Opinie o E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Nikt

Mechanicy i ustawiacze zarabiają praktycznie tyle samo co operatorzy.

Helena

W 2021 pisaliście o zarobkach 2900-300, poprawiło sie cos? :( I co z tym socjalem, nadal go nie ma? Umowa o prace chociaz jest? :-)

@Helena

Masz kawę za darmo to chyba można nazwać socjalem

@Marek

No zawsze coś, ale raczej jeszcze coś więcej jest, co nie? Ktoś dopowie?

@Agnieszka

Niestety, ale nie ma nic. Słabo tu się dba, o zadowolenie pracowników.

Agnieszka

Czyli postawa + premia i to tyle co można tu zyskać? To jak inaczej się tu ludzie motywują tak właściwie?

Dbdbdb

W Międzyrzeczu .Brak szkolenia pracowników ,w drugim dniu pracy jesteś sam na maszynie .Wszystko psuje się co chwilę ,nikt ci nie pomoże i wszyscy się z ciebie śmieją

@Dbdbdb

Pracownik, nie wiem, o jakiej firmie wyrażasz opinię, ale EMI System nie znajduje się w Międzyrzeczu.

@KN

A jest tam jakaś firma konkurencyjna dla tej, że tak się pomylił?

Xyz
@Dbdbdb

Oprócz Międzyrzecza wszystko się zgadza. Tylko KN nie chce znać prawdy jaka tam atmosfera panuje.

Ale

Jakie zarobki

@Ale

Na początku z 3100 brutto, zależy ile wynegocjujesz.

KN

Plus premia regulaminowa w wysokości 400 PLN brutto po przepracowaniu pierwszych 3 miesięcy.

@KN

W jakich przypadkach premia jest zabrana?

Xxx

Jak KN daje ciągle kary upomnienia to ci zabierze. Nie ważne jakbyś starał i tak ci zabierze. Dlatego nikt nie chce tam pracować, bo nikt nie lubi ciągłego obserwowania pracowników przez KN. Wcześniej nie było takich problemów. Teraz są ogromne.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno

Błagam zróbcie coś z powietrzem na hali niech już będzie zimno ale wietrzcie nie wiem cokolwiek ! Maszyny,ogrzewanie sam (usunięte przez administratora) my tym oddychamy !

Stary Pracownik

praca w tej firmie ogólnie nie jest zła ale jest mega niesprawiedliwa i brudna bo ty pracując na 10 maszynach co pare miesiecy na innej zarabiasz tyle samo co dziadek robiący 10 lat na jednej i tej samej, a bruda bo chłodziwo tryska z maszyn i jesteś cały mokry i (usunięte przez administratora) zabierają premię półroczne które się pracownikom należą.. dokupują nowe maszyny które potem stoją nieużywane a na podwyżki dla ludzi nie mają niektórzy pracownicy są tam po rodzince i są nie do ruszenia liderzy sobie śpią na nockach . jak 2500 zarobisz z sobotą to jest szał

Było
@Stary Pracownik

Jak siedzisz tam dalej za taką kasę to żeś chłopie ambitny jest brawo ty! Jedno pamiętaj każdy jest kowalem swojego losu

KInga
@Stary Pracownik

Proszę dla poprawności dodać, że premie półroczne (te niby "zabrane") zostały zastąpione premiami miesięcznymi, które są regularnie wypłacane.

Mar
@KInga

Witam Pani... Jestem zainteresowany pracą napisała by mi Pani szczegóły zatrudnienia jak to wszystko wygląda jak tak to bym e-maila podał będę wdzięczny. Pozdrawiam

????
@KInga

Premia jak kieszonkowe dla nastolatka.

Xxx
@KInga

Premie półroczne należało się pracownikom wypłacać. To tak jakby pierwsze półrocze w danym roku pracownicy nic nie dostali i dopiero za lipiec (początek drugiego półrocza) można dać premie miesięczna. Po prostu jest nielogiczne to co Pani napisała.

@Xxx

Xxx, odnosisz się (Pan lub Pani) dzisiaj do sytuacji sprzed 2 lat. Od lutego 2020 w EMI obowiązuje nowy regulamin premiowania, wg którego premia regulaminowa (obecnie 400 PLN brutto), wypłacane jest miesięczne.

Prscownik

W firmie na zimę wyłączyli ogrzewanie na hali i kupili dla ludzi polary!! Jak ktoś nie wierzy niech przyjdzie i sam zobaczy xD

@Prscownik

W firmie zawsze jest włączone ogrzewanie zimą. W miesiącach zimowych firma wydaje na ogrzewanie do 30.000 PLN miesięcznie. Rocznie wydaje prawie 200.000 PLN.

@Prscownik

O tej firmie, można powiedzieć wiele złego, ale takiej bzdury to dawno nie słyszałem. Proszę nie pisać bzdur, akurat na hali jest ciepło, do tego nie można się przyczepić.

Mmm

Komentarz na niezwykle wysokim poziomie, i jak kogoś takiego traktować poważnie?

Arek

Powiedz jakie zarobki są...bo oferta jest ale nie wiem czy warto .pozdro

Mmm
@Arek

Prawdopodobnie najniższa krajowa, ale może coś się zmieniło, najlepiej wypytać na rozmowie.

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o.?

As

Tak, na stanowisko operatora maszyn CNC

Adrian
@As

Bez większego doświadczenia też można się ubiegać o pracę? No i czy jakieś szkolenia na początku są?

@Adrian

Można, ale po co? Ta firma jest tragiczna, zdecydowanie odradzam, no chyba, że lubisz robić za pół darmo bez socjalu i bez perspektyw na lepsze jutro.

As
@Adrian

Można bez doświadczenia ubiegać się o pracę. Są szkolenia, kiedyś trwało 5 dni, teraz trwa mniej niż 5 dni.

OLa

nic się Polacy nie cenią, jesteście tego idealnym przykładem....

Mehmeh mehu
@OLa

No co chcieliście być w Europie to macie robimy na zagranicznych w własnym kraju a jak sie coś nie podoba to mozna wyjechać....tak nas urządziła ta wielka kochajaca unia skolonizowała i tyle....

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o.?

W sumie to żadnych, biorą jak leci.

Nikt

Czy ktoś w tej firmie zajmuje się sprawami socjalno -kadrowymi ?

Robson

Witajce.... Ile można zarobić u was. Pozdrawiam

@Robson

2900 brutto plus 200 zlotych brutto premii. Z sobota sie zarabia 2500 tysiaca

Jozek

Interesuje mnie ile firma płaci nowym pracownika na start . Firmy inne podają kwotę ile można zarobić to czemu Firma Emi nie podaje... Może zwiększyła by się liczba potencjalnych kandydatów... Pozdrawiam

Xyz
@Jozek

Zasada jest prosta: jeśli firma nie podaje ile można zarobić, to głównym celem jest przyjście jak najwięcej liczby kandydatów na rozmowę. Z tego co wiem to oferują najniższą krajową. A poza tym czy są jakieś dodatki czy nie warto iść na rozmowę.

Robson

Ile dostanę na start z Doświadczeniem na stanowisku operat cnc

Czy w E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Przyjdź na rozmowę to się dowiesz.

Cześć, pojawiła się oferta pracy na stanowisku brygadzisty. Ktoś powie jak tak naprawdę wygląda praca tam (realnych informacji dowiem się od pracownika). Jak z zarobkami, jaki jest kierownik oraz co się stało z poprzednim brygadzistom?

@Zainteresowany

Praca jest fajna, nic skomplikowanego, kierownik jest bardzo w porządku, zarobki to chyba kwestia już dogadania na miejscu, a poprzedni lider zapragnął zmiany po wielu latach pracy ;-)

Zainteresowqny

Dziękuję ci za informację. Czekam na telefon z zakładu by przyjść na rozmowę, zobaczymy ;)

Można powiedzieć,że zapragną zmiany. Skoro takie zarobki bez jaj i to pisze pracownik..

Hej

@Jarek

A weekendy robicie

Jarek
@Hej

Niedziely wolne. Soboty tak.

Chris
@Jarek

Darmowe soboty

@Chris

Chyba sam robisz za darmo ;) nie pisz głupot ;-)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o.?

Yo

Umowa o pracę tylko i wyłącznie .

Ejjj

Oferta jest operator cnc jakie zarobki

@Ejjj

Wybierz się na rozmowę to się dowiesz, a może akurat uda Ci się wywalczyć więcej. Jednak nie liczyłbym na więcej niż 3 tysiące brutto.

XYZ
@Ejjj

Zarobki marne.Więcej zarobisz w Lidlu.

To

Bardzo mało zarabiacie....

Adrian
@To

Możesz przybliżyć jakie są zarobki w E.M.I. SYSTEM POLAND? Co konkretnie należy tu do zadań pracowników i czy firma oferuje też jakieś benefity pozapłacowe? Czekam na Twoją odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Podwale 65
    43-300 Bielsko-Biała
  • NIP: 5471939883 KRS: 0000021635

E.M.I. SYSTEM POLAND Sp. z o.o.