Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

czoj

ABY LINIA SZLA TO NAJWAZNIEJSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!

op
@czoj

tak twierdza tylko pracownicy z ukrainy ...

Janek

dluuuuuuuuugi wekend !!!!!!! oj bedzie sie działo oj bedzie :) internet, panienki , filmiki :)

o

sluchajcie jak to jest kiedy do pracy w poniedzialek na rano czy we wtorek na rano kiedy display rusza znow

Bóg Słońca

Siema. Jestem z Heesunga i unas nrazie cisza o dwóch zmianach i na pewno od maja. Choć na pewno bedz dwie lub jedna zmiana bo maja zwolnić 250 osób po tym jak sie uporamy Z 49 calami leda. Widze ze u was tez jeszcze nic nie wiadomo co i jak. Jak cos ktos wie to pisac:)

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
oaza

zna ktos osoby ktore pozyczaja kase na procent mozliwy do splaty bez sprawdzania niczego

bronek
@oaza

W SKOKU POPYTAJ

nowy

siema pracownicy lg pytanie do was chce kupic auto na poczatek jakies male wiadomo czemu tiko seicento opel corsa ciklecento itd ktore z nich jest najlepsze chcialem corse ale slyszalem ze gnije szybko

lesław

te dwie zmiany to jedna wielka plotka, od maja zwiekszaj sie produkcja wiec tym co sie nudzi i pisza bzudry na tym forum to gratuluje... jak sie nie podoba to zapraszam do amazona , moze tam bedziesz szczesliwy!!!!

nun

Czystki to wy macie w glowach :)

karol

LG to mafia inżynierowie tamtejsi to (usunięte przez administratora) i kłamcy nic nie potrafią tylko kapować żółtym najgorszy jest fyk który zleca pobicia niedopasowanych ludzi za pieniądze firmy i lata wciąż do Rosji nie wiadomo po co jest to mafia przestępcza grupa

Tadek
@karol

ALELUJA I DO PSZODU !!!

tttt

Najpierw sprawdź i dopiero pisz

macie kulturę?

sami analfabeci się tu wypowiadają, trudno znaleźć chociaż jedną wypowiedź bez błędu. Cóź jaka firma tacy pracownicy.

dfs

tak beda 2 zmiany ale praca bedzie po 12 godzin tydzien na rano i tydzien na nocki w razie potrzeby praca w soboty, a po urlopie wakacyjnym przechodzimy tylko na jedna zmiane ale pracujemy szesc dni w tygodniu po 12 godz. to sa pewne informacje; niestety duzo ludzi poleci juz przyjeli nowych na ich miejsce

op
@dfs

czyli amazon nr.2

lolek

Analfabeci do szkoły

pracownik LG jeszcze

Witam czy to naprawdę prawdą jest,że my terz jak Hesung przechodzimy od maja na 2 zmiany???bo tu jak czytałam wyżej coś o tym terz piszą.

opc
@pracownik LG jeszcze

TERZ!!!!!

mono

Czystki powinny się zacząć od cDMS dlaczego pozostał menager SL iSubL

opc
@mono

od tych osób nie zaczna czystek bo ściemniacze ,nieroby ,wazeliniarze i donosiciele zawsze mieli w tej firmie fory

yyyy

Ta od jakiego maja cioto jedna

HR

Display od maja przechodzi na dwie zmiany.FAKT.

RFN
@HR

To teraz zacznie sie wyscig szczurów !!!

aswa

A kto takie rzeczy pisze idiota o małpim rozumie tylko o sprawach piszecie które się nie sprawdzają może trochę prawdy a nie wiecznie bajki

willi

Czesc pewnie pozwalniaja a reszte poupychaja po katach

cygan

zgadza się,po długim ,, łygendzie ''.

lopek
@cygan

a co z trzecia zmiana beda zwalniac?

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG