ALEX Sp. z o.o.

Kleosin

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 15 ocen.

Opinie o ALEX Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALEX Sp. z o.o.

Et virum pulchrum et honestum...

Nadal pracuję. Dalej podtrzymuję opinię o firmie ALEX.

Gość II

Takie czasy, teraz na każdej produkcji słabo płacą ale jest jeszcze kwestia samej pracy. Słyszałem że w ALEXie się za mocno nie przepracowują :)

Cieciorka
@Gość II 11.10.2017 11:39
Takie czasy, teraz na każdej produkcji słabo płacą ale jest jeszcze kwestia samej pracy. Słyszałem że w ALEXie się za mocno nie...

Wydaje mi się, że to prawda. Ani na produkcji ani w biurze, raczej się nie przepracowują. Handlowcy jeżdżą na zagraniczne wycieczki, wystarczy popatrzeć na fejsbooku pracowników.

Ooóoooooo
@Cieciorka 18.10.2017 15:12
Wydaje mi się, że to prawda. Ani na produkcji ani w biurze, raczej się nie przepracowują. Handlowcy jeżdżą na zagraniczne wyc...

To nie są zagraniczne wycieczki tylko jeżdżą na targi po różnych krajach a po południu pewnie i zwiedzaja sobie jak maja służbowe auto. A co do firmy i płacy to zgadzam się z poprzednikami zero jakichkolwiek reguł jeśli chodzi o premię. A i nie ma jasno sprecyzowanych obowiązków bo niby powinieneś pracować na x stanowisku ale i tak obrabiasz jeszcze inne stanowiska. To wszystko spowodowane jest dotacjami. Dostają dotacje i zaczynają kręcić. Przyjmują na x dzial bo musisz mieć na umowie to a pracujesz w innym i co innego robisz. Lub w ogóle możesz pracować w innej firmie Ozarowskiego bo ma 3 żeby tylko kasę zbijac . A jak dofinansowanie się skończy to idziesz na inny dział firmę lub kończą z Tobą współpracę.

xyz

W ciagu miesiaca 4 osoby odeszly, to o czyms swiadczy, jak jesz suchy chleb to tak, w biedronce lepiej placa

Gość II

Do "Gość" Co masz konkretnie na myśli pisząc wyzysk - słabo? Czego nie polecasz? Produkcji (której), Magazynu, Handlu, Oddziału czy może Marketingu?

Gość

Wyzysk - słabo. Nie polecam.

NIKT

Pierwszej wypowiedzi juz nie ma. Chyba był duży nacisk przez firmę. Opinia się nie spodobała :) Czy wypowiedzi powyżej są promowane? - firma zatyrudnia ponad 100 osób, zatrudnienie w 2016 to ponad 100 osób, 2 fabryki, 5 oddziałów, to tak na podniesienie prestiżu? (preferowałbym wpisy pracowników a nie zwierzchników) Firma sie rozwija - tylko pogratulować. Niestety pracownik już niekoniecznie. Tak jak w powyzszej wypowiedzi: system premiowania niejasny, wynagrodzenie słabe, ale za to obietnic napewno bedziecie mieli szanse posłuchać. System motywacyjny bardzo słaby - tu braki u kadry zarządzającej. Własna inicjatywa nie spotka się ze zbytnim entuzjazmem. Mozliwości awansu eh ..., raczej śrubowanie rekordów. Firma ok dla osób które zaczynają i chca sprawdzić jak taka praca wygląda. Rozwoju wielkiego nie bedzie wiec dłuzszy pobyt nie ma sensu. "Atmosfera w pracy jest poprawna. Przełożeni poszczególnych działów są raczej lubiani" - co znaczy poprawna atmosfera ? (jak bym słyszał kierownika działu lub prezesa = u nas w firmie atmosfera jest poprawna - a taka sobie wypowiedz poprawna politycznie )- Przełożeni poszczególnych działów są raczej lubiani - osoba która to pisze pracowała na każdym dziale? czy wypytała te "ponad 100 osób" Atmosfera jest różna w zależności od działu i osób zarządzających i napewno nie jest wszędzie poprawna (ale się uczepiłem). Produkty dobrej jakości - nie ma do czego sie przyczepić.

Cum experimentum

Ja się zgadzam z pierwszą wypowiedzią o tej firmie i dodam że jeśli nie myślisz o swojej przyszłości i nie chcesz się rozwijać to jest wymożona firma dla was i będziesz pisał pozytywne opinie jak powyżej. Niby taki producent i w ogóle a zarobki na poziomie małej hurtowni i to nie koniecznie. Poza tym nie jawny system premiowania i w/g widzi-misie pomijając obiecanki cacanki i inne szczegóły bardziej nieprzyjemne dla rozstających się z tą firmą po wieloletniej współpracy, bo doszli do konkluzji opisanej powyżej.

Et virum pulchrum et honestum...

ALEX sp z o.o. z Kleosina, to dobra firma w roku 2016 zatrudnia ponad 100 osób. Firma produkuje podzespoły do instalacji gazowych oraz kompletne samochodowe instalacje gazowe. Produkcja odbywa się w dwóch fabrykach. jedna w Kleosinie, druga w Fastach. Zatrudnienie w 2026 roku to ponad 100 osób. Firma posiada 5 oddziałów w całej Polsce. Firma cały czas się rozwija. Dzięki doskonałym zmysłom organizacyjnym i biznesowym właściciela firma staje się powoli liderem w produkcji kompletnych instalacji gazowych na świecie. Jeśli chodzi o warunki pracy - to są dobre. Atmosfera w pracy jest poprawna. Przełożeni poszczególnych działów są raczej lubiani. Nie ma jakiegoś "chorego" wyścigu szczurów między pracownikami. Jeśli chodzi o zarobki, to raczej tak jak wszędzie bez większych rewelacji, ale za to atmosfera jest dobra - a to czasem jest ważniejsze od wysokich zarobków. Prezes firmy raczej się nie wtrąca do zarządzania poszczególnymi działami. Nadzoruje to wszystko z góry. Owszem pilnuje swoim okiem, ale jak uczciwie ktoś pracuje to nie ma czego się obawiać. Ja osobiście zachęcam wszystkich do pracy w ALEKSIE. Nie będziecie żałować. To moja prywatna i bardzo osobista opinia. Tam gdzie pracują fajni ludzie tam miło się spędza godziny pracy.

Sicut Homo - Rectus

Witam, nic z tego co napisał powyżej Ten nie jest prawdą. To stek bzdur i kłamstw. Pracuję tu już jakiś czas i nie narzekam. Firma cały czas się rozwija, atmosfera w firmie jest dobra. Życzę każdemu takiego pracodawcy jak firma ALEX. Firma w tej chwili zatrudnia ponad 100 osób, to zdecydowanie więcej niż może pomieścić garaż ;). Firma ALEX jest także sponsorem wielu wydarzeń sportowych np. PKO Biega, Ekiden.... Gdyby instalacje były złej jakości to nie byłoby tylu chętnych na montaż w firmowym warsztacie. Zadzwońcie chociaż z ciekawości i spytajcie w warsztacie, na kiedy można mieć montaż. Pewnie ze trzy tygodnie trzeba będzie odczekać. I tak jest cały czas. Na marginesie mówiąc ten wpis powyżej nadaje się do ścigania za pomówienie, a na pewno do usunięcia przez administratora. A w temacie pracy, to cały czas potrzebujemy pracowników na produkcję, przyjdźcie zobaczcie i oceńcie sami, czy warto pozostać w tej firmie na dłużej, czy też nie?

admin

Czekamy na Wasze opinie o firmie ALEX PL sp. z o.o., pomóż nam poznać prawdę i realne warunki zatrudnienia. Z pewnością firma ma wady i zalety, napisz nam o nich.

Zostaw opinię o ALEX Sp. z o.o. - Kleosin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALEX Sp. z o.o.