logo Italmetal

Italmetal

Jelcz-Laskowice

Opinie o Italmetal

Romek 2014-04-09 23:33:25
To oni robią egzamin na ustawiacza maszyn? Nie ma aby jakiegos dnia próbnego, czy coś w tym stylu, może jeszcze to egzamin pisemny?
avn 2014-04-18 20:40:31
podobno jest jakis egzamin praktyczny w którym sprawdzaja w jakim czasie zamontujesz przyrząd. Romek jesteś pracownikiem italmetal ???
janek 2014-06-30 01:27:12
Hej, italmetal poszukuje pracownika działu logistyki, może nie wiecie jak sie pracuje w tym dziale, czy wszystko jest ok?
krzyś 2014-09-16 13:03:17
Pracowałem tam przez miesiąć .praca cieżka nie przestrzegaja BHP! sa tam kobiety ktore moczą sie przez przwie 8h w Nitro ! przerwy 20 min zanim idziesz na przerwe musisz wyłaczyc maszyne wylogować sie ze stanowiska pracy jak dojdziesz do sztni po sniedanie jest juz 15 mnin przerwy nie zdążysz zjeść a musisz juz biec zalogowac sie na stanowisko pracy zanim zadzwoni syrena zeby zdązyć przed końcem przerwy ! nawet na chwile nie można stanac czy przysiaść bo jak zobaczy kierownik to opierdziel jak mzszyna stoi to ty musisz sprzątac zamiatać ! chora firma ! warunki straszne ! jak cos sie zepsuje a nawet ie z twojej winy zabieraja premie nawet a kilka msc ! "słyszalem jak szedl facet z biura i rozmawiał z kierownikiem kobiety przenieśli na nową maszyne i szykwały pojemniki na detale blachy a on do kierownika dlaczego one jaszcze nie rabia detali kierownik na to że nie wiem a przecież by,lo widac ze nie stoja tylko szykuje sie do pry. a ten koleś z biura juz mają po premi '' !!
miki 2014-10-01 17:15:53
Firma Italmetal Sp. z o.o. rozpoczęła działalność produkcyjną w 2004 roku, lokując swój zakład w Specjalnej Strefie Ekonomicznej INVEST-PARK, podstrefa w Jelczu - Laskowicach. Nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowany personel, sprawdzone technologie pozwoliły firmie osiagnąć pozycję lidera wśród poddostawców wyrobów metalowych dla producentów branży motoryzacyjnej i AGD.
pyt 2014-10-14 21:40:58
czyli lider to taka firma która potrafi dobrze wykorzystać ludzi i a końcu nazwać to sprawdzonymi technologiami
technolog 2014-10-15 21:11:37
Sam juz nie wiem co myśleć o firmie, niby poszukują technologa, wymagania nie sa wygórowane, bowiem to: wykształcenie wyższe techniczne, biegła znajomość obsługi komputera (aplikacje MS Office, program AutoCad), znajomość programu Solid Works będzie dodatkowym atutem, mile widziane doświadczenie w pracy w dziale technologicznym (firmy produkcyjne), bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i inne standardowe. Myślicie, że bym się odnalazł?
były pracownik 2014-10-17 21:12:10
No mikuś znowu zapunktował !!!
Co ty piszesz pajacu! każdy wie kiedy powstała firma,napisz lepiej jak ( usunięte przez administratora )
Już wszyscy wiedzą jak sie buduje karierę w italmetalu .
Mysza13 2014-10-31 18:33:03
Witam, firma Italmetal nie jest wcale taka zła. Osoby niezadowolone z warunków pracy maja zawsze możliwość zmiany pracy na inna nikt na siłę nikogo nie trzyma. Po drugie praca jest ciężka ale przed rozpoczęciem pracy każdy miał okazje zobaczyć na czym ta praca polega prawda. Jeśli się zdecydował podjąć tą pracę to niech się nie wypowiada na ten temat ponieważ wiedział jak będzie pracował, przy czym będzie pracował i z kim będzie pracował. Warunki faktycznie nie są zadowalające lecz zawsze jest wybór zmiany pracy. Wynagrodzenie jest przeważanie zrównoważone do wynagrodzeń jak w innych zakładach. Jeśli ktoś będzie chciał pracować to będzie ale jeśli osoby myślą że przyjmą sie do pracy i będą tylko marudzić że im jest tak strasznie źle, obijać się i gadać w trakcie wykonywania powieżonych obowiązkach to się grubo myli że się dorobi w Italmetal. A marud tam nie brakuje co utrudnia pracę pracownikom którzy jedna przychodzą do tej pracy nie zawsze bo lubią i chcą ale żeby zarobić na ten przysłowiowy chleb. Ja jestem zadania wszedzie dobrze gdzie nas nie ma. W każdym zakładzie jest coś co będzie nam nie odpowiadać. Jeśli komós nie odpowiadają warunki zawsze jest mozliwość dogadania się z nimi.
nie dziwne 2014-11-07 13:18:26
hej BYŁY PRACOWNIKU, nic dziwnego, że już jesteś BYŁY. jak pisze Mysza13 każdy wiedział na co się pisze, praca nie jest lekka, ale wiele innych profitów to wynagradza. jakby ktoś nie zaglądał na ich www to teraz szukają Technolog, Tłumacz-asystent, Pracownik działu handlowego, Pracownik logistyk Mechanik dz utrz.ruchu Kontroler jakości Konstruktor narzędzi tłocznych Ślusarz narzędziowy
lambo 2014-11-21 18:54:32
jestem zainteresowany podjęciem jednej z prac o których wyżej piszesz @italmetal. Nie chce mówić konkretnie o której bo czuję , że konkurencja by mi się zwiększyła. Mam jednak pytanie dość ogólne o warunki współpracy z Italmetal. Ktoś kto z nimi obecnie działa może napisze czy wszystko z kasą i umowami jest ok?
sufi 2014-12-06 07:37:49
Zenujace postepowanie szefostwa. Brak zasad. Zadnych wartosci. Zero szacunku wobec ludzi. Nie ma co liczyc na lepsze jutro. Lepiej sie dostosowac i wspolnie odpowiadac tym czym nas karmia. Dawajmy z siebie tyle ile warte to jak nas traktuja.
florek 2014-12-06 13:35:33
powodzenia w takim podejściu do roboty. To już nie lepiej jakoś poważnie się zbuntować albo schować głowę w ziemię i odejść ? jeśli Wy czegoś nie zrobicie to z Waszym olewczym podejściem do pracy prędzej czy później oni przejdą do ofensywy i zaczną Was zwalniać , bo po co im nierobotni pracownicy na zakładzie
florka 2014-12-16 18:55:51
Powodzenia w takim traktowaniu ludzi. Tak samo chyba rozumowal Hitler.
sony 2014-12-20 18:52:07
moim zdaniem większość pracowników nie rozumie jednej rzeczy. Że praca tutaj to nie jest ostatnie na co mogą liczyć na tym świecie, że są również inne firmy , w których można znaleźć zatrudnienie. Ludzie się po prostu za bardzo boją , że nie będą mieli już nigdzie indziej startu, co jest oczywiście nieprawdą
kiep 2014-12-29 20:55:34
kiepsko
frolic 2015-01-04 15:32:32
no dobrze, tylko Ty piszesz w tej chwili z perspektywy młodej osoby przed którą jeszcze mnóstwo wyzwań na rynku pracy. A weź się postaw na miejscu zwykłego pracownika, już ustatkowanego i potrzebującego stałego przypływu pieniędzy co miesiąc , aby wykarmić rodzinę. Chyba jest się wtedy trochę czego bać
Jacek 2015-01-06 21:01:25
Czesc ! A orientujecie się w jakiej wysokości są zarobki i warunki pracy w Utrzymaniu Ruchu ? Konkretnie jako Mechanik. Pozdrawiam !
kora 2015-01-20 10:51:51
pracują tam włosi lenie którzy nie rozumieją po polsku
amax 2015-01-20 15:49:10
a dlaczego lenie, możesz rozwinąć tę myśl? Teraz szukają pracowników na stanowisko Technolog, Pracownik działu handlowego, Ślusarz narzędziowy. Czy możecie opisać mi jak ta praca wygląda w rzeczywistości tzn. chodzi mi o warunki zatrudnienia- ile godzin, jakie wynagrodzenie, jaka umowa itd. A jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną to może też jakieś podpowiedzi jak to wygląda w tej firmie
andrzej 2015-01-20 22:11:51
Hej wydaje mi się że nie mogą liczyć na więcej niz 2000 pln.
spawacz 2015-03-10 23:21:52
Nie polecam.
ges 2015-04-09 21:29:57
Nie polecam
pudzian 2015-04-16 22:15:06
Pozdrawiam Iwonkę która już nie pracuje.
wątły 2015-04-20 11:41:31
Nie polecam.
waś 2015-06-23 21:37:01
Firma jest fatalna !! gówniane pensje brak szacunku i pełno brudasów tzw szefów !Brak słów ! nauczcie naszych włoskich bałwanów szacunku do ludzi a potem róbcie z nich szefów !!
Polak zawsze był głupi ale żeby słuchał brudasa to już szczyt!
brudametal 2015-06-24 06:44:47
Popieram poprzednią wypowiedź 100%.
Anna 2015-07-22 01:47:08
Powiem wam, że coś chyba musi być na rzeczy, bo widziałam ogłoszenie dla mnie idealne, bo dla księgowej w italmetalu, ale zobaczyłam listę wymagań i obowiązków to się przestraszyłam. W sumie 16 podpunktów, a sama firma wiecie co oferuje - stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego i umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Dla mnie to śmieszne taki zestaw podawać w ogłoszeniu poważnej firmy. brak profitów albo innych konkretów.
Tomi 2015-09-03 21:24:00
Znacie kierownika Giani ? zwolnili go czy sam odszedł ? widziałem, ze zaczyna kariere w nowej firmie
edyka 2015-09-04 00:26:14
hej,dosyć ciekawe ofert pracy znalazłam niedawno w internecie, a mianowicie szukają oni obecnie pracowników do zatrudnienia na stanowisku specjalisty do spraw zakupów, kontrolera kosztów, kierownika produkcji- zmiany, księgowej i technologa, wszystkie oferty dotyczą pracy w miejscowości Jelcz- Laskowice
nil 2015-09-10 17:45:41
Niesamowite że wpadłaś na pomysł żeby o tym napisać w środku nocy! I co zatrudniłaś się?
Dar 2015-09-20 20:05:40
Każda Włoska działalność to nieporozumienie ,, posklejane ciastem do pizzy,,
werty 2015-10-04 15:49:56
@edyka ale te oferty są już chyba nieaktualne bo też widziałem że szukali kontrolera kosztów i ślusarza narzędziowego w Jelcz- Laskowicach, @nil a co w tym dziwnego że ktoś pisze w nocy, to jest na to jakaś określona pora w ciągu dnia, no wybacz ale nie rozumiem tego, a poza tym ona raczej nie wstawiła tego ogłoszenia dla siebie tylko po to żeby ktoś inny się tym zainteresował..
edyka 2016-01-09 19:02:41
Jednak nie polecam.
cvb 2016-01-11 00:39:54
no hej hej co taka cisza na forum, ja postanowilem ze podziele sie tym co znalazlem a miansowcie ofertami pracy od nich na elektryka i asystenta w dziale handlowcym
dj 2016-01-19 21:50:24
piszecie raz że polecacie raz że nie... postanowiłem sam przejsć się na rozmowę i się przekonać jakie jest pierwsze wrażenie. bo szukają akurat informatyka z językami programowania które dobrze znam. do tego dają umowę o pracę i możliwość zakwaterowania. dbają o swoich jak widać.
konurenci? 2016-01-24 17:26:43
to dobrze, że dbają i też widziałem tę ofertę, może będziemy konkurować, bo też aplikuję na tę posadę :D ale spoko, zdrowa rywalizacja jest zawsze ok, poza tym fajnie, że mają również system szkoleń
nik 2016-01-27 17:44:34
Skoro takie super warunki to aż dziwi że mają takie problemy z naborem.
lambo 2016-01-27 20:27:50
kto Ci powiedział , że mają problem z naborem? w tym kraju ciągle masa osób jest bez pracy. A informatyka którego szukają to dość prędko znajdą moim zdaniem
iii 2016-02-06 19:26:02
Proszę przesyłajcie swoje CV.
monika 2016-02-06 19:27:30
tylko to Cv to chyba przez ich strone najlepiej jest przesłać, no nie? i wydaje mi się, ze jako informatyk to u nich na pewno można dobrze zaorbić, tylko chyba nie ma premii.
grabemn 2016-02-11 19:35:16
Wystarczy chyba jednak, że dostaje się umowę o pracę @monika. Pieniądze są konkretne bo i wymagania są wysokie. Między innymi doświadczenie w pracy w środowisku przemysłowym.
Jajax 2016-03-13 13:03:44
Doświadczenie w pracy w środowisku przemysłowym to nie jest duże wymaganie z ich strony tak patrząc. No a taki informatyk zajmuje się głównie administrowaniem systemu informatycznego do zarządzania produkcją i tworzeniem raportów.
probin 2016-03-14 13:04:46
oj nie jest tak prosto z informatykami co coś umieją, po za tym w tym ogłoszeniu mamy pracę (patrząc na wymagania) przynajmniej dla dwóch tj. kolesia od infrastruktury i tzw. biznesu (aplikacje, raporty itp), ciężko będzie znaleźć w jednej osobie bo albo faktycznie koleś będzie kuty na cztery łapy ale zaśpiewa 5-cyfrową kwotę albo coś tam polizał z każdego tematu...
bamcy 2016-03-15 13:10:05
probin, jest w tym ziarnko prawdy, chociaż - jeśli mam być szczery - jeżeli firmie zależy na odnoszeniu sukcesów jak najmniejszym kosztem to powinni dać wyższe pieniądze niż potem tracić czas przy kolejnych rekrutacjach na te same stanowiska.
igor 2016-04-27 02:01:10
ci co tu jeszcze pracują są warci takiego traktowania amen.
krzysiek 2016-04-27 08:02:17
Teraz znów kogoś szukają chyba elektryka i kogoś do maszyny 3D więc albo rzeczywiście macie racje, że trudno im kogoś znaleźć albo rozwijają się i potrzebują więcej osób @igor może napiszesz coś więcej? pozdro
fioczka 2016-05-05 21:11:04
no ale weź pod uwagę że to byle jaki elektryk co dwa kabelki na ślinę styknie i cacy, Uprawnienia E do 1kV trzeba mieć obowiązkowo, Umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych też wymagana
szeregowy 2016-05-14 07:29:11
ida jak burza - jeden krok w przod-dwa w tyl, rotacja pracownikow duza - kiepskie zarobki, jaki Pan taki kram
monika 2016-06-02 22:55:43
hej! jak sądzicie, jak teraz wygląda u nich praca jako Elektryk w Dziale Utrzymania Ruchu, bo ja słyszałem, ze stawki to naparwde dobre tam mają i po kilka tysiecy, chyba nawet mowa była o ok 5 z tego co wiem, wiem moze ktos z Was dałby rade to potwierdzić po prostu?
Zostaw swoją opinię o Italmetal - Jelcz-Laskowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Italmetal