Opinie o Italmetal w Jelcz-Laskowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Italmetal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Italmetal na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Italmetal w Jelcz-Laskowice

efgh

Albo zawodowo liżesz (usunięte przez administratora) nawet jak na ciebie plują - czyli robisz z siebie śmiecia albo szukaj jakiegokolwiek innego miejsca bo będzie na bank lepsze.

ABCD

Raczej nie. Chyba ze osoba z grona dupolizaczy

ON

Pracownicy mała pisza o tej firmie, pewnie jest im tak dobrze, ze nie chcą konkurencji :)

ABCD

TAK KILKA MIESIECY A CZASAMI NAWET NIE

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Młodszy specjalista w dziale handlowym (Junior Back Office Assistant in Sales Department) w firmie Italmetal? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
ON

Na utrzymaniu ruchu jest lepiej niż na produkcji ? czy montujecie przyżadu na prasach ? wiem , że blache stawiacie suwnicą

OO

Nie zalegają ze spłatą.Ale co to za kasa za taką prace???? To jest wielkie [usunięte przez moderatora] ! Po okresie próbnym oni też z Tobą moga nie przedłuzyc umowy, zależy czy sie spodobasz - hmm. Szukaj roboty lepiej innej bo długo tam nie porobisz nawet jak cie przyjmą

ktoś

witam, czy firma wypłaca wynagrodzenia czy zalega ze spłatą? proszę o odpowiedź, wybieram się na rozmowę w sprawie pracy

aaa

a co myslicie o "pani dyrektor"?

wrrr

też słyszałem coś o[usunięte przez moderatora] w tej firmie

wolny

Dodam jeszcze że są damy, które (usunięte przez administratora) co robią, bo są pod oczkiem kogoś ciut wyżej, a Ty musisz zasuwać jak robot !!!

wolny

Umowę próbną dają na 3 msc - za 1400zł albo nawet nie. To prawda co piszecie - nie udało im się u siebie to myślą że w Polsce będzie inaczej.Plajtują bardzo dobrze - hahaha cwaniaki,Ludzie niech nie martwią się, prace sobie znajdą bo wszedzie przyjmują a takiego syfu to ja nigdy nie widziałem. Do włoch wyjazd !!!!!

skarbowy

gość plajtuje. dziwisz mu się?

ElPolako

firma jest do bani [usunięte przez moderatora] mysli ze jest bogiem a jest zwyklym świrem nerwusem który drze ryja z rana jak wpada na hale po prostu wyrwany z buszu dla takich emigrantów nie powinno być miejsca jaK POLSKA nie poradzil sobie w swojej ojczyznie i szuka przygód u nas KKK

pytanie

czytać nie umiesz czy ci się nie chce?

super

taką co se możesz w [usunięte przez moderatora]. wsadzić. dzieci nie nakarmisz.

kierowniki to

[usunięte przez moderatora] a firma to[usunięte przez moderatora] człowieka

jużNiEpracuje

Wszystko możliwie w tejże firmie,Dzisiaj jesteś jutro już może Cie nie być.A dlaczego? Dlatego, że mają takich kierowników.Jeden poddany drugiemu. A wszyscy temu jednemu [usunięte przez moderatora]

Wd-40

Podobno kiedyś starsi pracownicy prowadzili strajk włoski a poźniej zostali zwolnieni...

klekot

1470zł i ani grosza więcej, dożywotnia pensja, bo o żadnych podwyżkach nie ma mowy, zapomnij :-) Kuzyn niech lepiej zastanowi się dobrze, bo iść i za kilka dni rezygnować to szkoda czasu.Ludzie stamtąd odchodzą, każdy kto może ratuje się przed całkowitą zagładą człowieka przez człowieka ... Poszukaj osoby , która tam pracuje i dowiedz się czegoś więcej.

sygnalista

to firma trup. zarżneła się inwestycjami i kredytami i nie ma kasy dla ludzi. to statek który tonie. kto czeka na zarobki ten głupi. nie było i nie będzie ich nigdy.

Zostaw merytoryczną opinię o Italmetal - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Italmetal?

Zobacz opinie na temat firmy Italmetal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Italmetal?

Italmetal
1.5/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Europejska 2
    55-220 Jelcz-Laskowice