Opinie o Carrefour Polska w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Carrefour Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Tarnowskie Góry

smiechu warte co za bzdury

witam wszystkich i pozdrawiam ale tylko niektorych fajnie opisujecie ale co to da [usunięte przez moderatora] bedzie pani????? mimo wszystko a ten ryjek bedzie mial wieksze pole do popisu i moze [usunięte przez moderatora] kogo chce a wielki wodz [usunięte przez moderatora]?????uga stopa fajnie drwi ze sl?????zakow bo tylko sie pokaze to kazdy portkami trzesie on to ma ubaw widac to po jego ptasim usmiechu ze moe sie na kims wyladowac

-----PR

Awans w głowie namieszał!!!!!!!! zobaczymy na jak długo.

:)) - 2010-11-22 23:39:28 Hmmmmmm ciekawe czy coś ich Ciekawe czy tylko praca, ha ha ha

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Carrefour Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnowskie Góry
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
:D

Oj widzą widzą i to bardzo dużo. Zgadzam sie z koleżanka/kolegą :)) Pozdrawiam. P.S. Wszyscy są winni tylko nie [usunięte przez moderatora] Powinno jej to dać do myslenia, to co się dzieje...

:))

Hmmmmmm ciekawe czy coś ich "połączyło"???????

Mam do was pytanie, czy odczuliście na własnej skórze jak dyrektor faworyzuje [usunięte przez moderatora] ? Dla innych potrafi być opryskliwy, nie chce słuchać a dla niej to ma na twarzy anielski uśmiech, zapatrzony jak w obrazek, co [usunięte przez moderatora] powie tak musi być, co jej sie nie podoba zaraz zmienia. Pani z Bazaru zrobiła się tak wyrachowana, że nawet na dyrektora krzyczy i podnosi głos, gdzie nam normalnym pracownikom nie przeszło by przez gardło, aby podnieść głos na przełożonego. i odzywać się w taki sposób. Tą ich cudowną zażyłość bardzo fajnie widać na obchodach, jak to dyrektor gnoi wszystkich po kolei , ale ona zawsze jest bez winny i najlepiej na wszystkim się zna. Jeśli macie okazje zwróćcie uwagę jak spacerują po sklepie ....pracownicy wszystko widza :)

bierny obserwator

Teraz problemu z dyrektorem nie mają już Tarnowskie Góry,tylko Gliwice.Dyrektor,rodem z Tarnowskich Gór,właśnie próbuje udowodnić jak z zadbanego,dobrze zorganizowanego sklepu zrobić śmietnik w dosłownie kilka miesięcy.O braku szacunku dla pracowników nawet nie wspomnę,bo ludzie z Tarnowskich Gór powiedzieli już wszystko.Historia ma swoją kontynuację.....

O jakiej aferze piszecie?

NN

Zobaczymy co będzie się działo dalej.

NN

Masz racje popieram co piszesz my są tylko czarni murzyni do pracy nic więcej i to się już nie zmieni. A za machlojki niewinni ludzie zwolnieni .

PR

Jak wiesz kto odejdzie to podaj nazwiska .

PR

Widzę że komuś brakuje sensacji.

P.S

Nikt nic już nie pisze na tej stronie a tyle się dzieje przecież, specjalne zamieszanie typu ludzie z innych marketow wam pomagają,pozostawanie po godzinach a wszystko po to żeby nikomu nie wpadł pomysł strajku np. włoskiego.Dziwię się że nikt jeszcze na to nie wpadł i wszyscy boją się dyrektora.

Ale musicie przeżywać wizytację skoro tak ucichło. Ale nie martwcie się! Po wizytacji jeszcze trochę z was odejdzie.

znajoma

I tu Iwonko masz rację ja też pracuję w carfurze i znam wszystkich i prawie wszystkich lubie o Alinie tez nie dam zlego slowa powiedziec ale niektóre osoby sa bardzo zazdrosne wręcz falszywe z mięsa np.pani H

iwona

Czytam to i wierzyć mi się nie chce że piszecie takie bzdury jak macie coś do Aliny to powiedzcie jej to w oczy a nie podszywajcie się pod kogoś. Ja niedawno zwolniłam się z pracy i nie życzę sobie żeby ktoś myślał że to moje słowa bo ja jak będę chciała pogadać o swoich żalach to zrobię to osobiście .Iwona

Dokładnie miało być lepiej a jest coraz gorzej pracy z dnia na dzień co raz więcej czasem to nie wiadomo za co się zabrać z poprzednim dyrektorem było o dużo lepiej.Moim zdaniem powinno się coś zmienić i to jak najszybciej.

kolo

Mialo być lepiej, a jest coraz gorzej, brak podwyżek, dokładanie obowiązków, kontrola na każdym kroku

=

jak oceniacie to co teraz dzieje sie w naszym markecie. A może przedtem za dyrektora Griksy bylo lepiej?

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska?

Carrefour Polska