logo Italmetal

Italmetal

Jelcz-Laskowice

Opinie o Italmetal

mała48 2013-08-21 21:38:36
Ustawił siebie,mamusię i tak sobie pomału urabiają kierownika produkcji
mała48 2013-08-21 21:43:42
Hops - 2013-08-01 11:29:45

co powiecie o Rumanie?
ustawił siebie jego panienka też się szarogęsi i teraz doszła mamusia która myśli że pozjadała wszystkie rozumy i wszystko wie najlepiej a pracować zaczęła tyle że
Rambo666 2013-08-23 23:26:07

„IMPERIUM RUMANUM, ITALUS METALUS, MINUS PREMIUS”

NAROBIĘ TU TERAZ ZADYMY
TEN CAŁY SYF W OCZY KŁUJE
AŻ DZIWNE ŻE TO W OGÓLE FUNKCJONUJE,
[usunięte przez moderatora]
lol 2013-08-24 15:59:43
Panie "cwaniak" [usunięte przez moderatora] to mozesz co najwyżej byc Ty. Natomiast jak wczytasz sie w to co napisalem to nie ma slowa tam ani słowa o chybionych inwestycjach (czytaj ze zrozumieniem tekstu oraz pomysl czy nie ma drugiego dna w tym co czytasz). Nikt nikomu nie każe pracowac w Italmetal i innych firmach na strefie. Nie podoba Ci sie Twój szef to go zmień - mozesz to zrobic sam zwalniając sie.
Co do zwolniającej gospodarki to raczej sie nie wypowiadaj sie publicznie bo nie wiesz o czym piszesz.

PS. Rymy ponizej 10/10
anonim2 2013-08-24 16:34:37
Nic konkretnego nie można się dowiedzieć o tej firmie, niby Italmetal szybciej sie rozwija od konkurencji na ul polnej, Macie nową hale a ludzi do pracy ?
12 2013-08-24 18:58:20
Poczytajcie sobie poprzednie strony tego forum, a dowiecie się ile mozna zarobic itd. Nowa hala jest a wraz z nia w kazdym kacie kamera coby ludzie nie mogli sie po wlasnej [usunięte przez moderatora] podrapac
N 2013-08-25 21:45:50
Macie tam umowy na czas nieokreślony ?
1234 2013-08-26 09:38:21
A gdzie teraz dostaniesz umowę na czas nieokreślony? Musisz dymać parę lat. Po trzech miesiącach okresu próbnego dadzą Ci na trzy lata
MissBB 2013-09-03 23:11:43
[usunięte przez moderatora] jedna z niewielu osób naprawdę kompetetnych w tej firmie-wie co z czym sie je...jak to działa , po co śrubka tu a nie gdzie indziej.:) Widac ,że lubi swoja robote...i to wkurza ludzi najbardziej . Miły ,sympatyczne,,bardzo zasadniczy, pilnuje zasad bhp itp ,troche nadgorliwy:P
pawlik 78 2013-09-15 11:50:42
[usunięte przez moderatora] A OPINI NIE TRZEBA WYSTAWIAĆ O TEJ FIRMIE, WIDAĆ PO LUDZIACH PLUGAWIĄCYCH NA TYM FORUM KTO TAM PRACUJE .
( OCZYWIŚCIE SĄ WYJĄTKI )
2013-09-15 18:21:49
a co jesteś z osób biurowych, kierowników, liderów ? bo chyba nie opratorem maszyn skoro tak bronisz tej firmy ,jakbyś zarabiał średnio 1600zł na miesiąc i miał na celu wyżywienie rodziny to byś inaczej tu spiewał
pawlik 78 2013-09-15 20:44:22
To niech nam rząd zmieni płace podstawową to na pewno będziemy zarabiać więcej .
Ja nie bronię tej firmy tylko się zastanawiam jak można tak obsmarowywać ludzi błotem. Jak tu ma być dobrze na świecie ! :(
GDY KAŻDY JEST ANONIMOWY TO WSZYSCY SIĘ MĄDRUJĄ
2013-09-17 11:42:53
Nikt tu nikogo nie obsmarowuje błotem.Ludzie pisza prawde - kłamstw tu nie ma
wiem 2013-09-17 21:17:02
[usunięte przez moderatora] zapamiętajcie że na świecie tylko italmetal nie jest zły i nie wykorzystuje ludzi. przyjdźcie do italmetal bo brakuje chętnych do pracy. rząd kłamie że bezrobocie, kłamie że można dużo zarobić w polsce. wolicie narzekać niż zrobić coś dla włoskiego przedsiębiorcy, który potrafi sobie od ust odjąć bo chce czegoś od życia, a nie tak jak wy!
pracownik 2013-09-20 19:51:57
Jeśli chodzi o zarobki są na różnym poziomie, zależy jakie masz kwalifikacje, do jakiego działu i ile wynegocjujesz. Wypłaty są zawsze na czas i nie ma z tym problemu. Jeśli chodzi o warunki pracy, patrząc ogólnie jest jak wszędzie, przychodzisz do pracy i każdy chce wycisnąć jak najwięcej. Czytając forum widzę sporo jadu ale wszędzie będzie grupa osób nie zadowolonych i tych którym praca odpowiada. Ja osobiście mam zasadę, idę robię swoje i wychodzę, Dziwię się ludziom którzy tak niepochlebnie wypowiadają się na temat firmy a co dnia gnają, sami sobie śrubują normy i tylko narzekają. Nikt nikogo do maszyny nie przywiązał, nie podoba się to jest wkoło tyle firm na pewno każdy gdzieś znajdzie swoje miejsce. Patrząc po ludziach, sporej grupie osób poprawiła się sytuacja finansowa, pracują całymi rodzinami często niskie wykształcenie lub nawet jego brak trzyma ludzi tam w pracy. Wydaje mi się że raczej nie zwracają uwagi jakie masz wykształcenie abyś tylko wydajnie pracował gdzie w innych firmach takie osoby są skreślone na starcie nawet nie bierze się ich pod uwagę a nie zawsze jest tak że osoby bez wykształcenia są ludźmi "gorszego" gatunku. Wszędzie pracować trzeba ale ludzie sami się nakręcają, sieją zamęt, judzą i są złośliwi. Wysokość zarobków na produkcji nie jest wysoka to fakt, a praca nie należy do najlżejszych, atmosfera czasem jest nerwowa ale to w wyniku raczej braku kompetentnych osób do zarządzania lub zbyt wielu osób do zarządzania i wtedy wszystkim się obrywa a najbardziej ludziom na produkcji. Na produkcji ciężko fizycznie w biurach pewnie ciężko ale psychicznie wytrzymać. Racja leży zawsze gdzieś po środku, pracownik widzi ze swojego punktu widzenia a pracodawca ze swojego.
X.T 2013-09-30 20:33:19
Produkujecie może komponent dla elicy inferiore i superiore ?
kandydat. 2013-10-04 16:00:55
Witam ! Powiedzcie mi ile średnio zarabia się w Utrzymaniu Ruchu ? Bo nie wiem czy warto się starac o ta prace. Z góry dziękuje za odpowiedzi :)
bidalmetal 2013-12-12 22:43:07
Jedyna firma w strefie która nie miała integracji a na święta nawet zł symbolicznej nie dadza a o życzeniach nie wspomne ale to świadczy o firmie
Focus 2013-12-26 21:52:48
Włosi to najgorsze (usunięte przez administratora)jakie istnieje na Polskim rynku, jak zabraknie im rąk do pracy to bedą inaczej spiewać lub przeniosą firme do innego kraju !
gość 2014-01-25 10:41:43
integracji nie było,to prawda a co do świąt to premie były,musiałeś się chyba zwolnić przed tym.poza tym po co ludzie tak płaczą,jak ktoś przychodzi i robi swoje to nikt się go nie czepia,a Wy pewnie chcielibyście nic nie robić 8 h i dostawać za to kasę.
polak 2014-02-13 18:19:02
to wy chcielibyście żeby ludzie tyrali i to za jałmużnę
avn 2014-04-05 18:09:05
Jak wygląda egzamin na ustawiacza maszyn ? warto próbować ?
avn 2014-04-18 20:40:31
podobno jest jakis egzamin praktyczny w którym sprawdzaja w jakim czasie zamontujesz przyrząd. Romek jesteś pracownikiem italmetal ???
krzyś 2014-09-16 13:03:17
Pracowałem tam przez miesiąć .praca cieżka nie przestrzegaja BHP! sa tam kobiety ktore moczą sie przez przwie 8h w Nitro ! przerwy 20 min zanim idziesz na przerwe musisz wyłaczyc maszyne wylogować sie ze stanowiska pracy jak dojdziesz do sztni po sniedanie jest juz 15 mnin przerwy nie zdążysz zjeść a musisz juz biec zalogowac sie na stanowisko pracy zanim zadzwoni syrena zeby zdązyć przed końcem przerwy ! nawet na chwile nie można stanac czy przysiaść bo jak zobaczy kierownik to opierdziel jak mzszyna stoi to ty musisz sprzątac zamiatać ! chora firma ! warunki straszne ! jak cos sie zepsuje a nawet ie z twojej winy zabieraja premie nawet a kilka msc ! "słyszalem jak szedl facet z biura i rozmawiał z kierownikiem kobiety przenieśli na nową maszyne i szykwały pojemniki na detale blachy a on do kierownika dlaczego one jaszcze nie rabia detali kierownik na to że nie wiem a przecież by,lo widac ze nie stoja tylko szykuje sie do pry. a ten koleś z biura juz mają po premi '' !!
pyt 2014-10-14 21:40:58
czyli lider to taka firma która potrafi dobrze wykorzystać ludzi i a końcu nazwać to sprawdzonymi technologiami
były pracownik 2014-10-17 21:12:10
No mikuś znowu zapunktował !!!
Co ty piszesz pajacu! każdy wie kiedy powstała firma,napisz lepiej jak ( usunięte przez administratora )
Już wszyscy wiedzą jak sie buduje karierę w italmetalu .
Mysza13 2014-10-31 18:33:03
Witam, firma Italmetal nie jest wcale taka zła. Osoby niezadowolone z warunków pracy maja zawsze możliwość zmiany pracy na inna nikt na siłę nikogo nie trzyma. Po drugie praca jest ciężka ale przed rozpoczęciem pracy każdy miał okazje zobaczyć na czym ta praca polega prawda. Jeśli się zdecydował podjąć tą pracę to niech się nie wypowiada na ten temat ponieważ wiedział jak będzie pracował, przy czym będzie pracował i z kim będzie pracował. Warunki faktycznie nie są zadowalające lecz zawsze jest wybór zmiany pracy. Wynagrodzenie jest przeważanie zrównoważone do wynagrodzeń jak w innych zakładach. Jeśli ktoś będzie chciał pracować to będzie ale jeśli osoby myślą że przyjmą sie do pracy i będą tylko marudzić że im jest tak strasznie źle, obijać się i gadać w trakcie wykonywania powieżonych obowiązkach to się grubo myli że się dorobi w Italmetal. A marud tam nie brakuje co utrudnia pracę pracownikom którzy jedna przychodzą do tej pracy nie zawsze bo lubią i chcą ale żeby zarobić na ten przysłowiowy chleb. Ja jestem zadania wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. W każdym zakładzie jest coś co będzie nam nie odpowiadać. Jeśli komós nie odpowiadają warunki zawsze jest mozliwość dogadania się z nimi.
sufi 2014-12-06 07:37:49
Zenujace postepowanie szefostwa. Brak zasad. Zadnych wartosci. Zero szacunku wobec ludzi. Nie ma co liczyc na lepsze jutro. Lepiej sie dostosowac i wspolnie odpowiadac tym czym nas karmia. Dawajmy z siebie tyle ile warte to jak nas traktuja.
florka 2014-12-16 18:55:51
Powodzenia w takim traktowaniu ludzi. Tak samo chyba rozumowal Hitler.
kiep 2014-12-29 20:55:34
kiepsko
Jacek 2015-01-06 21:01:25
Czesc ! A orientujecie się w jakiej wysokości są zarobki i warunki pracy w Utrzymaniu Ruchu ? Konkretnie jako Mechanik. Pozdrawiam !
kora 2015-01-20 10:51:51
pracują tam włosi lenie którzy nie rozumieją po polsku
andrzej 2015-01-20 22:11:51
Hej wydaje mi się że nie mogą liczyć na więcej niz 2000 pln.
spawacz 2015-03-10 23:21:52
Nie polecam.
ges 2015-04-09 21:29:57
Nie polecam
pudzian 2015-04-16 22:15:06
Pozdrawiam Iwonkę która już nie pracuje.
wątły 2015-04-20 11:41:31
Nie polecam.
waś 2015-06-23 21:37:01
Firma jest fatalna !! gówniane pensje brak szacunku i pełno brudasów tzw szefów !Brak słów ! nauczcie naszych włoskich bałwanów szacunku do ludzi a potem róbcie z nich szefów !!
Polak zawsze był głupi ale żeby słuchał brudasa to już szczyt!
brudametal 2015-06-24 06:44:47
Popieram poprzednią wypowiedź 100%.
Tomi 2015-09-03 21:24:00
Znacie kierownika Giani ? zwolnili go czy sam odszedł ? widziałem, ze zaczyna kariere w nowej firmie
nil 2015-09-10 17:45:41
Niesamowite że wpadłaś na pomysł żeby o tym napisać w środku nocy! I co zatrudniłaś się?
Dar 2015-09-20 20:05:40
Każda Włoska działalność to nieporozumienie ,, posklejane ciastem do pizzy,,
edyka 2016-01-09 19:02:41
Jednak nie polecam.
nik 2016-01-27 17:44:34
Skoro takie super warunki to aż dziwi że mają takie problemy z naborem.
iii 2016-02-06 19:26:02
Proszę przesyłajcie swoje CV.
probin 2016-03-14 13:04:46
oj nie jest tak prosto z informatykami co coś umieją, po za tym w tym ogłoszeniu mamy pracę (patrząc na wymagania) przynajmniej dla dwóch tj. kolesia od infrastruktury i tzw. biznesu (aplikacje, raporty itp), ciężko będzie znaleźć w jednej osobie bo albo faktycznie koleś będzie kuty na cztery łapy ale zaśpiewa 5-cyfrową kwotę albo coś tam polizał z każdego tematu...
igor 2016-04-27 02:01:10
ci co tu jeszcze pracują są warci takiego traktowania amen.
szeregowy 2016-05-14 07:29:11
ida jak burza - jeden krok w przod-dwa w tyl, rotacja pracownikow duza - kiepskie zarobki, jaki Pan taki kram
mechanik 2016-09-03 15:06:25
5000 to chyba ma kierownik utrzymania ruchu, chlopaki zarabiaja ale niewychodza z pracy

werty 2016-09-03 17:35:36
@mechanik hm no to może i tak mimo wszystko chyba chodzi o to ze na takie zarobki wysokości 5 tysięcy po prstu można liczyc tak mi się wydaje i tyle ;)
Zostaw swoją opinię o Italmetal - Jelcz-Laskowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Italmetal