Drzwi Porta (Porta Kmi Poland)

Opinie o "PORTA" KMI POLAND

XXx

A bardziej po polsku nie szło

Xxxczego
@XXx

Czego nie zrozumiales

Dzień dobry, czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy w dziale logistyki/import/export w Bolszewie? Jak warunki, płaca, atmosfera?

Nowy pracownik

Proszę mi powiedzieć kim jest ten (chciałem napisać pan ale to za duże słowo )chłoptaś Z W3 nazywa się brygadzistą ten który niby patrzy na człowieka a oczy uciekają mu we wszystkie strony ,czy ktoś umie mi powiedzieć co on robi na tym stanowisku ?

Nowy pracownik

Mówię o tym który lata za tym gościem który ma trochę większe gabaryty, proszę mi powiedzieć co on robi na tym stanowisku bo powinien buty pastować u szewca

starszy operator
@Nowy pracownik

tj zwlykly pracownik

Haha
@Nowy pracownik

Pseudo brygadzista na pakowaniu, 2 razy zwróciłem się do niego z prośbą o cos olal to. (usunięte przez administratora) co się dzieje na w3 . Nie polecam nerwów i naprawdę przestrzegam przed przelozonymi na W3 niekompetencja aż razi !

Pracownik od niedawna

Do tej pory byłem obserwatorem opinii na temat Porty , czytam o poszczególnych wydziałach i te opinie nie napawają nadzieją ani radością ,jestem pracownikiem wydziału pierwszego i takie opinie mi są naprawdę obce, muszę powiedzieć ,że praca na tym wydziale nie jest może lekka ,ale napewno spokojna ,w dobrej atmosferze ,co zawdzięczamy uprzejmemu kierownikowi z kulturą osobistą ,majstrowi i dwóm brygadzistą , i całkiem fajnemu zespołowi , pozdrawiam

@Pracownik od niedawna

To co zostało tu opisane to z całym szacunkiem nie prawda chyba że napisał to kierownik lub majster co by się zgadało dobrej opinii sobie dać. Obserwatorów jest pełno każdy wie jak jest

@Pracownik od niedawna

Jeśli chodzi o w1 to się zgodzę miła atmosfera kierownik szanuje ludzi

Nikt

Gra o tron 21 sezon ;)

Magda

witam nie polecam tej firmy to jakiś zakład nie normalny a szczególnie na W-3 tam to jak mniemasz układu to cie zniszczy mistrz traktuje cie jak w szkole same kary nie traktują cie ze szacunkiem .

Olaf
@Magda

Może Pani jest na poziomie szkolnym jeszcze, że trzeba tak panią instruować? Nie z przymiotnikami piszemy razem....więc widać szkoła się kłania.

@Olaf

Olaf ale to co Magda pisze to prawda jesteś na produkcji że się tak udzielasz? czy jesteś może z biurowców

Olaf
@starszy pracownik

Skoro same kary to uczniowie chyba tępi prawda? Za inteligencję idzie się wyżej w życiu ........

@Magda

szczególnie ten grubas brygadzista co?

@Olaf

Ooo, mamy kowala swojego losu. Gratulujemy. Przez ile męskich łóżek kolega przeszedł aby zajść na tak wysokie stanowisko,przeciez nie uczciwa praca zostaje się kierownikiem czy innym takim (usunięte przez administratora).

kajo

w sedno hehe

starszy pracownik

mówisz o tym pseudo majstrze z w-3???

@kajo

kolegi komentarz został usunięty :-)

kajo
@starszy pracownik

a to czemu, ech pełna kompromitacja i szukaj prawdy w opiniach człowieku.

@kajo

zastanawiam się czy chodzi tu o tego pseudo majstra z w-3 tego grubasa

Focusy
@Olaf

Wszystko co piszą o w3 to prawda. Od czasu kiedy jeden Pan został tam majstrem to się posypalo grubo, pracowałem tam 2 lata jeszcze za czasów kiedy zielone ogry były brygadzistani i już wtedy nie było szacunku z jego strony do pracowników potrafił ublizac obrażać walić (usunięte przez administratora) teksty do pracowników, nie wiem dlaczego taki człowiek został majstrem pewnie dovrze lizal temu go wybrali

@Focusy

grubas został majstrem ponieważ bdb zna się z kierownikiem noi plus to że (usunięte przez administratora) lize dziwię się tylko że nikt z w-3 mu jeszcze niewpierdzielił..

Yyy
@starszy pracownik

Drugi mistrz w3 też nie lepszy, potrafi poniżać ludzi. Co niektóre ukraińskie nieroby są lepiej traktowane niż Polacy robiące swoje .widocznie taka polityka Porty.

@Magda

To prawda nie szanują ludzi szczególnie w3 ten wydział jest do pełnego prześwietlenia majstrowie do brygadzistów

@starszy pracownik

Jak był brygadzista nie robił nic pomimo nagany bo się nie umiał zachować jak by zrobił co on zwykły pracownik został by usunięty teraz jest majstrem uważam ponieważ były sytuację czemu jest np majstrem słysząc opinie ludzi co mówią czemu taka osoba tam jest ta osoba do pełnego (usunięte przez administratora)jest

@Focusy

Tak prawda nie rub majstrem został ta osoba nie rozumie co sobą robi innym jemu pełen mobbing prześwietlenie tej osoby

@Focusy

Wrzystko prawda czyli firma powinna płacić szkodliwe pracownikom tak i ujente w umowie o pracę czego nie ma że majstrowie mają władzę ze są bogami i z ludźmi robią co im się podoba karma wraca

@starszy pracownik

Ten ma tyle złego w sobie i ludzi nie szanuje firma co nie wie czy dawno powinni go usunąć

Taki ktoś

Tak ,to niestety jest prawda ,ten Pan jest do usunięcia i to jak najszybciej ,,W3 przez to bardzo dużo traci , podporządkował sobie ludzi w sposób ,którym nigdy człowiek nie powinien traktować człowieka , nie jesteś posłuszny czeka cię cała masa kar .Majster jest wtedy Majstrem jak zna się na pracy ,umie szanować pracowników ,dba o nich , i umie z nimi w sposób KULTURALNY zamienić chociaż jedno zdanie ,w tym przypadku niestety nie ma nic ,co tam się jeszcze musi wydarzyć żeby ktoś się w końcu temu przyjrzał

@Magda

To prawda są tam chore układy

Tak to prawda

(usunięte przez administratora)czy prawda komuś tutaj przeszkadza , należy przyjrzeć się pracy mistrzów z W 3 a przede wszystkim należy zwrócić uwagę na traktowanie ludzi i ich poniżanie słowne ,dotyczy to jednego jak i drugiego mistrza , usuwanie komentarzy nie usunie problemu z jakim borykają się pracownicy na wydziale trzecim

starszy pracownik

a z jakiego jestes wydzialu?

Koko

To prawda ludzie pracownicy muszą znosić to bo zależy im na pracy ale czy tego nikt nie widzi że tak jest

Szukam pracy
@Koko

Witam. Co takiego dzieje się na produkcji (zachowania, słowa) że tyle negatywnych komentarzy tu się pojawia ? Porta oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia ale wiadomo że liczy się tez atmosfera w pracy

szukam

a jak jest w magazynie?

Koko
@szukam

W magazynie jest ok

Maja
@Koko

Potrzebuję pomocy. Dowiedziałam się, że w "PORTA" szukają teraz kogoś na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży. Ponoć oferują tam bezpłatną opiekę medyczną, preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie, możliwość bezpłatnej nauki języków obcych w godzinach pracy i wiele innych. Wiecie, jak duże trzeba mieć doświadczenie, by móc ubiegać się o tę posadę?

Szukam

A zatrudniają?

@Maja

Nie prościej po prostu złożyć cv i poczekać czy będzie odzew ...

W3

Dokładnie mieli nagany jakiś czas temu ale to nic nie dało

Jon33

Jakie stawki maja pracownicy magazynu Ełk?Bolszewo?Suwałki ?

Pks
@Jon33

17,2 zł brutto

Jon33
@Pks

Ale to najniższa praktycznie :O ciężko jest się dostać? Dużo roboty na mag?

Gość124

A jak atmosfera i warunki pracy, wynagrodzenie w biurze? Interesuje mnie dział sprzedaży. :)

Bolo

Z nikim nie trzymam wole spokój ale jak patrze jak taki jeden czy drugi co do niczego w życiu nie doszli i nic im nie wychodzi i próbuje niszczyć kogoś to krew mnie zalewa zazdrość zazdrość i zazdrość z waszej strony ogarnij się to może Ci lepiej pójdzie i nie pluj ta nienawiścią bo wszystko do Ciebie wraca

Bolo

Żal (usunięte przez administratora) ściska że Ty nic w gaciach nie masz i w głowie też zresztą tylko zazdrość patrząc na ciebie to tylko możesz swój jad na forach wypluwac

@Bolo

Panie Bolo niech Pan już nie bierze tych tabletek, bo po nich traci Pan rozum . No chyba że gra Pan w jednej drużynie co ten pseudo mistrz, wtedy wszystko jest zrozumiałe

Bolo

Jesteście tak zaślepieni w swojej głupocie i nienawiści że szkoda gadać tą energię nienawiści przynieście na prace i wszyscy będą zadowoleni spróbuj uczciwie popracować i zobaczysz że będzie spokój bo nikt nikogo bez powodu się nie czepia i źle nie traktuje a kto pluje jadem jak Ty to pamiętaj karma wraca

Bolo

Widzę że sami tchórze piszą anonimowo a w oczy to nikt nie podejdzie i nie pogada. Ktoś od was wymaga rzetelnej pracy to już jest zły ja pracuje uczciwie i nic nie mam do nikogo i nikt do mnie a te nieroby to tylko brednie wypisują bo się pracować nie chce. Mistrz na w3 ma dużą wiedze dobre wyniki trzeba to pomaga nie boi się pracy z kimś kto uczciwie pracuje dogaduje się a reszta wziąć się do pracy a nie wypisywać głupoty

@Bolo

A Ty czemu się nie przedstawiłeś imieniem i nazwiskiem też jesteś tchórzem, bo boisz się linczu ze strony pracowników ze wypisywane kłamstwa

Portowiec

Porażka. To najlepsze słowo jakie opisze to miejsce. Skupie się w swojej opinii przede wszystkim na miesiącu grudniu. Premia świąteczna śmiesznie niska, a pracy o wiele więcej niż przez cały rok! Zabrapi nawet 120zl, które dzieciom dawali na Mikołajki. Jak tak można?! To jedyna firma jaka znam, która oszczędza nawet na dzieciach. Po prostu wstyd!!! Postawią jakaś naczepę Z ciastkami i zadowoleni. Zwykły pracownik nawet nie ma jak z tego skorzystać . Po prostu chore..

@Portowiec

Ktoś nie zauważył chyba że benefity podzielono - ładna sumka z punktów na MyBenefit - w skali roku ok 300 zł śmiało za to można kupić dzieciom prezenty Wczasy pod grusza średnio 400 zł Świadczenie świąteczne średnio 400 zl Zawsze będzie wszystkim mało - przykre

Pomocnik produkcji
@Portowiec

Jak to jest, że pracownicy odrabiają w sobotę dwie zmiany a kierownik W.2 sobie choinki sprzedaje? Są równi i równiejsi? Jeden wielki bałagan na W.2 Majstrowie sobie wychodzą z zakładu podczas pracy a robota w lesie...

Pracuś

W Porcie jest (usunięte przez administratora) a jak komuś się nie podoba to trzeba zmienić pracę

XD

A która by chciała ?on nic w spodniach nie ma to czym uprawia ten seks .on to grubas i zawału by dostał nie on do seksu się nie nadaje zbyt gruby

starszy pracownik operator

ogolnie ktos wkoncu powinien mu natrzaskac tą grubą buzkę wozi sie jak niewiem co a zarząd powinien z nim zrobic porządek

Jak to się mówi ryba psuje się od głowy ,jaki kierownik tacy majstrowie ,on na to pozwala ,a oni rozwijają się w swojej głupocie ,czas najwyższy się za to zabrać i tu prośba do zarządu ,czas wybierać na takie stanowiska ludzi z klasą i kulturą osobistą ,dlaczego na wydziale 1 tacy przełożeni są i dla Nich czapka z głów, a na wydziale 3 nie ?

starszy pracownik operator

naprawdę niewiem dlaczego ludzie z w-3 nie zgłoszą (usunięte przez administratora)do zarządu??? on naprawdę tam sie nie nadaje!!! ogólnie nie nadaje sie dla firmy!!!

Lol

tylko co dwa tygodnie?? To tak jak by nie uprawiał, nie liczy się.....

Tymoteusz

serio? Od 4 tygodni nie ma go w pracy, a Ty widziałeś sex, może głodnemu chleb na myśli i fatamorgana się pojawia ? Za takie oskarżenia takie śmieci jak Ty, które są zwykłymi robolami powinny być podane na policję za zniesławienie, macie zal nieszczęśliwi nieudacznicy zyciowi z marną pensja, ze wam w zyciu nie wyszło i zawsze bedziecie stać na hali i robić dla milionera, niczym się nie różnicie od murzynów na plantacji bawełny.....tylko pan wasz pejcza nie trzyma a szkoda.....takie miernoty są na stanowiskach, bo brakuje dzis ludzi do pracy, i Pan z w3 musi się męczyć z miernotami bez wykształcenia, ambicji ogłady

@Tymoteusz

Jakim prawem odnosi się pan w taki sposób do ludzi? Zero szacunku dla człowieka. Nie powinno mieć znaczenia to czy człowiek jest wykształcony czy też nie, a nawet jeśli jest to pana miarą wartości ludzkiej to może wypadałoby takie rasistowskie podejście zachować dla siebie? Tak się Pan wypowiada odnośnie poziomu ludzi i ich wykształcenia, a proszę powiedzieć co Pan reprezentuje swoją postawą? Wydaje mi się, że kompletne (usunięte przez administratora) A rasistowskie podejście to również zniesławienie, więc proszę nie być chociaż hipokrytą w tym co Pan robi.

Xyz
@Tymoteusz

Tak czy siak na grubasa przyszedł czas. Przecz z tym gnojem

Yogi

Gupi (usunięte przez administratora) wiepsz zapomniał jak był pachołkiem i loda robiłeś pod biurkiem aby dostać się na stanowisko mistsza a teraz gwiazdę udaje

Yyy
@Tymoteusz

Jak w zeszłym tygodniu był i akurat na 2 zmianę. A teraz nikogo do ruchania nie ma to ma 2 zdalnie

Tymoteusz
@Zszokowana

jakim prawem jakies (usunięte przez administratora)oskarżają kogoś i zniesławiają???? Wszedzie są kamery(usunięte przez administratora) niech się zajmie swoja robotą, i tak nic ciekawego w zyciu go nie czeka, mądry czlowiek plotkami się nie zajmuje

Yyyy
@Tymoteusz

A dlaczego wiepsz zrobił sobie z biura bunkier a nie tak jak każdy kierownik majster brygadzistą itp ma wszystko odsłonięte.

Yyygg
@Yyyy

Latem na nawet ławeczkę wystawia sobie za oknem aby mieć gdzie swoje pieski wyprowadzać

@Tymoteusz

Oczywiście zgadzam się w 100% z Panem, że każdy powinien zająć się swoją pracą. Jednak wszyscy jesteśmy ludźmi i zakładam, że towarzystwo w pracy to nie jedyne środowisko ludzkie z jakim miał Pan do czynienia. Idąc tym tropem, wiadomym jest, że plotki były, są i niestety będą :( Taka specyfika dużych skupisk ludzkich. Warto jednak zaznaczyć, że negatywne komentarze i plotki dotyczą głównie jednej, wydaje mi się tej samej osoby oraz skupiają się głównie na jednym wydziale. Może warto coś zmienić i nie szukać winy tylko i wyłącznie w innych (robolach, jak to pan nazwał)? Przecież po to kierownicy i w ogóle cała kadra przełożonych jest powołana, aby uczyć, tłumaczyć, doskonalić. Jeśli tego nie potrafią, bądź czują, że to ich przytłacza, bo grupa jest zbyt trudna to może warto zmienić pracę. Proszę zauważyć, że oni też mają rodziny, na których sytuacja w pracy się odbija - z pewnością negatywnie. Smutne jest, ze zawsze wyzywana jest ta najniższa rangą kadra w przedsiębiorstwie - pracownicy fizyczni. Warto zauważyć, że bez nich firma by nie miała racji bytu. Tak samo jak bez kierowników, nie mam zamiaru nikogo wykluczać - firma to ludzie, jednak obrywają z reguły Ci, którymi się steruje, bo im można narzucać, wiadomo że kierujący sami sobie kłody nie podłożą. Uderzają we mnie Pana wypowiedzi o tych ludziach, bo jestem człowiekiem i uważam, ze każdy jest każdemu równy. Nie rozumiem kompletnie dlaczego wyzywa pan ludzi z racji na ich wykształcenie czy jego brak w tej sytuacji. Naprawdę myśli pan, że to wyznacznik człowieczeństwa? Ponadto używa Pan takich określeń, że aż strach się bać. Przykro mi się na to patrzy po prostu.

@Tymoteusz

niestety ale miernotą tj ten grubas z w-3 a moze to sam Ty jestes nim pod tym Nickiem ? albo ten jego piesek co za nim tak wszędzie biega.

Dddd
@starszy pracownik operator

Kamery to som tylko dla wiepsz i jego piesków aby mogli nękać pracowników

@Dddd

Tak slyszalem ze siedzi w domu i caly czas patrzy w kamery no niestety tj chore

Fff
@starszy pracownik operator

Jeszcze trochę do drzwi bd wymieniać na w3 bo nie będzie się mieścił

XXX
@Zszokowana

Jak z atmosfera na M3/M5 wiesz może, czy warto starać się o pracę tam?

@XXX

Niestety nie wiem :(

xxx
@Zszokowana

ok, dzięki, a wiesz może czy zarządzający są ok, czy jak na produkcji średnio?

Lol
@Yyy

ale owy kierownik jest od 4 tygodni na kwarantannie.....serio ten łapserdak z hali widział go 2 tygodnie temu ? Dziwne..

generator

a co ci to przeszkadza? Jako robol zajmij się pracą, bo cie ten sex chyba rozprasza, sam w domu nie masz za ciekawie to zazdrościsz

Pijacki Morgan

A z kim on ten seks uprawia? Przecież to jest przykładny mąż i ojciec..

Shrek
@Pijacki Morgan

Wiadomo z kim.. najlepszy kabel na hali... zawsze na gorącej linii i zdaje relacje by kolan już nie męczyć..

Fiona żona Szreka
@Pijacki Morgan

Proponuje temu Panu o którym mowa w poście uszyć sobie odpowiednio dużą maskę na twarz , żeby był nierozpoznawalny jak wróci do pracy bo wstyd nie tylko dla wydziału 3 ,ale także dla całej firmy ,smutne że taki ktoś siedzi na stołku majstra ,ale mamy nadzieje że już niedługo tego życzę sobie i reszcie pracowników z W3

Pijacki Morgan
@Fiona żona Szreka

Oj tam.. za to mu płacą. Zawsze był "łepem" ale odkąd jest tzw. Mistrzem to dopiero latał. Nie wiem jak jest teraz, ale ja już dawno odstawiłem ten cyrk na kółkach i nie mam bladego pojęcia co się tam na w3 wyprawia. Przykład idzie z góry, poprostu kiedyś się nawinie to dostanie za swoje.

@Pijacki Morgan

Odnośnie tematu skoro jest taki cyrk bo ludzie gadają w pracy o sytuacji między sobą po cichu bo się boją wiadomo o co chodzi. Nawinąć dawno się nawinoł tylko ludzie nic z tym nie robią

@Fiona żona Szreka

Najlepsze jest to że temu człowiekowi żadna maska nie pomoże jak prawda wypłynie starzy pracownicy znają temat na razie jest cicho sza nic się z tym ie dzieje bo w firmie. To jest jestem ciekawy jak poza firmę temat pujdzie co w tedy na umowie o pracę nie ma ujęte że ktoś stresuje pracowników firmy szkodliwe nie płacą

Robol

Może ktoś w końcu wytłumaczyć temu wysokiemu panu co jest dyrektorem produkcji jaka jest różnica między laminatem a papierem? Ładnie proszę bo już przykro się tego słucha

IlovG80

Pracowałem w marketingu ale szybko się zwolniłem ze względu na atmosferę, obmawianie za plecami i jak jestes nowy to wogole ludzie maja od poczatku do Ciebie problem,najlepiej jak znajda twoje słabe punkty to leca do prezesa na skarge aby Ci swinie podłożyc.Nie polecam nikomu tej firmy,chyba ze ktos ma zelazne nerwy i lubie ploty o sobie!

Bolo

Jak z atmosfera na M3 ktoś wie ?

Brak Nazwy
@Bolo

Pewnie jak w całym zakładzie. Uciekaj lepiej.

zawsze kolega
@Brak Nazwy

Po dekadzie pracy w magazynie, właśnie wyleciał kierownik. Sam przejął magazyny w bardzo trudnej sytuacji i momencie po poprzedniku, który też miał dość zwalniając się, dużo pracy włożył, nerwów stracił, nie poddawał się naciskom, na urlop nie chodził, naprawdę dawał rady o ludzi walczył, żal takiego pracownika, który w firnie serce i zdrowie zostawił. To nie powinno się wydarzyć. Generalnie praca nie łatwa, duża presja czasowa, gigantyczny asortyment.

Zawsze szczery
@zawsze kolega

Porządek po poprzednim kierowniku to raczej był. I trudnej sytuacji nie było. A obecny to raczej się uganiał za spódniczka która wyniósł na piedestał i jej dwa awanse w ciągu roku. A resztę pracowników miał w (usunięte przez administratora) Naciski to miał ale raczej w kroczu. Ciekawe jak przekonał zarząd do jej szybkich awansów chociaż była nowym pracownikiem a wiedzy miała zero.

naprawdę?
@Zawsze szczery

Tak, porządek był jak nic, poprzednik tak dbał o ludzi, wywalczył każdy postulat indywidualnie, a gdy dobrobyt już w magazynach nastał, postanowił się zwolnić, krótko przed inwentaryzacją w trzech magazynach. Zawsze szczery zaaplikuj na stanowisko przecież jest wakat, pokaż jak powinno dbać się o pracowników, mieć porządek w zespole magazynów.

jojo
@Zawsze szczery

Ja tam nie wiem kto za kim gonił, czy w ogóle, fakt byli blisko zawsze, zaprzyjaźnieni, na marginesie w sukience jej nie widuję poza tym ani to specjalnie piękne, ani super ciekawe, za to przebiegłe, pozornie wyspecjalizowana, czerpiąca garściami z hojności, wygody, dobroci. Też powinna wylądować za bramą. Taka trochę mątwa, działająca z ukrycia.

@Zawsze szczery

Zawsze szczery piszesz takie brednie wyssane chyba z palca NIE jesteś pewnie pracownikiem magazynu i nie byłeś jestem tego pewny obecny kierownik , którego niestety już nie ma wielka SZKODA to wieloletni pracownik z ogromnym szacunkiem zaraz po poprzedniku stanął na wysokości zadania i poradził sobie znakomicie pracowałem z NIM od wielu lat w Porta Kima Poland pierwsze co zrobił to WŁAŚNIE zadbał o nas pracowników od razu dał nam wszystkim podwyżki ZAWSZE starał SIĘ dla swych LUDZI ciężko pracował na ten awans od kiedy PAMIĘTAM wiecznie w pracy bez urlopu bo musiał wszystkiego dopilnować osobiście w soboty też przyjeżdżał a mógł by mieć wylane bo za darmo Ale był ZAWSZE POMOCNY wyrozumiały i dobry kolega nigdy się nie wy wyszał SAM zaczynał od zera jak My WSZYSCY jesteśmy w ogromnym szoku , ze tak wyszło byłeś dla Nas najlepszym kierownikiem jaki był do tej pory niestety dla Ciebie za dobrym WIELKA SZKODA pracownik

Breti
@jojo

Brak nadzoru widoczny na codzień, księżniczka z M3 notorycznie Spóźniona, przychodzisz o 7.00 do magazynu i czekasz 10 minut 20 minut aż panienka się zjawi, tego nie było, kawa bajera i jest ósma.

Co ty gadasz

Przychodził w soboty? Ciekawe kiedy. Tak każdy go szanował że cały zakład się z niego śmiał.

***
@Co ty gadasz

Po co rozwijać temat skoro tej osoby już nie ma a o nieobecnych się nie mówi Magazyn hula ? - hula

No tak
@***

Hula bez niego dzięki czemu widać że nie był tam potrzebny

Cały zakład
@Co ty gadasz

No na pewno, chyba, że ty jesteś całym zakładem.

Haha
@Cały zakład

No tak bo skoro ty nic o tym nie wiedziałeś to nic takiego nie miało miejsca. Litości...

****
@***

zależy co rozumieć przez słowo hula, hula tam co najwyżej wiatr, był, czy nie był potrzebny, to jak ty czy ja, bez znaczenia nie ma ludzi nie zastąpionych, co nie oznacza wcale, że swoje działki nie obrabiał z uznaniem, obrabiał.

@Co ty gadasz

Trzeba w soboty pracować by wiedzieć, że w soboty też pracował jak potrzeba była. Tak, tak, wszyscy go wyśmiewali i nie był potrzebny i (usunięte przez administratora) naprawdę trudno polemizować z takim jadowitym, żałosnym komentarzem.

Weź już nic nie pisz

Piszesz byle pisać bez żadnego pokrycia, tak pracował, że go nigdy nie było. Udajesz że się znasz a nic nie wiesz. Typowi pracownicy porty

@Weź już nic nie pisz

no na pewko. Pracownicy Porta nie wiedzą nic, ty jesteś zapewne kronikarzem, dokumentalistą i biografem jego. Tak, weż nie pisz już nic.

@Weź już nic nie pisz

Czytam bardzo "rzetelną" opinie, prawie hejt, osobistą urazę czy antypatię skierowaną do byłego kolegi, tylko po co? Takie wpisy, nie dotyczącą zakładu, a powinny, merytorycznie są nic nie warte, ktoś wcześniej napisał z czym się zgadzam - o byłych pracownikach nie rozpisujemy się, zwłaszcza w taki sposób, powiem więcej, wspominajmy dobrze, bądź wcale, nigdy źle.

@*

Taka prawda, był dobrym kierownikiem, znającym rzemiosło od podstaw od magazyniera, operatora wózka widłowego, przez pełniącego obowiązki kierownika, przeszedł wszystkie etapy kariery w trudnym i mało wdzięcznym dziale logistyki, zapewniał wiedzę techniczną, zorganizowany, efektowny, funkcjonalny, merytoryczny. Dobrze radził sobie z dostępnymi zasobami przy koordynacji magazynów, silny osobościowo, odporny na presję czasową, stres. Wysoka umiejętność planowania i organizacja pracy. Wzorowa umiejętność podejmowania decyzji, zarządzanie zespołem, (no może za wyjątkiem jednej osoby), procesami, projektami, dokumentami. Niezwykle komunikatywny i kreatywny zarówno w firmie jak i na zewnątrz w spotkaniach biznesowych, mocno zorientowany na kontrahenta. Potrafił, jak się okazało także ponosić konsekwencje swoich błędów, jeden z nich (interpersonalny) sprawił, że dzisiaj anonimowo można wylewać pomyję na kolegę po 12. latach stażu magazynowego w Porta, w głowie się nie mieści.

@**

"Choryczłowieku" to zdrowia należy życzyć i opieki odpowiednich służb.

Grześ

Ja proponuję żeby firma opłaciła kolejne regaty na Zatoce Puckiej o międzynarodowym zasięgu :) W końcu dyrektor marketingu zrobił sobie patent sternika i gdzieś trzeba się pokazać a i może jakieś zdjęcie do gazety ktoś zrobi :)

Zostaw merytoryczną opinię o "PORTA" KMI POLAND - Bolszewo

• Jak się pracuje w "PORTA" KMI POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy "PORTA" KMI POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 105.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w "PORTA" KMI POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 5 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy "PORTA" KMI POLAND?

Kandydaci do pracy w "PORTA" KMI POLAND napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

"PORTA" KMI POLAND