Opinie o Krautzberger Polska Sp. z o.o. w Sztum

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Krautzberger Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Krautzberger Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krautzberger Polska Sp. z o.o. w Sztum

NomineS Cezary L. Nowy wpis

Trafiłem tu teraz przypadkowo, bo porządkowałem swoją pocztę elektroniczną sprzed lat. Moja opinia o Panie Tomaszu Kasperskim jest pozytywna. Czyniłem starania o pracę w Krautzberger Polska Sp. z o.o w Sztumie na stanowisko przedstawiciela handlowego - technicznego. Pracy nie wywalczyłem, nie zostałem wybrany przez potencjalnego Pracodawcę. Teraz mógłbym umieszczać wszelkie negatywne "donosy" i hejtować.... Tymczasem fatyguję się o ten wpis robiąc to całkowicie spontanicznie i nie mam żadnych relacji z Panem Kasperskim ani Firmą. Piszę jednak, ponieważ moje krótkie doświadczenie z procesu rekrutacyjnego jest bardzo pozytywne. Zapewniam, że moja ścieżka rozwoju jest dość bogata i nie z jednego pieca chleb jadłem... ;-) Otóż moja opinia jest bardzo pozytywna ponieważ: - proces rekrutacyjny uznaję za profesjonalny jak na warunki pracodawcy ( niewielka firma i prosta struktura ) - ankiety, pytania otwarte i spotkanie z szefem były normalnością - rozmowa z Właścicielem - konkretna, otwarta, określająca zdrowe zasady, ale też przedstawiająca możliwości do samodzielnej pracy, - rozmowa z Panem Tomaszem była na wysokim poziomie intelektualnym, z taktem i otwartością, a przede wszystkim ludzką życzliwością, - zaproponowane warunki pracy i wynagrodzenie na ówczesne czasy były "normalnością" - realne Nie uzupełniłem jednak wakatu, a argumenty Pana Tomasza o przyczynie niezatrudnienia mnie były dla mnie zrozumiałe i przyjąłem to ze zrozumieniem, choć małą goryczą. Ale cóż..., nie zawsze jest słodko, a niekiedy aby tak było musi być gorzko, słono , czy kwaśno... ;-) Mój wpis może wyglądać jak "jakaś ustawka", ale zapewniam - nią nie jest. Robię to całkowicie spontanicznie, dziwiąc się na negatywne opinie o Firmie. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, ale z drugiej strony roszczeniowe żądania niektórych osób są wprost komiczne i śmieszne. Praca dla pracy nie jest pracą. Wówczas to jest robota. Jeśli ktoś chce pracować to musi mieć WOLĘ DZIAŁANIA, a nie oczekiwania. Amen... ;-) Reasumując: swoje krótkie doświadczenie z firmą Krautzberger Polska Sp. z o.o i Panem Tomaszem oceniam pozytywnie. Życzę kandydatom do pracy powodzenia i sukcesów w realizacji planów i budowania swej ścieżki kariery. GOOD LUCK !!

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Krautzberger Polska Sp. z o.o.?

szef Nowy wpis

TAK, jeżeli mają odpowiednie wykształcenie.

Krystyna Nowy wpis
@szef

Są wtedy jakieś szkolenia dla nowych osób? Czy ktoś po prostu pomaga wdrożyć się w nowe obowiązki?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Krautzberger Polska Sp. z o.o.?

szef

Od razu. Pracujemy tylko na podstawie umowy o pracę. Zapraszam :-)

Izabela
@szef

Dzień dobry. :) A na jakie stanowiska będzie firma zapraszać kandydatów od nowego roku? Można poznać wstępne warunki zatrudnienia?

@Izabela

Poszukujemy handlowców. Wynagrodzenie i warunki pracy zleżą od zgłaszającego się kandydata i jego umiejętności. Zapraszamy chętnych.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Krautzberger Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

szef

Staramy się nie mieć nadgodzin. Jeżeli tak jest przez jakiś czas, to świadczy o dobrej organizacji. W przypadku nadgodzin pracownik wybiera: - wolne za nadgodziny lub - dodatek za nadgodziny zgodnie z ogólnym zasadami (Kodeks Pracy).

Irena
@szef

To jak staracie się nie mieć tych nadgodzin, to możesz mi powiedzieć raz na ile zdarzają się właśnie one?

@Irena

W maju 2022, dwu pracowników:: 29.05 po 8h każdy 30.05 po 4h każdy 31.05 po 4h każdy - montaż i uruchomienie urządzenia u kontrahenta

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Krautzberger Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik biurowy?
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R9
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Inżynier robót
JWW INVEST S.A.

Piszę by przestrzec przed jaką kolwiek formą wspólpracy z ta firmą. "Pan" Tomasz Kasperski jest osobą bardzo małego formatu i całkowicie nie poważną. Ten człowiek przedstawia wizerunek typowego "janusza" któremu słoma z butów wystaje. Wydaję sie mu, że jak założył firme to innych może już traktować gorzej. Jest osobą całkowicie nie poważną, prościej się dogadać z 4 letnim dzieckiem niż z nim. Szczerze odradzam wszystkim - nie współpracujcie z tą osobą i firmą by nie narobić sobie problemów! Powiadomiłem również inne firmy które współpracują z "Panem" Tomaszem o o jego zachowaniu, by wiedzieli czego się można spodziewać. NIE POLECAM!

Tomasz Kasperski
@Marcin

Pan nieznajomy Marcin pewnie ma rację, skoro takie są jego odczucia. Dodam, że mam jeszcze kilka innych wad. Przestrzegam również kandydatów do pracy przed współpraca ze mną. Jestem dość wymagający.

ktoś
@Marcin

jedyna uczciwa opinia - cieżko mieć inną jeśli ktoś chociaż zamienił jedno zdanie z właścicielem tej firmy

mariusz

pan tomasz powinien co najwyżej świnie wypasać i to ze szkodą dla zwierząt, nie polecam

ciekawski
@mariusz

czy możesz rozwinąć jaka technika Pan tomasz pasa te świnie?

ola i nie polecam

Właściciel jest niezrównoważony - wydaje polecenia a po ich wykonaniu krzyczy i rzuca wulgaryzmami, że po co to zrobiłam... Windykatorzy wydzwaniają do każdego pracownika do którego zdobędą numer, kontrahenci to samo, ze faktury ma opłacić a szef tylko do pracowników ma pretensje o swoje błędy i narobione długi - proszę na niego uważać - Ja juz oczywiście nie pracuję ale odradzam tam iść, ostatniej wypłaty oczywiście też nie zobaczyłam

Grzegorz

Firma mocno się rozwija. Teraz słyszałem że pracują nad robotami.

Olaf

Firma na duży + ciągle rozwija się do przodu

Patryk

Super firma. Znają się na rzeczy.

Zbigniew

Firma godna zaufania.

Krzysztof

Bardzo dobra firma.

admin

Czy twoim zdaniem Krautzberger Polska oferuje dobre warunki zatrudnienia? Wypowiedz się i pomóż innym pokierować karierą.

Zostaw merytoryczną opinię o Krautzberger Polska Sp. z o.o. - Sztum

• Jak się pracuje w Krautzberger Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Krautzberger Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Krautzberger Polska Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Mickiewicza 37
    82-400 Sztum
  • NIP: 5792280979 REGON: 520137498 KRS: 0000925901

Krautzberger Polska Sp. z o.o.