BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Rzeszów

Opinie o BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

nieznajomy 2015-02-05 15:37:09
niepolecam pracy w brimacie poniewaz prezes nieplaci pracownikom w terminie zalega z wyplatami za 3 miesiace i niewiadomo kiedy wyplaci a prezes to cwaniak i wykozystuje ludzi goni ich do roboty jak psow niepolecam
WWWW 2015-02-11 19:54:51
dokładnie tak jest zgadzam sie to cwaniak jakich mało pan G.P
stary 2015-02-16 22:47:36
ja pracuje prawie 9 lat w brimacie i nie spotkalem wczesniej firmy budowlanej ktora tak dlugo daje ciagle zatrudnienie, zarobki dobre i wczesniej czy pozniej są i pelny socjal daj co w innych firmach jest rożnie , o skladki na emeryture jestem spokojny bo płacąi firma wyplaca wszystko co obiecuje i ile wypracuje sie
Jasiek 2015-02-16 23:13:54
Pracuję 4 lata w brimacie i pobory dostaję. W 2014 były poślizgi bo niemiec wyrolował i splajtował. Zarabiam tyle że żona ma Zapas i nie marudzi. Prezes jest twardy i nie znosi obiboków. Co do 3-miesięcznej obsuwy w płacach to powiem tyle - jak się nie płaciło alimentów 5 lat i komornik wsiadł na pobory to zostaje w łapie 300 euro - kieszonkowe wypłacane w DE w gotówce. Na 4 lata w tej firmie jeden maruder winę przelewa na innych pozostała reszta - co najmniej 70 chłopa pracuje i zarabia pozostawię bez komentarza.
staly 2015-02-17 21:41:07
mam umowe na czas staly - zadna firma w pl mi tego nie zapenia i skladki wszystkie placone - sprawdzam regoralnie w zus a komu sie nie chce robic to bedzie narzekal i marudzil ja w brimacie dom postawilem wprowadzilem sie a czsem sa chwile dobre a czasem gorsze w firmie ale takie firmy ktore daja stala prace nieprzerwanie 5,6,8,10 lat trzeba panowie szanowac .....
nowy 2015-02-17 21:46:40
witam - mam wyjechac do niemiec z tej firmy czy ktos moze mi napisac czy placa wypadkowe i czy pracownik ubezpieczony jest od wypadkow - pensje mamy zapewnione przez kodeks pracy wiec spokojny jestem ale w razie gdyb cos na budowie sie stalo to czy jakies swiadczenia bede mial ..... pracowalem w firmie gdzie kolega musial sie sam po wypadku leczyc i placic za to ..a zdrowie najwazniejsze - napiszcie
alek 2015-02-20 17:33:03
pa

panowie prawda jest całkiem inna zgadzam się z pierwszym komentarzem problem jest z kasa czemu tego nie napiszecie
poszkodowany 2015-02-23 21:18:44
tak placa........ i ubezpieczeni sa pracownicy od wypadkow dodatkowo
lol 2015-03-21 19:57:26
z kasom jest cały czas problem pracowałem dwa lata i dalej to samo obiecanki szkoda zachodu
stary 2015-03-30 13:34:51
jak ty piszesz " kasom " to nie dziwie się ze popracowałeś tylko 2 lata - wpierw podstawówka kolego
bob 2015-06-11 17:27:31
pracuje od zimy ..... pensje placa i co dziwne urlopy platne sa bo w innych firmach jak robilem to nie bylo .... bezplatne dawali a potem do emerytury brakuje ...... prezes ile obieca tyle wyplaca jak sie da metry na scianie oczywiscie ..... chlopy za lezenie nikt nikomu nie zaplaci
pracus 2015-07-06 12:12:55
Najlepsza firma do zmarnowania sobie zycia
pracus 2016-01-30 16:48:36
Pinokio Pinokio nie kłam nie kłam, bo nos Ci urośnie. Nie rozumiem Jaki masz w tym interes jako pracownik wypisując wszystkie te bzdury! Pracujesz od zimy 2014/2015 a nie wspomnisz że pieniądze za styczeń 2015 dostałeś marzec/kwiecień ? O jakich płatnych urlopach piszesz. Dostaniesz z ZUS wydruk to sobie siądziesz, jak zobaczysz ile w roku masz wpisanego bezpłatnego urlopu. Identycznie ma się sprawa do reszty komentarzy piszecie bzdury i tyle. Może któryś wielbiciel napisze ile zarobił za grudzień – styczeń ? chłopy przyjeżdżają na miesiąc dwa widzą jak jest i zabierają się do domu!
Sztefan wons 2016-02-20 18:23:10
Wazeliniarze,to ile zarobiliscie za grudzień?,650 euro to wg was dostatnie zycie waszych rodzin?Urlopy? jak szybko sie pojawiły tak samo zniknęły.Juz zapomnieliscie jak wyglądają św pracy?,po roku 2 miesiące bezpłatnego?.Opieka medyczna?,co niektorzy wracali do Polski ze złamaną nogą zeby w DE do lekarza nie iść.
mały 2016-05-15 10:22:31
trzeba samemu sie przokanc, każdy ma inne zdanie i każdemu też coś sie nie podoba jednym za mało, loteria.
Zostaw swoją opinię o BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH