Opinie o Italmetal w Jelcz-Laskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Italmetal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Italmetal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Italmetal w Jelcz-Laskowice

Zuzanna

@NIKT rozumiem, że lokalizacja zakwaterowania może Ci przeszkadzać, ale z drugiej strony nie poświęcasz dużo czasu na dojazd do miejsca pracy. Napisałeś, że korzysta się ze wspólnej łazienki. Na ile osób przypada?

Zuzanna

Na stronie Italmetal w zakładce praca znajdziecie aktualnie prowadzone rekrutacje do firmy http://www.italmetal.com/praca m.in. na stanowisko Operator maszyn - ustawiacz narzędzi tłocznych. Pracodawca w ramach warunków zatrudnienia oferuje zakwaterowanie osobom zamiejscowym. Czy ktoś z Was korzysta z takiego zakwaterowania? Jak oceniacie poziom tego miejsca?

NIKT
@Zuzanna

Masz własny pokój, wspólną łazienkę i kuchnie, problem w tym że jest to mieszkanie w fabryce nad częścią biurową, czyli pracujesz i mieszkasz w zakładzie pracy

NIKT

W Italmetalu nie ma żadnego socjala, festyn zakładowy jest uznawany za socjal, kolacje dla wybranych z szefostwem, na Św. Bożego Narodzenia koperta, 200-600 zł w zależności od stażu pracy. Koperty dla wybranych osób które przyjdą w święta do pracy. Co do nadgodzin to do oporu, nawet codziennie po 12 godzin można pracować jak ktoś zasłuży. Wynagrodzenie na czas na koncie, nie ma problemu. Zarobki w utrzymaniu ruchu jak znalazłem w jednym z ogłoszeń od 3200 brutto ale nie liczcie ze wynegocjujecie zbyt wiele więcej. Praca ciężka owszem hałas i wszędzie tłusto od oleju. Firma Włoska, jak ktoś napisał włosi to pany a reszta to hołota do roboty, maja kilka osób wybranych których szanują i to wszystko, jak ktoś sądzi ze w pracy odpocznie to nie ten adres. Ktoś pytał że szukają elektryka, owszem, ale tam elektryki jest mało głównie automatyka ale w cenie elektryka na dodatek upierdliwy brygadzista lubiący zaglądać do kieliszka i wtedy drze dziape na wszystkich i co byś nie zrobił jest źle a sam elektryki uczył się chyba na elektroda pl, kierownik tuszuje to i jak ktoś coś powie to zastrasza zwolnieniem. grafik jest raz masz 1 raz 2 zmianę ale jak brygadzista ma robotę to ten drugi ma stale 2 zmianę a nadgodziny to jak nie ma brygadzisty albo nie może albo nie chce co mu się rzadko trafia. W 2,5 roku przewinęło się tam 12 elektryków jeden wytrzymał do śniadania, najdłużej prawie półtorej roku resztę sobie policzcie, wiec jak ktoś ma silna psychikę może tam iść, tam trzeba być złotą rączką i umieć z gówna kręcić bat a i tak będzie nie taki. Trzeba uważać z kim i o czym się rozmawia bo jest tam wiele gumowych uszu takich jak Ruman, Fued i inni, sprawia im frajdę kapowanie.

kiler
@NIKT

Fuaed przeciez to nejwieksza marokanska fachura Italmetalu, z operatora prasy we wloszech zostal wielkim mistrzem narzedziowni w Polsce

Szukający pracy

Widziałem, że szukają Elektryka. Czy warto? Czy płacą na czas, czy dużo nadgodzin, czy trzymają się grafiku pracy na zmianach?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy specjalista w dziale handlowym (Junior Back Office Assistant in Sales Department) w firmie Italmetal? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Zuzanna

Pracujesz w Italmetal? Bardzo chętnie dowiemy się jakie są Twoje doświadczenia z pracy w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia/benefity można liczyć?

werty

@mechanik hm no to może i tak mimo wszystko chyba chodzi o to ze na takie zarobki wysokości 5 tysięcy po prstu można liczyc tak mi się wydaje i tyle ;)

mechanik

5000 to chyba ma kierownik utrzymania ruchu, chlopaki zarabiaja ale niewychodza z pracy

szeregowy

ida jak burza - jeden krok w przod-dwa w tyl, rotacja pracownikow duza - kiepskie zarobki, jaki Pan taki kram

igor

ci co tu jeszcze pracują są warci takiego traktowania amen.

iii

Proszę przesyłajcie swoje CV.

nik

Skoro takie super warunki to aż dziwi że mają takie problemy z naborem.

probin

oj nie jest tak prosto z informatykami co coś umieją, po za tym w tym ogłoszeniu mamy pracę (patrząc na wymagania) przynajmniej dla dwóch tj. kolesia od infrastruktury i tzw. biznesu (aplikacje, raporty itp), ciężko będzie znaleźć w jednej osobie bo albo faktycznie koleś będzie kuty na cztery łapy ale zaśpiewa 5-cyfrową kwotę albo coś tam polizał z każdego tematu...

edyka

Jednak nie polecam.

Dar

Każda Włoska działalność to nieporozumienie ,, posklejane ciastem do pizzy,,

nil

Niesamowite że wpadłaś na pomysł żeby o tym napisać w środku nocy! I co zatrudniłaś się?

Tomi

Znacie kierownika Giani ? zwolnili go czy sam odszedł ? widziałem, ze zaczyna kariere w nowej firmie

brudametal

Popieram poprzednią wypowiedź 100%.

waś

Firma jest fatalna !! gówniane pensje brak szacunku i pełno brudasów tzw szefów !Brak słów ! nauczcie naszych włoskich bałwanów szacunku do ludzi a potem róbcie z nich szefów !! Polak zawsze był głupi ale żeby słuchał brudasa to już szczyt!

wątły

Nie polecam.

pudzian

Pozdrawiam Iwonkę która już nie pracuje.

ges

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Italmetal - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Italmetal?

Zobacz opinie na temat firmy Italmetal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Italmetal?

Italmetal
1.5/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Europejska 2
    55-220 Jelcz-Laskowice