Opinie o Piotr Wietrzykowski Smuda Consulting-Intertax24 w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Piotr Wietrzykowski Smuda Consulting-Intertax24. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piotr Wietrzykowski Smuda Consulting-Intertax24 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Wietrzykowski Smuda Consulting-Intertax24 w Opole

Krzyś Nowy wpis

Polecam jako firmę rozliczającą podatki. Kompetencja + miła obsługa.

Andrzej Nowy wpis

Fachowcy od Kindergeld . Prowadzę Gewerbe w Niemczech i nie mogłem uzyskać Kindergeld. Urząd ciągle się o coś czepiał, ciągle przychodziła jakaś korespondencja, ręce opadały. Oni pomogli . Polecam.

Robert 79 Nowy wpis

Firma godna polecenia. Działają fachowo i sprawnie. Odkręcili zeznanie, które zostało źle zrobione przez konkurencję.

isia

Oni specjalizują się z chyba z tego co dobrze kojarzę to w rozliczeniach podatkowych i zwrotów z Niemiec. Mają podane wszelkie numery i kontakty do różnych biur na terenie kraju, wiec super ,że są takie instytucje które pomagają podatnikom rozliczajacym się z pracy za granicą, super.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Piotr Wietrzykowski Smuda Consulting-Intertax24 odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
agusia311

witam moja mam rozilcza sie u nich I bardzo dlugo czeka na pieniazki , mimo dokonania zaplaty nadal czeka juz prawie rok wiec nie wiem czy jestem w stanie dac pozytywna opinie

Ceny faktycznie są przyzwoite. Jeżeli ktoś tak jak ja pracował sezonowo lub jest studentem może się rozliczyć za niewielkie pieniądze. Za podatek z Niemiec zapłaciłem 120 PLN a moja kumpela 90 PLN za Holandię.

W zeszłym roku rozliczałem tam podatek z Niemiec. Dostałem cały zwrot w przeciągu 5 tygodni. Polecam.

Mój mąż pracuje od paru miesięcy w Austrii. Chciałabym rozliczyć podatek z Austrii za 2010 i złożyć wniosek na świadczenia rodzinne z Austrii. Znajoma znalazła w internecie firmę pod www.intertax24.com i mówi, że mają niskie ceny (porównywała z innymi). Czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć o tej firmie.

AndrzejS Nowy wpis

Moim zdaniem można spokojnie polecić ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Wietrzykowski Smuda Consulting-Intertax24 - Opole

Piotr Wietrzykowski Smuda Consulting-Intertax24
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Tarnowska 27
    46-050 Opole