Drzwi Porta (Porta Kmi Poland)

Opinie o "PORTA" KMI POLAND

Aktualność
Cześć, Miło CIĘ WIDZIEĆ!

Jesteśmy tutaj, abyście mogli znaleźć rzetelne informacje na temat Porta jako pracodawcy.

Chcemy być obecni wszędzie, gdzie mówi się o naszej firmie. Zapoznajemy się z każdym komentarzem pozostawionym w serwisie GoWork.pl.  Wykorzystując ten portal, staramy przedstawić faktyczny i obiektywny obraz pracy osób zatrudnionych. Serdecznie dziękujemy za wszystkie wpisy i dzielenie się swoją opinią. Każdy głos jest dla nas ważny, a pozytywne komentarze sprawiają, że staramy się jeszcze mocniej wpływać na doświadczenia pracowników.

To na czym nam zależy to merytoryczne opinie i komentarze. Wszystkie wpisy, które naruszają regulamin portalu będą usuwane przez administratora portalu GoWork.pl.

Otwórz się na Porta!

Gdzie nas znajdziesz?
Strona internetowa: http://www.porta.com.pl
Aktualne ofert pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce kariera - https://www.porta.com.pl/kariera
Kontakt e-mail: info@porta.com.pl

Sprawdź nas na profilu LinkedIn!

Małgorzata

Hej, chciałam aplikować na produkcje, ale widzę ze w ofercie wymagane jest doświadczenie. Nie biorą osób do przyuczenia? Praca jest bardzo ciężka fizycznie dla kobiet?

Pracownik Nowy wpis
@Małgorzata

to zależy gdzie trafisz u mnie na dziale jest ok ale jak na kfl do szpachelki to ja osobiście nie polecam u nas na lini jak ktoś ma tam iść to za każdym razem jest awantura bo ludzie nie są ok Ewka plotkuje Iwona podobnie Andrzejek myśli że jest zarządcą wszystkich z Michałem nie idzie się dogadać a ta nowa tylko ciągle ksiązki czyta taka atmosfera nikomu nie pasuje dlatego nikt tam nie chce iść

Kinia Nowy wpis

No mnie akurat oferta operatora maszyn interesuje. Przeczytałam w ogóle, że 40% pracowników pracuje tam ponad 10 lat. Serio tak jest, rotacja jest niska nawet na produkcji? Bo z tego co piszesz to atmosfera średnia jest (w zależności od działu), ciekawi mnie ile w tym prawdy.

Blue Velvet Nowy wpis

W czasie pracy książki czyta ??? A ten kfl co to dokładnie za dział?

Pracownik Nowy wpis

Najwięcej plot to na montażu prawda Karolina? Napiszcie jak jest.To tak nie jest Ewa to czasem coś nieświadomie powie a nosi Andrzej i każdy to tu wie co chwilę do kogoś podchodzi a ta nowa Anka to ją znam wredna jest jak się nie odzywa to nawet miło wygląda z wikenda tu przyszła a ten jej tam został

Cześć, z racji małego doświadczenia rozważam wysłanie papierów na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży, które wstawili. Pytanie tylko, czy po jakimś czasie można przejść na regulara? Jednak chciałabym się rozwijać, a nie być ciągle juniorem. Nie ma o tym zbyt wiele w ofercie niestety, nie znalazłam.

El.doopa

Lepiej rozważ inny zakład, ta firma to bagno. Jeśli myślisz o rozwoju albo sensownej wypłacie bądź pewny że ktoś nie pozwoli być Ci w czymś lepszy, a Twoja pensja nie będzie tajemnicą i szybko zacznie kogoś uwierać jak zbyt ciasne gacie. Zastanów się dwa razy bo szkoda życia.

Wojtek

Jest oferta pracy dla operatora maszyn produkcyjnych - stolarza. W informacjach jest że to robota zmianowa. teraz W jakich godzinach się pracuje? Nocki też są?

Marian
@Wojtek

Na początek tylko nocki

@Marian

Nocki są lepiej płatne? No i czemu tylko zmiany nocne? Tylko tam są wolne miejsca? Po jakim czasie przechodzi się też na dzienną zmianę?

@.

Praca jest 2 lub 3 zmianowym Za pracę w porze nocnej jest dodatek I proszę nie czytać bredni.

Aro
@@.

Aha, czyli normalnie dwie albo trzy zmiany. Można wybrać sobie system czy jest ustawiany zależnie od ilości roboty?

@Aro

Harmonogram zależy od zajmowanego stanowiska. Są stanowiska gdzie jest praca 2 zł a są stanowiska ze 3 zmianowa

Staś
@123

Powiesz ile zmian obwiązuje dla technika utrzymania ruchu - elektryka? Pytam bo teraz szukają. Przeczytałem że możliwe są nadgodziny. Dużo można zrobić w miesiącu? Płacą setki?

@Staś

Na pewno 2 zmianowa, nie mniej są stanowiska na produkcji chodzące na 3 zmiany i wówczas w czasie awarii elektryk mechanik może być potrzebny. O ilość szacowanych nadgodzin najlepiej pytać podczas rozmowy ale już z przedstawicielem działu, nie z kadrami. Jeśli np. Nadgodziny przypadną w sobotę to oczywiście są to setki.

@123

Czyli co, wtedy szef dzwoni i trzeba przyjść do pracy, są jakieś dyżury, za które pracownik ma płacone? Zdradź, ile tak mniej więcej tych nadgodzin wychodzi, bo aż człowiek się boi...

Sugeruję szukać pracy w innym zakładzie. Ktoś tu kiedyś wspomniał o "kaszubskiej mentalności", to określenie które świetnie opisuje to miejsce. Zresztą, wiecznie pojawiające się oferty na te same stanowiska mówią chyba same za siebie :)

Olka

A jaka to ta kaszubska mentalność ?? No właśnie ciekawi mnie rotacja w firmie, to bardziej ludzie się zwalniają sami czy może się nie sprawdzaja i umowy nie są przedłużane ?

Czy firma "PORTA" KMI POLAND w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Wojtek

Pojawiło się ciekawe ogłoszenie, dotyczy stanowiska pomocnika produkcji (na okres wakacji), a co ciekawe, oferują umowę o pracę już od 1ego dnia, ale nie wiem na jaki okres i czy nie jest to próbna umowa, bo o tym nie ma wzmianki w ofercie. Nie jest też podane na jakie wynagrodzenie można liczyć, podałby ktoś widełki płacowe na start? :)

Tadek

Mam pytanko jak wygląda praca w UTR widziałem ogłoszenie i jak z kasą ktoś coś wie

Lolo

Cześć . Szukają magazyniera . Czy ktoś wie jakie stawki na tym stanowisku ?

Rekrutacja - Grafik

Cześć wszystkim. Jak wygląda praca w dziale marketingu? Ogólna atmosfera, system pracy, rotacje w dziale itd.

Justyna

Hej, mąż chce do nich aplikować na operatora wózka widłowego, bo mają aktywną ofertę, ale tak się zastanawiam czy warto, bo piszecie, że ledwo 4000 tysiące można zarobić, tylko pytanie czy na stanowisku operatora jest taka sama kwota? Piszą, że umową o pracę jest na samym wstępie, ale od razu na czas nieokreślony?

Xyz
@Justyna

Tą czwórkę dostanie, a umowa próbna 3 miesiące jak się będzie nadawał to pewnie na czas określony pewnie z 3 lata i wtedy dopiero na nieokreślony.

Wózkowy
@Justyna

Tak dostanie 4000 tys.ale brutto

Bartosz
@Xyz

Często jest tak, że pracownicy po przepracowaniu tych 3 miesięcy zostają na dłużej, czy znasz może przypadki, że ktoś został zwolniony, bo przykładowo sobie nie radził? Ja zawsze mam takiego stracha w sobie w trakcie tych okresów próbnych. Wiadomo człowiek chce się wykazać ale błędy mogą się zdarzać. Tu wyrozumiale na nie patrzą? Aaa no i czy po przejściu z okresu próbnego na umowę stałą to pensja się zwiększa?

@lolek
@Bartosz

Jak się nie wyrabiasz to żegnaj a co to kasy to 1 zeta dostaniesz a na więcej to musisz z rok (usunięte przez administratora)

Jolka

Jak się komuś nie podoba to się zwolni a nie nazekaj mamy spokòj (usunięte przez administratora) i cisza .

Eloszka
@Jolka

Sporo ludzi odchodzi, bo im się nie podoba. Prawie wszyscy inni odeszliby gdyby dostali lepiej płatną pracę gdzie indziej. Opinie wyrażamy tutaj, żeby ostrzec innych przed marnowaniem czasu. Jak się tobie podoba to zostaw swoją merytoryczną opinie, bo jak na razie to tylko stękasz na innych zamiast o firmie pisać

Maria
@Eloszka

A dlaczego ludziom się nie podoba? Chodzi tylko o pensje czy również o panującą atmosferę w firmie? Jeżeli pensja kogoś nie zadowala to czy można brać nadgodziny i czy są jakieś premie? A swoją drogą, piszesz, że gdyby ludzie mogli zarobić lepiej to by poszli gdzie indziej. Czyli w takim razie pensja chyba nie jest taka zła... Konkurencja daje więcej?

@robol.
@Maria

Pensja,premia 7%,atmosfera,totalny chaos jaki powstał po połączeniu działów sami majstrowie nie mają pojęcia co ci dać do pracy,wszech obecne donosicielstwo,urlopy w sezonie letnim (lipiec-sierpień)tylko dla wybranych pod pierdalaczy ,nie ważne że masz dzieci kierwnictwa to nie obchodzi że nie pojadą na wakacje latem jak to oni twierdzą mogą jechać we wrześniu będą miały wagary i powinne być zadowolone. Nie polecam już tej firmy nikomu omijajcie szerokim łukiem.

Czy w "PORTA" KMI POLAND występują paczki/bony świąteczne?

Nie

Ktoś
@Andrzej

Jak nie ma? A wczasy pod gruszą przed świętami, które wcale są nie małe. Na święta i dzień dziecka dla dzieci też są pieniądze.

@Ktoś

Dofinansowanie do gruszy płacą dopiero jak się wzięło 14 dni urlopu czy przysługuje bez tego? Wiesz ile teraz płacą? To zależy od ilości osób w rodzinie i dochodu czy na to nie patrzą?

Aa
@Krzysztof

3 dni urlopu w rzędzie i w zależności od dochodu gospodarstwa domowego.

Aktualność
Cześć, Miło CIĘ WIDZIEĆ!

Otwórz się na Porta!

Gdzie nas znajdziesz?
Strona internetowa: http://www.porta.com.pl
Kontakt e-mail: info@porta.com.pl

Sprawdź nas na profilu LinkedIn!

Starszy Stolarz

Takie pytanko mam,dlaczego Ukraińcy, którzy są na naszych Polskich warunkach, mogą robić nadgodziny a my Polacy nie.

Bartosz
@Starszy Stolarz

Ale to, co teraz jest podział w pracy na tych, co mogą zostać po godzinach i tych, co nie mogą? Dziwne. Nadgodziny chyba powinny być takie same dla każdego. W ogóle, jak poruszyłeś ten temat, to ile średnio godzin w tygodniu takich dodatkowych wychodzi? Pytam o to, bo sam myślę nad aplikowaniem.

Operator
@Starszy Stolarz

Uważaj teraz co Ci napisze i weź sobie to do serca Nadgodziny są dla ludzi, którzy w zamian za dodatkowe godzinki uprzejmie donoszą na swoich kolegów Siedzisz z takim na śniadaniu a za godzinę już kierownik wszystko wie (usunięte przez administratora)

Operator W2
@Operator

Co ty piszesz tutaj do kolegi??? czyli rozumiem , że ja tez donoszę jak zostanę dluzej w pracy?

Tygrys
@Operator

Zgadzam się z tobą. Pozdrawiam

Perkelle

Klasyczna firma z kaszubską mentalnością. 'Sam nic nie mam to ty też nie możesz miec' ,'Jak zobaczą że coś potrafisz to sprowadzą ciebie na ziemię i dadzą do zrozumienia że nic nie umiesz'. Osoby z wykształceniem i umiejętnoaciami są traktowane jak zło konieczne którego trzeba się pozbyć. Jak już wcześniej ktos tutaj napisał niżej, "(usunięte przez administratora) korporacja"- w punkt. Byłem w szoku że nawet osoby na wyższych stanowiskach potrafią się zachować jak (usunięte przez administratora). Porażka.

santos
@Perkelle

Dokładnie, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej. Pytali o doświadczenie i innych parę rzeczy. Byli też ciekawi czy dałbym radę pracować na dwie zmiany itd. Może nie jestem Supermanem i nie składałem drzwi na cały świat ale też nie jestem smerfem ważniakiem który liczy tylko aby kasę brać. Ogólnie : szukają łebków na posyłki.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Drzwi Porta (Porta Kmi Poland)?

Hugo

Człowieku wes tom firmę omijaj z daleka nie dosyć ze każą ci orać jak głupi to zabiorą ci nadgodziny premie i wigilie ludzie zarabiali po 4500 zł a teraz po tych ich podwyżkach zarabiają po 3800 lub 4000 nie polecam tej firmy a pracuje tam dosyć długo i takiej masakry jeszcze nie było widocznie maja za dużo ludzi bo jak się zrobi ciepło to podejrzewam ze połowa pójdzie z tamtąd i Czarnecki razem z biurowymi stanie i będzie robić

@Hugo

Czemu zabrali? To po co podwyżki jak i tak zarabia się mniej? Jak kierownictwo to tłumaczy? Ile dali tej niby podwyżki?

starszy pracownik operator

a możecie juz skończyć? co do wypłaty to fakt o 300-400 zl mamy mniej niż przed "podwyzszką"

@Krzysztof

Premia była do 36%, teraz jest 15% a dołożyli w stawce 12% więc jesteś około 350zl brutto w plecy

Oh
@Andrzej

Wydaje mi się ze ostatnio było premii 10/11%. Obecnie każdy % ma znaczenie.

@Oh

Wiadomo że tak. Każdy grosz się liczy. A jest szansa że te procenty wzrosną i się poprawi? Czy nie zanosi się na to?

Masakra

Ta firma to masakra dali podwyżki a jednocześnie zabrali ci po 600 zł np zarabiałeś 4600 to teraz zarobisz ledwo co 4000 także na co były ich podwyżki tak złe to jeszcze tam nie było podejrzewam ze jak się zrobi cieplej lidzie bd się zwalniać lub hurtowo chodzić na chorobowe bo inaczej nie bd w stanie związać koniec z końcem

CBŚ

Powiem tyle firma (usunięte przez administratora) każdy kierownik to (usunięte przez administratora) pragnąca tylko dobra dla SB ludzie gorzej się zachowują gorzej niż w (usunięte przez administratora)/kierownicy i reszta śmietanki / Kłamstwa że praca jest a co (usunięte przez administratora) PORTA ZROBIŁA zostawiła ludzi na lodzie na koniec roku jedyne co można tym kierownikom to (usunięte przez administratora)* i ten tekst zostaną najsilniejsi .ci co (usunięte przez administratora) panu

Jola

Mogę tylko powiedzieć że odkąd zwolnili najwiekszą puder z facetòw jest spokòj ja tam się cieszę

@Jola

Ale jak to lepiej? To co się działo przed tym zwolnieniem? Napiszesz coś więcej? Bo to brzmi trochę tajemniczo

Izabela

czyli jest ten spokój wspomniany czy nie? i ogólnie co się działo, że aż na forum wątek musiała do tego otworzyć? jakie warunki macie obecnie?

Operator CNC!!!

Proszę tutaj nie ściemniać!!! czy też okłamywac !!

@Operator CNC!!!

Można prosić o wyklarowanie tego tematu skoro uznane to zostało za nieprawdę? Osobom z zewnątrz chyba trochę trudno jest się teraz w tym połapać

...
@Izabela

Jakie to trzeba mieć nudne i przykre życie aby w pierwszy dzień świąt interesować się takimi bzdurami, nie pozdrawiam.

Jola
@...

Nudno to jest teraz i spokòj

@Jola

nudno i spokój w kontekście samej pracy? a to kiedy w razie czego jakiś większy ruch macie? i to, że luz teraz jest wcale nie odbija się na zarobkach? wciąż ten sam poziom?

Pomocnik

Ta firma to jedno wielkie (usunięte przez administratora). Zwalniają ludzi jak (usunięte przez administratora)w. Królestwo taniej propagandy, wytwór tandetnej i obrzydliwej autoreklamy pseudokierownikow promujących się na kazdym kroku. Omijać szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o "PORTA" KMI POLAND - Bolszewo

• Jak się pracuje w "PORTA" KMI POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy "PORTA" KMI POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "PORTA" KMI POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 5 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "PORTA" KMI POLAND?

Kandydaci do pracy w "PORTA" KMI POLAND napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"PORTA" KMI POLAND