Opinie o Rem-En w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rem-En. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rem-En na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rem-En w Sosnowiec

Jako Nowy wpis

Czy ten zaklad metali i stali funkcjonuje jak wyglada.produkcja i praca tam na magazynie Produkuja jakies konstrukcje stalowe i metalowe ciezko tam

dobrze radze Nowy wpis

UWAGA!!!BEZNADZIEJNA FIRMA NACIAGAJACA PRACOWNIKÓW umowa w tylko o DZIEŁO a pieniedzy będziecie szukac w sądzie ,nie dajcie sie nabrac na prace, zakład calkowicie niewypłacalny

rudy Nowy wpis

Zalegają z finansami, wypłat brak, zalegają za kilka miesiące wstecz, dają zaliczki po 100-200zl za przepracowany miesiąć, a nawet kilka miesięcy. Nie dajcie się nabrać na oferty za 3-4 tys bo i tak tego nie zobaczycie

huckelberyfin Nowy wpis

chyba już koniec tego zakladu i całej firmy Państwo O...

Leszno
chytrusek lisek

Kiepski zaklad, jeden wielki syf, brud i malaria, brak narzedzi, brak sprawnych maszyn spawalniczych, brak podstaowych srodkow ochrony osobistej, ciemno na hali i bardzo duze zapylenie, warunki naganne nie trudno o wypadek, bajzel i balagan, fachowcow nie wielu a i nie wylewaja za kolnierzyk, Brak PIENIEDZY, wyplaty po 100zl

paoalao

hej! jeśli chodzi o te benefity, to chyba nie za dużo sie zmianiło, nadal jest możliwość ubezpieczenia czy własnie karty sportowej, to są całkiem przydatne benefity jak dla mnie, a aco do ofert pracy to szukają teraz kogoś na stanowisko montera - spawacza jak widze.

kape

Witam, mam pytanie co do stawek spawaczy. Wiem, że na poczatku nie będzie to za wiele ale czy z biegiem czasu ta stawka rośnie, czy raczej ciężko o podwyżki ? Czekam na odpowiedź i pozdrawiam.

thomasfr

na sama mysl o tej pseudo firmie to sie zygac chce pracowalem tam kilka lat temu wiec cos o tym wiem A teraz to juz totalna katastrofa co lepsi ludzie to pouciekali zostali tylko ci co sie do zamiatania nadaja do niczego wiecej "jak chocby wielki narzedziowy" nie polecam tego gowna omijac jak najszerszym lukiem

***

to zaproponujcie te realne zmiany i wiele można podziałać

witus

Myślę, że ktoś powinien się wziąć za organizację pracy i trzymanie pracowników za tyłki. Nie ma czy lizus czy nie lizus. Wszyscy przecież grają do tej samej bramki, więc nie rozumiem tych niepotrzebnych sporów. Nie trzeba się z każdym od razu lubić, ale szanować jak najbardziej. Powiedzcie jaka jest szansa na realne zmiany?

Ktoś

Chcecie wiedzieć jak tam jest naprawdę proszę bardzo cała prawda zarobki są różne monter zarabia około 16 zł brutto na h ale nie wszyscy tylko Ci co podlizują się Pani Kierownik inni mają mniej ,ale Ci co mają mniej bez problemu mogą wynosić z zakładu stalowe części i sprzedac tak robią nawet Ci co zarabiają dobrze także spoko umowe dostają tylko lizusy, Pani Kierownik Anna ze wszystkim pracownikami jest na Ty haha fajnie to o nie świadczy mało tego dzwoni do pracowników którzy są kablami i slodziutko mówi pa, więc już wiecie jakie mozna mieć do niej podejście. Także nie piszcie że tam jest źle bo można dobrze zarobić, ukraść, itp. a i się nie narobić.

Mikos

Jezuuuu !!!! tragedia , że jeszcze takie dziadostwo istnieje , Banda nieudaczników

?

re-men poprostówka w zasadzie to najlepsza firma pod słońcem mamy najlepszych pracowników i poprostówka w zasadzie najlepszą w Polsce kadrę nieudaczników zaletą firmy re-men jest tzw. wbijanie gwożdzi w beton gołymi rękoma czyli poprostówka w zasadzie posiadamy narzędzia typu zrób to sam lub komuś zakoś chetnie przyjmiemy nowych naiwnych świeżaków

Monter

(usunięte przez administratora)dają ogłoszenia widać brak ludzi kto im tam przyjdzie pracować Z DALA OD TEJ FIRMY NIE POLECAM ZAROBKI MARNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

spawacz

(usunięte przez administratora) nie licz na nic dobrego - nie jest to moja tylko opinia. dorobkiewicze(usunięte przez administratora) i nic więcej

monter

Mop i spółka świeżych inżynierków (pseudo-dyrektor - pseudo-prezeska) - Brak słów

alll

jest to firma kogucik żerująca na zwykłych ludziach prezes i dyrektor dobrali się jak w garncu maku na niczym się nie znają uważam że jest to firma "ERDOL" - RÓB RÓB (usunięte przez administratora)

Caps Lock

Nie jest słabo. Jest tragicznie. Firma oszukująca na godzinach i brak podstawowych narzędzi do pracy, nie wspominając o ubraniach roboczych. Warunki pracy skandaliczne. Ludzie chodzą ciągle spragnieni, bo nie ma nawet pieniędzy na wodę. Gdyby wpadł tam PIP to zostałby z tej firmy tylko kurz i wiatr. Kompetencje dyrektora (usunięte przez administratora) (byłego sztygara) to śmiech. Krowy pasać, a nie dyrektorować. Prezes i jego córeczki opływają w luksusy, a ludzie na produkcji i w biurach klepią biedę. Wykonują praca i wygrywają przetargi, nie posiadając odpowiednich referencjji lub uprawnień. Robią je później w tajemnicy przed klientem, Porażka. Prezes to kłamca i lokalny kacyk, trzęsie się cały na myśl o kasie. Wszyscy chcą go okraść, niby jest kryzys, ale tylko na hali, nie dajcie się zwieść jego gadką. ludzie odchodzą czasem po kilku dniach pracy w tym syfie. UNIKAĆ i przeklnąć tego dorobkiewicza i jego firmę.

Wujek_55

jest bardzo słabo brak narzedzi ubrań roboczych i płacone jest 6,5 na godzine ja mialem 192 godziny i dostalem 1250 zł wiec stwierdzam ze firma ta jest wyzyskiwaczem pieniędzy na zwykłych ludziach

fg

jak tam jest

Zostaw merytoryczną opinię o Rem-En - Sosnowiec

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rem-En?

Kandydaci do pracy w Rem-En napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rem-En
1.9/5 Na podstawie 34 ocen.

Rem-En