CCC

Opinie o CCC

Joanna

Trzeba stąd uciekać. Im wyższe stanowisko tym gorzej. Kiedyś Polkowice - teraz Warszawka i bezmózgi..

Elżbieta

strasznie nie miła obsługa zero zainteresowania wobec klienta właściciel powinnien przyjrzeć się swoim sklepom i bardziej zainteresować się jakich pracowników zatrudnia wielokrotnie są wpisywane opinie na temat pracowników jak i składających reklamacje ludzi.Jako taka duża sieć Ccc powinni być bardziej wyrozumieni dla klientów wejherowo

aaaaaa
@Elżbieta

Wez kobieto naucz się najpierw pisać. Fajnie się pisze na ludzi ciężko pracujących. Szkoda że Ty jako klient nie masz szacunku dla sprzedawców.

ccc
@Elżbieta

bardzo mało klientów szanuje naszą pracę, nie jeden raz klient rzucił mi pudełko i kasę na ladę kasową. o nie odpowiadaniu na "dzień dobry", "do widzenia" już nawet nie wspomnę... rozpiepszania pudełek, złośliwego wkładaniu jednego z butów do pudełka z innym też się naoglądałam... robieniu zakupów o 20.59 gdzie za minutę zamykamy sklep... tak więc praca dla ludzi o naprawdę mocnych nerwach

PATI
@Elżbieta

strasznie nie mili to sa - ale klienci. Zapatrzeni w siebie frajerzy. Zero kultury- umieja zostawic po sobie tylko brud i smrod.

kluczbork

Do poki w niektorych sklepach nie zmieni sie kierownik to nic sie nie zmieni , w klb w ccc jest coraz gorzej I pani kierownik szaleje a teraz jak dziewczyny chca wracac z macierzynskiego to niby musi jej przyjac ale boja sie ze do pierwszej opieki bo sama tak im powiedziala , to jest porazka dorotko miej odwage I odejdz ,

Haha
@kluczbork

Przecież sama co chwilę bierze opiekę to jako pierwsza powinna sobie dac wypowiedzenie

basiula

Onka - czy ja wiem... Pracuje w stolicy ale na uboczu. W promieniu 5km (!) są jeszcze 4 sklepy, a po rozmowach z klientami i tak większość woli przyjeżdżać do nas wiec sprzedaż nam nie spada :) kwestia tego JAKIE sklepy sie otwierają, czy są one duże, dobrze zaopatrzone lub nie, czy lokalizacja dla ludzi jest w miarę jasna czy sklep jest ukryty na poboczu.

asystent sprzedaży

Kierowniczka powiedziała warunki przy kasie spytala sie czy obslugiwalem kase i czy jestem zainteresowany i odrazu dala mi skierowanie na badania i oto cala rozmowa.

Nie bylo czasu na pytania

inga

Pani Asia porażka w obsłudze CCC Czeladż

Onka

Nie porównuj Poznania do mniejszych miejscowości. Wy w "mieście" nawet dodatek macie z tytułu dojazdu do pracy z tego co mi wiadomo. Można dojechać tramwajem 3 przystanki i mieć za to dodatek a tak jak my możemy dojeżdżać 25 km do pracy i nie mieć nic. Nie kumam tego ale tak jest. W mniejszych miejscowościach nie ma szansy na przekroczenie planu r/r bo jeżeli otwiera się kolejny sklep w mieście obok to automatem temu co wyrabiał plan sprzedaż siada i po planie. Weź teraz te 2200 na 3/4 do moich 1250 na 3/4. Masakra. Murzynowo.

Niewolnica(jeszcze)CCC

Dziewczyny, z daleka od CCC !! Wyzysk za 1250 zł na 3/4 etatu. Kierowniczka ... masakra. Nie ogarnia kompletnie niczego. No ale regionalnemu się podobała to kierowniczą została. Patologia. Piątek 12,5h, sobota 11h, niedziela 10. To norma w weekend. Każdy !! Ty słaniaj się na nogach bo kogo to obchodzi. Chcesz mieć wolne po takich dniach to zapomnij. Wisi na telefonie aby przyjść. Grafiki dla PIPu gromadzę. Mam nadzieje, że ktoś się temu przyjrzy. Ja też uciekam, biorę przykład z dziewczyn co po miesiącu uciekają bo takiego poniewierania pracownikami to mało kto wytrzyma jak jest w CCC. Zapomnijcie o premii. Tak śrubują limit, że nie idzie ich wyrobić, tym bardziej że w pobliżu 20 km są 3 inne sklepy CCC. Dziewczyny, z daleka od CCC !!

Pracuję w biurze w Polkowicach i jedyne co mogę, i tak na prawdę wypada powiedzieć, to to, iż wymagania rosną a płaca stoi w miejscu. Jak dla mnie porażka. Nadgodziny, praca w niedzielę. Wymagania język obcy na poziomie wysokim ,co nie przekłada się na zarobki. Wybaczcie znając dwa języki w tym jeden biegle a drugi ma poziomie średnim i zarabiać 2000 zł na rękę. Oczywiście, premia co trzy miesiące i to też nie wiadomo czy się ja w ogóle dostanie.

Hjhj
@Gość

O 2000 tyś na rękę to mogę pomarzyć. Chodź pracować do salonu CCC za tysiąc na rękę to zobaczysz jak jest. Biurowcy zawsze mają lepiej i łatwiej. Niejeden zna obe języki i ma wyższe studia i zapiepsza za tysiąc. Chętnie się z Tobą zamienię. O dwóch tysiącach na rękę to można pomarzyć w szczególności w sklepach ccc

Klient

Sklep ccc bonarka kraków ostatnio ten sklep schodzi na psy nowy kierownik ma cos z glowa krzyczy na pracownikow w obecnosci klijetow no jakas masakra ja oni traktuja tych ludzi a taki super byl ten sklep a teraz porazka

Maja

Czy ktoś pracuje w sklepie PREMIUM? Są różne klasy sklepów i różne podstawy mają sprzedawcy w zależności na jakim sklepie pracują. Ile sprzedawca na pełnym etacie ma? Jestem ciekawa, bo mój salon niebawem będzie się przekształcał w PREMIUM..

Kira

Wieczne łamanie praw pracowniczych,kierownicy są bezkarni pomimo skarg pracowników.Brak szacunku ze strony kadry zarządzającej.Praca po 12 godzin bardzo ciężkiej pracy fizycznej a i tak wiecznie jest źle,nikt nie zwraca uwagi na to jak jesteśmy wykorzystywani do pracy ponad siły.Pracujesz czasami po 48 lub 60 godzin w jednym tygodniu i do tego jeszcze zwózka na zakończenie tygodnia pracy,gdzie poganiają Cię stojąc za kasą,żeby wycisnąć z Ciebie ostatnie siły.Na następny dzień masz telefon że musisz przyjść do pracy,bo salon trzeba przełożyć i jeszcze regionalna wchodzi i pyta dlaczego całej nocki nie robiłyście?Gdzie jest dyrektor i inspekcja pracy ja się pytam!

Troche szacunku do pracownikow ,bo jeszcze troche firma bedzie miala problem ze znalezieniem ludzi do pracy . Nie polecam nikomu tam pracy no chyba ze ktos lubi jak sie nim pomiata i chce sie nabawic nerwicy.

były

Najgorsza praca jaka miałam do tej pory to ta w CCC. A mam porównanie, bo pracowałam już w kilku miejscach. Wyzysk na maksa i tak zawsze jest żle co by się nie zrobiło. Aby chociaż zarobić dali to też nie. Jakieś 1100zł dadzą za taką harówke jaka tam jest. Kpina. Donosicielstwo przez pracowników starszych stażem, jakby to oni byli idealni. A prawda jest taka, że najmniej robia i wykorzystują nowy narybek. Kto mądrzejszy zwalnia się w ciagu pół roku i nie tkwi w tym chorym środowisku. A tak to jest jak osoby spokrewnione ze sobą pracują razem i jedna drugiej chroni (usunięte przez administratora) a podobno nie mogą osoby spokrewnione ze sobą pracować. Nie polecam tej pracy nikomu, ale kto chce nie próbuje. Takiej rotacji pracowników to chyba w żadnej firmie nie ma. Jestem szczęsliwa, że juz Mnie tam nie ma i bez najmniejszego problemu znalazłam pracę gdzie indziej, gdzie człowieka szanują za doświadczenie i wiedzę, a nie za wchodzenie do tyłka innym.

Kira

Wszystko zależy od salonu i ludzi,którzy zarządzają zmianą.U mnie w salonie kierowniczka tyran...spróbuj się sprzeciwić to grafik masz zmieniany co chwila i będzie się czepiać o wszystko.Zastępca wiecznie opowiada wszystkim o swoich romansach i zwraca uwagę innym jak zamienią słowo z koleżanką a sama najwięcej gada.Lider sprzedaży nie umie się normalnie odezwać do pracowników i wydaje się jej,że ma prawo nie szanować innych.Ale to się dla nich źle skończy,bo znajdzie się ktoś,kto zrobi raban!

aabbcc

Podwyżki? Super, super, tyle że moja pensja nadal nie dorasta do minimalnej krajowej, bo pracuję na 3/4 etatu a gdy umowa zostanie rozwiązana, to nawet zasiłek przysługiwać nie będzie.

@aabbcc

U mnie po podwyżce na 3/4 etatu 1100zl na rękę. A zapiepsz straszny. Całe weekendy w pracy po 11 godzin. I po weekendzie dalej. A te nocki to człowieka wykoncza. I kto to widział aby po 12 godzinach nocki iść na drugi dzień do pracy na 11 ponad godzin.

Gosc

Jak jest z urlopami jesli jestem zatrudniona na 3/4 etatu od marca? Co miesiąc należy mi się 2 dni czy jak? Bo kierowniczka cos kreci mi się wydaję..

Bdbd
@Gosc

Dwa dni uropu za każdy przepracowany miesiąc. Jeżeli pracujesz od marca to w tej chwili należy Ci się 8 dni urlopu. A jak kierowniczka kręci to zadzwoń do kadr . Twój stan urlopu widnieje również na odcinku z wypłaty który otrzymujesz co miesiąc.

nicka
@Bdbd

A kto go czyta...? Lepiej spytac na forum, hehehe

Joanna

Szczerze, nie polecam tej pracy ,w Szczytnie to samo sie dzieje ,co w innych ccc i jestem w szoku że prezes jeszcze z tym nic nie zrobił, być może nie obchodzi go to że w krótce na sklepie zostaną sami kierownicy , brawo za takie podejście

nikolet
@Joanna

Wypłaty piękne!!!:)

Eg
@nikolet

Jeżeli 1100 zl można nazwać piękną wypłatą

@nikolet

Może mi ktoś napisać czy to prawda , że były podwyżki ? I ile w końcu tak mniej - więcej zarabia osoba zatrudniona na 3/4 etatu w dużym mieście ( w galerii o niezbyt dużym ruchu ) ? Napiszcie , plis.

Wyga
@Joanna

Owszem..zgdzam się.Kierownik bardzo nie miły.Kadra pracuje jak im się podoba i grafiki pod siebie ukada.Okropnie traktowanie pracownika ..zapier...i nic więcej..i poganianie do pracy ponad siły.Dobrze że szybko się zwinęłam z tego syfu

won

CCC OPole ul. Sosnkowskiego Pani Adrianna bardzo nie miła, obsługuje z wielką łaską i szydercza. Stosuje głupie uwagi wobec klienta. Zero profesjonalizmu, wstyd że taka osoba pracuje w takiej firmie - odstrasza swoja osobowością i zachowaniem klientów. Bylem stałym klientem, ale po dzisiejszej obsłudze uciekam od marki CCCna odległość !!!!!!!!!!!!!

pracownica

Plany porównywalne sa duże i ciężko będzie wyrobić ta max premie

Karla

Jak tam podwyżki?Zadowoleni wszyscy,że wysrali parę groszy?Te plany,które mamy zrobić są nie do zrobienia!Zobaczcie sobie jak wygląda porównywalna....masakra.

Zostaw merytoryczną opinię o CCC - Opole

• Jak się pracuje w CCC?

Zobacz opinie na temat firmy CCC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CCC?

Kandydaci do pracy w CCC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CCC