później zebrania prezesa i sabotaże oraz siała baba mak hahaha,prawda zarobki straszne pracownicy zastraszani są,pracując tam ja stoję w miejscu nie rozwijam się nic nowego się nie uczę,kierownik siedzi od kilku miesięcy i nic nie umie ustawić żadnemu maszyny ani sprawdzić wydatku czy skalibrować wtryskiwacz,ta pani powiedziała że przyszła rządzić a nie musi się znać na tym,więc firma się niech się zastanowić po co trzymać takich ludzi i kombinacje w systemie żeby się zgadzało

Mała
@Haha

Plebs co wy jeszcze tam robicie... Jeśli nie pasuje to proszę się zwolnić i nie wypisywać głupot... Poszukajcie ciekawszej i bardziej płatnej pracy(jeśli coś potraficie robić, bo w innych firmach praca wymaga myślenia...)...

@Mała

A co ty możesz o tym wiedzieć ludzie tam pracują bo albo maja już swoje lata i nie maja szans na znalezienie innej pracy bo ogranicza ich wiek albo zależy im na stałej pracy i wynagrodzeniu na czas ale to nie znaczy ze można takich ludzi zdeptać i robić z nimi co się komu podoba . Każdy zasługuje naszacunek i wynagrodzenie godne pracy która wykonuje . Moja rada omijać ta firmę z daleka.

@Mała

Haha w każdej pracy potrzebne jest myślenie czy produkcja czy też biuro

Ddd
@Mała

To nie są głupoty tutaj jest opisana prawda co się dzieje w firmie, w tej firmie jest więcej dyrektorów niż pracowników,firma kupiła system IPO który się nie sprawdził przez 2 lata conajmniej, w systemie jest co innego niż w rzeczywistości ????

xx
@Ja

Sama prawda nic dodać nic ująć.

Zostaw merytoryczną opinię o ALEX Sp. z o.o. - Kleosin

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ALEX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ALEX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALEX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, a 5 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ALEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ALEX Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

ALEX Sp. z o.o.