Opinie o BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH w Rzeszów

Nieznajomy

Nie polecam pracy w brimacie niedosc że wyzysk to jeszcze brak wypłaty zostawił pracowników na święta bez pieniędzy tak nierobi żaden pracodawca

Nieznajomy Nowy wpis

Tinderek Nowy wpis

Skoro byliśmy takimi złymi pracowniami czemu szef dzwonił czy pisał po pracownikach, żebyśmy zostali chociaż do końca roku...skoro wiedza z termomodernizacji była słaba to się pracownikowi organizuje szkolenia ale jak się nie zna przepisów kodeksu pracy to się potem wylewa idiotyzm w internecie. Pominę przekleństwa i osobiste wycieczki bo to świadczy o inteligencji komentującego. Nie muszę jechać do taty bo odziwo taki paprak jak ja dostał kila ofert za 2/3x większe pieniądze bo jak pisał kolega niżej nikt już w Niemczech nie daje niżej stawki krajowej obowiązującej w Niemczech. Takie warunki były ale 20 lat temu i każdy kto spytał mnie tutaj czy nawet w Bonn ile zarabiamy to się śmiał. Ale dziękuję serdecznie z całego serca za zdjęcie w nowym Porshe wartym kilkaset tysięcy złotych prezesa na tle starych, rozwalonych busów ledwo.Nie trzeba być głupim, żeby się zorientować kto w tej firmie dobrze zarabia i gdzie idzie kasa. To najlepsze co przywiozłem z tej firmy, bo na pewno nie pieniądze i miłe wspomnienia :)

Anonim Nowy wpis

Popieram zdanie tinderka jest 2022 r stawka minimalna w Niemczech na budowie wynosi 12.5e na godzinę więc nasuwa się pytanie. Kto tu kogo w konia przepraszam w słonia robi. Za 2400 h 1600e matematyka jest prosta. . Reszta jak kolega pisał. Nigdy nie wiesz ile zarobisz na miesiąc. Może będzie płatny może nie. Nie polecam zaczynać tam kariery.

Jak pisał kolega pare komentarzy wcześniej ,, najlepsza firma do zmarnowania sobie życia ,,, ludzie znajdźcie sobie inna firmę, wyzysk straszny 7/8€ na godzinę na prawdę jest śmieszna stawka w tych czasach. Do tego nikt nie wie ile wypłaty dostanie tak na prawdę, byłeś na urlopie w Polsce wpisuje np 3 dni płatne 5 bezpłatnego mimo ze masz jeszcze 20 dni urlopu płatnego do wykorzystania. Szef jak zapytasz go o pieniądze to straszy umowa która podpisałeś. Busów za mało, czasami jedna brygada zgarnia 2 inne brygady i do pracy jedziesz 1,5h o wracaniu w korkach nie wspomnę. Jak pracownicy spytali kiedy kupo nowego busa to powiedział ze busów nie ma i nie będzie bo czeka się na niego rok… na mieszkaniach warunki złe, obsikane materace i ogólny syf…a to nie nasza wina ze przed nami mieszkały tam jakieś menele co robili pod siebie… jak poprosisz szefa o nowa kuchenkę bo działa tylko jeden palnik na 5 chłopa i grzeje wodę 30min czy o Internet to mówi tak pamiętam i tak parę miesięcy ma to gdzieś… w jakim świecie żyjemy, zakup busa kuchenki czy podpisanie umowy na Internet to godzina czasu… ludzi brak i świetlanej przyszłości nie wróżę.

aNoNiM

z Twoja wiedza na temat termomodernizacji i techniki wykonania to i tak za duzo. Pasowalo by doplacic za szkolenie a nie "pisac" takie komentarze.... bo widac ze polska pisownia byc bardzo trudna

SWOJAK Nowy wpis

popieram aNoNiM-a ...pracowalem z wami koleszkami w Bonn na budowie i kielni w reku nie potraficie trzymac a 2000 € byscie chcieli zarabiac ....winkli nie umicie robic ....co dopiero Putz zacierac ....wiec Tinderek do nauku do tatusia he he ....

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Biooooły

No ja podziękowałem jak dostałem 900€ pierwszej wypłaty. Koledzy tez jak pojechali na urlop mimo ze go jeszcze mieli to dostawali po 1300/1400€ wypłaty. 500€ na jedzenie to zostało jak w Polsce, przy pracy poniedziałek piątek 7-17 i sobotę 5h. Budowa zależy jaka się trafi, nam trafiła się wełna której reklamować nie muszę. Pierwszy raz widziałem zeby w tych czasach trzeba było prać rękawiczki, czy wozić ołówki z Polski bo na budowie nie było. Niby fakt, można było kupić sobie prywatnie i dać paragon szefowi ale na kase czekałeś czasem miesiąc czasem dwa. Jak dla mnie takich ręczy powinno być na tony przy takiej pracy. Nie polecam

Oprysk

Większej pluskwy jak ten co pisał to niema na mieszkaniu

Wanda

10- godzinny system pracy i stawka 8 euro na godzinę nie wygląda źle, chyba że dochodzą do tego dodatkowe opłaty, np. za zakwaterowanie, o których nie wspominacie? Nie rozumiem, dlaczego część urlopów jest płatnych, a część nie, możecie wyjaśnić, od czego to zależy?

www.sud-bud.oferteo.pl

Ile można zarobić w brimacie pracując w polsce Rzeszów itp?

Ronotnik

Ludzie znajdźcie sobie inna pracę tej nie polecam w żadnym przypadku wszecobecny wyzysk kłamstwo i (usunięte przez administratora)ludzi na pieniądze byłem widziałem i prawdę pisze ni polecam

Albert

Jak wygląda kwestia zjazdów do Polski??(co ile tygodni, własny czy firmowe środki transportu) I na jaki okres trzeba podpisać umowę??

Wojtek

Pracujecie w systemie 12 godzinnym?

@Wojtek

10 godzin 5 dni w tygodniu w sobogy 5 godzin

@Wojtek

10 godzin

brimat proponuje prace w niemczech ktos moze powiedziec cos jak tam jest ogulnie

@anonymous

Nie polecam wyzysk kasa mała 80 euro dzień

Kacper

Ile można zarobić średnio na dniówkę w Brimacie pracując w Niemczech

@Kacper

8 eueo co daje dniowe 80 euro

Ziomek

Ile miesięcznie można w tej firmie na czysto zarobić. I ile godzin dziennie się pracuje. Ktoś coś wie

Babilon

Jest tk dobrze w pracy i dlatego przestało interesować was to forum pracownicze?

John

Zgadzam sie z tymi podpisami co harry pisze bo tak tam jest. Podpisuje sie urlopy płatne a także bezpłatne,tyle że nie wiemy co tam prezes wpisuje bo ta są kwestionariusze nie uzupełnione przez prezesa. A jeśli chodzi o pieniądze to nie ma tak jak jest w umowie. Tam jest od metra pracy wiec pan prezes łamie prawo bo w umowie zawartej z tą firmą jest praca na godz.nie mniejsza jaka jest stawka najniższa w danym kraju. Jesli chodzi o brygadzistów,nie ładnie panowie robicie. Tniecie pieniadze zarobione przez pracownika,no i gdzie jest w tedy prezes?.

Luka

Podpowiedzcie czy w obliczu tego szaleństwa koronowirusa firma może prowadzić rekrutacje?

praca pszy ociepleniach

Agnieszka

@Życzliwy, rozumiem, że jesteś pracownikiem BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH. Jakie widzisz plusy i minusy pracy w tym miejscu? @anonymous, @Janusz, pytacie, bo jesteście zainteresowani pracą w BRIMAT? Jakie stanowiska Was interesują? Wysyłaliście już swoje CV?

Życzliwy

Kto chce pracować, ten pracuje i jest szanowany. To nie przedszkole, każda firma miewa lepsze i gorsze momenty. Wypłaty i opóźniały się, ale zawsze były wypłacone w całości. Opinię zszargać można każdemu, a chociażby na złość... Ech polaczki pijaczki!

Zostaw merytoryczną opinię o BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH - Rzeszów

• Jak się pracuje w BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH?

Zobacz opinie na temat firmy BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH?

Kandydaci do pracy w BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH
2.5/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Stanisława Trembeckiego 11A lok. 507
    35-234 Rzeszów