BrainJuice Group

Opinie o BrainJuice Group

mała 2014-12-06 15:18:39
Bardzo dobre środowisko pracy i atmosfera.Polecam.
1 2015-04-23 09:31:50
chyba jakieś wolne żarty! Katastrofa, mobbing, szef na początku sprawia wrażenie świetnego pracodawcy, wydaje Wam się, że trafiliście w pracę idealną ale później dopiero zaczynają się prawdziwe problemy. Szef bardzo lubi też ładne koleżanki w pracy i na codzień zajmuje się depozycjonowaniem niektórych opinii w internecie.
Anka 2015-05-11 15:35:42
Jakaś pomyłka, rozmowa oczywiście przebiegała fajnie, wszystko pięknie i kolorowo, ale tak naprawdę to wyzysk i wykorzystywanie.
Najgorsza Firma BJ 2015-07-15 16:42:59
Mobbing, Mobbing i jeszcze raz Mobbing
RH 2015-10-15 15:45:00
Zbyt dużo formalności, ciężko przekonać prezesa do tego, aby cokolwiek dało się zmienić
BJ masakra 2016-01-22 17:03:06
Właściciel straszny. Tak jak pisane powyżej, na początku wydaje się ok jednak w dłuższej perspektywie masakra. Zapatrzony jedynie na pieniądze. Nie interesują go pracownicy, co zdecydowanie poczujesz pracując tam. Problemy z wypłatą po odejściu to norma. Z dobrych rzeczy to ludzie, którzy tam pracują (poza szefem oczywiście).
maniei 2016-04-24 15:04:12
no na pewno mają u nich dobre poczucie humoru z tego co widze, bo jest praca na stanowisku jako Telewizyjny entuzjasta - Multimedia Polska wiec miło, że tak podchodzą do tematu, zawsze to przyciągnie pozytywnych ludzi.
Zostaw swoją opinię o BrainJuice Group - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BrainJuice Group