Opinie o Melbud S.A. w Grudziądz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Melbud S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Melbud S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów izolacyjnych i uszczelniających

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Melbud S.A. w Grudziądz

Ula Nowy wpis

Hej. widzieliśmy z chłopakiem niedawno wygasła ofertę dla kierowcy C+E. szukano wtedy kogoś na przewóz materiałów i sprzętu na budowę po kraju. nie będzie potrzebnych więcej osób do tego? dobrze jakby mógł wracać codziennie do domu po prostu

klient Nowy wpis

to jeden wielki fałsz. Nie potrafi uczciwie w oczy powiedzieć, że kręci coś . Umawia się z tobą a potem (usunięte przez administratora) .Żenada

Nikt Nowy wpis

Hah firma brak słów robisz na miejscu to zarabiasz a jedziesz na delegacje to tyle samo zarabiasz co na miejscu niby płacą delegacje ale jak podliczysz to wychodzi na jedno to jaki jest sens tego to (usunięte przez administratora) wie....pracownicy bez uprawnień robią wszystko za te sama kasę to jest wykorzystywanie pracownika

Emilia

Może ktoś z obecnych lub byłych pracowników napisze coś więcej o pracy w tym przedsiębiorstwie? Czy jest możliwość aplikowania do tej firmy w inny sposób, np. poprzez bezpośredni kontakt z pracodawcą przez e-mail? Na jaką umowę oraz na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Melbud S.A.? Jaka panuje w tym przedsiębiorstwie atmosfera? Czy praca jest na zmiany? Obowiązuje okres próbny?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Melbud S.A. kandydat na stanowisko OPERATOR ŻURAWIA ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Zosia

Witam a jak z praca za granica nap Belgia czy ktos cos

Emilia

Może napiszecie coś o kulturze organizacyjnej i misji Melbud? Myślę, że bardzo by to pomogło osobom, które planują tam aplikować. Jakie główne cele stawia firma przed swoimi pracownikami?

bolo115

wszedzie jest ciezko jak nie chce sie pracowac

Witold

Jakieś podpowiedzi o rekrutacji, czy trudno dostać tu pracę?

Xyz
@Witold

Jedziesz do kadr rozmawiasz składasz papiery i do pracy

Henryk

Melbud to profesjonalista w tym co robi. Dobrze pracuje się bo wszystko jest tak jak być powinno

Emilia

@nikt na czym polega według Ciebie ten eksperyment społeczny? Chodzi o atmosferę czy bardziej o warunki pracy i zatrudnienia? Proszę Cię o konkretne informacje na temat pracy w melbud, ponieważ będzie to ważna wskazówka dla osób, które chciałyby podjąć tam pracę. Każda wypowiedź zorientowanej osoby będzie cenna.

ok
@Emilia

wielkie (usunięte przez administratora) pijaństwo na budowach w delegacji

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w melbud .sa.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

nikt

W tej firmie odbywa się jeden wielki eksperyment społeczny, nie polecam.

kam

a możliwości żeby się wykazać jak najbardziej tutaj masz, akurat szukają kierownika budowy, ale takiego od projektów związanych z kontraktami zagranicznymi, zapowiada się bardzo wysokie wynagrodzenbia.

metal

firma jedno wielkie bagno ,operator w tej firmie to szmaciarz praca w delegacji za grosze ale najgorsza jest atmosfera w samej pracy kierownicy majstrowie donosicielstwo obłuda nagonka do pracy jak w obozie,szalone terminy graniczą z absurdem,w ubiegłym roku na budowie wypadek śmiertelny,, kiedyś to była fajna firma ,,teraz zlepek smutnych ludzi,,czyli 1 to prezes rządni pieniędzy 2 udziałowcy 3 marni pupilkowie i reszta zastraszona załoga bez żadnych praw to MELBUD Grudziądz 2015!!!

operator

Nie zarobisz,nie pracuje tam szkoda czasu nerwów i rannego wstawania za te grosze.

karol

odpowiedz do operatora; czyli w delegacji z uprawnieniami 2,5 tyś złotych nie zarobisz? a ty dalej tam pracujesz?

operator

do karol,poszukaj sobie czegoś innego,dostaniesz 12brutto-na godzinę zeszmaca cie za 1800zł,bedziesz skakał z budowy na budowę.Jako nowy pracownik dostaniesz najgorsza maszynę/auto.Tyle samo płaca na miescu co w delegacji(+delegacja okolo 23zl na dzien).Ja powiedziałem ze che 12-13netto to mnie wyśmiali powiedzieli ze tyle to maja pracownicy co pracuja po 10lat.Do łopaty przyjmuja za 11brutto(najniższa krajowa niżej sie nie da),operator 12brutto.Ten przy łopacie nie robi nic tylko caly dzień patrzy jak kopiesz,wywozisz urobek(ewentualnie za niwelator złapie) i ma 11brutto.Ty robisz robote w 90% i masz 12brutto.Operatorzy,kierowcy nie zgadzajcie sie na te stawki bo nigdy nie bedzie dobrze jak znajda lochów do pracy.Niech ten bogol cały prezes tego bagna sam zaiwania za 1800brutto,caly miesiac na maszynach..Pozdrawiam,frajera co ma czelnosc proponowac takie stawki pan (usunięte przez administratora).

karol

ile można zarobić w melbudzie mając uprawnienia prawo jazdy kat c, i operatora, ile płaca na miejscu i ile płaca w delegacji, z góry dziekuje za odpowiedz

Operator

Melbud grudziadz,porażka stawki 12zł brutto operator!!!,11 bruto przy łopacie!!!,delegacja,zarobki 1800 za ponad 200h w miesiacu + ewentulana delegacja więcej nie zarobisz.

były

zarobic się da i to sporo ale i narobic tez trzeba,kierownictwo super pozdrawiam

...,.,mm.mm..mm

to pokaz mi lepsza firme na terenie grudziadza, napewno to jedna z lepszych firm, obecnie juz tam nie pracuje z wlasnej winy, ale lepszej nieznam w grudziadzu

Zostaw merytoryczną opinię o Melbud S.A. - Grudziądz

Melbud S.A.