Polo-Market

Zgierz

Opinie o Polo-Market

anonim 2009-05-14 22:06:53
Prace oceniam na dobry, gdyż był brak możliwości rozwoju zawodowego, płace były niskie.
zyczliwa 2014-02-23 21:30:10
Gratuluje kierownictwu dyskontu Polo Market w Zgierzu przy Tuwima takiej miłej pani ekspedientki,która obsluguje dział monopolowy.Drobna, szczupla o imieniu Joanna w okularkach.Zawsze usmiechnieta,pogodna potrafiaca obsluzyc nawet najbardziej krabnych klientów.Potrafi przyjac reklamowany towar od klienta i pozytywnie zalatwic nawet najbardziej zawiła sprawe z która sie zglosi klient.Zna dobrze każdy produkt znajdujacy sie w sprzedazy w tym sklepie,co czyni ze zakupy staja się przyjemniejsze.Oby więcej takich pracowników.Zycze tej Pani dalszej owocnej pracy i awansu.Z POWAZANIEM STALA KLIENTKA EMERYTOWANA SZEFOWA DUZEGO MARKETU.
mniej zyczliwa 2014-07-19 10:23:25
Szkoda, ze współpracownicy nie mogą napisać tego samego o tej' miłej i pogodnej pani".
mirka 2016-04-05 11:26:25
dalej szukają kierownika do Nidzicy więc masz szanse@ 3e4r5t ale wymagają doświadczenia w branży spożywczej, a także zdolności przewodzenia grupie ludzi,
Zostaw swoją opinię o Polo-Market - Zgierz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polo-Market