Opinie o Kaufland Polska w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kaufland Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kaufland Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kaufland Polska w Gliwice

xxx

Gdyby były jakieś bezpośrednie namiary nie szukałbym kontaktu na forum :)

xxx

Witajcie. Poszukuję jakiegoś namiaru na dział transportu w Gliwicach. Najlepiej do kierownika lub koordynatora transportu (jeśli taki jest :)). Pomożecie???

odpowiadam-staż 10 lat

ref.ds.administracyjno-kontrolnych-fajnie brzmi..heh..Praca nie jest tyle związana z pracą biurową co pracą fizyczną. Sprawdzasz daty przydatności na sklepie, przeceniasz towar, ogarniasz "swój"rozgardiasz na magazynie(wszelkie rozwalone,pokradzione towary=ciaprastwo)- przecena lub odpis.Trochę papierkowej roboty jest-nic skomplikowanego aczkolwiek czasochłonne. Zabezpieczasz towar wycofany ze sprzedaży. Zastępujesz dziewczynę od cen i plakatów-Scanning. Siadasz na kasy(dość często-zależy jak tam z kasjerkami). Jak ogarniasz info, to i tam pomagasz. Do tego inne polecenia dyrektora-fejsowanie, wykladanie towaru itp.

Monika C-W

Kaufland jak Kaufland tylko ludzie w nim pracujący jeden drugiego gdyby mógł to utopił by w łyżce wody .

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Kaufland Polska? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
Czarek c-w

Dotyczy igor - 2015-11-10 13:14:47 Jak przyjdziesz do domu to poczytaj sobie jakie masz obowiązki i pomyśl sobie ile musialeś złożyć autografów :) a za pół roku odezwij się .

slazak

witam. mam pytanie odnośnie pracy na magazynie w gliwicach. jakie zarobki, atmosfera itd. interesuje mnie kwestia jak to jest z tymi brakami/pomykłami na paletach.

zapluty karzeł reakcji

Zwłaszcza opieka medyczna jest ważna. Jak nie przepuklina to to kręgosłup nie wytrzyma, nie wspominając o systemie nerwowym. Oszustwa, okradanie pracowników z norm wydajności, chamskie odzywki Panów kierowników to standard. Poziom kultury osobistej i intelektu kierownictwa poniżej poziomu gruntu. Nie patrz na podane czy obiecane kwoty bo nigdy tyle nie dostaniesz.Ogólnie tragedia...

L aleksandro

Praca jest fiu fiu ciężej niż kopalnia 30 ton dziennie przerzucania w dodatku jak znajdą ci błąd to juz lecisz o 300zł z premi to jakas panaroja nie polecam

zaciekawiony

Magazynier Wydania Towaru – Gliwice jakie zarobki i wogóle praca

anon

Wskazówki dla pracodawcy: Firma powinna większą uwagę zwrócić na kulturę i sposób działania Dyrektorów Regionalnych. Praca w sklepie nie jest nastawiona na zadowolenie klienta, ale tegoż Dyrektora. Wprowadza to niepotrzebny stres, a pracownicy są bezradni w obliczu problemów. Minimalna obsada pracowników jest bardzo uciążliwa. Urlop bądź L4 jednego z pracowników paraliżuje organizację pracy na dziale. W takiej sytuacji wszyscy robią wszystko, więc nikt nie czuje się odpowiedzialny. Brak szkoleń blokuje rozwój pracowników. Brak premii nie mobilizuje, by dać z siebie więcej as.

nia77

Czytajac opinie ..to juz sie dowiedzialam ze to (usunięte przez administratora) ale moze ktos opowie o stanowiskach i pensjach ..jakie obowiazki ma referent ds. administracyjno-kontrolnych ???

Pracownik Kauschwitz

Czego się spodziewamy? SZACUNKU i godnego traktowania,PRZESTRZEGANIA kodeksu pracy. Biurowa praca to picie kawy jedna za drugą, od czasu do czasu wezwanie przez wywyższającą się Dyrektorkę, która jak zbeszta i poniży pracownika od razu myśli iż dostanie większą premię. Regionalni, persony wożą się najnowszymi Audicami,a kto na to pracuje do tego ciężko? To My pracownicy odwalamy całą robotę dźwigając ponad normę ciężary, Pracując na 3 stanowiskach ponieważ kauscchitz oszczędza na zatrudnieniu odpowiedniej ilości osób. Znam doskonale specyfikę tego Obozu pracy i nie wierzcie że WASZ market ma największe straty, że przez Was spadacie na ostatnie miejsce itp. ich śpiewki. Oni mają kasy więcej niż wziąć do kupy Markety Tesco, Lidl,Polo Market, czy Biedronki, Kauschitz to najbogatsza firma na polskim rynku. I tym bardziej za to powinni szanować ciężko pracujących ludzi, którzy większość życia spędzają w obozie niż z rodziną weekendy. Przykład? 3 miesiące prosiłam o jeden jedyny wolny weekend by widzieć w końcu jak wyglądają moje dzieci bo grafik tak był ułożony że same popołudniowe zmiany. A rano dzieci w szkole. Lepiej mają Ci co liżą tyłek dyrektorom, "Uprzejmie donoszą" ale i tu nie jedna była niespodzianka bo kapusie mimo włażenia w tyłek mieli zwroty akcji i sami dostawali po łopatkach, nie dostają dyplomów więc nie wiem po co to robią. Grafik który jest tak ułożony iż ma się pod rząd 8 popołudniówek, 1 dzień wolnego?? przecież piąty dzień, a pracownik już się ledwo słania na nogach. Trochę myślenia przy układaniu grafiku pamiętając iż pracownik musi odpocząć i poza obozem ma jeszcze wszelakie inne ciężkie zajęcia. Nie pozdrawiam dyrekcji, i całej Góry. Można by pisać elaborat o tym obozie. Pozdrawiam wszystkich znoszących ten ciężar zwłaszcza teraz w sezonie urlopowym. I PROSZĘ ZAPAMIĘTAJCIE TO MOTTO.!! Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem.

nia77

jakie obowiazki w kauflandzie ma referent ds. administracyjno-kontrolnych , jakie zarobki ? może ktos sie podzieli swoja wiedzą :)

marcin06

nosze ulotki w kaufie już jakis czas i nie podoba mi sie to że nie płaca uczciwe za wszystkie ulotki czesc jest za darmo a sami wymagaja od drugiej strony uczciwosci a sami jej nie przestrzegają

Niema co prosić będą nas dalej okradać i tyle co z tego że wyjdzie do nas powie z dwa zdania nic nie zmieni jeżeli przyjdzie albo przekaże swoim a oni nam tak to się skończy

Krzyś

Panie dyrektorze prosimy o rozmowę z Panem wszyscy pracowniki wszystkich działów prosimy prosimy o interwencje w sprawie błędów na paletach kierownicy naciskają na normy normy no normy są robione jak chcecie ale naszym kosztem bo za błąd nam zabieracie 200zł...A Firma personel ma 15 zł za błąd gdzie sprawiedliwość ludzie litości zrób Pan coś z tym bo jest coraz gorzej pozdrawiamy OG i reszta działów...

swirek

okradli mnie na 30 palet to skurwysynst... i zlodziejstwo . szczyca sie marka a wysymac chca na kazeym kroku . DZIADOSTWO

pawel

praca na tym magazynie to szkoda czasu totalna porazka kto ich zrobil kierownikami ci ludzie soie nie nadaja do niczego ... nowym milej pracy

dolk

odradzam prace w tym miejscu brak atmosfery tam nikt ze soba nie rozmawia jeden na drugiego kabluje kierownicy jacys bez szkol nie znaja sie na robocie szkoda gadac

Anonymous

Czytam te opinie i śmiem wątpić, że piszą je ludzie, którzy przychodząc do pracy najlepiej niczego by nie robili. Zasada jest prosta - jeżeli dobrze wykonujesz swoją pracę to żaden przełożony nie będzie na Ciebie naciskać. Jeżeli cała grupa ludzi dobrze wykonuje powierzone im obowiązki, to w rezultacie nie narobią się za dużo. Dlaczego? Ano dlatego, bo nie będą musieli wykonywać pracy za swoich kolegów. Drodzy pracownicy Kauflandu, weźcie się w garść zamiast tylko narzekać. Pamiętajcie, że w każdej pracy znajdą się osoby, za które będzie trzeba pracować bo wszystko im się nie będzie chciało. Przyrównując to do ogródka - w każdym znajdą się niepotrzebne chwasty,które trzeba wyrwać :) Pozdrawiam !!

Zostaw merytoryczną opinię o Kaufland Polska - Gliwice

• Jak się pracuje w Kaufland Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Kaufland Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kaufland Polska?

Kaufland Polska