Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Stolarnia

Kiedy dokładnie, jak co roku zresztą, będzie firmowa wigilia dla pracownikow?? Nie ma to jak podtrzymywać ta rodzinna atmosferę, jaka szczyci się firma ????????

Zbychu.

Firma rodzinna, bo pracują w niej całe rodziny.

Wigilia
@Zbychu.

Wigilię będzie miała tylko i wyłącznie kadra pracowników biurowych. A my tak zwane robole możemy sobie jedynie pomarzyć. Była premia świąteczna więc to powinno wam wystarczyć.

Weronika
@Wigilia

no dobra a mam pytanie czy w biurze dostają tyle samo tej premii czy inaczej coś mają? bo gdyby mieli mniej to by może fair jakoś mogło wyjść? jeszcze coś bywa tu inaczej, że jakiś dział coś ma bez uzasadnienia szerszego a pozostałe nie?

Stary

Może czas coś zrobić na tapicerki termometr wskazuje 12 stopni . Termometr na podeście

Lilak

Dziękuję za miły gest w postaci upominku na Mikołajki. Mała rzecz, a cieszy.

Tapicer

Rozmowa kwalifikacyjna może nie była zbyt profesjonalna. Była raczej "pogadanką". Wszedłem lekko zestresowany. Pani spojrzała na moje niestety niezbyt okazałe CV. Zadała dosłownie kilka pytań i kazała iść do działu kadr po dokumenty mówiąc "musimy dać szanse młodym".

W jakim zawodzie chciałby pan pracować? Jakie ma pan plany na przyszłość?

Ktokolwiek

Pani Olga. Pracownik roku. Kierownik nie taki, brygadzista do luftu, a ona użalająca się do każdego, rączek to ona sobie nie wyrwała. Znana na "miescie" nie utrzymała się w żadnej pracy. Raczej o bardzo niestabilnej osobowości. Baba z taśmy homagom lżej

Martyniuk

Firma na plus .

Edek
@Martyniuk

No…firma na plusowanie i podlizywanie.

Zakładowy

Szczerze to nie potrafię zrozumieć mentalności pracowników, niektórzy ludzie tutaj piszą merytoryczne opinie które mają odzwierciedlenie w rzeczywistości a pod ich komentarzami wiecznie smutne minki a nawet flagi. Ludzie obudźcie się czasy (usunięte przez administratora) już się skończyły a wy zamiast wdawać się w konstruktywne dyskusje to idziecie twardo w zaparte że coś jest nie prawda. Na przerwach ciągle płaczecie że kierownictwo jest takie czy takie a jak przychodzi koniec miesiąca to "Panie kierowniku, Panie kierowniku" żeby tylko premia została przyznana. Każdy dobrze wie i rozpowiada różne plotki w czasie pracy ale jak ktoś nie daj Boże napisze prawdę na goworku to wiecle hurr durr bo firma taka dobra i kochana. W sumie o czym tu mówić jak człowiek bierze sobie urlop na żądanie z prywatnych powodów a gdy przychodzi na drugi dzień do pracy to pierwsi podpierdalacze robią wywiad "czemu Cie nie było??" "Gdzie byłeś wczoraj?" Zakład takich ludzi potrzebuje, nic tylko wam przyklasnąć jajami. Albo jesteście fair wobec pracodawcy albo wobec swoich kolegów a nie taka dwulicowość z was bije. To nie zakład jest zły tylko pojedyncze jednostki które dążą do cudzej krzywdy względem swojej korzyści. Pozdrawiam. P.S firma cały czas monitoruje ten portal więc nie musicie robić z siebie anonimowych bohaterów i zaniżać gwiazdek na goworku bo to co uważacie że jest na wasza korzyść obraca się przeciwko wam.

@Zakładowy

Podpisuję się pod tym.

No i brawo
@Zakładowy

Masz rację. Chciałem się przenieść do tego zakładu i nie sugerowałem się opinią na goWorku tylko komentarzami tutaj. Mogliście sobie założyć grupę na Messenger czy coś i tam wylewać żale ale po tym co przeczytałem na tym portalu stwierdziłem że do zakładu podpier**laczy, wiecznie obgadujących, nic nie pasującym deb*łom raczej pójdę do mniejszego zakładu z gorsza wypłatą. Żal mi was.

Nowa hala

Halo halo na nowej hali jest 16 stopni! Czy to zgodne z regulaminem pracy? Nie powinno być minimum 18?

14 chyba, że są wykonane tzw lekkie pracę fizyczne to 18

Halo halo.
@Nowa hala

To prezent Andrzejkowy od firmy.

Klrjenie
@Nowa hala

To za to na klejeniu jest ciepło

Obserwator.

Nie trudno zauważyć, że najbardziej aktywną osobą na tym portalu jest Pan/Pani posługująca się NICK-iem " (usunięte przez administratora) ".

M

Że w biurach siedzą śmierdziele i nawet rąk nie myją to nie znaczy że wszyscy tak robią. Motorycznie zdarza się brak ciepłej wody w kranach. Leci czasami lodowata woda. Współczuć tym co się kąpią pod prysznicem. Czyżby to były super oszczędności zakładu.

Ida
@M

Chodząca reklamo francuskiej perfumerii…motorycznie można wykonywać czynności związane z ruchem. Ciepłej wody może nie być raczej notorycznie.

Iwona
@M

A tak ogólnie, mówiąc już o oszczędnościach, jak zakład radzi sobie z obecną sytuacją? Inflacja, kolosalne rachunki dla przedsiębiorstw. Wiesz może czy odbija się to na pracowniku?

Pracownik Tapicernii
@Iwona

Podwyżki symboliczne, ucinanie czasów, chłodno na halach, sporo osób nie ma przedłużanych umów o pracę. To tylko to co widać na pierwszy rzut oka.

PR
@Pracownik Tapicernii

Pozdro600

Firma Polinova w Wągrowcu (woj. wielkopolskie) wprowadziła w swoim zakładzie czterodniowy tydzień pracy, który będzie obowiązywał do końca listopada. Nie jest to jednak żaden bonus, bo pracownicy będą otrzymywać niższe pensje. Kiedy podobny krok w Janipolu?

Trrrr
@Pozdro600

A po co Janipol ma to robić? U nas pracy nie do przerobienia

Montaz
@Pozdro600

Ty tak poważnie? Nawet takich pomysłów nie sugeruj człowieku.

Pozdrawiam601
@Pozdro600

To jest kolejny krok do masowych zwolnień i upadłości. Szkoda że tego nie widzicie ale za głupotę się płaci xD #siwka#team xD

Klejacy
@Pozdro600

Czytałem że nasz rząd planuje wprowadzenie 4 dniowego tygodnia pracy przy zachowaniu pensji ... kto wie co będzie po nowym roku

Spartańczyk
@Pozdro600

O Janipol się nie martw chłopie od tego są mądre głowy na górze które dbają o to aby zakład -" był rentowny"

Śrem
@Pozdro600

W Leopolu kończymy właśnie pracę po 4 dni w tygodniu. Wypłata za pracę z postojami to jakiś żart.

Janipol
@Śrem

Wypłata w janipolu po 5 dniach pracujących to też żart

Super
@Janipol

Nikt cię nie trzyma zawsze możesz zmienić pracę na lepiej płatną,a nie narzekać na portalu.

Zawiedzony

Jeden z kierowników działu nie zna zasad premiowania, wg niego premia dla pracownika jest do 600 zł, a nie 600 zł pomniejszona w przypadku gdy pracownik podpadł (powinien najpierw zwrócić pracownikowi uwagę, gdy to się powtórzy to jest podstawą do zabrania części premii). Pracownik w miesiącu październiku wykonywał dodatkowo ciężką pracę poza podstawowymi obowiązkami. Nadmieniam,że pracownik swoje obowiązki wykonał dobrze(brak uwag że strony przełożonego). Liczył co najmniej na pełną premię, ale się przeliczył, został ukarany zabraniem części premii. Sytuacja żenująca.

Harry
@Zawiedzony

Premia jest premią, czyli dodatkiem, czymś extra w każdej dziedzinie. Możesz ją dostać lub nie, zależy to tylko od przełożonego. Nie ma czegoś takiego jak obowiązkowa premia i zabieranie premii. Po prostu może ona nie zostać przyznana lub być w danej kwocie, niekoniecznie najwyższej dopuszczanej (czytaj 600)

@Zawiedzony

Zgodnie z polityką firmy premia motywacyjna może wynosić do 600 zł i nie musi być przyznana w tej kwocie. Nie musi być w ogóle przyznana. Skąd pomysł, że to ma być 600 zł? Ktoś tu nie czyta regulaminów oraz nie uważał na szkoleniu z HR.

@Harry

Dokładnie

Pozdrawiam601
@Zawiedzony

Jak czytam co niektórych wypociny to nic tylko twierdzić dalej, że(usunięte przez administratora)zatrudniają d(usunięte przez administratora). I tak się to kręci...

T

Panie administrator dlaczego usuwasz opinie która była zgodna z prawdą? W tej opinii mogło znajdować się tylko jedno słowo powiem lekko brzydkie reszta była jak najbardziej ok? Dodam że niebyła to moja opinia ale kogoś znajomego

Witam serdecznie po ustaniu stosunku pracy pracodawca nie wypłacił mi trzech dni urlopu zaległego, po skontaktowaniu się z działem płac stwierdza on że owszem taki urlop wisi i prosi o pół godziny w celu wyjaśnienia sprawy, po tym czasie przez kolejne pół godziny nie mozna skontaktować się z działem ponieważ telefon zajęty, Panie zaś odbierają telefon po dziesieciu próbach i twierdzą że wykorzystałem cały urlop jaki mi przysługiwał. W aplikacji zakładowej widniały trzy dni urlopu do wykorzystania gdy poinformowałem o tym Panią z działu kadr to stwierdziła że nastąpiła pomyłka prawdopodobnie u informatyków. Sytuacja jest kuriozalna ponieważ innej znanej mi osobie urlop został wypłacony od ręki a byliśmy w takiej samej sytuacji. Pani z kadr twierdzi że urlop normuje kodeks pracy i go już nie mam, więc wychodzi na to że zakład nie do końca działa zgodnie z kodeksem pracy skoro w aplikacji są informacje że 3 dni urlopu są do wykorzystania a w kadrach że urlopu nie ma. Podsumowując dział odsyła do działu, winnych nie ma a aplikacja w sprytny sposób po zwolnieniu automatycznie zostaję zablokowana dla byłego pracownika co skutkuje brakiem możliwości sprawdzenia pasku płac. Na szczęście posiadam zrzuty ekranu gdzie widniał mój urlop i sytuacja nie będzie tak zostawiona

Pragniemy Pana poinformować, że zgodnie z Kodeksem Pracy urlop wypoczynkowy naliczany jest proporcjonalnie do miesięcy przepracowanych w danym roku kalendarzowym. Sprawdzając limit urlopu wypoczynkowego w portalu pracowniczym był Pan naszym pracownikiem i portal "nie wiedział", że planuje Pan się zwolnić, więc pokazywał stan pozostałego urlopu do końca 2022 roku. W momencie, gdy ustało Pana zatrudnienie, limit urlopu został przeliczony proporcjonalnie do miesięcy przepracowanych w naszej firmie w roku 2022. Art. 155 ze znaczkiem 1 Kodeksu Pracy. Zapraszamy po odbiór paska płacowego do działu płac.

Ktoś

Bez powodu nie zwalniają.

Obcy

To skoro tam było/jest tak źle, to dlaczego sam się nie zwolniłeś wcześniej? Gdyby faktycznie ta firma była taka jak niektórzy ją opisują, to powinna już dawno upaść bez pracowników. A jak widać Polak lubi się nad sobą użalać.

Ktoś

A mają takich ja Ty, co swoje żale wylewają na portalu, a w pracy siedzą cicho i na wszystko przytakują

Nm
@Obcy

Bo bardzo się starałem mimo wszystko z niespodzianki wręczono mi kwit bez podania przyczyny

A gdzie jest kostka za złotówkę, co była składowana w Ludzisku?

Gniewkowo

Niech mówi co chce dobrze wiemy że mamy mało pracy i się modlimy żeby to przetrwało jak najdłużej a w naszej skromnej ekipie są odpady toksyczne z janikowa a prawdę mówiąc post pisany w sobotę o 21:33 to nie jest na trzeźwo i tylko dla siania fermentu. jeszcze trochę to jego słowa się sprawdzą a janikowo przetrwa bez uszczerbku w czasach kryzysu tak jak wiele razy już to pokazali.

SRANIPOOOL

Janipol, niby "praca marzeń", "dobrze płatna", a prawda jest taka, że czujesz się tam jak w więzieniu. Ludzie pracują po ponad 100%normy a i tak dostają (usunięte przez administratora) pieniądze w porównaniu do ludzi którzy są na stawce godzinowej. W jaki sposób osoba UCZĄCA się jeszcze zarabia o wiele więcej pieniędzy, niż osoba która pracuje tam już parę lat i nigdy nie brała L4? Na tyle godzin pracy, nie wspomnę już o nadgodzinach czyli od 14:00 do 00:00 są tylko 3 przerwy dwie 10min i jedna 15min. Na 10 godzin ciężkiego tyrania ludzie tam mają tylko 35 min przerwy żeby odpocząć. Nie wspomnę o kierowniku, którego nikt tam nienawidzi, to jest dopiero człowiek który powinien się leczyć Pracownik który bierze URLOP NA ŻĄDANIE powinien go dostać, a nie że kierownik odrzuca mu ten urlop. Jest sytuacja wyjątkowa, ktoś z rodziny zmarł, trafił do szpitala, coś się tobie stało i musisz pilnie jechać do lekarza....NIEEEE nie możesz dostać dnia urlopu bo trzeba iść do debilnej pracy. LUDZIE NIE MYŚLCIE NAD PRACA W TYM SYFIEEE!!!!

Pan Tapicer
@SRANIPOOOL

Cofnij się do szkoły i jak czegoś się nauczysz to porozmawiajmy bo czytając Twoje wypociny nie dziwię się że mają nas za (usunięte przez administratora)

@SRANIPOOOL

Bardzo dziękujemy za opinie. Jeśli opisane sytuacje miały miejsce, to naszym celem jest je wyjaśnić, aby w przyszłości im zapobiec. Dlatego też zapraszamy do rozmowy. Jeżeli jednak nie jest to zgodne z prawdą to będziemy dążyć do wyciągnięcia konsekwencji, ponieważ nie może być tak, że bezkarnie szkalowani są ludzie.

@Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Kilka ziarenek prawdy jest w tym co piszą na portalu..jeszcze jak bylem zatrudniony to sam mialem sytuacje gdzie odmówiono mi 2 dni urlopu i uslyszalem o przełożeniu imprezy urodzinowej brata.... Trochę dziwnie to zabrzmiało... Także nie dziwię się opinią . Pozdrawiam i życzę wytrwałości dla wszystkich.

@były pracownik

Z tym urlopem to akurat prawda. Nawet nie można wziąć opieki, a jak chcesz L4 to musisz przyjść na konsultacje do kierownika. To nie żarty!

Nikt
@Tapicer

Czyżby chodziło o tapicernie? Bo chyba tylko tam jest nadal problem?

@Tapicer

Po co piszesz te bzdury jeśli ktoś jest naprawdę chory to idzie na L4 a nie żeby sobie wolne zrobić lub fuchę obskoczyć. A takich kombinatorów to powinni się już dawno pozbyć.

@Tapicer

Na L4 wiadomo że można iść zawsze, ale pytanie czy można w nagłej sytuacji dostać urlop, bo z tego co słyszę to jest problem. Oczywiście chodzi mi o tapicernie.

Ehh

Czy to prawda że w innych zakładach mają w piątki postojowe bo taniej jest im postojowe zapłacić i ich zamówienia zostały przeniesione na ten zakład. Bo ponoć mają większe stawki, a my tu robimy za psi grosz.

@Ehh

... a może po prostu inne zakłady produkują inne modele, które są aktualnie zamawiane w mniejszych ilościach ...

Super

Wszystkie dni tygodnia na (P),????

Zostaw merytoryczną opinię o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. - Janikowo

• Jak się pracuje w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 591.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 541, z czego 88 to opinie pozytywne, 155 to opinie negatywne, a 298 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.