CCC

Opinie o CCC

PracownikCCC

Pracuję w CCC w Krakowie od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Jeśli ktoś naprawdę przyklada się do pracy i się stara to jest bardzo doceniany. Na 12 godzin jest 30, a nie 15 min przerwy. Bardzo fajny zespół i kierownik. Rzeczywiście to co najbardziej przykre w tej pracy, to niemiłe zachowanie ze strony niektórych klientów. To bardzo niefajne uczucie jeśli podchodzi się do klienta z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem, a dostaje się tylko pretensje i niemiłe zachowanie. Może na to nie wygląda, ale naprawdę praca w handlu jest bardzo ciężka i szkoda, że niektórzy utrudniają nam ją przez przekładanie butów w pudełkach, zostawianie bałaganu po sobie, wylewanie napojów i kruszenie jedzeniem. Oczywiście są też bardzo mili klienci, którzy doceniają pomoc i praca z nimi naprawdę potrafi poprawić humor :)

@PracownikCCC

TOnie PRAWDA 15 min i to łaskę robią i decydują za ciebie KIEDY

Kawa
@anonymous

No to moze w Twoim salonie, gdzie nawet nie umiecie sie jak widać postawić kierownikowi. U mnie 15min jest tylko na 6 lub 8 godzin, a wiecej to pop godziny przerwy.

Kawa

Pół*

@Kawa

U mnie na 6 godzin pracy nie ma przerwy. Dlaczego?

jola
@anonymous

Może macie kierownika tyrana który tylko chce uprzykrzyć życie? Na 6 godzin macie prawo już normalnie do 15 minut przerwy.

BBB
@PracownikCCC

Przerwy jest 15 min na 12 godzin pracy a nawet i wiecej bo bywalo ze pracowalo sie i 15godzin jak byly zwozki a przerwy dodatkowej nie bylo. Pracowalam w tej firmie kilka lat i nigdy nie mielismy 30min przerwy mimo ze kierownictwo moglo to wprowadzic, ale po co...? Praca sama w sobie nie jest najgorsza bo wiadomo sa jeszcze gorsze, szkoda tylko ze nie docenia sie pracownikow. Jako sprzedawca wykonywalam wszystkie obowiazki lacznie z prowadzeniem zmiany i roznymi innymi rzeczami ktore wykonuje kierownik, zamkniecie miesiaca, roku, wprowadzanie grafikow do tety itp. Nie warto sie wychylac i pokazywac, ze potrafi sie cos wiecej niz klepanie kartonow z butami. Beda obiecywac awanse na lidera lub kierownik a w rzeczywistosci dostana je wszystkie inne lizusy. Chcac tam pracowac trzeba miec wszystko w d***, ide robie swoje i tyle. Duzo zalezy tez od tego na jaki sklep sie trafi. Pracowalam w dwoch poniewaz jeden zlikwidowali i zostalam przeniesiona do drugiego sklepu. O ile w tym pierwszum pracowalo mi sie dobrze nie bylo obiecanek i wyzysku to w drugim tragedia. Placa uwazam ze jest zalosna w stosunku do ilosci wykonywanych obowiazkow. Ktos kto wymyslil nowy system premiowania wiedzial co robi ale nie po to aby polepszyc standardy dla pracownika,a po to aby jeszcze wzbogacic firme. Wyrabianie planu na 130 % trwalo rok. I ani dnia dluzej. Nie da sie w nieskonczonosc go wyrobic w tej chwili to nawet roboty by temu nie podolaly. Jest to nie realne. Zostaje gola wyplata.

ZigZag
@anonymous

Na 6 h-10 min; 7h-15min, 8-9h-20min 10-12h 30 min. Nie opowiadaj bzdur bo później ludzie czytają i myślą, ze praca e CCC to jakiś dramat

Xoxo
@ZigZag

Ustawowo od 6 godzin powinno byc minimum 15 minut przerwy a nie 10.

Anxx

Hej dziewczyny. Jutro idę na rozmowę. Pani przez telefon już poinformowała mnie, że rozmowa jest na 3/4 etatu. Powiedzcie mi jakie są zarobki? Warto nie warto? Poprzednio pracowałam w Rossmannie i też miałam 3/4 tylko płacone na gdzine. Więc ile godzin tyle wypłaty.

Dominika
@Anxx

Zarobki zależą od miasta w którym sklep sie znajduje i od poziomu sklepu. Od tego zależą tez ewentualne dodatki u wysokość premii. Co Ci szkodzi, zawsze możesz zrezygnować po okresie próbnym. Ja trafiłam na fajny sklep z zgranym zespołem, wszystkie pracujemy juz ponad 2 lata.

Anxx
@Dominika

A powiesz mi coś o socjalu? I czy można liczyć na jakieś premie czy po prostu gola wypłata?

pracownikCCC

Zmiany po 12h. Nieprzyjemna atmofera. Kiedy chciałam się zwolnić - Pani kierowniczka wydzwaniała do mnie z pytaniami - "Co ja ci takiego zrobiłam?!". Faworyzuje swoich ulubionych pracowników. Resztę zespołu obmawia na zapleczu. Sprawia wrażenie osoby niekompetentnej. Kiedy ktoś zadaje jej trudne pytanie - klient, pracownik - ona przewraca oczami, jest niemiła, ucieka. Nie pozwoliła mi złożyć wypowiedzenia w terminie w którym chciałam je złożyć. Musiałam się wykłócać o prawa. Nieobecności usprawiedliwione zwolnieniem lekarskim zamienia na urlop. Wychodzi z pracy kiedy chce. Trudna praca. Przekładanie i układanie pudełek przez 12h w ciężkiej atmosferze, ciężkich warunkach. Ciężko przetrwać jeżeli nie masz umiejętności wcielenia się w robota...

@pracownikCCC

Boże jakby to o mojej kierowniczce...!!! Masakra. I to za przyzwoleniem IB

Basia
@pracownikCCC

Ja akurat wolę ''dwunastki'', bo dzięki temu mam więcej wolnych dni. Zresztą - wszystkie w naszej ekipie wolimy taki tryb.

@Basia

Jeśli jesteś kierownikiem bądź zastępcom to na pewno wolisz 12....

Eweline
@lili

Zastępcom? Ty pewnie nim nie jesteś????

@Eweline

No a tobie nie zdarzają się błędy? Byłam zwykłym pracownikiem.Choć po studiach. Mój komputer nie sprawdza mi błędów jak tobie... hihi

Shayla
@anonymous

Ja po prostu nie mogę uwierzyć, że istnieją osoby po studiach, które nie potrafią rozróżnić kiedy pisze się "zastępcom" a kiedy "zastępcą" i jeszcze zasłaniają się tym, że "komputer nie sprawdza im błędów"...

Jehanna
@anonymous

Studia? Kierunek "rozrywka i przygoda".

.....

Wam tez przesuwaja urlop ze wzgledu na inwentaryzacje????

@.....

Nie.

asystent sprzedaży

Kierowniczka powiedziała warunki przy kasie spytala sie czy obslugiwalem kase i czy jestem zainteresowany i odrazu dala mi skierowanie na badania i oto cala rozmowa.

Nie bylo czasu na pytania

Jasiek

Widocznie idealnie być nie może, zresztą ktoś inny znalazł by powód żeby ponarzekać. Spoko praca, tylko trzeba chcieć pracować.

gfrthbrtyhd

Czytam wszystkie komentarze - te z 2015 roku i dziś... Opinie są TAKIE SAME!!! Nic się nie zmieniło i nie zmienia! Wyzysk jest taki sam! Pan prezes w każdym wywiadzie podkreśla jak to pracuje na swój sukces i że ma pieniądze więc może mieć wszystko co chce! Szkoda, że dostał swój sukces dzięki pracownikom, którym daje co miesiąc jałmużnę a nie wypłatę! Praca bardzo ciężka - codzienne przekładanie salonu, nawet czas na obsługę klientów nie ma! Wymaga się od nas mnóstwo rzeczy a płaci się jak najmniej! Jeszcze trochę i wszyscy będą omijać tą firmę szerokim łukiem! Wcale się nie dziwię Klientom, którzy nie chcą kupować tych chińskich bubli, które rozklejają się po jednym dniu! Wszystko tanim kosztem! Buty bubel, ale to my mamy świecić oczami przed ludźmi za ich słabą jakość!!! Skandal!!! Panie prezesie - może czas zadbać o tych szarych pracowników, którzy jednak pracują po 12 a nawet 15 godzin ( co jest niezgodne z kodeksem pracy ) a nie po 16 do domciu na ciepłą kanapę i do pokoju całego wytapetowanego banknotami!!! SKANDAL! Tfuu...

Kluczbork

Witam sieć jako sieć da się ogarnąć nie jest źle wiadomo trzeba się narobić ale trudno pieniądze z nieba nie lecą . Tylko że w niektórych sklepach kierowniczka powinna już dawno wylecieć bo sama nie wiele potrafi a jak czuje zagrożenie to ludzi zwalnia , ja sama odeszlam co prawda i chętnie bym nawet wróciła ale kierowniczka by musiała się zmienić bo z obecną bym się chyba pozabijala, nie szanuje ludzi i pomiata jak jej się podoba a grafik układa tylko pod swoją osobę , wiadome bywają miesiące że obsada choruje i grafik trzeba zmienić ale inni też są ludźmi i mogą mieć jakieś plany choćby lekarza czy fryzjera a ona zmienia grafiki i nikogo nie pyta o zdanie a jak ktoś się sprzeciwi to przez tydzień albo dłużej lepiej sie unikać bo tak się mści pokazując własne stanowisko że to ona jest kierownikiem . Dorotko może czas zmienić pracę i dać żyć innym a sprawy osobiste zostawić w domu . Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić kierowniczkę reszta jest ok

Anna.

Da się wyrobić premię na spokojnie, ale pewnie tylko przez rok, później będzie ciężko. Od maja wyrabiamy najwyższe premie i z nadgodzinami dopracowanymi do pełnego etatu pensji mam zawsze około 2,5k. Źle nie jest ale roboty masa, szczególnie jak są ludzie a do przełożenia cały sklep, czyli co drugi dzień właściwie. Bez premii na 3/4 etatu wychodzi jakieś 1350 zl.

Chch
@Anna.

Jaka premia? Byłam na urlopie to mi zabrali premię. Pracuje w tej zasranej firmie pół roku. Premii na oczy nie widzialam. Na 3/4 etatu mam 1150zl na rękę za taki zapiepsz. A miały być bony dla pracowników. Również do tej pory nie dostałam . Banda oszustów !!!!!

Ona
@Anna.

2 tysiące co miesiąc? A to niespodzianka, powiedź gdzie się tak zarabia, w którym sklepie, jakim mieście. Premię da się wyrobić na spokojnie hmmm no no, ciekawe, bo są miesiące że i owszem, ale nieraz brakuje, 2 tysiące premii to dostanie kierownik jak wyrobicie 130% planu, ale pracownik dostanie 700 zł. Nadgodziny? Ile ich masz? U nas robisz nadgodziny jak jesteś potrzebny, ale zanim miesiąc się skończy nadgodziny znikną, bo gdy nie ma dużo pracy musisz iść do domu.

@Ona

Również potwierdzam aspekt odnośnie wysokości zarobków. U mnie akurat w galerii w Poznaniu. Od maja każdy z pracowników dostaje najwyższa premie czyli 1400 zł brutto za 130% planu. Bez problemu wyrabiamy w każdym miesiącu i na miesiąc na caly etat wychodzi około 2700 zł na rękę, na 3/4 etatu za wrzesien było około 2200 :) Pozdrawiam

pracownik_CCC

Za wyrobienie 130% jest tylko premia 30% nie wierzę,że jest to 1400 zł. Chyba, że e Twoim CCC są inne warunki niż w tym co ja pracuje.

Nikila
@pracownik_CCC

To sobie sprawdź w regulaminach i tych innych zalacznikach jakie są premie. Jest ładna rozpiska kwot w zależności od stanowiska i poziomu sklepu. Niby taki pracownik a nie zna sie na takich rzeczach

@Ona

Zgadzam się z tym. Prawda w 100%. Pracowałam i odeszłam. Nikomu nie polecam codziennie przesuwać buty to masakra jeśli pracujesz cały dzień to drugi masz wolny to nawet nie masz szans na odpoczynek bo wszystko tak strasznie Cię boli. Kręgosłup..kolana..Praca tylko na chwilę a nie na dłuższą metę.

neli
@Nikila

Pełny etat :100% planu-100 zł, 105%-300, 110%-450,115-600,120%-750,125%-900,130%-1050. Wszystko brutto ,a reszta pracowników jeszcze mniej do wysokości etatu np 300*0,75 etatu= 225 brutto-27%=164,25 netto premii( do łapy). Jeśli chodzi o 130% planu na pełnym etacie to można to odczuć bo to jest 766,50 do ręki.

Pracownik CCC

(usunięte przez administratora) im w (usunięte przez administratora) za 2200 na umowie nie ma ludzi do pracy więc jak masz wolne musisz przyjść Moje sugestie dla CCC: Większe pensje Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Większe pensje

Plc

(usunięte przez administratora) traktują ludzi jak nie ludzi dochodzi do romansów kobiety muszą zdradzać swoich meczy żeby mieć wyższe stanowisko ogólnie to te buty przychodzą prawie wszystkie z Bangladeszu czyscza z grzyba zapastuja i do sprzedaży pracowałem 10lat to dużo wiem

Bbh
@Plc

Moj komentarz został usunięty bo prawde pisze jak jest nie mają szacunku do ludzi wogole pisze o fabryce tam gdxie niby buty produja

eNaa

Pracuje w ccc od 6 miesięcy, czytając Wasze opinie, widzę że trafiłam na nienajgorszy salon. Atmosfera w porządku, zmiany grafiku zdarzają się praktycznie tylko w przypadku l4 innych współpracowników. Przerwy od 6 do 10h - 15 min, jeśli więcej niż 10h przerwa półgodzinna. Fakt jest taki, że nie zawsze pójdziesz na przerwę kiedy chcesz, tylko czasem kiedy Ci powiedzą. Najgorsza jest polityka firmy - ciągłe dostawy, przesuwanie towaru z jednego na drugie miejsce, by na drugi dzień przesuwać go ponownie. Ogólnie pracownik jest tu od wszystkiego, od sprzedawcy poprzez magazyniera po sprzątaczke. Ciśnienie na sztukówki z czego tak naprawdę nic nie masz. Wszystko ma być na już, na teraz, a pracowników mało na zmianie. Często oczekiwanie nieosiągalnego. Zero szkoleń czy możliwości rozwoju. Zarobki najniższe z możliwych, premia na pół etatu za 100% planu to 50zl brutto... Płaca na pewno nie jest adekwatna do pracy i jest to główny powód dlaczego nie polecam pracy w tym miejscu.

Paula

Witam mam pytanko jakie są teraz stawki w ccc? Na początek bo mam rozmowę o prace i zastanawiam się czy warto iść. Dziękuję

@Paula

To wszystko zalezy od poziomu sklepu, miasta w którym ten sklep sie znajduje i oczywiście etatu.

Klientka

Wyjątkowo negatywne opinie, jeśli chodzi o pracodawcę. Jako klient nie miałam bladego pojęcia, że taka beznadziejna sytuacja dla pracownika panuje w CCC ???? Współczuję pracownikom CCC

Jdjdjdkdk

Nie polecam pracy w ccc w Lublinie . Bardzo Niemile kierownictwo , gdy potrzebujesz danego dnia wolnego - zapomnij . Ty musisz być pracownikiem dyspozycyjmym , ale żeby szło to w drugą stronę .Nie ma opcji. Typowa praca fizyczna . Praca dla ludzi którzy Nie mają wyjścia i czepiają się byle czego . Jak masz większe aspiracje i szanujesz swoją osobę to szukaj innej pracy .

Karolina wr

Wiecie co albo ja jestem nienormalne albo te fora już mam dość tego czytania a szukam pracy wszędzie źle i nie mam tu na myśli tylko ccc a wiele innych sieciowych sklepów wszędzie jest źle kierownictwo kasa itp. Stop nie czytam idę sprawdzić mam nadzieję że piszą to pracownicy którym się pracowało nie chce papapapapalaap

Niezadowolona

Nie polecam pracy w ccc! Holhoz, (usunięte przez administratora) i nic więcej! Stoisz cały czas na nogach, klientowi za przeproszeniem masz wchodzić w tylek, codzienne dostawy na które masz zrobić miejsce, ściskając rowar, przekładnie sklepu czyli to co jest na końcu ma być na początku bo ktoś ma takie widzi mi się... Noce zwozki, inwentaryzacje... Kasa jaką się dostaje jest poprostu śmieszna za ogrom wykonywanych obowiązków... Każdy ma jakieś cele, którymi się zajmuje przez 3 miesiące czyli np. Witryna, reklamację, torebki itd. Nie masz za to żadnych dodatkowych pieniędzy, poprostu masz to robić i już! A jest to ogromna odpowiedzialność w reklamacjach np. Atmosfera kiepska tam gdzie pracowałam. Ponadto sprzątanie sklepu gdzie w biały dzień przy klientach masz być na kolanach i szorowac fugi... NIE POLECAM I TYLE!!!!!!!!

Rozumiem, ze czasy są jakie są jednak to nie tłumaczy braku uśmiechu czy tez bycia po prostu nie sympatycznym. Panie, które pracują w CCC Zawiercie nie zachęcają do odwiedzania tego sklepu, nie pisze ze wszystkie ale szczególnie te na "kasie". Nie jestem TK, ale jakbym była opinia byłaby fatalna!!!! Nie jest to opinia z jednej wizyty w sklepie

Natka
@Kasia

Każdy może mieć gorszy dzień. Szkoda że klienci nie potrafią postawić się w sytuacji pracownika tego sklepu ccc Zawiercie. Nie da się cały boży dzień uśmiechać i przytakiwać klientom i jeszcze im nadskakiwać bo tak jest w regulaminie. Zawsze byłam miło obsłuzona przez dziewczyny z Zawiercia.

Jadzka

Bardzo nie miła obsluga w ccc w Zawierciu.

Andzia
@Jadzka

A to ciekawe bo ja nigdy nie spotkałam się z niemiłą i złą obsługą w Zawierciu. Dziewczyny zawsze usmiechnięte i bardzo pomocne.

Małgorzata

Hej właśnie zakończyłam pracę w ccc. Nie można uklęknąć na jedną nogę, 15 minut przerwy na 10 h,nie można się podeprzeć jak ci słabo ... Współpracowniczki nie miłe aroganckie, sporadycznie ktoś jest w porządku. Jak odchodziłam kierownictwo przekręcało moje słowa, ponadto miałam mieć umowę na dłużej. Zrezygnowałam z innej pracy dla tej, po czym zerwano ze mną umowę po 2 tygodniach i to wyłącznie przez to, że powiedziałam do jednej dziewczyny żeby się tak do mnie nie odnosiła:/ a to ponoć liderka sprzedaży. Jeśli ktoś tam idzie to radzę kupić balerinki na grubej podeszwie bo nogi odpadają i nic nie mówić,najlepiej być robotem ........ Tak jest w CCC w Lublinie w Olimpie

@Małgorzata

Przeszłam to samo.Czytając opinie innych widzę że wszędzie jest tak samo albo bardzo podobnie. Z każdej złej opinii coś pasowało do sklepu w którym pracowałam.Masakra.

PIP
@lili

#sprawadlauwagi #sprawadlaPIP

Witam kupiłem buty w ccc w Trzebini 1 buty podeszwa pod długiej wyciece pękła teraz mam 2 rozklejają się a wydaj trzymanie buty są bardziej wytrzymałe i są dwa razy tańsze i są bardziej wytrzymały a nie to badziewia w CC macie usunąć

Buea
@Paweł

Jaki klient takie buty :D

Zostaw merytoryczną opinię o CCC - Opole

• Jak się pracuje w CCC?

Zobacz opinie na temat firmy CCC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CCC?

Kandydaci do pracy w CCC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CCC