Drzwi Porta (Porta Kmi Poland)

Opinie o "PORTA" KMI POLAND

Pomocnik

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora). Zwalniają ludzi jak (usunięte przez administratora)w. Królestwo taniej propagandy, wytwór tandetnej i obrzydliwej autoreklamy pseudokierownikow promujących się na kazdym kroku. Omijać szerokim łukiem.

Jolka

Jak dla mnie to z W 2 i z W 3 połowa do kasacji ludzi Bo naprawdę warto było by zrobić przesiew bo co niektórzy to mają na bani zobaczcie jak się uspokoiło maślaka wyrąbali i spokòj teraz tą reszt3 (usunięte przez administratora)na łeb i firma będzie git

poszukiwacz

Witam, czy to prawda o jakiś dużych zwolnieniach w ostatnim czasie??

worker
@poszukiwacz

tak, prawda

@worker

można dopytać o szczegóły? czy to utrzymuje się po dziś dzień? jeśli tak to w jakiej wysokości?

Izabela

Czyli, że co, na Twoje oko nikogo porządnego w firmie to już nie ma skoro tak piszesz? Słabe by to było gdyby z takich powodów do tego dochodziło

Bogusław Linda

Największa gangreną toczącą tą firmę są stare pierdy które tu pracują po 20-30 lat i jedyne co potrafią to utrudniać nowo zatrudnionym, bo broń Boże ktoś okaże się być dobry i zagrozi wyproszoną i wylizaną pozycją starej pierdoły, (usunięte przez administratora) ludzie bez perspektyw. Nie pozdrawiam, mam nadzieję że nigdy tu nie wrócę

Stara orma
@Bogusław Linda

Pozdrawiam dzielnych kolegów z ormy Mimo kłód jakie nam rzucano pod nogi zawsze szliśmy do przodu bez awarii bez większych afer... Zawsze byliśmy najgorsi i do bicia Ale jaka jest prawda każde wie Kiedyś pamiętam dwóch majstrow Jacek i Mariusz chciało na przerwie otworzyć stara prasę Stali jak dwie małpy i żaden nie wiedział jak ja otworzyc a ja młody chłopak 22 lata pyk i jaka ich była mina... Haha Na szczęście dziś pracuje na swoim i mam dużo więcej satysfakcji i pieniędzy z pracy Rynek pracy jest dziś na tyle ciekawy i duży że nie trzeba marnować czasu na pracę tutaj, niejednokrotnie były problemy z kontraktami a jedyne co mogłeś usłyszeć od majstra... Idź sobie wydrukuj albo radź sobie sam Rece opadały

TOM
@Bogusław Linda

Porta Suwałki, dokładnie tak samo jest jak opisałeś.Pozdro.

Jarek warzywo

Ta firma to dno. Nigdy nie przypuszczałem ze w takiej firmie, gdzie na przyjmowaniu do pracy tak mydlili oczy ze podwyżki 2x w roku ze da się dużo zarobić ze miła atmosfera…. Sranie w banie!! Majstrowie tragedia Kierownik niepoczytalny Dyrektor ten nowy mały… brak słów Brygadziści No cóż nie każdy się nadaje na to stanowisko. Ale to nie wszyscy bo są zajebisci. W2 to jedna wielka szopka W3 chyba większa niż W2 Nie polecam tej firmy. Były pracownik

Były pracowniczek

Wyjdzie wam to na złe to wszytko banda portowa potrzeba tylko czasu, z tego co rozmawia się nie ta porta co kiedyś.

Izabela

A z czym tu coraz gorzej jest niby?

Tom

Mam pytanie dlaczego nic nie robicie z tym źe starszy pracownik ma niźszą stawkę niź młody ????Zdziwieni jesteście źe się zwalniają a co mają robić jak ich nie szanujecie ????

@Tom

Zgadzam się, tak jest na kazdym wydziale a przede wszystkim na utrzymaniu ruchu...

Izabela

W sensie, że tam największa różnica w stawkach? Jaka tak właściwie?

@Tom

Bo tak jest , walka jest o młodego pracownika, stary cap ma kredyty i tak będzie robił !!!

Izabela

A ta walka nie skończy się przez to tak, że nie dość, że będzie trzeba więcej płacić to ci aktualni i "tańsi" odejdą?

Tom

Po pierwsze nie cap i co ma piernik do wiatraka , chodzi tu o szacunek i umiejętności,a kredyty mają też młodzi

@Tom

No to w sumie mogłeś to podkreślić, że o umiejętności chodzi, bo sam staż pracy nie powinien być chyba wyznacznikiem?

B,y,d,l,e

Najgorszy zakład w jakim pracowałam nie polecam tego miejsca chorzy ludzie s,cz

Pup Iza

Ja pracuje w up....to chyba pojebałas instytucje...nic dziwnego, że trzeba cie (usunięte przez administratora) jak jesteś tępa, mobbing to uporczywe nękanie trwające nie krócej niż 6 miesięcy poparte dowodami i zeznaniami świadków....zwolnij się i zatrudnij tam, gdzie będą chcieli taką inteligentną gwiazdę:)))))))))

Jola

Coś ostatnio ucichło wszystko już nikt nie narzeka i nie kłamie na majstra i taki spokój powinien być Krzysztof pewno łóżeczko szykuje bo się sierpień zbliża to i nowe obowiązki będzie miał nie będzie miał czasu zajmować się majstrem

Natalia

Firma dramat...ludzi traktują okropnie i mają za nic.Nowi pracownicy dostają więcej niż starzy którzy mają pojęcie o pracy i mają doświadczenie.Samo 30 -lecie świadczy o tym jak się traktuje ludzi tych którzy produkuja te drzwi czyli produkt który firma sprzedaje i niego czerpie zysk ...wiadomo że pracownicy umysłowi także się przyczyniają do tego ale to bez produkcji nic nie zrobią .Aaa tu przepaść w świętowaniu 30 lecia firmy ogromna...Dla " chłoty" to jeden punkt z lodami dla wytrwałych i bardzo cierpliwych bo takie kolejki. Piwo bez alkoholu obrzydliwe.... Generalnie żenada ,....a upominki to proszę o małe i kieliszek????????????no i czekoladki ????????dobrze że nie po terminie bo dżemy w świątecznych paczkach takie się zdarzały????. Oczywiście ci lepsi to na wypasie - szkoda słów Ludzi firma musi szukać na Placu Wejhera bo nikt nie chce przyjść ,każdy przystanek oklejony Porta i ofertami pracy..to mówi samo za siebie....

Seba

Bo to prawda

@Natalia

Bo ludzie sami sobie winni Zobacz jak dadzą darmowa zupę np Krzysztof bierze do domu nie dość że sam może się najeść to swoją rodzinkę karmi i podwyżki zapomnijcie

@Jola

Lecisz na niego a on ciebie nie chce

Do Natalii

Natalia awansuj !!!! Dlaczego nic w życiu nie osiągnęłaś skoro wszystko wiesz ??? Chorzy, niepelnosprawni ....a gdzie jesteś ty ?? Mądra, wykształcona, znająca języki i procedury, mistrzyni wiedzy jak powinno być....prosimy awansuj na wysokie stanowisko i zarządzaj!!!

Mmm
@Do Natalii

Bycie mistrzem w tej firmie to nie jest żadne osiągnięcie... Nie potrzeba wykształcenia ani kursu Haahhh

Madzia
@Natalia

, gadza się, ta firma to dramat

Izabela

:( Czy przez to co oni robią teraz jak przyjdzie ktoś potencjalnie nowy to aktualni pracownicy za bardzo tych osób nie lubią? Bo teraz to strach troszkę przyjść. :(

Jolka

Bo tak jest już w tym zakładzie teraz jak słyszę że będzie wyżerka w sobotę na stadionie to normalnie żal mi tych ludzi co myślą że za darmo się najeżdża czy pełne siadło do domu zabiorą ?przecież to z naszej kasy podwyżek nie będzie bo za darmo żrecie Krzysztof ty ogarni się z tym braniem do domu troszkę kultury na stadionie żebyś miał

Jaka jest kultura pracy w "PORTA" KMI POLAND?

Ustasz

Jaka ? - Kaszubska :)

Gizi

Niby tyle ludzi potrzebują a okazuje się że mało pracy kierownik pedantyczny matoł na w3 nie polecam tej firmy

Maniek

Chora firma z chorymi ludźmi!

Antek
@Maniek

Cóż, kaszubska zawiść nie zna granic.....

@Antek

Jak dla mnie to chore co ładują wszyscy w siatki co się da nawet zupę do słoików leją a na innych gadają jak bierzesz siedź cicho jak inni biorą

Jola

Nie rozumie tego całego Krzysztofa chodzi opowiada plotki a jak ktoś zacznie na jego temat coś gadać to cicho siedzi albo biega i się zonce skarży a ta zamiast się zająć swoim życiem zajmuje się życiem innych niech się grubaska nie odzywa bo jej tu nie ma czy dla niej mężus nie przyniósł obiadku z firmy że chodzi o rozpowiada że Mariusz zjadł no Krzysztof też zjadł aż dwie porcie a co do owoców to zawsze pakuje banany do plecaka

Karol Burger

Czy są venty przez które Sus Impostor może się ventować i unikać innych Amogusów?

Jola

Dziś słyszeliśmy że 30 lecie firmy w redzie na stadionie tak naprawdę to po co ta szopka mogli dać nam kasę

@Jola

O Krzysztof znowu płacze dla niego nie starczyło

M

Co to ma być niech gruby wkoncu zajmnie się pracą a nie wyżera wszystko co popadnie myślę że grochòwy ma zapas mrożonej na rok niech da też innym pracownikom .

Stu

Porta Kmi Bolszewo to jedna wielka rodzinna firma, gdzie wszystkie stanowiska kierownicze hali na W2 są objęte przez ludzi ze sobą spokrewnionych. Kryją i awansują swoich, a wszystkim innym robią pod górkę

WSxxx
@Stu

zgodzę się,pracowałem w sprzedaży i była na mnie nagonka,ponieważ byłem z innego regionu polski,połowa nazwisk jest niemiecka.Ogólnie nie lubiałem tam ludzi,kazdy grał na siebie i był egoistyczny,zero wsparcia,same kłody ehhh zastanó∑cie jak chcecie tam pracowac sie dobrze !

John
@WSxxx

Bo to są tzw. Kaszubskie Ustasze. Tutaj rządzą niemcy nie polacy.

Zostaw merytoryczną opinię o "PORTA" KMI POLAND - Bolszewo

• Jak się pracuje w "PORTA" KMI POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy "PORTA" KMI POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "PORTA" KMI POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 5 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "PORTA" KMI POLAND?

Kandydaci do pracy w "PORTA" KMI POLAND napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"PORTA" KMI POLAND