Opinie o PUG REMAGUM-SERWIS w Mysłowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PUG REMAGUM-SERWIS. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PUG REMAGUM-SERWIS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Górnictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUG REMAGUM-SERWIS w Mysłowice

Maja

@Seba Pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Mógłbyś podzielić się swoją opinią w nieco bardziej merytoryczny sposób, z poszanowaniem kultury osobistej członków tego forum oraz pracowników

j23

Witam chciałem sie dowiedziec ile zarobi emeryt w w/w firmie? oczywiscie praca poza przodkiem...

@j23

Do przodka pawulonie masz sile zjeżdżać to do przodka ringi nosić.Mało się napracowałeś 25 lat a teraz na dol pokaz ze masz sile i idz robic do przodka przez takich jak wy nam w kopalni wiek dźwigną.Jakbym pracował w ZUSie to bym wam zawiesił emeryturę bo okradacie nas

Sebap
@j23

Pewnie na knefel chcesz iść wyleżeć sie i wyspać bo tylko do tego się nadajecie emeryty wiecznie wam mało czemu się na ochronie nie zatrudnicie albo do marketu bo tam trzeba robic a tu posciemniaci na wyjazd

Don Potek
@j23

Zarobisz a jakże ale nie w kopalniach KHW tu kto inny trzepie kasę

Maja

@Seba dzielmy się swoimi przemyśleniami, pamiętając o wzajemnym szacunku i poszanowaniu. Obrażając inną osobę lub firmę musisz być świadom, że Twój wpis administrator może usunąć. Możesz dodać merytoryczną opinię o firmie PUG REMAGUM-SERWIS?

Możesz mi loda zrobić

@Maja

Ty tez się leniu pasozycie weź do jakiejś roboty a nie ciekawska o wszystko pewnie to jest twoja praca

Maja

@Red Bull Twój komentarz niczego nie wnosi, forum Gowork ma służyć każdemu, kto się interesuje warunkami pracy, jakie panują w firmie PUG REMAGUM-SERWIS. Podzielcie się swoimi opiniami na temat pracy w PUG REMAGUM-SERWIS, pamiętając o przestrzeganiu regulaminu tego forum https://www.gowork.pl/regulamin . Każdy komentarz będzie cenny.

Brunet

Maja poznamy się

Brunet
@Brunet

Zajęta czy masz Gucia na kwiatku polnym

platne badania niestety z wlasnej kieszeni jednak na fakture a pozniej pieniadze oddaja, bhp + sr na kopalni na ktora sie przyjmuje, szkolenie w firmie i do pracy, sporo papierologii do wypelnienia i warto tez czasami patrzec co sie podpisuje zeby pozniej nie bylo meee beee ludzie tam mowia prosto z mostu, jednak mimo to przekaza ci cala wiedze jaka powinienes miec a reszty dowiesz sie na dole

czy kiedys pracowales na dole? czy chcesz pracowac na dole? czy miales stycznosc z kopalnia? stosunek do posiadanych kwalifikacji (co masz wspolnego?)

Maja

@janek, @Red bull dzielmy się swoimi przemyśleniami, pamiętając o wzajemnym szacunku i poszanowaniu. Obrażając inną osobę musicie być świadomi, że Wasz wpis administrator może usunąć.

Red Bull
@Maja

Ciebie powinni usunąć z tego forum zawsze ciekawska zajmij sie sobą a nieglupotami

Maja

@normalny pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Mógłbyś podzielić się swoją opinią w merytoryczny sposób, z poszanowaniem kultury osobistej członków tego forum oraz pracowników PUG REMAGUM-SERWIS?

Docent

Właśnie, nie obrażać a płacić a nie 23 % premii jednemu a drugiemu 120%

Red Bull

(usunięte przez administratora) kierownika D.a zarobią najwięcej a on ich goni jak psy do roboty. Zanim się zatrudnicie w tej firmie pomyślcie czy warto zdrowia

Szymon

Ile Remagum jeszcze pofedruje?

Sergi

Remagum jest dobra firma. Robilem tam i teraz wracam. Pracowalem w Bumechu- no comment... Polecam.

@Sergi

Kiedy wracasz a tak zachwala ,duzo tam ukraincow robi

@Andrzej Nicke

Robia w Rema- Gad na Budryku. 10- go zobaczymy.

@Sergi

Wszystko jest O.K.

chce się dowiedzieć

Czy moze mi ktos powiedzieć ile zarobi sie w tej firmie bez świąt jako pomoc domowa Proszę o opinie

henry
@chce się dowiedzieć

400 złotych mnie niż w Biedronce bez sobót

informator
@chce się dowiedzieć

Zarobisz 2400 na bokach plus 10 złotych bon żywieniowy to da ci około 2600 no i jeszcze premia uzależniona od przepracowanych dni i chęci do pracy jeszcze jak zrobisz jakieś święto możesz dostać około 3000 firma niezła płacą składki dozór O.K.

byly
@informator

(usunięte przez administratora) placa chyba tylko pupilkom na rano jak nie będzie metrów to nie licz na 2400 w grudniu nie poplacili kasy ludziom dużo odeszli.Zarabiaja tylko ci co na rano chodzą reszta ochłapy

ale jaja ale jaja

Pracując pod ziemią za 3 tysiące z sobotami kiedy na powierzchni można zarobić 2,800 bez sobót! to kto pytam się idzie pod ziemię do pracy? Wszystkie te firmy są jednakowe bo skoro jest tak dobrze to dlaczego jest tak źle ciągłe rotacje i ciągłe przyjęcia! Dlaczego ludzie się zwalniają?

...

Tylko Oli najwięcej zarabia w Remagum reszta zadawala się ochłapami

oli
@...

Bo kablować to trza umieć

do profesor

Jaka szkole kończyłeś tępaku specjalną

@do profesor

Cztery błędy w jednym zdaniu! aż strach zapytać o twoje wykształcenie, odejdź Ty lepiej o tej klawiatury do bananów ważących 90 kilogramów, a jeśli chcesz coś napisać zapoznaj się z topografią tejże klawiatury.

były remag
@do profesor

Ty masz H do gadania banany na grzbiet i naprzód, a w ramach treningu bańka oleju z MH .

profesor

Wy macie H do gadania fizyczni!!! krótkie światło łeb do spągu i naprzód a jak się nie podoba to się zwolnić! koniec kropka!

Maksiu z kopalnię
@profesor

A ty kto ze taki wyszczekany ..Banany na grzbiet i jazda pokaz jaki mocny jesteś a nie mocny w gadce Pewnie siedzisz za biurkiem i kozaczy a dol widział na obrazku

@Maksiu z kopalnię

Siedzę za biurkiem bo się uczyłem i mam w mózgu 100% szarych komórek ty masz miejsce na mózg a w zamian za niego 50% metanu i 50% alkoholu więc szoruj do tzw bananów i naprzód i bez pyskówek .

Maksiu z kopalni
@profesor

Zamknij mordę tepaku siedzisz za biurkiem i nic nie robisz.Takie mocny dawaj na dol pokaz jaki silny jesteś.Tys sie uczyl chyba w szkole specjalnej

@Maksiu z kopalni

Maksiu z kopalni odejdź ty lepiej od tego komputera i wracaj do tej kopalni bo widać że klawiatura źle wpływa na twój umysł zdecydowanie musisz ją zamienić na tzw banany, one są bardziej twarzowe dla ciebie.

Maksiu z kopalni
@anonymous

Co ty możesz wiedzieć o kopalni.Tyle wiesz ile zjesz.Nie masz zielonego pojęcia

Robert

Czy mają miejsca pracy na KWK Staszic i jak długo tam będą? Słyszałem że dobra firma ale mnie interesuje wyłącznie Staszic!

byly Remagum
@Robert

Odpuść sobie ta prace niewiadomo ile pofedruja zarobki marne lepiej w biedronce zarobisz takze zastanów się

Andrzej Nicke

Dawno mnie tu nie bylo brak Internetu Co wy tak na wszystko narzekacie Kasę macie dobra kartki sodexo jeszcze wam malo

Ferrit
@Andrzej Nicke

I po coś tu wlazł? i tu chcesz kablować ? tylko komu?

@Ferrit

A co przeszkadza Ci cos każdy ma prawo tu być nie jest nigdzie zakazane

Maja

@wera, @jasiu, tak jak pisałam wcześniej starajmy się siebie nie obrażać i opisać na temat pracy w PUG REMAGUM-SERWIS, a nie na temat działań poszczególnych pracowników. @Rysiu, kiedy będzie wiadomo o wynikach tego przetargu?

....
@Maja

Co ty taka ciekawa zajmij się czymś innym

......
@Maja

Maja idz sobie z tego forum książkę piszesz weź się do roboty a nie ludzi wypytujesZ może ty z policji jesteś na

Rysiu
@Maja

A co Cię to interesuje zamknij gębę i sie mnie interesuj

tosiek

Czerwony Janek ile robisz w Remagum a nie wiesz nic zapytaj Nike Andrzeja

Janek Czerwony

Jakie wplaty w tym miesiacu ? Jak Metry ?

Marylka
@Janek Czerwony

Janek są tacy co i bez metrów dostają 3 razy tyle co TY choćbyś zrobił 100 metrów dziennie

Janek Czerwony
@Marylka

Powiedz to mojej marylce .

Róbcie dalej pawulony malo wam wiecznie.Przez takich jak wy podniosą nam wiek To po co walczyliście o 25 lat Teraz nagle macie sile idąc do firmy pokazując robiąc w przodku

Zostaw merytoryczną opinię o PUG REMAGUM-SERWIS - Mysłowice

• Jak się pracuje w PUG REMAGUM-SERWIS?

Zobacz opinie na temat firmy PUG REMAGUM-SERWIS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PUG REMAGUM-SERWIS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PUG REMAGUM-SERWIS?

Kandydaci do pracy w PUG REMAGUM-SERWIS napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PUG REMAGUM-SERWIS