Opinie o Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Linie kolejowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. w Łódź

Ola

Pociągiem łka jeździłam pare lat ale to z jakim chamstwem- dzisiaj i wczoraj(niestety trafiłam na tą samą panią) jest po prostu niemożliwe. Pani ewidentnie pracuje tam za karę. Wczoraj pomyślałam, ze może ma słabszy dzień- każdemu się zdarza ale dzisiaj przeszła samą siebie. Notoryczne zwracanie uwagi na maseczkę, gdzie była założona prawidłowo- u mnie jak i u pozostałych pasażerów. Na pytanie czy mam ją podciągnąć na czoło żeby było dobrze powiedziała ze tak by było najlepiej. Druga sytuacja- zapytała się mnie czy mam przy sobie dokument tożsamości, odpowiedziałam, ze tak na co ona Z KRZYKIEM(nie dosłyszała ewidentnie ale to starsza kobieta wiec co się dziwić) ze jak zadaje pytanie to się na nie odpowiada, tak- ta pani podniosła na mnie głos bez powodu. Jeżdżąc pociągiem i płacąc za bilet oczekuje się szacunku od drugiej osoby a tym bardziej osoby pracującej w nim. Dodam jeszcze, ze za mną siedział pan z Ukrainy nie rozumiejący po Polsku. Zapytał czy pociąg na pewno jedzie do Sieradza- widać było ze był zagubiony a ta pani zamiast mu pomoc miała PRETENSJE, ze jak to człowiek wsiada do pociągu i nie wie gdzie jedzie. Ogólnie DRAMAT, nigdy nie spotkałam się z czymś podobnym a trochę tych pociągów przerobiłam - będzie to mój ostatni przejazd tym pociągiem i innym również będę to odradzać. Ta PANI to starsza ciemna blondynka w krótkich włosach która ewidentnie pracuje za karę, chodzi i szuka pretekstu żeby na kogoś nakrzyczeć bez powodu, mam nadzieje ze ktoś coś z tym zrobi:)

Pasażer

Kierowca i pracownik zastępczej linii kolejowych z ŁKA miał problem z tym że chcemy zakupić bilet a u nas nie ma gdzie kupić tylko kupuje się w komunikacji i kazał nam zakupić bilet przez internet a nie każdy ma do tego dostęp. Jest to linia Skierniewice -> Łowicz główny.

@Pasażer

Ta zastępcza komunikacja jest równie zenujaca jak ten przewoźnik. Na obecną chwilę w 90% nie ma szans na zakup biletu u kierowcy. Ale może zmęczony wkoncu bilet ogarnąć jie takie proste ha ha.

Kiedy można spodziewać się naboru na stanowisko konduktor? Pozdrawiam

Podłączam się do zapytania, bo chciałbym zmienić pracę.

M-sta

Tak, w ilościach ograniczonych prawem

Mieczysław
@M-sta

Czyli ile max można w ciągu miesiąca ich wziąć?

Rekrutacja nie za przyjemną... A podobno tak potrzeba kierowników piciągu. , praca bardzo odpowiedzialna a zarobki proponowane ( śmieszne )

Pytania zadawane jak u psychologa ... proste ale i czasem dziwne ...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

M-sta

30% premii uznaniowej i benefity na święta czy wczasy

Mieczysław
@M-sta

A podstawy ile jest na początku? Czekam na jakieś info w tej sprawie.

Pasażer przedświąteczny

Pociąg opóźnienie miał ponad 90 min, gdy poszedłem do kas i rozmawiałem z kobietami tam pracującymi to nie uzyskałem żadnej informacji co w sytuacji kiedy jest takie opóźnienie i będzie to kolidowało na moje inne przejazdy. Kompletny brak jakichkolwiek kompetencji, nigdy z czymś takim się nie spotkałem. Kobiety nie potrafią odpowiadać na proste pytania. Jedyne co się słyszy to tylko "ale to przecież pan kupił ten bilet.." " ma pan problem ze wzrokiem, nie widzi Pan..." (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) całkowite. Nie oczekiwałem, że mi dadzą nowe bilety itd, ale rady co moge zrobić w takiej sytuacji. Takie osoby Nie powinny wgl pracować w takim miejscu. Totalna żenada. Mam nadzieję że nigdy nie dojdzie do nastepnej rozmowy z tymi nieogarniętymi babskami.

Michal

Czy ktoś był na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko: Konduktor z wrześniowej rekrutacji 2021 ? Aplikowałem i do tej pory żadnej informacji ze strony ŁKA :( Dziękuje za informacje Pozdrawiam Michał

Firma Krzak.mamy XXI wiek. Pociągów nie ma za to jest komunikacja zastępcza i brak klimatyzacji. Pogodę mamy jaką mamy, masa ludzi w busiku z każdego się leje. Brawo!

Michal

Witam Czy może się wypowiedzieć aktualnie pracujący konduktor na temat atmosfery pracy, jak wyglądają służby oraz na jakie wynagrodzenie można aktualnie liczyć i czy są jakieś premie i czy jest 13-nastka. Dziękuję za informacje. Pozdrawiam

Jakie wykształcenie musi mieć konduktor?

kot
@Tomek

przynajmniej byc po przedszkolu to jest minimum , max to 3 klasy podstawówki .

@Tomek

Zerówka skończona zaocznie i być nie spełnia rozumu by tam do pracy iść. Uzeranie się z.Nowakowskimi ,Kozłami itp to tak jakbyś wymagał od buraka zmiany barwy

gaweł

praca za najniższą krajową nie tylko nadzór nad składem ale także utrzymanie porządku również w toaletach, czyli sprzątacz i obsługa w jednym, dojazdy na szkolenie na własny koszt, zupełnie nie zrozumiałe. Zupełnie nie zrozumiały system pracy poszukują pracowników z konkretnych stacji końcowych, a okazuje się że często będzie zdarzało się nocowanie w drugim końcu województwa w tzw pokojach socjalnych. Ogólnie szału nie ma

@gaweł

Dokładnie...

Witam Czy mógłby się wypowiedzoeć pracujący konduktor Łka o warunkach pracy, wynagrodzeniu i czy warto podjąć pracę na tym stanowisku? Pozdrawiam

Konduktor
@Kandydat

Witam chętnie odpowiem na pytanie. Otóż jesli jesli jest Pan zainteresowany pracą w Lodzkiej koleji to będzie miał Pan styczność z szanownym Panem Nowakowskim,Panem Kozłowskim i reszta elity tych zakompleksionych ludzi, którzy nie posiadają za grosz jakiej kolwiek kultury osobistej. Sposób wypowiedzi tych ludzi to typowy ,,RYNSZTOK" Wiec jesli oczekuje Pan szacunku to zdecydowanie tego Pan nie znajdzie w tej firmie. Ale tak to jest jak się (usunięte przez administratora) ubierze w kołnierzyk. Zdecydowanie polecam inter city. Pozdrawiam

@Konduktor

Czy mógłby wypowiedzieć się pracujący w Łka konduktor na temat jak wyglądają służby, ilu godzinne. Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Pozdrawiam i z góry dziękuję za informacje

Była P. Konduktor
@Kandydat

Witaj... Pracowałam tam niewiele czasu ze względu na bardzo niskie zarobki do dni i czasu pracy... Pracując w weekendy oraz w świętach czy w nocy niestety płacone masz mało... Obecnie pracuję w spółce konkurencyjnej gdzie na stanowisku konduktora idzie zarobić jeszcze raz tyle samo, w sezonie nawet więcej. Jeśli chodzi o atmosferę między pracownikami jest ogólnie średnia... Na nowe osoby przeważnie patrzą inaczej i traktują inaczej szczególnie na początku dają same najgorsze grafiki, obiegi których nikt nie chce jeździć. Szkoda nerwów i czasu. Spróbuj w innej spółce jeśli chodzi ci o zarobienie pieniędzy normalne życie a dodatkowo odkładanie ich.

pasazer

Czemu w waszych impulsach śmierdzi (usunięte przez administratora) i fekaliami. Jeżdżę bardzo często i trochę to robi się parodyczne. Nie wspominając o pseudo klimatyzacji. Jeśli waszym celem jest sprawne docieranie z punktu A do B i punktualność to trochę wam to nie wychodzi. Kiedy zaczną działać wszystkie gniazdka na jednostkach ??? Linie Lodz Fabr-Skierniewice

Pasażerka

Jest to jeden z najgorszych środków komunikacji. Celem łka miało być sprawne docieranie do celu szczególnie z małych miejscowości. Pociągi jeżdżą jak chcą. Jeden na drugi czeka z opóźnieniem 15 minut. Czasem zastanawiam się czy lepiej jednak jechać pociągiem o 14:55 niż o 16:35 żeby zdążyć na 17:00. Jeżdżą bardzo rzadko i w dodatku ciągle spóźnione. Nie wszystko da się wytłumaczyć remontem jednej stacji. Z roku na rok jest coraj gorzej. Czasem jednak lepiej jeździć autem bo po prostu niepoważne jest ciągle tłumaczenie przed innym że pociąg uprzejmie się spóźnił. Nie zachęcacie do ograniczenia jazdy samochodem, wręcz przeciwnie. MPK łódź już mniej się spóźnia i lepiej jest autobusem jechać pomimo tego że nie są tak nowoczesne i szybkie jak pociągi. Trasa Łódź - Kutno to porażka.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Dyrektor

Dostanie Pan limuzynę Audi a8. Do tego kartę paliwową i kartę do hot dogów. Może Pan jeździć autem po pracy. Serwis auta na koszt ŁKA

Gdzie należy aplikować na stanowisko konduktora badz rewidenta taboru może ktoś się orientuję?

Konduktorka_w_podrozy

Witam. Chcialam zwrocic uwagę na Pana z firmy sprzatajacej (Lodz Fabryczna ok 13-14:00 ) o zachowanie schludnosci i czystości niestety od Pana mowiac grzecznie smierdzi. Niestety nazwy firmy nie podam bo Pan chodzil bez trosko bez kamizelki w porównaniu do kolegów.

Aplikant

Witam jakie są warunki finansowe na stanowisku konduktora i jaki jest socjal w firmie , jaka jest atmosfera?

Bono
@Aplikant

Byłem na rozmowie o pracę na konduktor w ŁKA. Pierwsze 3 mc umowa na okres próbny 2600 brutto , czyli najniższa krajowa. Potem na 12 mc umowa i do 2600 brutto ma dojść premia -nie pamiętam dokładnie ale coś w wysokości od 500 do 1000 zł. Nie wielki przedział, bez szału. Podpisując umowę o pracę na rok odpisujesz też lojalke, jak zerwiesz to ponosisz koszty m.in. umundurowania, szkoleń. Po 2 latach pracy dojdziesz do maks 2700 netto , 3000 tylko jeśli weźmiesz dodatkowe dyżury. Kierownik pociągu którym można być po min 3 latach może mieć ok 4 tyś netto

Widzę same pozytywne komentarze dotyczące czystości i obsługi. A jak pracownicy ocenia tego pracodawcę ? Jak atmosfera ?

Jarek

Jadę właśnie ŁKA z Kutna do Łodzi (wyjazd z Kutna o godz. 16.19) i słuchajcie, jestem.... zachwycony. Naprawdę. To, że czysto, wygodnie i ciepło a toaleta wysprzątana to jedno. Ale zachwyca swą profesjonalnością Konduktor, młody chłopak. U Pasażerki zauważył, że otrzymała w kasie zbyt małą zniżkę - 48%, zamiast 78%. Poinstruował Dziewczynę, dokonał adnotacji na bilecie. Panu obok mnie, patrząc w Jego bilet podpowiedział, że na Kaliskim będzie musiał się przesiąść i wskazał jak dojść do tej przesiadki. Dla każdego pomocny. Szok!! Ten Konduktor przypomniał mi, jak 25 lat temu byłem w Londynie, a londyńscy policjanci pomagali każdemu. Wspaniale. Nigdy nie pisałem opinii w netach ale teraz musiałem ten pierwszy raz :) I nie mam w rodzinie kolejarzy :) Brawo ŁKA za takie kadry! Pozdrawiam. Jarek.

Gosia_Ola
@Jarek

Zgadzamy się Ekipa sprzatajaca Newag i zalogi konduktorskie skladow. Pełna profeska

Zostaw merytoryczną opinię o Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 12
    90-051 Łódź
  • NIP: 7252025842 KRS: 0000359408

Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.