Opinie o Carrefour Polska w Tarnowskie Góry

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Carrefour Polska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Carrefour Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Tarnowskie Góry

Basia K

Przepraszam za ewentualne błędy w mojej wypowiedzi,życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku i pamiętajcie dyrektora też można zawsze zwolnić nie ma ludzi niezastąpionych trzymajcie się.

Barbara K

Witam wszystkich uczestników naszego forum.Pragnę w kilku zdaniach opisać moją sytuację mnie spotkała.Pracowałam w firmie Carrefour od początku czyli od 2006 roku do wczoraj tj.31 grudnia 2010.Ciężko pracowałam na drogerii i nie tylko bo zawsze pomagałam innym.Nabawiłam się schorzenia w tej pracy właśnie i jak poprosił mnie dyrektor żeby przynieść zaświadczenie od lekarza o zdolności do pracy dostarczyłam je od razu.Wiedzą o tym wszyscy pracujący, gdzie mnie wyslali do lekarzy tam byłam.Ponad miesiąc pracowałam na innym lżejszym stanowisku, bo tyle czasu potrzebował Szanowny Pan Dyrektor żeby mi wręczyć wypowiedzenie bez uzasadnienia oczywiście.Reasumując krótko firma Carrefour potrzebuje ludzi tylko i wyłącznie zdrowych i biada temu kto choruje, bo nie ma żadnych szans na pracę, jak w obozie pracy.Nadmieniam że ja nie byłam ani razu w poprzednim roku na zwolnieniu lekarskim, bo wiedziałam że nie ma ludzi do pracy.Wyrzucili mnie jak śmiecia niepotrzebny sprzęt, tak się czuję.Mam tylko nadzieję, że w przyszłości będzie jakaś sprawiedliwość.Niech pan dyrektor zapamięta jedno jeszcze nikt nigdy nie wzbogacił się na krzywdzie drugich.I tak naprawdę nie wie czy kiedyś sytuacja się nie odwróci i czy to on nie wyląduje na bruku.Pragnę podziękować za współpracę [usunięte przez moderatora] wielu moim koleżankom,wymieniać jest trudno bo sporo nas pracowało.Mimo łez które dziś mi towarzyszą wspomonam i miłe chwile własnie z tymi osobami na których moglam zawsze liczyć i ze wzajemnością.Pozdrawiam wszystkich tam jeszcze pracujących i nie dajcie się wykorzystywać więcej.Z poważaniem [usunięte przez moderatora]

ktoś taki

Widać że ci sensacji brakuje to żer te słodkości dalej przynajmniej cicho jest !!!!!!!!

murzyn

paczki, mniam , super, dwa razy w roku mogę skosztować słodyczy bo normalnie sobie nic nie kupie z wypłaty --- bo Mnie nie stać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Carrefour Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tarnowskie Góry
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Tarnowskie Góry
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy OLMET ZATRUDNI SORTOWACZY ZŁOMU
Tarnowskie Góry
OLMET PRZEMYSŁAW OLEŚ SP. K.
taki ktos

Ale ucichlo ano okres swiateczny fajne paczki zatkaly wszystkim pyski przynajmniej nie obgaduja i nieoczerniaja sie .Poczekamy pare dni jak zjemy wszystko to sie nam mordki rozleja hahahah i na nowo bedziemy plugawe pisma wypisywac

mozr=e gdyby posypaly sie tu imiona i nazwiska tych ktorzy sobie tak romansuja wreszcie zapanowalby lad na tym sklepie ale przyklad idzie od gornie wiec jaki dyrektor taka kadra i pracownicy.....

same klamstwa?? ciekawe jeden wielki (usunięte przez administratora) i tyle:) jak mozna zazdroscic komus kto zwyczajnie sie szmaci byle miec fory u kadry:)

OB

Jaka prawda to są same kłamstwa zazdrość cię zżera hahaha

Prawda boli oj boli!!!

GD

Lepiej weź się za robotę a nie zajmuj się pierdołami a na zdrowie ci to wyjdzie OBSERWATORKO !!!!!!!

obserwator

w carrefourze kazdy z kazdym ma cos do czynienia to powinna byc agencja uciech a nie sklep czy to ochrona czy pani menager jak rowniez no moze nie cala ale wiekszosc tej pieknej kadry......zony i mezowie tych pracownikow az mi was zal gorzej niz w wenezuelskiej telenoweli

***

Tylko malutko tych wspaniałych oj malutko!

Klientka

Zal mi was wszystkich naprawde!!! taka nagonka przez "NIETYPOWEGO Szefa"boli wiem !!! tez mam szefa i nie glaszce nas po glowie i nie caluje na dzien dobry!! mam kontakt z pacjentami ,to tak jak wy z klientami,ale za zle traktowanie nas nie wyzywamy sie na pacjentach a w waszym markecie to na pozadku dzinnym !! obsluga pod psem,wiecznie zmierzłe pracownice ,jak sie juz poprosi pania ktora jest w poblizu a nie jest to jej rewir to zaraz pyskowka to nie moje nie wiem !!!nieszczesliwa jak musi otwierac lodowki z rybami kilka razy dziennie !! no koszmar!!! ale nie ukrywam sa panie ktore sa wspaniale !!!

?

Taaa! Ciekawe czym zasłużył na awans? Bzdety i tyle.

Co za bzdury piszesz? Damianowi nikt nie załatwiał awansu. Zasłużył i tyle.

szambo nurek

Ludzie dajcie już spokój z tym wszystkim, szambo jest i będzie. Pomyślcie że za niedługo będzie Wigilijka, złożycie sobie sztuczne życzenia będziecie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dla siebie mili i życzliwi, udzieli wam się nastrój świąt. Usiądziecie razem przy stole i poczujecie magię tych świąt , nagle koleżanka z pracy z której się naśmiewacie będzie super, na chwilę może zapomnicie o wzajemym obgadywaniu siebie, szef będzie dobry jak tata, błędy kolegów i koleżanek nie będą tak śmieszyć, będziecie sobie pomagać jak jedna wielka Carrefour Family. Brakuje do tej szopki jeszcze wspólnego śpiewania kolęd i dzielenia się opłatkiem. Coraz bliżej świeta, poczujcie magię tych świąt i bądzicie dobrzy dla siebie, ale po świetach można wbić nóż w plecy koledzie lub koleżance.. :) wtedy już będziecie znowu sobą . Wszyscy jesteście żałośni...a te Wasze biesiady, te brifingi jeden wielki cyrk. Jesteście wszyscy sztuczni, przed sobą super zgrana ekipa ale tak Wam się przyjrzeć to jesteście fałszywi i chamscy..

PR

Popieram [usunięte przez moderatora] byłby odpowiednią osobą :-)

!

Co??????????? [usunięte przez moderatora] ok? Jaja sobie robisz!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie czepiajcie się ochrony. Nawet jeśli coś tam jest między nimi, to krzywdy nikomu nie robia, mają swój świat i ok. Co kogo to obchodzi co robią? Jeśli chodzi o Pania [usunięte przez moderatora] to zupełnie inna sprawa, bo ona się wyżywa na pracownikach, krzyczy i poniża i wykorzystuje poparcie u dyrektora, tak naprawde funkcje menadżera powinien objąć ktoś zupełnie inny, kto ma dobry kontakt z ludźmi ktoś kto umie rozmawiać z pracownikami i jest normalny...[usunięte przez moderatora] byłby odpowiednią osobą . Jest Ok

NN

a co powiecie o ochronie przecież wszyscy wiedza o tych dwóch gołąbkach na monitoringu ciekawe czy pan dyrektor wie

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska?

Carrefour Polska