Opinie o LG w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy LG. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Warszawa

gaggaga

Teraz w lg display zwalniają wszystkich którym sie konczy umowa w grudniu a nowych przyjmuja i chowaja po katach przed nowym prezesem.

dnwa

Właściwie to nie zwolnienia. Nie wiem czy 70 osób, ale chyba wszystkie które zostały przeniesione z B i C na zmianę A (która ma dniówkę), więc liczba 70 może być bliska prawdy. Ludzie dostawali do podpisania oświadczenia, że będę mieli do końca umowy (31 grudnia) płacone, ale nie muszą już przyjeżdżać do pracy. Dostali bony świąteczne, a także informację, że ostatnia wypłata (za grudzień) będzie (mniej więcej) podwójna (prezent od prezesa na pożegnanie). Zabrano ludziom karty ID, ciuchy kazano zostawić w szafkach w szatniach. Do tego dano plik kartek z informacjami o tym jak napisać CV, z informacjami kontaktowymi do zakładów pracy z okolicy LGD i nie tylko – pełno firm, z rozbiciem na to z jakich miejscowości ludzie dojeżdżają, do tego dane kontaktowe do urzędów pracy i agencji pracy. W budynku ochrony były panie z innych koreańskich firm z okolicy, proponujące pracę u nich. Z tego co ludzie mówią, gdyby były to de facto zwolnienia to zakład straciłby jakiś tam ulgi czy też zwolnienia od podatków, bardziej opłaca im się płacić ludziom do końca roku, nawet gdy ich nie ma w firmie. Nawet lepiej gdy ich nie ma w firmie, bo nie zasypiają w salkach i się nie włóczą po firmie. Rok 2016 ma być podobny jak 2015, w związku z czym firma jest w trakcie restrukturyzacji i nie jest w stanie utrzymać zatrudnienia (albo inaczej, po nowym roku już nie będzie musiała utrzymywać zatrudnienia). Uwaga, jutro powtórka z "rozrywki". Powodzenia. :)

Hmmm...

Kurde i co już zwolnienia poleciały dziś??? Ponoc 70 osob.???

jaCieciociu

Szczerze zmiana B juz z wejscia na hale wyglada na wystraszona i nie ma co sie dziwic . Nie jedna osoba byla na skardze w biurze ,nie jeden mail zostal napisany . I co z tego ? no wlasnie nic. Zero kontroli . Na pierwszy rzut oka widac ze raczka raczke myje. Co do MQA tak naprawde to ta blondynka Subliderka jest ogarnieta moim zdaniem tam za wszystkich i dzieki temu ten dzial trzyma jakikolwiek poziom .

Technik utrzymania ruchu

Rozmowa z Panem z HR’u, typowe pytania: dlaczego LG? Dlaczego decyduje się Pan na tą pracę? Później rozmowa z szefem działu Ur

Rodzaje czujników, po co są w programach plc itp. Różnica między stycznikiem i przekaźnikiem, Jaki otwór pod M8 Jak zmieniać kierunek obrotów silnika

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Test Automation Engineer
SMART-HR
jajajakberety

masz rację MQA, mamy podobne spostrzeżenia :) może z dwóch jumperów jest OK, reszta po prostu nic nie robi, to samo suby, myślę również, że to całe noszenie opasek też robi ludziom wodę z mózgu i takie osoby czują się lepsze, kiedyś był podobny eksperyment, nie wiem czy słyszeliście, zwykli ludzie, różny poziom wykształcenia i zawody, od wysokich po nierobów, liczba parzysta, jedni przebrani za więźniów, inni za strażników, ci ostatni poczuli władzę i robili co chcieli, a wystarczyło, że się odznaczali :) Nie mówię, że ludzie na danym stanowisku nie powinni się odznaczać, ale uważam, że jest ich po prostu stanowczo za dużo i mają je osoby nieodpowiednie, zwykle są to wypaleni, znudzeni ludzie, i tzw. ziomeczki od fajeczki, nikt im już nie patrzy na ręce, powinna być ponowna weryfikacja ich wszystkich, Shifci na B są jeszcze jako-tako i ok, co do subów i jumperów powinna być rotacja ludzi co X czasu, nadajesz się, zostajesz dłużej, nie, zawsze zastąpi cię ktoś inny, ale tu musi być zastrzeżenie i bardzo dobra weryfikacja, tak żeby żadna niekompetentna i wredna osoba nie dostała się na to stanowisko, tym bardziej osoby z półki "bo ja cię lubię bardziej". Myślę, że to by wypaliło, ale tym muszą się zająć faktycznie odpowiednie osoby, to musi wypłynąć odgórnie, tak żeby nie liczył się jedynie sam wynik w pracy, bo szczerze, ale tym można manipulować, zauważyłam to, przede wszystkim powinno się liczyć to, co dana osoba sobą reprezentuję. Ktokolwiek to przeczytał, dzięki za uwagę. p.s w końcu zmiano B, zobaczysz jak powinno się pracować na pozostałych zmianach, a tam ludzie nie lubią leni, krętaczy i cwaniaczków, nie mówię, że tam takowych też nie ma, ale tacy ludzie są szybciutko sprowadzani do właściwego pionu ;)

MQA gr B

grupa B ... Najgorsza grupa pod kazdym wzgledem ! najgorsza w tym wszystkim jest faworyzacja niektorych pracownikow.sa osoby ktore o niuski musza sie prosic a roznice w ich wydzielaniu sa spore. Niektorzy ( Ci bardziej lubiani) dostaja na pstrykniecie palcami a reszta dostaje ochlapy... Sa osoby ktore maja po ok dwa tyg wiecej od innych . Czy nikt tego nie weryfikuje?! Nie wspomne juz o ocenach kwartalnych oraz o tym jak dzieleni sa ludzie na linie . Segregacja ciebie lubie ty posiedzisz dzis w salce ,ciebie mniej idz zapie*** caly tydzien niech pupile siedza. Nie wspomne juz o slynnych skoczkach ktore wymieniaja jedynie wizualne a na final im sie nie spieszy .Po co to robic skoro siedza na lawce miedzy 5 a 4 i gadaja o tym co bylo na obiad albo co je dzis boli i jak bardzo sa zmeczone bo przez pol dnia podpieraly filary. Dziwi mnie ze nikt nie zajmie sie ta sprawa. wszyscy udaja chyba ze nic nie widza ,bo tak lepiej;) Oczywiscie szanowna przelozona jest wielce zachwycona z ich pracy.Zwykly operator nie wiszacy na biurku i nie strzelajacy z ucha jest potrzebny tylko do wykonywania czarnej roboty;) za ktora i tak nie bedzie nalezycie wynagrodzony a zostanie jeszcze zmieszany z blotem . To co sie tam dzieje wola o pomste do nieba ale coz niektore widac wola plakac pod kotarami i po korytarzach niz pojsc do biura na skarge .

operator
@MQA gr B

A myślisz że na assebry jest lepiej,koszmar te dwie S/L są tak niezorganizowane,niewiedzą na jakim świecie żyją,kto im dał te opaski i biorą za to niezłe pieniądze,było fajnie na zmianie B dopuki B i W niepszyszły jak one nastały to jeden zamęt a ich "szeryf" dał wolną rękę i udaje że nic niewidzi nic niewie,obserwóje tylko ludzi godzinami tak potrafi się zawiesić na jednej osobie i niedaj Boże zatrzymać linię,ludzie boją go się jak ognia,to taki powinien być przełożony,postachem???to były czasy jak Łącki był na tej zmianie człowiek jak miał jakiś problem to szedł jak do ojca,a tu człowiek pozostawiony jest sam sobie,w biurze wiedzą bo ludzie się nieraz skarżyli ,ale zdanie operatora niema chyba siły przebicia i jest taka chora sytuacja.Kolega Daniel G. jak się zwalniał po 5-latach pracy to opowiedział dlaczego odchodzi i co się dzieje na tej zmianie jak S/L i Sziflider traktóją ludzi niby to wszystko zostało odnotowane i co zrobiono w tej sprawie jedno wielkie NIC,on odszedł a sytuacja ta sama jeszcze gorsza.Niech rozwiążą tę chorą zmianę B.Szkoda że w tym naszym Display pracują tacy nieodpowiedzialni ludzie jak ci przełożeni na tej brygacie,ta Święta nietykalna trójca dobrali się i tacy chyba wedłóg góry mają rację bytu,a operatorowi pozostaje wyżalić się na tym forum albo się zwolnić i to cała prawda o asach na zmianie B.

ahahaha

a idź w piz.du zmiano B i nigdy nie wracaj, przynajmniej nie w tym składzie :DD ludzie w moim autobusie już marudzili, szczerze? bardzo mnie to cieszy :-)

Mikolaj

Dlaczego przenoszą osoby ze zmiany B na zmianę A to już pewnie chcą zlikwidować tą zmianę B .To ludzie już mogą sie szykować ze umów nie zostaną przedłużone na kolejne lata

pracownik LG

Wszycy wiedzą o zmianie B że jest nagorszą zmianą pod każdym względem,panóje haos na produkcji,ludzie są psychcznie jusz wyczerpani,S/L latają od rana jak poparzone i same niewiedzą co maja ze sobą i ludźmi robić człowiek przychodzi i niewie co wogóle będzie robił,a Szifta tam tego na zmianie wszyscy się boją nawet na jego widok truchleją to taki wzorcowy przykład przełożonego???,jak ludzie mają tam jakiś problem to tam naprawdę niema do kogo się zwrócić ,niech wogule rozwiążą tę brygadę.W biurze wiedzą jak tam jest bo ludzie chodzą i opowiadają ale żadnych rezultatów i poprawy sytuacji od lat,ilu ludzi z tamtąd odeszło przez taką chorą sytuację tam panującą.

omojboze

o tak, zmiana B jest jakoś dziwnie uprzywilejowana, mimo że większość tam to zwykłe łajzy, jak mam współpracować z tą zmianą, to mi się rzygać chce (sporo osób z którymi gadam, mówi to samo..więc, coś na rzeczy jest), ja np nie dostaję niusek, nawet jeśli nie ma transportu :/ Co do firmy, tak jak to dało się przewidzieć, jednak upada? :) no cóż, 10 lat jakby nie było to długo, albo coś tam pewnie jeszcze będzie, ale coś czuję, że szykują się ogromne masowe zwolnienia (ewentualnie, nie przedłużenia umów), zwał jak zwał, trzeba być przygotowanym na najgorsze,

ng

To dobrze że tacy ludzie jak (usunięte przez administratora) znikają z tej firmy,nic tu poniej nic twórczego tu niewniosła,szkoda tylko pisać,brak słów szkoda że dopiero teraz zauważono że na tej właśnie zmianie dzieje się źle,to że ta E.Z.odeszła to nic niezmienia bo tam naprawdę dzieje się źle,operatorzy są karani nawet za błędy S/L.to jest wporządku,ludzie boją się na te assy przychodzić bo co dnia czycha jakaś niemiła niespodzianka,piszę szczerze i otwarcie bo po to jest to forum,bo niekażdy ma odwagę iść do Pani Głowackiej i wykrzyczeć to co go boli i z czym ma problem.Tym S/L terz należy się dobrze przyjżeć,a propo te całe niuski to terz są przydzielane niesprawiedliwie,są osoby na zmianie B że często siedzą w domu,dziwne trochę nieprawdarz???jedna tu kiedyś napisała że ją d..a jusz boli od siedzenia w domu,a inne ganiane są z działu na dział,albo do innych firm.Ludzie zwyki dobrzy operatorzy sami terz się zwalniają bo mają dosyć,są tą sytuacją zmęczeni i psychicznie zdołowani.

hmm...

Aa i jeszcze jedno Angelll niedługo pisze się razem!

hmm...

Posłuchaj gnido! Pisz w swoim imieniu i nie podszywanie się pode mnie. Co za ludzie!!!

mary

Ty DSW pewnie byłeś ofiarą hehe. Tzn. Glupkiem. Jego zyCie- jego sprawa .zazdrość ze układa sobie życie?. Tak Cię interesuje jego życie to się przedstawi odwazniaku. I nie oczerniaj długami itp. Bo (usunięte przez administratora) wiesz Cieciu!

ubzr

Najpóźniej do listopada miała zostać podjęta decyzja o budowie nowej hali, podobno produkującej panele słoneczne, we współpracy z LG Chem. Mamy listopad i nic nie słychać.

Wielki Szu
@ubzr

Witam Budowa fabryki ma ruszyć w kwietniu 2016, będzie to nowa fabryka LG Chem produkująca baterie modułowe do samochodów elektrycznych. Taka sama znajduję się w Stanach w stanie Michigan w mieście Holland (Dla ciekawskich). Ps. Co do zwolnień to w niedalekim czasie będzie praca na dwie zmiany. Logicznym jest, że jak nie będzie nocek to zostaną tylko dwie brygady.

operator
@Wielki Szu

Takrze zwolnienia będą to chyba oczywiste w takiej sytuacji i tym którym się kończą to napewno przedłużać terz niebędą,a tak prawdę mówiąc niech się ten koszmar jusz skończy,to niejest ten Display z przed lat,ludzie sami stąd uciekają,mają dosyć tej atmosfery,człowieka karają za wszystko.Połowa dolnego śląska tu przewineła się ogólnie przez całą tą "strefę ekonomiczną"każdy jusz posmakował tej pracy i ci co odeszli niesądzę że wrócą jak powstanie ta fabryka.Tu ogólnie na strefie nawet Ukraińcy jusz niechcą pracować,mają terz wyrobione zdania na te wszystkie firmy,może teraz będą zatrudniać arabów z syrii oni to napewno "chętni będą",i meczet im jeszcze postawić aby zprostać imch wymaganiom.

Hmmm...

Czy ktoś coś wie co będzie dalej z zakładem? Są jakieś szanse na przetrwanie tego zakładu? Ma ktoś jakieś info?

pracownik produkcji
@Hmmm...

W mediach trąbią że koreańskie firmy pomału wycofują się z naszego kraju że przestają się rozwijać i inwestować,takrze możesz się domyślać panie Hmmm...i sam sobie odpowiedzieć na nurtujące pytanie,na naszych Faktach mówiono jakiś czas temu,że jakiś koncern Amerykański chce postawić zakład na naszej sterfie,może to naprzeciwko nas ten wolny teren,kto wie??? pozdrawiam.

Gosc

Na poniedzialk wyznaczono autobusy z bielawy i walbrzycha a i b jedzie tylko serwis dopiero nocka przyjezdza

Witam,może ktoś wie czy pracujemy w piątek,poniedziałek .Pytam ponieważ różne wersje chodzą :)

dnwa

Przez około 8 lat działalności firmy przewinęło się przez nią ponad 12000 ludzi (około 4 przyjęcia i 4 zwolnienia dziennie, około 1500 rocznie). Jeżeli to dla Ciebie nie jest duża rotacja to naprawdę jestem ciekaw co można nazwać dużą rotacją.

LGD
@dnwa

Bzdura kompletna!W systemie wszystkich zatrudnionych pracowników ze zleceń itp nie ma jeszcze 6 tyś. To smutne co wypisujecie. No fakt popisać i zabłysnąć można tylko przed ekranem swojego PC. Żenada.

@LGD

Mogę wiedzieć skąd masz takie dane? Kim jesteś w firmie? Ja pisząc o 12 tysiącach pracowników opierałem się na numerach ID. Każdy pracownik ma przydzielany po przyjęciu unikalny numer ID, numery idą po kolei wzwyż. Najnowsi pracownicy mają numery ID rzędu 12 tysięcy, dlatego stwierdziłem, że zostało przyjętych już 12 tysięcy ludzi. Na podstawie jakich danych twierdzisz, że jest inaczej? Skąd masz te dane? Ja pochodzenie swoich wytłumaczyłem, Twoje jak na razie pochodzą z powietrza. Pytam kim takim jesteś nie tylko z powyższego powodu, ale także z innego: Ja starałem się zachowywać kulturalnie, ty bez wiadomego mi powodu mnie obrażasz i nazywasz moją wypowiedź bzdurą. Niewątpliwie jeden fakt jest smutny: to jak osoby z HR-u (czy tam administracji) odnoszą się do innych pracowników, bo skoro posiadasz takie dane, to chyba mogę założyć, że właśnie tam pracujesz? Jak widać "buraki" znajdują się w każdym dziale.

Adg

Idz na forum o kotach kociaro:)

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Warszawa

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG