Opinie o BrainJuice Group w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy BrainJuice Group. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BrainJuice Group o rekrutacji.

Branże: Usługi profesjonalno-naukowe i techniczne dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BrainJuice Group w Warszawa

Grzegorz Nowy wpis

Dobry pracodawca ale żeby to zauważyć trzeba samemu być dobrym pracownikiem!

Michal.W Nowy wpis

Strata waszego czasu. Pozycjonują się jako agencja 360º a w rzeczywistości po zdobyciu klienta szukają na siłę sposobu, w jaki sposób spełnić oczekiwania opisane w ofercie. Właściciel nigdy nie powinien pracować z ludźmi. Szef z niego tragiczny a jako partner biznesowy szuka wszelkich sposobów, żeby 'wydoić' klientów, oferując im marnej jakości usługi. Nie polecam współpracy.

Michal.W Nowy wpis

Jedna wielka lipa i naciąganie klientów

Sylwia

@Karol Nawet jak nie znalazłeś ofert pracy w BrainJuice Group w internecie, zawsze możesz skorzystać z formularza na stronie firmy http://www.bjgroup.pl/#kontakt @Paweł Czy wiesz może coś więcej na temat oferty? Jakie warunki są oferowane? Jakie wymagania wobec kandydatów? Jak przebiega rekrutacja?

@Sylwia

@Sylwia, przesyłam konkretną ofertę: https://www.facebook.com/brainjuicegroup/photos/a.458452047691783.1073741826.292547780948878/851688895034761/?type=3&theater Do agencji zawsze warto przesłać swoje CV, nawet jeżeli ni prowadzi rekrutacji na konkretne stanowisko :)

Sylwia Nowy wpis
@Karolina

Karolina, dziękuję za Twoją odpowiedź. Napisałaś, że do agencji BrainJuice Group jest zawsze warto wysyłać swoją aplikację, bez względu na to, czy firma w chwili obecnej prowadzi rekrutacje. Dlaczego? Czy widzisz jakieś plusy z pracy w tej firmie, którymi mogłabyś podzielić się na forum?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Karol

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Karol

Aktualnie szukają Social Media Executive

Sylwia

Kto jeszcze podzieli się opinią o BranJuice Group? Czy szukają samych specjalistów od digital marketingu? Czy ewentualnie osoba z małym doświadczeniem może odbyć staż? Pracodawca zapewnia kawę w biurze? A może jeszcze jakieś dodatkowe benefity?

@Sylwia

@Sylwia, agencja BrainJuice jest dobrym miejscem, by zdobywać doświadczenie i rozwijać umiejętności. Jak wszędzie – ważne jest zaangażowanie i chęć do nauki. W mniejszej agencji masz szansę nauczyć się naprawdę sporo i znaleźć to, co Cię kręci, bo jesteś bliżej każdego z działów. Kawa jest, nie ma nadgodzin, po okresie próbnym Multisport i Enelmed.

Sylwek

Spędziłem w tej firmie sporo czasu i do dzisiaj mam same dobre wspomnienia. Dzisiaj pracuję za granicą, gdzie nie zawsze jest tak różowo. W BJ doceniam atmosferę pracy, stabilność zatrudnienia i pracę dla topowych klientów. Mam jeszcze kontakt z kilkoma osobami z moich czasów w firmie, które nadal pracują w branży i dla zdecydowanej większości to była fajna praca. Jest jeden wyjątek - jeżeli jesteś słaby merytorycznie lub masz złe nastawienie do życia to nie popracujesz tam długo, maks 3 miesiące. I to chyba od takich typów są te negatywne opinie.

Sylwia

@jestem na nie, czy rozwiniesz wątek brak normalnych warunków pracy? Jesteś pewien że masz na myśli mobbing? Według definicji to "działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników". Czy takie właśnie sytuacje miały miejsce w tej firmie? Czy ktoś z Was jeszcze może wypowiedzieć się odnośnie BrainJuice Group w Warszawie? Czy macie podobne opinie?

jestem na nie

zdecydowanie NIE polecam, potwierdzam mobbing, brak uczciwego podejścia do pracownika, brak szacunku i normalnych warunków pracy.

Zenek

Zdecydowanie najgorsza firma w jakiej pracowałem, dokładnie to samo co poprzednie osoby potwierdzam że jest w firmie"mobbing", problemy z wypłatami, wszystko działa nie tak jak powinno, brak dobrej atmosfery sprawia że ludzie uciekają masowo, jeden po drugim, nie polecam ! strata czasu

maniei

no na pewno mają u nich dobre poczucie humoru z tego co widze, bo jest praca na stanowisku jako Telewizyjny entuzjasta - Multimedia Polska wiec miło, że tak podchodzą do tematu, zawsze to przyciągnie pozytywnych ludzi.

BJ masakra

Właściciel straszny. Tak jak pisane powyżej, na początku wydaje się ok jednak w dłuższej perspektywie masakra. Zapatrzony jedynie na pieniądze. Nie interesują go pracownicy, co zdecydowanie poczujesz pracując tam. Problemy z wypłatą po odejściu to norma. Z dobrych rzeczy to ludzie, którzy tam pracują (poza szefem oczywiście).

RH

Zbyt dużo formalności, ciężko przekonać prezesa do tego, aby cokolwiek dało się zmienić

Najgorsza Firma BJ

Mobbing, Mobbing i jeszcze raz Mobbing

Anka

Jakaś pomyłka, rozmowa oczywiście przebiegała fajnie, wszystko pięknie i kolorowo, ale tak naprawdę to wyzysk i wykorzystywanie.

chyba jakieś wolne żarty! Katastrofa, mobbing, szef na początku sprawia wrażenie świetnego pracodawcy, wydaje Wam się, że trafiliście w pracę idealną ale później dopiero zaczynają się prawdziwe problemy. Szef bardzo lubi też ładne koleżanki w pracy i na codzień zajmuje się depozycjonowaniem niektórych opinii w internecie.

mała

Bardzo dobre środowisko pracy i atmosfera.Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o BrainJuice Group - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BrainJuice Group?

Kandydaci do pracy w BrainJuice Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BrainJuice Group
3.3/5 Na podstawie 16 ocen.
  • ul. Szczęśliwa 16
    97-200 Warszawa