Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

NIE POLECAM

Szczerze od serca powiem tak: Uciekać jak najszybciej z tego miejsca. Jeśli się zastanawiasz by pójść robić do Janipolu, zastanów się 100 razy czy, aby na pewno chcesz tam pracować. Kierownik jest tak popierdzielony, że w tej pracy wyniszcza cię psychicznie a w szczególności fizycznie. Dziwić się dlaczego nie chcą cię zwolnić z tej firmy ? Uważają się za najlepszą firmę, a prawda jest taka, że nawet cię nie zwolnią, bo nie ma ludzi tam do roboty. Robił*m w tej firmie i do dziś mam problemy ze zdrowiem z tego względu, że kierownik nie dał mi urlopu na żądanie, aby jechać do szpitala żeby mnie dogłębnie zbadali i stwierdzili co jest. Naprawdę NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ!!!!!

Tapicer

Dla czego są zabierane takie duże czasy na podłokietniki które zaczynają obijać Panie ? Przecież tapicerzy robią je dużo szybciej i lepiej ???? Tak że na deski i materace też zostały zabrany większy czas niz obja je tepicer Zanim zostały zabrane czaszy trzeba je najpierw dobrze zmierzyć a nie brać czas który był na CPDY

POzdrawiam
@Tapicer

Stała zasada. Jak odjąć to "przecież ja zrobię to szybciej niż 10min, a wy 10 odjeliscie" Ale jak dodac to "ile?! Ja obije w 10 ale inny nie da rady". Norma to jedno, a wyrobienie się w niej lub nie to druga sprawa. Norma jest określeniem czasu dla 100%. Ile można wałkować jeden temat ?

Tusk
@POzdrawiam

A Ty czym zajmujesz się w tej firmie?

POzdrawiam
@Tusk

Niczym ;)

Tusk
@POzdrawiam

To polecam czymś się zająć, na każdym dziale są wolne stanowiska dla kobiet i mężczyzn, a najlepiej spróbować akordu. Bardzo łatwo jest zarobić duże pieniądze. POzdrawiam.

@Tusk

I kobiety tutaj na każdym ze stanowisk pracują?

Xxxx

Jeżeli chcecie mieć problemy ze zdrowiem psychicznym i pracować z(usunięte przez administratora) które tylko obgadują to zapraszam serdecznie. Jeden pan kierownik chyba nie zna się na kodeksie pracy i stosuje (usunięte przez administratora) opierając się na pomówieniach razem ze swoim asystencikiem. W łyżce wody cie tam utopią. Ludzią o słabej psychice zalecam omijanie tego miejsca szerokim łukiem.

Detektyw Wycieraczka

Brawo, Brawo Panie Marcinie odnoszę wrażenie że to stanowisko jest stworzone dla ciebie, zajmując się taki bzdurami jak poszukiwanie zaginionych wycieraczek z łaźni jesteś niczym Rutkowski w swoim fachu, zamiast zajmować się produkcją gratuluję!!

Tapicer

Rozmowa kwalifikacyjna może nie była zbyt profesjonalna. Była raczej "pogadanką". Wszedłem lekko zestresowany. Pani spojrzała na moje niestety niezbyt okazałe CV. Zadała dosłownie kilka pytań i kazała iść do działu kadr po dokumenty mówiąc "musimy dać szanse młodym".

W jakim zawodzie chciałby pan pracować? Jakie ma pan plany na przyszłość?

Pan tapicer

Okazuje się że praca w janipolu jest siedząca, bo siada zdrowie i psychika. Pozdrawiam

Człowiek uczciwy

Panie kierowniku! Temperatura na tapicerni to istny gorąc. Ciezko w takich warunkach pracować. Poza tym, ze człowiekowi słabo się robi to i w domu człowiek odczuwa te skutki. Az wymiotować się chce. Moze można coś z tym zrobić? I dać ludziom normalnie pracować!!

gość
@Człowiek uczciwy

Nie pracuje już w tym zakładzie równy rok i mialem okazje być chwile na tapicerni..w pełni rozumiem kolegę i proponuje panu kierownikowi porobić troche na stole przy tym skwarze..szybko by zrozumiał co ludzie czują :-/ pozdrawiam

@Człowiek uczciwy

Człowieku daj mi spokój , ja mam Klimatyzację. Jeśli ci za gorąco to zapraszam do mnie do biura się schłodzić , każdy może przyjść ,żeby nie było że nie proponowałem.

Feniks
@Kierownik

Dziękuje za zaproszenie. Skorzystam dzisiaj na śniadaniu. Anetka poleci i nam kubeczki po kawce umyje ????

@Feniks

Da się załatwić.

tapicer
@Kierownik

Kierownik a da rade tak abyś propracował przy kompletach 8h na stole i zobaczył jak to jest ciężko? :-)

@tapicer

Bez problemu ,ale musisz koniecznie przyjść po mnie "Osobiście" , jak to zrobisz to będziesz mógł nawet stół mi wybrać .

Na nowej hali powisieliscie kartki żeby okien nie otwierać bo jest super nowoczesna aparatura do wentylacji to może właśnie teraz jest czas żeby pokazać co ona potrafi bo po prostu zdechnąć można

Obiektywny

Powiedz to chłopakom na wyrobach, na naczepie jest ponad 50 stopni..

LUCYFER
@Obiektywny

POTWIERDZAM

XXX

No i gdzie te podwyżki obiecane przed urlopem? Gdzie premia WEEKENDOWA? Urlop już minął i cisza...

Witam. Mam pytanie, ile mozna wyciagnac na reke na magazynie stelaży? Dodam ze proponuja mi stawke godzinowa z możliwością podwyższenia po okresie 3 msc. Moje pytanie ile srednio wyciagaja pracownicy pracujacy juz tam troche dłużej

Witek

Od 2600 do 3600

Nygus

Tyle ile ci proponują,jak stawka godzinowa.Nikt ci nie powie dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają.

Iza
@Witek

A te podane kwoty to są na rękę, tak?

gihó

Max dostaniesz z 2800

Obserwator
@Witek

Ponieważ osiągnięcie kwoty 3600 raczej jest sporadyczne ! Podstawowe wynagrodzenie nie obejmuje nawet najniższej krajowej, dopiero po wliczeniu premi motywacyjnej (jeśli się zasłuży na pełną premię-600 złotych) osiąga się wynagrodzenie, które łącznie osiąga kwotę okolo 3000 złotych. Czasami minimalnie więcej ! Miejsce mało godne polecenia, a stosunek jednego pracownika do drugiego-tragrdia !!!

Xyz

Nie polecam magazynu stelaży. Wypłata niska a każdy coś od ciebie chcę. Raczej postaraj się na inny dział...taka moja rada.

@Xyz

Xyz- opinie pisał sam jamajka we własnej osobie xD

@gihó

Czemu akurat tak?

Rafał wracaj do nas

Stolarnia

Rafał wracaj na stolarnię gdzie będziesz miał lepiej

Kolega
@Stolarnia

Dostał atrakcyjniejsze warunki pracy bez konieczności dojazdu do miejsca pracy, natomiast firma nie potrafiła zaproponować podobnych, więc jednak chyba ma lepiej. :)

Stolarnia

Kombajn wracaj na stolarnię gdzie będziesz miał lepiej jak nie w janipolu

Okuwanie
@Stolarnia

Wracaj

Ola

Jaka jest stawka godzinowa w janipolu

Na okresie próbnym 18 zł

Hanna
@Zaq

Ale to nie jest mniej niż najniższa? To jaka jest po okresie próbnym?

@Hanna

Wliczają premie i zarabiasz trochę powyżej najniższej krajowej a harujesz jak (usunięte przez administratora)

Ola

18 zł brutto czy netto

Brutto

Haha
@Ola

18 zł netto to nawet wielu letni pracownicy nie mają, nawet na akordzie... Oczywiście mowa o brutto.

@Haha

A to ile najwięcej trafia się takiemu wieloletniemu?

Zaq

Nie polecam pracy na podescie na Tapicerni, harujesz jak (usunięte przez administratora) a zarabiasz trochę powyżej najniższej krajowej. Plecy i ręce po jakimś czasie dostają w kość.

Agata
@Zaq

Dopiero teraz to zauważyłeś? Ludzie tam pracują latami na tym podescie i dostają trochę powyżej najniższej...

Wieśniak

Zarąbista atmosferę widzę macie w tym zakładzie.Jak widzę te komentarze jeden na drugiego to wymiotować mi się chce.Ni chciałbym pracować z takimi ludźmi.

Gorący

Ciepło-źle, zimno-źle , chodzą wentylatory-jejku zawieje nas, nie chodzą wentylatory -Skandal!...hahah ...I bądź tu mądry ...narzekajcie narzekajcie ...już za rogiem czycha "Stagflacja"-firmy padają jedna po drugiej ,niedługo cofniemy się do bezrobocia sprzed 15 lat i znowu będą kolejki i błaganie o przyjęcie do pracy..

Gorący

Możliwe że tak , dalej glosujcie na P.S ,kraj tonie w długach, nie ma co marzyć o poprawię warunków pracowniczych ....co z tego że podniosią najniższa krajową w 2023 do 2800 netto jak to wszystko i tak inflacja żdżarła....ludzie obudźcie się w końcu .

@Gorący

nie przesadzaj.... Roboty jest w pip...

Vatowiecki

No i dobrze ze jest tyle roboty ponieważ jest z czego ściągać podatki

Urlop

Czy Zakład w końcu się określi co do terminu urlopu? Nie wszyscy żyją życiem i losem zakładu. Mamy swoje życie prywatne i plany i proszę to uszanować.

Zażenowany
@Urlop

Niech przesuwają, nawet 10 razy, jak ktoś ma wykupione mogą pocalowac...

Tomasz

Już niedługo widzę czarny koniec firmy KONIEC WYZYSKU!!!!

Nygus
@Tomasz

JASNOWIDZ ????

T

Zwolni się ty będziesz za niego rypał

T

Jak się zwolni to ci roboty dołożą nie przejmuj się twoja norma zrobi się za mała będziesz musiał robić więcej więcej i więcej

I więcej zarobię :-)

Jak nie padniesz

@T

Ponad 10 lat wytrzymałem , wytrzymam i kolejne , a ty widzę jakiś aferowicz jesteś. Jakieś problemy ?

@Kasa

Prawdopodobnie język masz czekoladowy od czego sam sobie odpowiedz pracusiu z długoletnim stażem

@T

Ty za to musisz być bardzo nieszczęśliwym człowiekiem skoro żyjesz jakimś portalem poza pracą ,ilustruje to tylko twój poziom frustracji i niepowodzeniami życiowymi -zwykła Ciamajda z ciebię nieudacznik.

@Kasa

Z ciebie nieudacznik ja mam pracę płatną za godzinę i tyle zarabiam że ty na akordzie możesz tylko pomarzyć więc powodzenia i naparzaj ciamajdo

Rozśmieszony
@T

Skoro masz tak dobrą pracę i dobrze płatną to po co się udzielasz . Z poziomu frustracji widzę że tak nie jest powiedziałbym wręcz odwrotnie.Kto znajdzie dobrą pracę to już tu na portalu Janipolu się nie udziela bo po co po prostu chce zapomnieć o tej firmie a ty misiu o małym rozumku coś tu ściemniasz i wydaje mi się że jesteś zwykłym internetowym trolem.

@Rozśmieszony

Powodzenia misiu z dużym rozumem tyraj tyraj już nie będę cię denerwował bo ci żyłka pęknie nara.

Turan
@T

Oprócz pracy płatnej za godzinę masz zapewne twarz nie skażoną myśleniem i oczy pełne tęsknoty za rozumem.

Iza

Nie rozumiem czemu aż tak się wyzywacie? W pracy też tak robicie czy nie macie odwagi?

g
@Tomasz

Zgadza się , czekać tylko po urlopie jak i przed ile ludzi ucieknie.

Dramat

3500 na akordzie z całą premią... Sami sobie odpowiedzcie czy warto tyrać na akordzie, oczywiście nie mówię tu o tapicerni, tylko tam idzie porządnie zarobić, reszta działów odstaje od tego.

433r
@Dramat

Na tapicerni jeszcze raz tyle zarobisz????

@Dramat

Przenieś się na tapicernię i masz problem z głowy-proste no nie..

roni
@Dramat

Trochę mało jak na akord..w dodatku ceny w górę za wszystko a palaca w miejscu...do tego stres w pracy,nerwy,bóle pleców rąk itd,premia w miedzy czasie zabrana ze 300 i tak człowiek się tylko zasmuca ...i nie piszcie zaraz że jak źle to droga wolna bo przechodzilem to już u was,więc wiem jak jest i co czują pracownicy.. Za żadne skarby bym tam nie wrócił do tego zakładu. Powodzenia życzę pracownikom i wytrwałości...

on

Czy moglby ktos powiedzieć szczerze na jakie zarobki mozna liczyc na poszczegolnych działach? Bez hejtu Pozdrawiam

maras
@on

Widać każdy trzyma w tajemnicy zarobki...pewnie gruba kasa tam jest płacona XD

Ha ha

Jasne Podziel to na dwa miesiące (akord) ????????

@Ha ha

Nie przesadzaj ,pracuję ponad 10 lat i 5800 z przodu zawszę jest.

Ciekawy

Na jakim dziale 6,5 ?

@Ciekawy

Tapicernia .

@maras

Wstydzą się mówić tyle mają

Kim opel miał 8tyś ale na 3 miechy

I garb na plechach

Hyhy
@T

I chodził o kulach hahaha

ralf
@Kasa

Tu akurat moge uwierzyć. Jak robisz na tapicerni 10 lat to norme 130% robisz pewnie . Przy takiej wydajnosci wychodzi ok 40zl /h Ale muszą byc w tym 2 soboty i jakies nadgodziny z drugiej zmiany,wtedy wyjdzie jakies 8tys brutto oczywiscie z premią 600 XD Tylko powiedz mi jak twoje zdrowie wyglada ? Bo robota nie jest lekka...

@ralf

Wiadomo jak wszyscy plecy siadają,wiele razy chciałem się zwolnić ,ale nie widzę alternatywy póki co., gdzie tyle zarobię? Do tego urlop jest zawsze -co jest dużym problemem w wielu firmach "sprawdzone"- robiłem sondę wśród znajomych z okolicznych firm , więc póki co zostaję się wiązać pasem , ewentualnie zastrzyki w zadek i lecimy dalej z koksem ,pozdrawiam pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. - Janikowo

• Jak się pracuje w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 591.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 541, z czego 88 to opinie pozytywne, 155 to opinie negatywne, a 298 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.