CCC

Opinie o CCC

Czesław

@Klaudia, czy wobec tego były kierowane jakieś informacje do szefostwa firmy CCC w związku z takim podejściem kierownika do swoich obowiązków? Kadra pracownicza próbowała może zwrócić uwagę na ten fakt? Napisz proszę coś na ten temat. @Paweł, składałeś może reklamacje w związku z wadliwym towarem wydanym przez firmę CCC? Takie sytuacje mogą zdarzyć się w każdym sklepie dlatego warto korzystać z możliwości reklamacji produktu. Jeżeli złożyłeś reklamację to napisz proszę jak firma CCC odniosła się do Twoich uwag odnośnie zakupionego produktu.

Lklklkl

CCC Swarzędz. „Pani” kierownik to totalna żenada. Zastrasza pracowników, odmawia urlopów, grafik jest ustalany tak, żeby zgrywał się z jej planami (oraz jej ulubionych dwóch pracowników), traktuje ludzi nierówno i z wyższością. UWAGA!! Oszukuje z wypłatą, nie wysyła zwolnień lekarskich gdy ktoś jej „podpadnie” , wpisuje sobie więcej godzin niż w rzeczywistości wypracowała, wychodzi wcześniej z pracy i nie uwzględnia tego w grafiku przez co dostaje większą wypłatę, zwalnia ludzi tylko dlatego że ktoś się nie spodobał jej wspomnianym wcześniej koleżankom. Praca jest bardzo fajna, ale nie w Swarzędzu (dopóki jest tam obecna „Pani” kierownik)

Bb
@Lklklkl

Takie rzeczy do sądu pracy składać i sprawa do wygrania bo to co robi to mobbing i tyle nie dawać im wygody....... To nie (usunięte przez administratora)!!!!!!!!

Klaudia
@Lklklkl

To samo jest w Katowicach w auchanie. Kierownik Justyna. Chodzi cały dzień po sklepie i gada przez tel. Nie robi zupełnie nic i jeszcze wcześniej wychodzi

Klaudia

Czesław

@jola, posiadasz doświadczenie związane z pracą w firmie CCC? Jeżeli tak to czy możesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę? Jak ocenisz kwestię atmosfery pomiędzy pracownikami zatrudnionymi u tego pracodawcy? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią na ten temat.

Czesław

@anonymous, możesz coś więcej napisać na temat warunków pracy oferowanych przez firmę CCC w miejscowości w której pracujesz? Opisz dokładniej kwestię przerw, ile czasu przerwy przysługuje pracownikowi w ciągu dnia? Czy jest to jedna dłuższa przerwa, czy przykładowo dwie dłuższe? Napisz coś więcej na ten temat.

asystent sprzedaży

Kierowniczka powiedziała warunki przy kasie spytala sie czy obslugiwalem kase i czy jestem zainteresowany i odrazu dala mi skierowanie na badania i oto cala rozmowa.

Nie bylo czasu na pytania

Czesław

@Jadzka, dziękuję za wyrażenie opinii o firmie CCC z poziomu klienta. Opinie klientów są równie ważne w budowaniu marki na rynku. Czy możesz coś więcej napisać dlaczego masz takie zdanie na temat poziomu obsługi w tym miejscu? Czy zgłaszałaś tą sytuację kierownikowi sklepu? Jeżeli tak to jaka była reakcja i czy sytuacja uległa poprawie?

Czesław

@Lklklkl, czy zgłaszałaś może firmie szefostwu CCC w miejscowości, gdzie pracujesz opisaną przez Ciebie sytuację? Przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym więc każda opinia zarówno pozytywna jak i negatywna powinna mieć uzasadnienie w rzeczywistości i być zgodna z prawdą. @Kasia, opinie klientów i kontrahentów są równie cenne i pomagają w budowaniu wizerunku firmy. @Bb, uważam, że z "góry" nie należy wysuwać tak daleko idących wniosków odnośnie kwestii mobbingu w przedstawionej sytuacji. Mobbing jest to przestępstwo dlatego należy bardzo dokładnie uzasadnić i uargumentować daną kwestię przez pracownika, ponieważ jest to bardzo poważne oskarżenie pod adresem pracodawcy. Najlepiej sprawę zna @Lklklkl, dlatego pozwólmy jej uzasadnić swoją opinię w sposób bardziej szczegółowy i najlepiej niech sama stwierdzi, czy rzeczywiście te czyny w jej odczuciu mogą być kwalifikowane pod przestępstwo.

Czesław

@Ona, czy mogłabyś napisać w jakiej miejscowości mają miejsce takie sytuacje o których piszesz? @anonymous, możesz opisać jak wygląda rekrutacja do pracy w firmie CCC? Czy poza podstawą wynagrodzenia, pracodawca zapewnia pracownikowi ewentualne premie i bonusy?

Robin

Witajcie, czy moze ktos sie wypowiedziec o pracy jako magazynier w ccc w Polkowicach? Jak atmosfera i jaki jest tam system pracy, 3 zmianowy? Nie wiem czy aplikować bo opinie nie sa najlepsze...

Wiki

Witam. Jestem pracownikiem niepełnosprawnym. W tej firmie pracowałam 6 lat i dostałam już wypowiedzenie umowy. Wypowiedzenie umowy ze względu na organizacyjne.... A wzięli pracownika nowego na okres próbny.. Nowy kierownik nie ogarnięty ciężko się dogadać brak kontaktu telefonicznego brak empatii obgadywanie..zero tolerancji ... Masakra zero szacunku. Takich ludzi nie powinno być w pracy.

Wieloletni pracownik

Witam, Jestem pracownicą CCC od 2010 roku, najpierw byłam sprzedawcą, potem pełniłam obowiązki starszego sprzedawcy i wiadomo z racji nowej struktury byłam liderem. Tak się chwalili nowymi systemami premiowania i co tylko przez rok czasu, bo są cięcia kosztów, zabieranie etatów i stanowisk. Bo nie zarobiło się tyle ile chciało w martwym okresie. A ja do czasu myślałam, że jesteście stabilnym miejscem zatrudnienia. Mimo ciężkiej pracy, wielu poświęceń bo na już, na teraz ma być. NIe liczą się ludzie a pieniądze to jest cała prawda.

Ona
@Wieloletni pracownik

Niestety taka smutna prawda. Degradują pracowników z wieloletnimi stażami bez mrugnięcia okiem. Powiększają centrale, otwierają punkty w martwych miejscowościach a później na sklepach szukają oszczędności. Tymi posunięciami zaraz będą znów wakaty których nie będzie komu pokryć.

Daria

Witam. Dzisiaj odwiedziłam sklep w Nowym Tomyslu, chciałam kupić balerinki lasockiego nie było jednak mojego rozmiaru , powiadomiłam sprzedawczynie z prośbą o sprawdzenie gdzie mogę kupić mój rozmiar. Pani zareagowała bardzo sympatycznie oprócz tego wydrukowała mi listę sklepów z nr telefonu i adresami . Dawno nie widziałam tak miłej i sympatycznej obsługi jak w sklepie w Nowym Tomyslu. Szkoda ze w Kaliszu tam gdzie mieszkam nie ma tak miłej obsługi.

Dno, muł i wodorosty. Codziennie zmiany grafiku,przyjeżdżasz do pracy, każą wracać do domu,także osobom dojezdzajacym 20 km. Zabieranie wolnego, nie można się odezwać słowem do współpracownika. Ciągle stanie,przenoszenie pudel z miejsca na miejsce. Słabą pensja. Nie polecam. Szczecin

Krzys46

CCC Rzgów MASAKRA 12 godzin i 15 min przerwy to jakieś wolne żarty plus cały czas na nogach zwykły pracownik nie może wyjść nigdzie a kierowniczki co chwilę gdzieś wyłażą i co chwile cos wymyslaja za smieszne 1200 zl wyzysk wyzysk wyzysk pracownika wole psie gowna zbierac niz tam siedziec zastanawiam sie czy wszystko jest zgodne z kodeksem pracy całe szczescie koniec marca juz jest i nie mam zamiaru przedłużyć z nimi umowy oni mysla ze przedluze to sie kierowniczka zdziwi troszke.Osobiscie odradzam prace w CCC jezeli lubisz byc traktowany/a jak przedmiot to praca dla ciebie.

CCC Lublin. Dziewczyny nie pchajcie się w to g*wno! kierowniczka naprzyjmowała ogrom dziewczyn do pracy, bo nowy sklep się otwierał. Ale po co przyjeła ich tak dużo? Tylko i wyłącznie po to aby nosiły pudła z 3 tirów, które były do rozładowania przed otwarciem. A co było po miesiącu, gdy umowa próbna się kończyła? Połowa poszła do zwolnienia! Bo co? Bo nie ma ruchu i jest nas za dużo.. Dramat. Umowa 3/4 czyli na czysto wychodziło 1300zł.. Szkoda na nich czasu, zdrowia psychicznego i fizycznego! Zastępca kierowniczka to s*ka jakich mało, wiecznie coś było źle..Regionalna AF wielka pani, zero kultury osobistej, pomiatała wszystkimi kiedy się tylko dało i również wiecznie wszystko było źle. Jeszcze godziny pracy.. 12h pracy i 15min przerwy na cały dzień! I na drugi dzień to samo.. PORAŻKA. (usunięte przez administratora) i tyle.

byly pracownik
@Gość

Zgadzam sie !!!! natomiast nowy kierownik w ccc Tarasy Zamkowe łamie prawo pracy , daje po 13h pracujących na dzien i pytam sie gdzie jest w tym momencie HR???? Nie widzy wysyłanych do niej grafikow, nie czyta czy maja miedzy soba jakies uklady??? chora sytuacja pozatym grafik zmienia sie co tydzien , zero informacji o zmianach , przychodzi do pracy okazuje sie ze masz wolne lub na pózniej !!! zastepca kierownika to typowa blondynka gupia jak but u lewej nogi stoi i nic nie robi tylko dyryguje albo stoi przy kasie i udaje ze cos robi :) nie polecam tam pracy bo kierowniczka jest zaklamana , lamie prawo pracy ,

Ilona
@byly pracownik

A co wy nie macie ust albo rąk? Daje 13h to sie buntujcie, napiszcie skargę, cokolwiek. Wasze żale w tym wam raczej nie pomogą. A co do przerw to dziwne, jakiś czas temu poszło odgórne zarządzenie ze na 12h PRZYSLUGUJE CI 30 min, a nie tyle ile sobie wymysli kierownik.

@Ilona

A jakie macie przerwy ?

Ilona
@Kasia

Na 12h - 30min. Była informacja że czas przerw ma być ujednolicony, tak by własnie nie było że w jednym miejscu na cały dzien ma się 30min a w innym 15. My sobie rozkładamy te przerwy według własnych potrzeb.

Jola

Pracuje w Ccc i nie mam żadnych zastrzeżeń po 10 miesiącach pracy dostałam awans a zarazem większą stawkę.Kiedyś może były marne pieniądze ale teraz jest inaczej.Jak się ktos do pracy nie nadaje i nic mu się nie chce robić to najlepiej powiedzieć że (usunięte przez administratora) itd.najlepiej nic nie robić i jeszcze duże pieniądze brać.Pokaż co potrafisz daj trochę od siebie a napewno Cię docenią.Kierownicy super, regionalny też bardzo lubię tą pracę i polecam????

Ja pracuje w ccc i wcale nie jest tam źle. Z kierownictwem zawsze można się dogadać. Grafik jak w pod koniec miesiąca jest to się nie zmienia. Widocznie trafiłam na dobry sklep bo nie ma czegoś takiego jak mobing itp. Wypłata dobra plus premie też dobre. Nie narzekam na nic. Ze 12 h stoisz to przecież normalne praca to praca później Masz wolne czasami nawet i 3 dni.

Prawda
@Ania

Tak a ja prac w ccc w Hrubieszowie i jadę na zmiane a kier mówi ze mam wolne itak kilka krotnie

@Ania

U nas jak ktoś idzie na L4 to dzwoni kierownik i się pyta czy dasz radę przyjść. Jeśli nie to nicsię nie dzieje. Nie ma możliwości żeby ktoś wam coś kazał jeśli się zgadzacie to już wasz problem. Mogłaś powiedzieć że masz wolne i inne plany. Jeśli sami siebie nie szanujcie to tak to się kończy. Masz numer przecież do regionalnego nie pasuje coś to dzwonisz i mówisz jak sprawa wygląda na salonie jeśli kierownik wami pomiata. A jeśli regionalny Cię oleje to piszesz albo dzwonisz jeszcze wyżej albo się zwalniasz jest tyle ofert pracy ze na pewno coś się znajdzie.

Magdalena

Nie polecam.!! pomimo prowadzenia sklepu bez kierowniczki oraz pelnej zalogi zostałysmy potraktowane poprzez Regionalna oraz nowa kierowniczke jak smiecie. Pomimo nadgodzin , nie pelnego teeamu dawalsmy sobie super rade. Pracaowalysmy ponad norme , czeste nadgodziny , zmiany planu, brak urlopow ze wzgledu na niewystarczajacy brak personelu. Obecnie jestesmy na etapie natychmiastowego wypowiedzenia , ja jutro jeszcze tam ide - ale az mnie skreca na sama myśl. Nie opłaca sie pracwac tam na pełnych obrotach bo nikt nawet Cie tam nie doceni ,, Regionalne nie maja nikogo kto mogłby je choc troche dopilnowac , robia z nami co chca i jak chca. to ze masz swoje zycie prywatne je wgl nie interesuje , dodam iz mowie o sklepie ktory znajduje sie poza terenem Polski . Pamietajcie zastanowcie sie 1000 razy zanim podejmiecie tam prace.

Karina
@Magdalena

Dokladnie cie rozumiem bo mialysmy dokladnie to samo na 3/4 etatu robilysmy wszystko co kierownik i zero podziekowania , to jest jakis (usunięte przez administratora) powinien ktos skontrolowac regionalnych

Karina

Zero szacunku dla pracownika odradzam wam tam prace chyba ze komus odpowiada jak sie nim pomiata . Zarabia sie marne grosze a pracuje sie jako kasjer, sprzataczka i magazynier za nocki 30zl premi ;)

Igor

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie jak widać!!

pan jan

Proszę podać ile zarabia kierownik w miastach typu Leszno, Wrocław, Poznań, Gniezno. Czy wypłaty kierownika i sprzedawców są zależne od lokalizacji i wielkości salonu? Ile zarabiają pracownicy w dużych miastach, a ile w małych? Rozumiem że płaca jest zależna od programu premiowego. Proszę podać na czym polega ten program i ile można zarobić.

Bysi
@pan jan

Są zależne od lokalizacji oraz poziomu sklepu.

Zostaw merytoryczną opinię o CCC - Opole

• Jak się pracuje w CCC?

Zobacz opinie na temat firmy CCC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CCC?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CCC?

Kandydaci do pracy w CCC napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CCC