Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Witam, jak się pracuje u was na stolarnii? Chciałbym złożyć cv ale nie wiem czy warto, jak zarobki? Od siebie mogę dodać że mam fach stolarza od 30 lat w ręku, od tego potrafię obsługiwać wszelkie strugarki, piły czy wiertarki, mam szkolenie na maszyny CNC do obrabiania drewna, potrafię je również zaprogramować, czy mogę liczyć na większą stawkę za doświadczenie które posiadam?

@Zainteresowany

Zainteresowany,

W takim razie to podziękuję za takie pieniądze. Pozdrawiam.

@Zainteresowany

Z piekła rodem

Faktycznie na tapicerni można zarobić, ale trzeba wyrabiać grubo ponad normę , a na przerwie jeść praktycznie w biegu. Puki człowiek młody to da radę ale z wiekiem zdrowie się się odezwię , a mianowicie jego brak.

Janipol

Co mnie wkurza w Janipolu oprócz kierowników? Komentarze starszych stażem pracownic o młodych. Nie hamują się a później wszyscy się dziwią dlaczego młode osoby tak szybko rezygnują? Jakiś czas temu byłam świadkiem jak jedna ze starszych pracownic skomentowała głośno dwie mlode idące dziewczyny. "O patrzcie księżniczki idą". Dziewczyny które szły znam osobiście bo nie raz zostały wysłane na moje stanowisko do pomocy. Pracowite, mile,usmiechniete ????. A któraś z kolei sytuacja która slyszalam jak dwie starsze stażem Panie zaczęły głośno komentować kosmetyki" nowej "dziewczyny w szatni na stolarni. Chciałam się odezwać ale już raz miałam rozmowę bo się wydałam w" dyskusje" z przełożonymi.Zalezy mi na pracy ale nie cierpię takiego chamstwa. Najlepsze jest to że o młodych się mówi że są nie wychowani itp a tu starsze wiekiem i stażem pracownice nie krępują się naśmiewając z innych. Jedna Panią kojarzę z biedronki bo tam wcześniej pracowała a druga kojarzę ze zdjęć na profilu fb Janipolu jako reklamę firmy. W tym przypadku antyreklama ???? Post pisze bo dzisiaj nowa jutro może ze mnie zaczną się śmiać i głupkowato komentować. Niewiem czy starsze pracownice boją się że młodsze się bardziej sprawdza czy są tak zakompleksione że muszą się dowartościować obrażając innych. Przykre że człowiek człowiekowi wilkiem. I ze mimo spoko pracy atmosfera jest do kitu.

Janipol
@Janipol

Zapomniałam dodać że Pani z szatni szykowały się na popołudniowa zmianę. I to było w tym tygodniu.

Kolega_kierownika
@Janipol

Wyznawaj zasadę lewym uchem wpuść prawym uchem wypuść i wróć do domu tam zapomnij o wszystkim. Ale sądząc po Twoje wypowiedzi jesteś jedną z tych, która w szybkim czasie chce zwrócić na siebie uwagę a w późniejszych etapach kariery być gumowych uchem ("dobra dla koleżanek", jeszcze lepsza(usunięte przez administratora)

Maxxc

Już się wyżaliłaś?

Zwolniony

Co tam w janipolu

@Zwolniony

Spoko

Klejenie

Mów za siebie bo coraz gorzej

Tapicer

Rozmowa kwalifikacyjna może nie była zbyt profesjonalna. Była raczej "pogadanką". Wszedłem lekko zestresowany. Pani spojrzała na moje niestety niezbyt okazałe CV. Zadała dosłownie kilka pytań i kazała iść do działu kadr po dokumenty mówiąc "musimy dać szanse młodym".

W jakim zawodzie chciałby pan pracować? Jakie ma pan plany na przyszłość?

Pracownik 2

Wszyscy dostali na piśmie.

@Pracownik 2

@Pracownik2. Do tej pory nie wszyscy dostali podwyżki na piśmie. To zależy od widzimisię przełożonych tak myślę. Na takim samym etacie są różne stawki co rodzi niesmak.

Szeryf

Czy wszyscy dostali we wrześniu umowy o podwyżce płacy. Jeśli nie to od czego lub kogo to zależało?

Szeryf

@Pracownik Umowa słowna jest nic nie warta.

Szeryf

@Pracownik Totalna bzdura. Jak nie masz na papierze to nie masz wogole.

Lidia
@Szeryf

Super, że były podwyżki, a możesz powiedzieć w jakiej kwocie? Może zmiana wynagrodzenia zależała od zajmowanego stanowiska i wcześniejszych zarobków?

Putin

Ja na tapicerni 5.700 jest dobrze

Podpierdzielacz
@Putin

A po opłaceniu rachunków wystarcza ci pieniędzy na żarcie?

@Podpierdzielacz

przez tydzien pewnie tak, później rodzinne obiady w mopsie

@Podpierdzielacz

Uwierz mi, że ludzie pracują jeszcze za 2500 więc nie przeginaj, pokaż firmę w okolicy która zatrudnia tyłu pracowników i daje zarobić 5 tys praktycznie w 8h

Kierowca

Cześć.Jak dostać się do pracy jako kierowca?

!!!
@Kierowca

Trzeba mieć prawo jazdy

@!!!

Mam wszystkie kategorie....jak byś był odrobinę inteligentny to byś zrozumiał ,że jak bym nie miał uprawnień to by nie było pytania

@!!!

Głupszej odpowiedzi to nie słyszałem

Lilak

Pracuje od niedawna i jak na razie jestem zadowolony. Bardzo przyjazna atmosfera, kierownicy normalni, mili. Nie mam się czego czepiać, wręcz przeciwnie. Jestem zaskoczony uprzejmością i życzliwością.

Martyniuk

Ja 5500 i co Pany, a teraz idę sobię na balkon zajechać na mikrofonku Spadająca Gwiazda ....lala

@Martyniuk

tyle to miałem 2lata temu. Szału nie ma, za mało żeby żyć, za dużo żeby umrzeć. Przy tak ciężkiej pracy to 6.500zl minimum, nie oszukujmy sie

Jarosław

Ja na okówaniu 3700 także nie ma tragedii ,jest coraz lepiej ..widać poprawę a co do kierownictwa to wiadomo jest jak jest ,ale ja przychodzę z nastawieniem odbębnić swoje 8 h i do domku najważniejsze że na koncie mi się co miesiąc zgadza , a co o mnie gadają a co mi zieloni mówi to mi zwisa...yo i tak swoje i po swojemu pracuję dla hajsu jak każdy a nie żeby kieras na mnie patrzył jak na "żonę".pzdro.

Pracownik sranipolu

Lepiej chodzić na chorobowe i dostać 2300 niż cały miesiąc i dostać 2500 gdzie tu logika. Firma w ogóle nie szanująca ludzi. Zdania ludzi. Brak poszanowania. Atmosfera brak słów. Brygadzistka na nowej hali lepiej nie podchodzić. Wykonywanie powyżej 100%normy a ma wypłacie 2500, z ręką na sercu nie polecam tej firmy lepiej zamiatać ulice mniej stresu i większe poszanowanie niż ta firma. Większość ludzi fałszywa. Najlepiej tam się do nikogo nie odzywać.Brud (usunięte przez administratora) kiła i mogiła jednym słowem UCIEKAĆ! Kierownictwo na dziale obróbka drewna nieprzyjemne. Rozmowa z osobami wyższymi jakby rozmawiało się do ściany. 3razy nie.

info

proszę o zrobienie czegoś przez naszych informatyków nie mozna sie zalogowac zeby sprawdzic paski

ŚREM

Czy na tapicerni tez byla taka podwyżka jak u nas cale "1,30"

Pan Tapicer
@ŚREM

Nie, u nas obniżyli o 2 zł

Stolarnia

Na stolarni będą podwyżki? Inne działy już podpisały

Goliat

W firmię jest ok ,mimo szalejącej inflacjii pracodawca dał podwyżki od akordu po godzinówki, nie przesadzajmy , odnoszę wrażenie że jest jeden Baran co pod różnymi nickami próbuję stawiać firmę w złej otoczce i wypisuje niestworzone rzeczy..chyba skopiował słynną wypowiedź pewnych rządzących .."co by się nie działo to wina Tuska" -przenosząc to na zakład co by się nie działo to wina "rządzących" , nie podoba się to wio z firmy.

Szwaczka
@Goliat

1.50 zl podwyżke moze odczuja osoby pracujace na stawce godzinowej a nie na akordzie czasy sa tak zaniżone . Nie polecam pracy jako szwaczka.

Podwyżka

Inflacja w Polsce: 16,1% Inflacja w Niemczech: 10% Podwyzka w Janipolu: 6-7% ( od złotówki do 2 PLN zależnie od stanowiska pracy ) Kierownik na podescie: Załatwiłem wam. Następna pewnie za rok w październiku o 5 procent. Polecam ten zakład.

Tragedia

Z całego serca polecam omijanie tego (usunięte przez administratora) Chcesz wziąć urlop na żądanie to śmieszny kierownik każe ci przełożyć pogrzeb na inny dzień. TO JEST PARANOJA JAK kierownik może ci nie dać urlopu na ŻĄDANIE gdy jest taka sytuacja?! To co, ta osoba zmarła ma zmartwychwstać i umrzeć dzień później??!!! Ta firma to jest (usunięte przez administratora) Ludzie nie idźcie pod żadnym pozorem do tej pracy, bo wykończą was tam wszystkich psychicznie i fizycznie. Stanie się coś tobie poważnego w pracy potrzebujesz na następny dzień wolne to oczywiście co? Kierownik każe iść Ci na drugi dzień do pracy, ale da ci "lżejsza" robotę. Czy to jest normalne???

@Tragedia

Bardzo dziękujemy za opinie. Jeśli opisane sytuacje miały miejsce, to naszym celem jest je wyjaśnić, aby w przyszłości im zapobiec. Dlatego też zapraszamy do rozmowy. Jeżeli jednak nie jest to zgodne z prawdą to będziemy dążyć do wyciągnięcia konsekwencji, ponieważ nie może być tak, że bezkarnie szkalowani są ludzie.

Tragedia tragedii Nie ma

Nie przesadzaj suma sumarum dał to wolne , nie próbuj się podszywać pod dane osoby ,której ta sytuacja dotyczyła bo masz na celu swoją przebiegłością zrobienie koperkowej afery i odsunięcie od siebie podejrzeń zrzucając winę na poszczególnego pracownika której ta sytuacja dotyczyła ...a to jest przejaw tylko i wyłącznie twojej niekompetencji i braku podstaw K.P , Ps nie wywołuj wilka z lasu .

Tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. - Janikowo

• Jak się pracuje w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 591.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 541, z czego 88 to opinie pozytywne, 155 to opinie negatywne, a 298 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.