Opinie o HR Work Force w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HR Work Force. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HR Work Force o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Work Force w Wrocław

zazenowany

człowieku daj se spokój i nie pisz bzdur za kolegę niech sam do nich idzie i wyjaśni, wchodząc tu liczyłem przeczytać tu opinie o firmie a nie jakieś durne komentarze

a ja wręcz przeciwnie pracowałem w HR w piotrkowie i wypłaty zawsze terminowo, umowy też o czasie, koordynator też ok zarobki też mają nie najgorsze

Były

Propaganda!!! Nie polecam najpierw powiedzieli mi że 8,50 netto a potem okazało się że 7,70 netto. w skali mc straciłem 80zł!!!

Nie Polecam

Nie polecam firmy. Mój znajomy nadal nie widzi wypłaty od nich

Magazynier

Spotkanie umówione na konkretną godzinę. Nie mogłem trafić ale po kontakcie telefonicznym wyjaśniono mi drogę. Rozmowa raczej konkretna,nastawiona na zatrudnienie mnie. Od razu podpisałem umowę. Pani przedstawiła mi wszystkie zapisy umów. Powiedziała że zanim podpisze to opowie bo czytania dużo,a nie chcę żebym podpisywał w ciemno.Jutro mogę zacząć pracę w sortowni.

Czy się uczę,na jak długo szukam pracy,moje wcześniejsze doświadczenia w pracy fizycznej,

Hajsy

Firma oszukuje , nie wypłaca pieneidzy, każdemu odradzam jakiejkolwiek współpracy z ta firma ponieważ oszukują

Prawdziwy Hajsownik

- wszystkie hajsy nie polecam!

Robson

Firma oszukuje, nie wypłaca pieniedzy oszukali kilku moich znajomych , NIE POLECAM

Hajsy

Oszukują na pieniądze, zwykła zakłamana firma ( Nie chcą wypłacać pieniędzy ), nie polecam.

Hajsownik

Firma oszukuje, opierdziela się z wypłatami - nie wypłacili pieniędzy mojemu koledze, odradzam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą. Uważajcie gdzie bierzecie pracę, bo od tej trzeba się trzymać z daleka.

hajsy

Długi termin oczekiwania na wypłatę

BylyPracownik

no cóż.... może byście wypłacali wypłaty swoim pracownikom i nie próbowali ich robić w konia? Płacicie od 10 do 21 dnia nastepnego miesiaca (np. za luty płacą od 10 do 21 marca). Mamy październik a sierpniowej wypłaty nie ma... Wysyłacie potwierdzenia za lipiec twierdząc, że to sierpniowe pieniądze... ŻAŁOSNE. 1/5 Nie polecam, uważajcie...

To Za KOLEGĘ

Green
@To Za KOLEGĘ

...a co to za 5 wpisów przez jedną osobę ... Konkurencja wypisuje bzdury :) :)

Ha$$y

Oszuści, nie wypłacają pieniędzy od dwóch miesięcy, nie polecam tej firmy pełnej oszustów.

hajs

Nie wiem czy to prawda z tą wypłatą ale jeżeli tak to nie spodziewajcie się że dużo młodych ludzi będzie chciało pracować w Polsce "zwłaszcza" w waszych spółkach firma-->market-->i inne ...

Hajsownik

Nie ma to jak nie wypłacić piniędzy ;/

Norbert

Firma nie wypłaca pięniedzy, nie polecam :)

Hajsy

Firma oszukuje , nie wyplaca pieneidzy, kazdemu odradzam jakiejkolwiek wspolpracy z ta firma poniewaz oszukuja

Hajs

Złodzieje , nie chcą wypłacić pieniędzy za sierpień , Nie polecam , odradzam .

Msz

Złodzieje , nie chcą wypłacić pieniędzy za sierpień , Nie polecam , odradzam .

lewendzik

Nie wypłacili mi pieniędzy za sierpień do dzisiaj a mamy 10 października

Zostaw merytoryczną opinię o HR Work Force - Wrocław

• Jak się pracuje w HR Work Force?

Zobacz opinie na temat firmy HR Work Force tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HR Work Force?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HR Work Force?

Kandydaci do pracy w HR Work Force napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HR Work Force