Opinie o Małgorzata Lejb Usługowy Zakład Stolarski Małgorzata Małgorzata Lejb Niepubliczne Przedszkole Urwis w Płoskie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Małgorzata Lejb Usługowy Zakład Stolarski Małgorzata Małgorzata Lejb Niepubliczne Przedszkole Urwis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Małgorzata Lejb Usługowy Zakład Stolarski Małgorzata Małgorzata Lejb Niepubliczne Przedszkole Urwis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Placówki wychowania przedszkolnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Małgorzata Lejb Usługowy Zakład Stolarski Małgorzata Małgorzata Lejb Niepubliczne Przedszkole Urwis w Płoskie

Zofia Nowy wpis

Przeczytałam poniżej komentarz, że firma zmienia nazwy. Czy aktualna nazwa tu na forum jest prawidłowa? Intryguje mnie też fakt dlaczego te nazwy są zmieniane. Ktoś wie?

@Zofia

zmienili nazwe żeby niepochlebne opnie nie wyświetlały sie jak ktoś wpisze w google nazwę przedszkola...

Ola Nowy wpis

@i (usunięte przez administratora)interesowałaby mnie opinia zawierają plusy i minusy pracy tutaj tak konkretnie

Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od zatrudnionych bo nie ma tu jeszcze żadnych wieści odnośnie firmy przedszkole URWIS w mieście Wejherowo, a każda opinia jest pomocna.

i mobbing Nowy wpis

dzieje sie to ze właściciele kupują sobie pozytywne opinie a jeśli sa jakieś negatywne to zmieniają nazwę filmy tak ja zrobili to na tej stronie.....

Czy można w przedszkole URWIS liczyć na jakieś dodatki?

i mobbing

tak na depresje

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Małgorzata Lejb Usługowy Zakład Stolarski Małgorzata Małgorzata Lejb Niepubliczne Przedszkole Urwis? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
sorry ale nie

ps.sorry ale wystarczy sprawdzić sobie lokalizacje na fb i wiadomo ze wykupujecie fałszwe pozytywne opinie....

Magda

Czy naprawdę nie trzeba mieć wykształcenia pedagogicznego jeśli to przedszkole?

@Magda

nie nie trzeba bo oni zmienili statut przedszkola ze jestt to niby przedszkole z elementami montessori i dlatego zatrudnili na stanowisku nauczyciela dwie panie bez wykształcenia pedagogicznego tylko po kursiku montessori, jedna z pań wgl nie ma nawet kursu dlatego wpisy do dziennika robi za nie wicedyrektorka.......... cyrk

sorry ale nie

To przedszkole to masakra!!! Nauczyciele: maksymalnie jedna nauczycielka na cztery grupy z wykształceniem wyższym pedagogicznym, reszta po rocznym kursiku montessori... lub bez jakiegokolwiek wykształcenia. Plac zabaw: mały i nieciekawy, z trzema zabawkami na krzyz. Czystość: z tym jednym było ok, ale po zatrudnieniu nowych wicedyrektorek została zwolniona jedna pani sprzątająca, od tego czasu jest (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. Jedna pani, która została nie jest fizycznie w stanie ogarnąć wydawania dań, sprzątania i spełniania innych wymagań. Wyposażenie: tu w myśl zrób to sobie nauczycielu sam to będziesz miał. Zajęcia: na plus fakt wychodzenia w wiele ciekawych miejsc, ale jeśli zajęcia są przeprowadzane w sali to nauczyciele (szczególnie po kursie montessori) przekazują dzieciom teorie wyssane z palca, brak podstawowej wiedzy i chęci douczenia. Wyżywienie: kolejna masakra. Domowa kuchnia? eeeee raczej jedzenie dowożone i bardzo słabej jakości.

Jak nastroje w firmie? Siedzenie w domu nie sprzyja zostawianiu na forum opinii?

Anka

Świetna kadra pracuje w przedszkolu , dzięki czemu maluch zawsze wraca zadowolony z przedszkola ;)

Ona

Praca tu jest naprawdę w porządku. Trochę się martwiłam na początku, czy podołam, ale atmosfera jest przyjemna a inne nauczycielki skore do pomocy. Jak dla mnie to duży plus.

Mirka

Super przedszkole :) Jestem bardzo zadowolona!!

Kaja
@Mirka

Po tych pierwszych kilkunastu dniach też się dołączam do opinii:)

AGA

TO NAJLEPSZE PRZEDSZKOLE W WEJHEROWIE. Moje dwa maluchy chodziły do tego przedszkola, a dziś odprowadzałam je na rozpoczęcie roku szkolnego. Aż się łezka w oku kręci, tyle wspomnień, przyjaciół, zabawy. Dziękuję za piękne 3 lata opieki nad moimi pociechami.

Marzenka
@AGA

A u nas to pierwsze dni w przedszkolu :) Przygoda przed nami, ale wrażenie super i mamy nadzieję, że tak zostanie :)

mama łobuziaka

Jestem mamą jednego z przedszkolaków i chciałabym napisać opinię o tym przedszkolu. Mimo wielu obaw jestem zachwycona. Kadra jest super przygotowana do pracy z dziećmi, zajęcia są kreatywne i widzę z dnia na dzień postępy w rozwoju mojego dziecka. Nawet angielski okazał się nie taki trudny i szybko łapie o co chodzi. Ciepłe, przytulne miejsce. Mój syn z radością tu przychodzi.

Katarzyna
@mama łobuziaka

Muszę się z Panią zgodzić, bo kadra jest naprawdę świetnie przygotowana i kompetentna :) Ja tez jestem zadowolona z wyboru przedszkola, a co najważniejsze najbardziej zadowolony jest mój synek :)

Zostaw merytoryczną opinię o Małgorzata Lejb Usługowy Zakład Stolarski Małgorzata Małgorzata Lejb Niepubliczne Przedszkole Urwis - Płoskie

• Jak się pracuje w Małgorzata Lejb Usługowy Zakład Stolarski Małgorzata Małgorzata Lejb Niepubliczne Przedszkole Urwis?

Zobacz opinie na temat firmy Małgorzata Lejb Usługowy Zakład Stolarski Małgorzata Małgorzata Lejb Niepubliczne Przedszkole Urwis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

3.3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • 439
    22-400 Płoskie