melbud .sa.

Grudziądz

Opinie o melbud .sa.

...,.,mm.mm..mm 2011-03-01 23:33:06
to pokaz mi lepsza firme na terenie grudziadza, napewno to jedna z lepszych firm, obecnie juz tam nie pracuje z wlasnej winy, ale lepszej nieznam w grudziadzu
były 2013-11-10 08:05:36
zarobic się da i to sporo ale i narobic tez trzeba,kierownictwo super pozdrawiam
Operator 2014-03-27 13:10:11
Melbud grudziadz,porażka stawki 12zł brutto operator!!!,11 bruto przy łopacie!!!,delegacja,zarobki 1800 za ponad 200h w miesiacu + ewentulana delegacja więcej nie zarobisz.
karol 2014-10-20 14:25:49
ile można zarobić w melbudzie mając uprawnienia prawo jazdy kat c, i operatora, ile płaca na miejscu i ile płaca w delegacji, z góry dziekuje za odpowiedz
operator 2014-11-08 12:38:53
do karol,poszukaj sobie czegoś innego,dostaniesz 12brutto-na godzinę zeszmaca cie za 1800zł,bedziesz skakał z budowy na budowę.Jako nowy pracownik dostaniesz najgorsza maszynę/auto.Tyle samo płaca na miescu co w delegacji(+delegacja okolo 23zl na dzien).Ja powiedziałem ze che 12-13netto to mnie wyśmiali powiedzieli ze tyle to maja pracownicy co pracuja po 10lat.Do łopaty przyjmuja za 11brutto(najniższa krajowa niżej sie nie da),operator 12brutto.Ten przy łopacie nie robi nic tylko caly dzień patrzy jak kopiesz,wywozisz urobek(ewentualnie za niwelator złapie) i ma 11brutto.Ty robisz robote w 90% i masz 12brutto.Operatorzy,kierowcy nie zgadzajcie sie na te stawki bo nigdy nie bedzie dobrze jak znajda lochów do pracy.Niech ten bogol cały prezes tego bagna sam zaiwania za 1800brutto,caly miesiac na maszynach..Pozdrawiam,frajera co ma czelnosc proponowac takie stawki pan (usunięte przez administratora).
karol 2014-11-23 20:38:40
odpowiedz do operatora; czyli w delegacji z uprawnieniami 2,5 tyś złotych nie zarobisz? a ty dalej tam pracujesz?
operator 2014-12-17 11:39:03
Nie zarobisz,nie pracuje tam szkoda czasu nerwów i rannego wstawania za te grosze.
metal 2015-01-03 22:46:45
firma jedno wielkie bagno ,operator w tej firmie to szmaciarz praca w delegacji za grosze ale najgorsza jest atmosfera w samej pracy kierownicy
majstrowie donosicielstwo obłuda nagonka do pracy jak w obozie,szalone
terminy graniczą z absurdem,w ubiegłym roku na budowie wypadek śmiertelny,,
kiedyś to była fajna firma ,,teraz zlepek smutnych ludzi,,czyli 1 to prezes
rządni pieniędzy 2 udziałowcy 3 marni pupilkowie i reszta zastraszona załoga
bez żadnych praw to MELBUD Grudziądz 2015!!!
kam 2016-05-20 12:28:00
a możliwości żeby się wykazać jak najbardziej tutaj masz, akurat szukają kierownika budowy, ale takiego od projektów związanych z kontraktami zagranicznymi, zapowiada się bardzo wysokie wynagrodzenbia.
Zostaw swoją opinię o melbud .sa. - Grudziądz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie melbud .sa.