Drzwi Porta (Porta Kmi Poland)

Opinie o "PORTA" KMI POLAND

Xxx

Spoko

Krzysztof

Tak potwierdzam te wszystkie komentarze dotyczące grubego Mariusza to prawda . Ten człowiek nic nie wart !potrafi tylko głupa kleić i jak nie robisz jak on chce to masz przerąbane sam tego doświadczyłem cham burak i tęmpy Mi on niech nie podskakuje bo znam jego brudy i nie ugnę się aby opisać wszystko tu mam wylane na to że on wie kto pisze bo wie doskonale kto na niego już patrzęc nie może na zmianie

Gruby nigdy się nie zmieni zawsze był.i będzie chamski i tyle w temacie grubasie wes zastanòw się bo ludzie cię na kopach wyprowadza

Maniek złota rączka

No tak grubas baje się bananów a wtedy go rozpycha i zaczyna ganiać kobietki po chali powinien mieć dietę bo niedługo może się nie uwlec a też będzie że przez swój gruby brzuch nie będzie mógł swojego wróbelka odnaleźć to będzie dopiero kłopot Chłopie czy ty tego sam nie widzisz że jesteś na obserwacji ogarni się i banany są dla wszystkich nie tylko dla cb tyle nadgodzin naklepiesz to sobie kup banana i gruszkę

Co gruby taki głodny ? Że wczoraj bananów napakował pełna siatkę co za (usunięte przez administratora) Nie wiem nikt tego nie widzi co on robi

starszy pracownik

mowisz o tym brygadziscie z W-3 ? (usunięte przez administratora)

@starszy pracownik

Tak tak o Grubego Mariusza dokładnie o tego on by mógł sobie kupić banana a nie niedosc że zjada to i do domu siatkę napakuje ,ten to już wstydu nie ma gdzie tu racjonalne jego myślenie przecież wszyscy widzimy jak wychodzi co za tęmpy gość

AKacja

Czy w Porcie jest możliwość pracy na samozatrudnieniu?

Bury jaro

Hejka wszystkim ,maszyny złożone tzn jakie ?jak tam pensijka na nich ?warto aplikować na operatora ? Jakie zmiany są ?ciężko o urlop ? Proszę tylko o dane odpowiedzi adekwatne do pytania nie tam po zal się Boże opinie ????pozdrawiam wszystkich zainteresowany

Dostałem propozycje pracy, za etat 3500 netto, nie jest tragicznie, ale magazyny jak i sprzęt (usunięte przez administratora) pamiętają epokę kamienia łupanego, brak bhp, towar poukładany 5-6 palet jedna na drugiej, brak regałów, brak systemów magazynowych, tylko jakieś śmieszne pisanie na kartce papieru, wózki widłowe - strach by było wsiąść. Pozdawiam

Były pracownik W3

Co mogę powiedzieć o tej firmie? Nie polecam może to na początek, błąd podczas przebiegu rekrutacji w tak rozwiniętej firmie ? Trochę nie poważne ale do rzeczy jak się nie spodobasz to będą cię (usunięte przez administratora) z każdej strony niby potrzebują osób do maszyn ale dziwne że każdy z tamtąd uciekł reklame może i mają dobrą ale warunki kiepskie jak i otoczenie toksyczne tam nie ma żadnego wdrażania w produkcje! Masz stać na maszynie i (usunięte przez administratora) każdy tam patrzy na swój nos nie wspomne już o Mistrzu na W3 wszystko to co o nim piszą ludzie to prawda.

Michał277

w biurach w szczególności R&D niezbyt dobra atmosfera,nie polecam

Zozo

Witam, jak atmosfera na magazynach? Czy faktycznie mając przykładowo 25 zł netto normalnej stawki, to w sobotę (100% płatne) wychodzi 50 zł na godzinę, czy są jakieś haczyki? Pozdrawiam

Kto tobie takich bzdur naopowiadal z tego co mi wiadomo to nie mają 23 brutto

@Ma

25 netto to przykład, chodzi o to jak naliczane są 50 tki i setki.

@Zozo

W całej firmie w sobotę są setki

@Ma

Doprecyzuje pytanie - mając 20 zł na godzine normalnej stawki w tygodniu, to w sobotę mam 40 zł ? Czy są jakieś haczyki w tych setkach o to tylko chodzi :)

Pierwsze 8h to są setki następne godziny to 50

Magazyn
@Zozo

Na magazynie nie zarobisz więcej jak 2800 netto.... Ktoś Ci bajek naopowiadał....

Witold

Widzę szereg przeróżnych opinii dotyczących pracy na produkcji, toteż ze swojej strony krótko skomentuję dział utrzymania ruchu czyli mechanicy i elektrycy. Zacznę od początku, czyli samej rekrutacji. Dział HR wykonuje tytaniczną pracę w celu jak najlepszego wizerunku firmy a także poprawy warunków pracy. Jeśli ktokolwiek, kto pracuje nadal w Porcie jest niezadowolony z warunków lub ma problemy - to warto zgłosić do nich sprawę, choćby po to by biuro zaczęło dostrzegać problem (serio, Ci ludzie wszystkiego nie wiedzą, a warto dawać jakiekolwiek sygnały jeśli chce się poprawiać atmosferę a nie tylko narzekać). Wracając jednak do meritum, rekrutacja przebiega sprawnie, wszystko jest czarno na białym, całość rzetelnie wykonywana. Schody zaczynają się dalej - czyli po opuszczeniu budynku reprezentacyjnego. Dział utrzymania ruchu nie przejmuje się za bardzo swoimi pracownikami. Jeśli ma się naturę przebojową i wyrywną to jest szansa na możliwość sensownie przebiegającej pracy. W przeciwnym razie przełożeni nie będą się zastanawiać nad tym czy dana osoba jest wdrażana w przebieg pracy, czy się czegoś uczy czy też przeganiają człowieka z kąta w kąt ze sformułowaniem "dobrze by było, żebyś się czymś zajął". Atmosfera jest generalnie trudna. Istnieje duże napięcie w brygadzie i między przełożonymi, którzy w żaden sposób się ze sobą nie komunikują, przez co tworzy się wiele nieporozumień i poszczególni pracownicy wykonują po kilka razy tę samą pracę, tracąc czas i nerwy. Pomijając jednak ową atmosferę, z całą pewnością można względnie dobrze zarabiać - pod warunkiem pracy co sobotę (gdzie soboty są dniem, gdzie pracownikowi dokręca się śrubę do granic możliwości, by sprawdzić jak daleko można się posunąć w eksploatacji pracownika). No i są owocowe wtorki.

Marioo
@Witold

Na jakiego rzędu zarobki można liczyć.

Zenek

Dzień dobry czy może ktoś napisać informację nt. Stanowiska regionalny Kierownik sprzedaży, Jakie auto czy mozna użytkować również prywatnie Jaka podstawa Jak duży teren Jakie premie

Neonix

Cześć jaka jest stawka początkowa operatora maszyn produkcyjnych?

...

Operator
@Neonix

Marna

starszy pracownik

Takie pytanie...dlaczego są usuwane posty jak sie pisze prawde o tym chorym czlowieku pseudo majstrze z w-3 grubym (usunięte przez administratora)

Cześć, Czy ktoś z Was spotkał się wcześniej z brakiem jakiegokolwiek feedbacku po rekrutacji, gdy wstępnie rozpatrywali Waszą kandydaturę? Kto tam pracuje w tych kadrach? Ani widu ani słychu. Ktoś coś?

Joe
@Kandydat

W kadrach nikt CV nie czyta. Zapomnij. Ja się dostałem, ale "z polecenia" - bo jak normalnie CV wysłałem, to cisza grobowa!

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w "PORTA" KMI POLAND?

starszy pracownik

Dla pracowników absolutnie nie, dla biur oczywiście że tak

Dzień dobry jaka jest stawka początkowa? Jak wygląda możliwość rozwoju w firmie? Jaka panuje atmosfera?

Czy zatrudniają osoby niepełnosprawne?

Alex

Na szczęście nie, bo potem wożą się na zwolnieniach krócej pracują i maja 10 dni więcej urlopu....

@Alex

a masz cos do osób niepełnosprawnych??? to ich wina że są niepełnosprawni???

Alex
@starszy operator

Nie napisałem nic o winie czy niewinności.....pracownik z grupą jest nieekonomiczny dla firmy, mało wydajny, chorujący i wolny.....nie ta firma, raczej lekkie prace.

@Alex

ale jest jeden niepełnosprawny pracownik z W-3 taki pan (usunięte przez administratora)

Grześ wędkarz

Kompromitacja! Ogłasza się wszędzie że firma zakończyła współpracę z dyrektorem finansowym a to on sam dzień wcześniej złożył wypowiedzenie. Chylić czoła doradcom

Dt
@Grześ wędkarz

A co to za różnica. Czemu zrezygnował?

@Grześ wędkarz

Tu coraz więcej osób ucieka :-)

Zostaw merytoryczną opinię o "PORTA" KMI POLAND - Bolszewo

• Jak się pracuje w "PORTA" KMI POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy "PORTA" KMI POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "PORTA" KMI POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 5 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "PORTA" KMI POLAND?

Kandydaci do pracy w "PORTA" KMI POLAND napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"PORTA" KMI POLAND