Opinie o Zakład Karny w Sztumie w Sztum

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Karny w Sztumie. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Karny w Sztumie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Karny w Sztumie w Sztum

Nick Nowy wpis

Jak jest w ZK w,Sztumie gdyz synczostal tam przewieziony i od tygodnia nie dzwoni jak tam sie odsiaduje wyrok

Ja tam byłem zdrowie odebrali i psychikę zniszczyli

X Nowy wpis
@anonymous

Dawno temu nie wiem czy to napisać ??. Trochę dziwne bo ktoś pracował w zakładzie karnym ale w w Kwidzynie i ta osoba tam pracowała potem się powiesiła.Czy to możliwe że w takich miejscach praca jest stresująca czy tak psychicznie znęcają się pracownicy na pracownikach nowo przybyłych do takiej pracy? .

dariusz pogonowski Nowy wpis

niszcza tam psychike niesamowicie resocjalizacja to mit. byłem tam 4 miesiące i siedziałem z człowiekiem ktury miał (usunięte przez administratora)

Rychu Nowy wpis

Mi się bardzo dobrze siedzi, a już kturyś raz.Śmiało mogę polecić ZK Sztum.Kadra na poziomie, warunki dobre, jedzenie lepsze nirz w nie jednej knajpie

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Zakład Karny w Sztumie.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R9
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Współpraca dla handlowca
Logos Media Sp. z o.o.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Zakład Karny w Sztumie?

Krzysztof

Nie używaj słów wulgarnych na forum publicznym. To nie przystoi, ponieważ tego typu język nie jest językiem, który miło się czyta. Ktoś zadaje poważne pytanie, dlatego też liczy na poważną odpowiedź. Będziesz może osobą, która napisze, ile dokładnie można zarobić za pracę w zakładzie karnym? Zawsze mnie to zastanawiało, więc może skoro obserwujesz ten wątek to będziesz to wiedział? Dzięki.

@Krzysztof

dokladnie dwa tygodnie temu opuscilem ten bajzel wiem co tam sie dzieje lepiej niech sie tam nie pcha

Annna

Witam mozna wiecej inf akurat mój partner tam przebywa od 2mc

@Annna

Ja jestem załamana mój mąż tam trafił jest od miesiąca,jak tam byłam aż mnie trzęsie masakra

@kamil joniak

Proszę mi opisać jak tam jest ?? ponieważ karę odsiaduje mój brat

@Kasia

Udało Ci się w końcu czegoś dowiedzieć?

Lina
@Anna

1.12.2022. Szwagier zostal przewieziony kilka dni temu do zakładu karnego w Sztumie na same Dzień dobry Panowie pracownicy zakładu karnego przywitali go biciem laniem katowaniem i znecaniem się w okropny sposób, po dzisiejszym telefonie który dostałam jestem w stanie poruszyć niebo i ziemię aby te mendy zaplacily za to że skopaly czlowieka Dodam że osadzony ledwo rozmawiał przez telefon ,ciezko oddychał mial trudnosci z wypowiedzeniem slowa, zdania,podejrzewam liczne stłuczenia. Całego ciała, jest zamkniety bez rodziny bez obrony bezradny jak kazdy kto tam przebywa. Jak tak można . Ciężko będziecie się spowiadać przed Bogiem tym co robicie tym ludzią. Zwyrodnialcy! Ludzie nagłaśniajcie to wszędzie i się nie bójcie . Proszę rodziny osób skrzywdzonych przez ten zakład karny w Sztumie o kontakt będzie konieczność zawiadomienia i nagłośnienia tego w mediach .

Honorata

@anonymous, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że nie piszesz z perspektywy pracownika Zakładu Karnego w Sztumie. Przypominam, że forum GoWork.pl służy wymianie opinii na temat pracodawców. Czy znajdą się na forum osoby, które pracowały lub obecnie pracują w tej firmie? Zachęcam Was do wyrażenia swojej opinii na jej temat.

@Honorata

To sobie zróbcie prywatną stronę a tu poblokujcie- to wam wychodzi najlepiej...17 lat tam spędziłem, wiem wystarczająco dużo...

Eldo
@Ramzes

Też tam byłem,,,, dwa lata,,,, nie polecam tego nikomu...

Niewygodny świadek
@Ramzes

A ja 3..... Też nie polecam nikomu aby tam się znalazł.....

Iwona

To co tam się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Gady skopały wieźnia, chlopak plakal, że został zgwałcony kijem od miotły. Nie dają mu dostepu do telefonu, adwokata czy kontaktu z prokuratorem. Gorzej jak zwierzęta!!! Mam nadzieje, że ktos z zewnątrz tym się zainteresuje!!!

@Iwona

Byłem , przeżyłem tam 17 lat... Było ciężko, czasami bardzo...

ala
@Iwona

to prawda. podłość tych co tam pracują jest nie do pojęcia. gorszymi przestępcami są Ci co noszą mundury, niż osadzeni

Szyszka
@Iwona

Nikomu tego nie życzę ale oni itak z tym nic nie zrobią

Basiula

Mój facet wyjechał na kurs kucharza a że musi wrócić na sprawę zrezygnował z kursu wyleczyli go z cukrzycy w ciągu chwili co ma dłuższy okres czasu zabrali mu paczkę mogę jedynie kupić tytonion kawę. Cukierki resztę ma zabrane co miał na celu innego zabrano mu prosił o telefon jak mam na rano do pracy żeby chwilkę porozmawiać powiedzieli że nie masz wtedy i wtedy schudł tam 10 kg martwię się o niego bo bojje się że psychika mu siadzie a nie zabił nie zgwałcił poznałam go dla mnie się zmienił przy mnie był wspaniały a kiedy rodzina go zmuszała do kradzieży boli mnie to naprawdę teraz ma wyjechać tylko zobaczymy kiedy naprawdę szacunek mam dla innych wiezien że pozwalają dzwoni. Nawet do adwokata nie może zadzwonić dlatego proszę ludzi którzy tam pracują bądźcie ludźmi naprawdę pamiętajcie karma wraca

@Basiula

Ale naprawdę sądzisz, że może mu się coś złego przytrafić i dlatego tak się martwisz? Trzeba być dobrej myśli. Masz jakieś wsparcie we własnej rodzinie z tym problemem? Bo naprawdę warto otwarcie o wszystkim rozmawiać

Basiula
@Kamila

@Kamila. Tak martwię się ponieważ słyszę jak rozmawia zmienił się tam tak mam wsparcie w przyjaciołach dzieciach moich poznałam go dwa lata temu jak opowiadał mi o sobie byłam w szoku ale przy mnie mnie był innym człowiekiem dobrym dlatego się martwię bo wiem że u niego z psychika może być żle boje się żeby coś sobie nie zrobił jak można tak ludzi traktować tel po 4 minutach musi kończyć kiedyś dwa dni nie dzwonił bo mu nie pozwolili jacy tam ludzie pracuje tego nie mogę pojæć lekarz który w ciągu chwili wyleczą z cukrzycy jakiś cudotwòrca chyba dla mnie to jest nie dopomyšlenia przecież jak można np bić tam więźniów tak słyszałam w opiniach dlaczego w innych zakładach jest inaczej a tutaj tak starsznie Ci ludzie nie mają sumienia rodzin może im też się kiedyś coś nie uda jeżeli sąd osadził to człowiek już nie powinien to jest moje zdanie ale ja tego tak nie zostawię ????

Qwerty

Witam Czy w SW jest wypłacane wynagrodzenie z góry ? Czy standardowo po przerobionym miesiącu?

Ania546

Dzień dobry mojego chłopaka mają przewieź do więzienia w Sztum. Proszę mi powiedzieć czy będzie on mógł mieć tam konsole ? Dziękuję za odpowiedzi

Woksiu
@Ania546

I co jeszcze? Do kamieniołmu a nie konsoka to nie hotel tylko więzienie

Chudy
@Ania546

Twój chłopak nie będzie mógł mnieć żadnej konsoli może tylko pomarzyć bo przesiedziałem tam 12 lat i wiem dużo o służbie więziennej która bierze lapuwki i przynoszą dopalacze na zakład karny jak Twój chłopak będzie chciał tam jechać niech zrezygnuje tego zakładu bo będą się pastwic nad nim i poniżać

@Chudy

Ja to jestem załamana jeżdżąc tam do męża,te więzienie jest odstraszające źle się czuje wchodząc tam,wiem że mąż sobie poradzi to silny facet ma głowę na karku .Ale to co się tam dzieje,brak słow więźniowie lepiej wiedzą co przeszli jak było,tyle czasu to się ciągnie.Dlaczego do dnia dzisiejszego nikt się tym nie zajął ,to nadaje się do TV !!to że więzień to gorszy?!!i można traktować tak,służba więzienna tylko czeka żeby w łapę dostać beszczelność (usunięte przez administratora)

Marekrieboldt1996@wp.pl
@Ania546

Czesc niestety nie ma takiej możliwości wiem co mówię sam odsiadywalem tam wyrok od 2021 do 2022 roku

olsztynn4@gmail.com
@Marekrieboldt1996@wp.pl

Czy jest możliwość widzeń intymnych?

@Anna

Proszę mi opisać jak tam jest??, Wyrok odsiaduje tam mój brat z góry dziękuję

@Marekrieboldt1996@wp.pl

Proszę o więcej informacji mój brat tam przebywa z góry dziękuję

Zofia
@Chudy

W jaki sposób pastwić i poniżać?

@Marekrieboldt1996@wp.pl

I nie ma totalnie żadnych udogodnień tutaj dla ludzi? Czy może zamiast konsoli miałeś dostęp do czegoś innego?

Jak długo trwa proces awansu w Zakład Karny w Sztumie?

Ramzes

Zależy ile ma się znajomości...

Onyx
@Ramzes

A masz może namiary gdzie napisać skargę do dyrektora,na klawiszy,poprzez kontakt email ?

Witold

Ale to jest forum dla pracowników zakładu karnego a nie dla osadzonych!

@Witold

A osadzony to inny człowiek niż pracownik?! Stopień i status nie robi z klawisza półboga...

kamil joniak

odbywalem kare w tym (usunięte przez administratora) bo inaczej sie tego nie da nazwac jest ponizanie wysmiewanie osadzonych wpadanie po 15 po jednego osadzonego walenie po pietach wystawianie kwitow za byle co itd a co do zarcia to swinie w chlewie lepiej jedza niz to co oni daja wychowawcy psychologowie nie nadaja sie do tej pracy zwlaszcza na oddz 7 i 8 terapeutyczny

@kamil joniak

Myślałeś, że trafiłeś do przedszkola czy do zk? Bo twoja wypowiedź troszeczkę przerosła twoje oczekiwania haha

@Anna

Anna chyba jest lub była gadziną- dla niewtajemniczonych- klawiszka

Maszeruj albo giń

Ci ludzie tj większość funkcjonariuszy nie powinno pracować w tym miejscu chociażby taki Babka vel Sztetke łobuz pracuje na oddziale 1szym pastwi się nad osadzonym,poniża i wyśmiewa.Wielokrotnie wszczynano postępowania ale ręka rękę myje i Babka jest panem życia.Tak nie może być .Jego dewizą to "jeżeli używasz siły musisz być bezwzglèdny"

@Maszeruj albo giń

to jest gad czy kajfus ten babka bo niedawno wyszedlem z tamtad i byl niejaki babka wozil garyna 3 oddz

Anonimowa

Wspolczuje tylko Wszystkim tym co niestety odbywali kare w tym zakladzie . Nie, mowie tu o groznych przestepcach czy zwyrodnialcach ale ludziach ktorzy odbywajac tam KARE musieli ja przezywac x2 . Obelgi i wyzwiska zucajace z strony wychowawcy bylego teraz z-pc Dyrektora w naszym wypadku Kazimierz R . Gdzie ta resocjalizacja ! Jezeli ktos nie ,chce odbywac kary w jednej celi bedac skazanym np.za pobicie z osoba ktora ma na sumieniu dwoje dzieci ktore zgwalcil ! Za nieposluszenstwo w takiej sytuacji osoby ktore sa odpowiedzialne za resocjalizacje osadzonych sa zmuszeni uzywac srodki przymusow,zamykac w Piwnicach ,glodzic ,wykrecac rece. Kamery zostaja wylaczane . Dlaczego nikt sie tym nie ,zajmie !! Gdzie sa zachowane Prawa Czlowieka?! ... Zycze aby kazdy kto tak ludzi traktuje sam tego kiedys doswiadczyl .

tajemnicza
@Anonimowa

witam ja tez wiem co tam sie dzieje wszystkich traktuja nie ludzko obojetnie czy siedzisz za zabójstwo czy siedzisz za mandaty nie wazne za co wszytkim robia pod gorke wszystkim groza i za smieci ich maja

jandupedał
@Anonimowa

Gdzie były prawa człowieka kiedy łamaliście prawo ? cioty. wiecy przestępcy. (usunięte przez administratora) i pospolici bandyci, zdechnijcie w tym zakładzie zrobicie przysługe dla swiata

Maverick
@tajemnicza

Posiedzieli byście w Rosji to każdy z was powiedziałby że Sztum to wakacje i odpoczynek. Takie piekło jak jest w rosyjskich więzieniach to u nas rarytas. Nie wiecie co to jest garować w Rosji. Jedna koja na 12 typa gier na środku i szamka jak dla psa nawet gorsza. Pozdrawiam kuracjuszy że Sztumu.

@Anonimowa

Calkowita Prawda.Trzeba tp przejsc iwylacznie na wlasnej skorze aby umiec to wszystko pojąc i zrozumiec.Wlasnie dlaczego nikt sie tym niezajmie..Jak maja potem na wolnosci funkcjonowac dobrze ktorym stwarza sie pieklo juz teraz i niszczy sie im psychike .Rzecznik praw Czlowieka powinien sie tym zajac juz dawno .

@Anonimowa

A proszę mi powiedzieć czy mój chłopak będzie mógł mieć tam konsole?

@Ania546

Mysle ze jest to mozliwe. Mozna miec telewizor np i niektore sprzety elektroniczne za zgoda Dyrektora .Osadzony musi napisac prosbe do Dyrektora i wtenczas Dyrektor albo wyraza zgode , albo nie .Lecz mysle ze w twoim przypadku jest to za zgodą Dyrektora mozliwe .

@Anonimowa

A proszę mi powiedzieć jakie tam warunki panują? Jest tam tak strasznie ?

@Ania546

Wspolczuje wszystkim wiezniom . tam przebywajacym. Jest Tragicznie ciezko mowiac jednym słowem .To strasznie ciezkie Wiezienie Niszcza tam Psychike Człowieka bez skrupolow .

@Anonimowa

A proszę mi powiedzieć jak jest na R2? Jak z telefonami jest?

nie bo ja ja tam 2 i pol roku bylem i nie mozna

lolek

Czy trzeba spełniać jakieś dodatkowe wymagania żeby dostać tu pracę?

JAN

JA SIEDZIALEM DWA RAZY W LATACH 1978 1988 NIE NARZEKAM LUBILEM RYGOR BO LEPIEJ MI SIE SIEDZIALO BYLEM GRYPSUJACYM

Xxx

Powinien ktoś wreszcie zrobić tam porządek! Ludzkie pojęcie przechodzi co się tam dzieje! Resocjalizacja? Nawet nie wiedzą osadzeni co to znaczy, przez piekło jakie tam przechodzą. Nie ma wcale wzmocnionej ochrony, niszczą psychikę i całego człowieka. Tak jak napisał ktoś wcześniej- (usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że osoby odbywające tam karę, wyjdą stamtąd cali i zdrowi..

Sztum to Oswiecim .!!!!!! I tez mam na mysli nie osadzonych ......sluzba wiezienna to (usunięte przez administratora) ......od jednego odeszla zona to bije skazanych ( nawet nie mysle co on robil zonie ) a dyrektor ma to w d.........moze w koncu sie Warszawa tym zainteresuje .....nie mam pojecia czy przypadkiem oni jakie prochy nie dostaja jak zomo .......

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Karny w Sztumie - Sztum

• Jak się pracuje w Zakład Karny w Sztumie?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Karny w Sztumie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Karny w Sztumie?

Zakład Karny w Sztumie