BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

Rzeszów

Opinie o BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

stary 2015-02-16 22:47
ja pracuje prawie 9 lat w brimacie i nie spotkalem wczesniej firmy budowlanej ktora tak dlugo daje ciagle zatrudnienie, zarobki dobre i wczesniej czy pozniej są i pelny socjal daj co w innych firmach jest rożnie , o skladki na emeryture jestem spokojny bo płacąi firma wyplaca wszystko co obiecuje i ile wypracuje sie
Jasiek 2015-02-16 23:13
Pracuję 4 lata w brimacie i pobory dostaję. W 2014 były poślizgi bo niemiec wyrolował i splajtował. Zarabiam tyle że żona ma Zapas i nie marudzi. Prezes jest twardy i nie znosi obiboków. Co do 3-miesięcznej obsuwy w płacach to powiem tyle - jak się nie płaciło alimentów 5 lat i komornik wsiadł na pobory to zostaje w łapie 300 euro - kieszonkowe wypłacane w DE w gotówce. Na 4 lata w tej firmie jeden maruder winę przelewa na innych pozostała reszta - co najmniej 70 chłopa pracuje i zarabia pozostawię bez komentarza.
staly 2015-02-17 21:41
mam umowe na czas staly - zadna firma w pl mi tego nie zapenia i skladki wszystkie placone - sprawdzam regoralnie w zus a komu sie nie chce robic to bedzie narzekal i marudzil ja w brimacie dom postawilem wprowadzilem sie a czsem sa chwile dobre a czasem gorsze w firmie ale takie firmy ktore daja stala prace nieprzerwanie 5,6,8,10 lat trzeba panowie szanowac .....
nowy 2015-02-17 21:46
witam - mam wyjechac do niemiec z tej firmy czy ktos moze mi napisac czy placa wypadkowe i czy pracownik ubezpieczony jest od wypadkow - pensje mamy zapewnione przez kodeks pracy wiec spokojny jestem ale w razie gdyb cos na budowie sie stalo to czy jakies swiadczenia bede mial ..... pracowalem w firmie gdzie kolega musial sie sam po wypadku leczyc i placic za to ..a zdrowie najwazniejsze - napiszcie
alek 2015-02-20 17:33
pa

panowie prawda jest całkiem inna zgadzam się z pierwszym komentarzem problem jest z kasa czemu tego nie napiszecie
poszkodowany 2015-02-23 21:18
tak placa........ i ubezpieczeni sa pracownicy od wypadkow dodatkowo
lol 2015-03-21 19:57
z kasom jest cały czas problem pracowałem dwa lata i dalej to samo obiecanki szkoda zachodu
stary 2015-03-30 13:34
jak ty piszesz " kasom " to nie dziwie się ze popracowałeś tylko 2 lata - wpierw podstawówka kolego
bob 2015-06-11 17:27
pracuje od zimy ..... pensje placa i co dziwne urlopy platne sa bo w innych firmach jak robilem to nie bylo .... bezplatne dawali a potem do emerytury brakuje ...... prezes ile obieca tyle wyplaca jak sie da metry na scianie oczywiscie ..... chlopy za lezenie nikt nikomu nie zaplaci
pracus 2015-07-06 12:12
Najlepsza firma do zmarnowania sobie zycia
mały 2016-05-15 10:22
trzeba samemu sie przokanc, każdy ma inne zdanie i każdemu też coś sie nie podoba jednym za mało, loteria.
Agnieszka 2017-04-13 16:06
@pracus, dlaczego tak oceniasz BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH? Czy jakieś konkretne wydarzenie było powodem Twojej negatywnej oceny?
Agnieszka 2017-09-26 11:51
Ktoś z Was może powiedzieć coś więcej o pracy w BIRMAT? Na stronie firmy można znaleźć informację, że poszukuje ona doświadczonych pracowników do pracy przy wykonywaniu izolacji termicznych ścian zewnętrznych, malowaniu, szpachlowaniu oraz tapetowaniu. Co warto wiedzieć o warunkach zatrudnienia w firmie? Co sprawia, że warto wybrać właśnie to miejsce zatrudnienia?
były pracownik 2017-09-29 09:31
Firma przechodziła kryzys, który zażegnała. Jak jeszcze pracowałem to wszystko wracało do normy. Wypłaty były na czas tak jak zapewniał Prezes i kwota tych wypłat też była taka jak obiecywał. Najbardziej ceniłem to,że było widać, że prezesowi zależy na pracownikach, nie można mu było zarzucić że nie interesuje się swoimi pracownikami. Odeszłem bo już nie mogłem wytrzymać w swojej brygadzie w której szerzył się alkoholizm. Pan F. brygadzista zmuszał i pewnie dalej zmusza ludzi do picia. Jak człowiek się z nim nie napił to potem miał przegrane na budowie czy w domu. Był wyzywany od k***w i co mu tylko wpadło do głowy. Pan F. Nie liczył się z tym, że ktoś nie przepada za alkoholem. Nie wytrzymałem tam psychicznie. Jeszcze u jego boku był Pan P. Który tak naprawdę trzymał się go, żeby zostać wypromowany. Niestety Ci ludzie nie liczą się z tym że człowiek siedzi za granicą z dala od swojej rodziny to jeszcze muszi przeżywać koszmar. Ja trafiłem na zero szacunku że strony alkoholika brygadzisty. Jak słyszałem w innych brygadach inaczej wszystko wygląda,lepiej. Tam przynajmniej brygadziści pracują a nie tak jak tu Pan F stał na dole i tylko patrzał na innych pracowników i chodził sobie na kawkę. Co to za brygadzista, który nie służy radą i nie wie co to normalna praca? Tak to nawet pomocnik nie pracuje. Pomocników traktował jak śmieciow.
Agnieszka 2017-09-29 09:45
@były pracownik Forum publiczne to nie miejsce na opisywanie indywidualnych osób, szczególnie jeśli podaje się ich dane osobowe. Informacje o wszelkich nieprawidłowościach w pracy któregoś z pracownika najlepiej przesłać wewnętrznie i bezpośrednio do firmy. Czy również to zrobiłeś?
Marcin123 2017-10-02 18:44
Zgadzam się z tym co napisał były pracownik do pracy za granicę jedzie się zarobić pieniądze a nie bawić
Zostaw swoją opinię o BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRIMAT PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH