Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.

Jak dlugo czekaliscie za odpowiedzia za zlozone cv ? Ja pierwsze zlozylam w kwietniu skladam co jakis czas i cisza do dzis mimo ze wiele osób przyjeli.

Smerf
@Kandydat

Człowieku ciesz się że nie dzwonili. Nic nie tracisz. Nawet słowem sie do siebie nie można odezwać bo dostajesz śmieszne upomnienie. Zaraz jeden na drugiego nie spojrzy bo takie zasady sobie wymyślą.

Ona

Witam ja pracowałam w zakładzie 18 lat i zostałam zwolniona bo niby.cos mi przekroczyło chorowałam dostałam ładny prezent przed świętami Bożego Narodzenia listownie przyszło do domu w głowie się nie mieści że po tylu.latach.tak zostałam potraktowana

Jab
@Ona

Ile Pani dostała odprawy za tyle lat poświęcenia dla firmy? :D

Odprawa
@Jab

Odprawę po 18 latach pracy, to co najwyżej pan dyrektor dostanie, to znaczy że będzie mógł sobie jedną Skodę wybrać. :D Sam nie rozumiem, dlaczego w naszym zakładzie nie istnieje coś takiego, jak forma odszkodowania w postaci odprawy dla zwolnionego pracownika po jakimś przepracowanym okresie czasu.

Stary p.
@Jab

W tym zakładzie jak widzisz nie ma nic dla pracownika ze stażem.Jak Cię ,,zużyją" to do zwolnienia.Nie docenią nawet , że nauczyłeś dla nich ludzi.

@Stary p.

Dla pracownika ze stażem to raz, dwa dla doświadczonego i robiącego wydajność. Nie doceniali, premie zawsze zabrane za rzeczy, które nijak się maja do wykonywanych czynności i zrobionego nakladu pracy, w zasadzie za widzi mi się i zabrać tylko dlatego, bo zarabia więcej od innych (większa wydajność czyli większa wypłata ale mniejsza premia, bo robisz 'za dużo'; logiki brak). Polecam każdemu spróbować swoich sił poza tym (usunięte przez administratora).

Janikopol

Był nie wygodny dla firmy i mówił prawdę więc sorry... Firma zapłaci odpowiednią kwotę żeby wszystko nie wygodne stąd zniknęło :)

Tapicer

Czy jakaś miła duszyczka by powiedziała mi jak pracujemy w następnym tygodniu? czy cały tydzień wolny jest? @Pracodawca

Tapicer

Rozmowa kwalifikacyjna może nie była zbyt profesjonalna. Była raczej "pogadanką". Wszedłem lekko zestresowany. Pani spojrzała na moje niestety niezbyt okazałe CV. Zadała dosłownie kilka pytań i kazała iść do działu kadr po dokumenty mówiąc "musimy dać szanse młodym".

W jakim zawodzie chciałby pan pracować? Jakie ma pan plany na przyszłość?

I jak tam wypłaty po bezpłatnych urlopach? Od 1000 do 1500zl mniej na kwitku. Jak się czujecie?

Ale jakich bezpłatnych urlopach? Jak ktoś nie miał dni urlopowych to mógł przyjść na pracę porządkowe. Byli tacy co 3 tygodnie chodzilo, codziennie coś było do roboty. Jak wolałeś siedzieć na (usunięte przez administratora) w domu to już twój problem

Hgg

Będziemy odrabiać tydzień wolnego w sierpniu w soboty super

Były
@Hgg

Widzę że nie zmieniło sie nic na zakładzie. Gdy zakład nie ma pracy to wysyła na wolne (że niby taki dobry wolne daje) A gdy zacznie się nawał pracy to w sobotę trzeba będzie przyjść i w tygodniu nadrodziny i napewno przed świętami kiedy człowiek ma najwięcej do zrobienia w domu ale kogo to obchodzi góra będzie miała wolne. Niech ktoś coś z tym zrobi bo naprawdę będą was robić ciągle w konia. A ci co to wymyślają powinni sie wstydzić. Napewno tam nie wrócę.

@Były

Przestańcie już płakać. Naprawdę. Wielka mi rzecz przyjść w sobotę do pracy. Oświecę cię że niektórzy pracują i w soboty i w niedzielę. A jak chodzi o święta to wyobraź sobie że nawet w wigilię i w sylwestra. Tak tak! Więc przestańcie zrzędzić i zróbcie miejsce innym bo ani tego już słuchać się nieda ani czytać. Tyle wolnego co wy to nikt w żadnym zakładzie pracy niema!!!! Wiecznie krzywda!!!!

Xd
@Karolina

Karolina tak się składa, że wolne nie jest spowodowane dobrą wolą pracodawcy, a czynnikiem od nas niezależnym czyli BRAKIEM PRACY. Jeśli tak jak Pani pisze niektórzy też by chcieli mieć wolne weekendy i święta to w czym problem? Niech przyjdą do Janipolu i zobaczą jak kolorowo jest. Nie porównuj pracy na ciezkim akordzie do pracy gdzieś np w sklepie bo to śmiech na sali.

@Karolina

Jak mamy nie płakać jak wypłata będzie o ok. 1000 zł mniejsza? Nie każdego stać na taki przymusowy urlop

Elegancik
@Xd

Ty już tak nie narzekaj. Przyjdź na jzs najlepiej na sól, to zobaczysz jak to jest. Niedocenianie człowieka, praca ponad to co w umowie, adoracja majstrów przez (usunięte przez administratora). Specjaliści bez szkół, mistrzowie kowalstwa i zajęć plastycznych. Tak tak, i to jest a raczej była polską firmą.

Anonimek

A kto wam karze pracować na zakładach albo w sklepach?? Janipol ciągle szuka ludzi do roboty więc droga wolna! Zapraszamy przekonać się jak tu słodko i fajnie że mamy tyle wolnego i zbijamy bąki przez 8 godzin. Oczywiście wypłata pryma sort.

Poradnik tapicera

Poradnik młodego tapicera 1od samego początku ucz się powoli przez rok i tak cię nie wywala 2nie słuchaj kłamstw trenerów o wysokich zarobkach na akordzie (i tak go nie wyrobisz) 3 Pamiętaj trener to ucho kierownika 4 uważaj na palce jak wbije co się zszywka to zabronią ci pojechać do szpitala i będą wmawiać że wyciągają zszywki lepiej od lekarza pamiętaj to twoje zdrowie a w takich miejscach łatwo o zakażenie 5Nie reaguj na doping trenera aby robić szybciej i tak jesteś tak maksymalnie rok dopóki czegoś nie znajdziesz 6 Nie pij zagrzybialej wody z dystrybutora dostaniesz (usunięte przez administratora) 7 miej wywalone bo i jesteś tu na jakiś czas

Jak długo czekaliście na odzew z Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.? Oddzwaniają zawsze?

Do mojej znajomej której składałam CV odezwali się po tygodniu

Gocha

Ludzie dlaczego krytykujecie zakład pracy za to że macie tyle wolnego w środku wakacji? Za to że macie wolne w majówkę? Wolne w święta? Ja pracuje w handlu i mogę tylko sobie pomarzyć o takim odpoczynku. Jak się wam nie podoba to zapraszam do marketu. Zobaczycie wolne! Pozdrawiam zarząd i w poniedziałek przynoszę cv.

@Gocha

Zdajesz sobie sprawę, że te wszystkie dni wolne są zabierane z naszego urlopu? W wakacje biorą 15 dni, na majówkę wzięli 3 dni, święta 3 dni to już 21 (jeśli nie masz przepracowanych 10 lat to masz urlopu 21 dni) to na reszcie wolnego a trochę tego jest lecisz na bezpłatnym także to wcale nie jest takie super i extra. Aaa No i o wolne w swoim wybranym terminie możesz pomarzyć bo przeważnie maja problem dać

Żebyś wiedział przynajmniej jest tam możliwość awansu, anie jak tutaj po 15latach na linowego awansować

XYZ
@Gocha

Zgadzam się! W markecie latem tydzień urlopu, a pozostały urlop styczeń lub luty!!

Pracownik ale już byly

Taka prawda zapylasz fizycznie bez czasu na pagaduchy i kawę za taką kasę,a jak przejdzesz na akord to i tak 100 procent nie zrobisz bo czasy wygórowane dobre miejsce na przeczekanie

Ivva

Na wyrobach gotowych mają 24 Na godzinę, a stolarnia 26, także również nie opłaca się pracować na akordzie za 300zl brutto więcej hahahaha. Dodam, że tapicernia ma 32 Na godzinę, różnica między działami tapicerni a stolarni wynosi aż 6zl, a między godzinówką a stolarnią 2zl hahaha.

Odpowiadam

Pani Leosiu proszę jeszcze od tego odjąć premie motywacyjną, nie zarobiła Pani nawet najniższej krajowej. Na akordzie nie jest wcale lepiej, w normalnym miesiącu 3500zl z premią motywacyjną 400.

Ll

3500 na akordzie za cały miesiąc harówki. Umowa na czas nieokreślony.

Reed

Wypłata za miesiąc czerwiec to masakra niestety człowiek robi 130 % i ma 5 tysięcy wypłaty niestety jestem zmuszony szukać innej pracy chodź jest tam dobrze i dobrze mi się pracuje ale niestety nie za tą kasę szkoda zdrowia poprostu niestety

Ia
@Reed

Spoko. Na stolarni lekko ponad 4tys z kwartalną xddd

Przyjacielu, na stolarni chłopaki zarabiają w słabym miesiącu około 3500-3600 netto, przy wyrobieniu średniej akordowej około 100-106%. I to z premią, a niektórzy pracownicy godzinowi mają po 3200 i mają w tym całe 600zl premii. Także gosciu pisał prawdę.

Postuj

To na zakładach więcej się zarabia nie na akordzie. I niektórzy tylko łażą do biurka i ssaja kierownikom. W janipolu podobnie jest.

Ja znowu

Kolego usunęli moje pytanie skierowane do tytana ,a zapytałem tylko o zarobki, przecież to żadna chyba tajemnica.... dziwne dziwne . Pozdro i trzymajcie się tam ...

Natan

Napisałeś że w słabym miesiącu. A w dobrym jest o ile więcej?

Ia
@Natan

Co 3 miesiące około 4tys z premią kwartalną, ale przez 3 miesiące nie mozesz zachorować bo nie dostaniesz.

Co było minęło

Taki wielki problem, że ludzie się zwalniają, a firma nawet nie bierze pod uwagę osób, które pracować chciały, a przedłużonej umowy (oczywiście bez podania powodu, bo dlaczego?) nie dostały. Co chwilę widać ogłoszenia o pracę, a jednak kiedy po długim oczekiwaniu w końcu się ją dostaje, zdobyło się w niej doświadczenie to i tak osoba ta zostaję zwolniona i zastąpiona kimś, kogo trzeba uczyć od podstaw

Jest ok

Jest dobrze firma stabilna dobrze zarządzana ,urlopy zawsze w okresie letnim dobry socjal warunki pracy ok praca w ciepłym czysto atmosfera też dobra .

Student

Witam, polecam pracę w janipolu. Rzuciłem studia i po 3 miesiącach pracy w tym przybydku nabrałem takiej ochoty do nauki, że wróciłem na studia i po mojej przygodzie z janipolem zrobię wszystko by nie wrócić na produkcję jako pracownik. Bardzo dziękuję za motywację

Interesant

Ja mam jedno zasadnicze pytanie bo wypisują różne rzeczy ale jedno nie jest nigdy poruszane czy widzi góra co się dzieje w zakładzie gdzie by człowiek nie poszedł to słychać tylko że z firmy sporo ludzi się zwalnia czy nie można temu jakoś zapobiec No przecież jest jakoś tego powód

Gumowe janipolskie ucho
@Interesant

Ja Zazwyczaj dzieje się tak, jak góra ma w.kakale to co dzieje się z robolami, byle by się słupki zgadzały. Y Tak więc (usunięte przez administratora) Niemców się zwalniają, a i żaden Niemiec nie pójdzie za.te marne 3-5 koła zł do roboty. Niech by im takie stawki zaproponowali to by bylo

Kakalec

I jak jajkopole, na zakładach rozdawali nagrody roczne, kwartalne premie i na dzień alkoholika a u was? 5 batów za postój, -10 do doniowki za.palenie fajek i .. tyle.

Guzik

Mam pytanie do Pani Prezes i Dyrektora. Czy Janipol to zakład produkcyjny czy muzeum? Bo ciągle tylko sprzątać i sprzątać. Piątki - brak pracy, więc albo sprzątanie albo urlop. Większość ma 26 dni urlopu, to skąd go mamy brać?! Większość osób przyjdzie do pracy i będzie się obijać. I dostaną normalne wynagrodzenie. Czy nie byłoby korzystniej dla zakładu zapłacić postojowe, skoro produkcja nie będzie szła, a dopiero co zakład był wylizany?

Lopez

Mam pytanko do pracodawcy. Dlaczego pracownicy biurowi mają więcej przerw od pracowników akordowych? Mam tutaj na myśli pracowników biura na stolarni. Dlaczego Pan kierownik magazynu wraz ze swoim zastępcom plus jeden młody pracownik biura rowno co godzinę wychodzą sobie na 15 minut na papierosa? My na stolarni mamy dwie przerwy 15, i 10 minutowe a tych trzech panów wychodzi sobie co godzinkę na 15 minutek na fajke co daje przez cały dzień 2h przerwy. Jeśli nie mają co robić to może warto dodać im troszeczkę pracy ? Na Tapicerni za wyjście na papierosa zabieracie premie, a na stolarni kierownicy magazynu wychodzą sobie co godzinkę i wszystko ok :) Jakby co to pracownicy stolarni zapisują sobie na kartce wszystkie godziny wyjścia na papierosa Świętej trójcy i wystarczy tylko zapytać kogokolwiek ze stolarni o potwierdzenie tych informacji. Dodam, że kiedyś było to zgłoszone kierownikowi stolarni Panu R.L i i zamiast poinformować ich, aby tego nie robili to poprosił ich, aby wychodzili na fajke ale na palarnie za stolarną aby ludzie nie widzieli. Może porą wyciągnąć w koncu jakiekolwiek konsekwencje? Ludziom na tapicerni ciezko pracującym zabieracie państwo premie za wyjście na papierosa. Nie bądźmy hipokrytami.

Jestem w nowej pracy i mam czas na napisanie komentarza, a chłopacy na tepicerni liczą ze będę mieli czas na łyka wody. Nie bójcie się zmiany bo raczej większość będzie na lepsze i w wynagrodzeniu i w atmosferze

Larry

Tzn że oszukujesz pracodawcę na pieniądze skoro w trakcie pracy piszesz komentarze na swój były zakład pracy...wątpię abyś to robił w czasie przerwy bo musiałbyś być zwykłym troglodytą....morał z tego taki skoro tak samo pracowałeś w Janipolu jak w "Nowej Pracy" to całe szczęście że już Cię tu nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. - Janikowo

• Jak się pracuje w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 589.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 539, z czego 87 to opinie pozytywne, 155 to opinie negatywne, a 297 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Janipol Meble Polska Sp. z o.o. Sp. K.