Opinie o Food Care w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Food Care. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Food Care o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Food Care w Niepołomice

Kamil

Słyszał ktoś o nowej ofercie pracy w firmie? Jaką umowę proponują na początek?

Ciekawy

Witam jak wygląda praca w laboratorium kontroli jakości w FoodCare Niepołomice? Jaka panuje atmosfera i jakich zarobków można się spodziewać?

ktoś

okropna firma nie polecam nikomu zle traktują pracownika, jeśli ktoś jest ambitny to na pewno nie praca dla niego

Magdalena
@ktoś

Zastanawiam się, jakie warunki zatrudnienia oferują w Food Care. Jakie są średnio miesięczne zarobki? Dziękuję!

Nie ważne
@Magdalena

A to jest naprawdę takie ważne? Zarabia się w granicach średniego wynagrodzenia dla poszczególnych stanowisk. Może warto zapytać jaka jest rotacja i czy szanuje się pracowników.

Jaki dress code obowiązuje w Food Care?

Nie ważne

W Foodcare nie ma czegoś takiego jak dress code.

Brałeś udział w rekrutacji do Food Care. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Niepołomice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Technik utrzymania ruchu - Mechanik
Niepołomice
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
Sebastian

Miałem przyjemność pracować w firmie FoodCare jako ph i powiem tak większego bałaganu to ja nie widziałem. Ciągle zmiany. A o stabilności to możemy sobie pomarzyć. Wraz z zmiana dyrektora a za moich czasów rotacja co pół roku nowe zasady. Z miesiąca na miesiąc wymyślanie czegoś nowego. Podjęcie zero jedynkowe. Liczy się cyfra a nie człowiek. Kto dłużej pracuje robi plany bo są kombinacje czyli np. Rozpsiywanie tzw. Wrzut dla tych pracowników. Kasa na papierze bardzo dobra ale przy zasadach firmy nie osiągalna Jedni maja sam detal a ani niby detal i klientów eksportowych. A plany takie same. Rotacja Ph bardzo duża.Po Ph na danych terenach pozostaje bałagan który zajmuje co najmniej rok aby ogarnąć.Niby koncern który ma flagowe produkty ale od koncernu to mu jeszcze dużo brakuje. Jak można się domyślić odeszłem z firmy i nie żałuję tej decyzji.

Leszek
@Sebastian

Pisząc o wysokości wynagrodzenia tylko na umowie, masz na myśli wysoko ustawione targety, które trudno było zrobić, żeby dostać premie? Dodaj kilka informacji, czy obowiązywały także inne benefity?

QbaA

Yxy
@QbaA

Na rękę?

XYZ

W niedawnym czasie miałem nieprzyjemność uczestniczenia w rozmowie o pracę w firmie Food Care. Całość trwała dosłownie 5 minut, prowadzący zachowywał się w sposób niegrzeczny i lekceważący w stosunku do mnie. Podczas całej rozmowy zadał może ze 2 pytania, o całej firmie opowiedział jednym zdaniem. Naprawdę cieszę się że nie muszę znajdować się na łasce tego pana w tej firmie. To była najgorsza rozmowa o pracę w jakiej brałem udział.

Konrad

@Smutny real Niestety zawsze znajdzie się smutny pracownik , któremu wszystko nie odpowiada!!

Pabl

Hej jak z zarobkami w Foodcare na magazynie i na ile zmian się pracuje ? Czy są jakieś dodatki w postaci premii ?

Mg
@Pabl

Zarobki są, premie są, zmiany są cztery ????

Smutny real

Zarobki mniej niż przeciętne, nie masz ustaleń na papierze czyli najprawdopodobniej ich nie dostaniesz. 8 godzinny dzień pracy to fikcja, nadgodziny nie są płacone. Atmosfera presja, strach, pojawienie się właściciela lub dyrektorów powoduje, że pracownik stara się stać niewidzialnym. Ilość obowiązków przekracza możliwości zwykłego człowieka a niezwykli nie istnieją. Zmiany osobowe z dnia na dzień ktoś znika.

Tesa
@Smutny real

Pracuje tam rok to co piszesz to bzdury

Pracownik:)

Witam. Ja chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat utrzymania ruchu. Pozdrawiam.

RADZIU

Nieumiecie pracowac, ja umiem i pracuje juz dobre pare lat

Praca w FoodCare Niepołomice nie jest ani ciężka ani łatwa. Na każdym ze stanowisk można się odnaleźć. Jedyny minus to niektórzy ludzie . (nie piszę o wszystkich ). Jeżeli umiesz kłamać i nagabywać na innych to oczywiście zostajesz doceniony ( tu chodzi o strukturę produkcyjną) Kierownik produkcji jest bardzo dobrym kierownikiem .Problem zaczyna się u z-cy kierownika produkcji jest to osoba która dąży do celu po trupach. Oczywiście jest doceniany przez Dyrektora ponieważ na wszystkich pracowników potrafi coś nagadać( nie koniecznie prawdę )Ważne żeby siebie przedstawić w jak najlepszym świetle . Jeżeli chodzi o jego wiedzę produkcyjną to jest bardzo mała.... Żal mi go szczerze mówiąc ponieważ nikt go już nie szanuje i nikt mu dobrze nie życzy....Mam nadzieję że kiedyś zostanie tak potraktowany jak On traktuje ludzi z pogardą i wyższością . A przecież też był zwykłym pracownikiem produkcji ( syropiarzem ). W każdej pracy znajdzie się ktoś taki. Ja osobiście wspominam dobrze współpracę z firmą FoodCare. Po prostu zawsze trzeba pozostać człowiekiem i nie dać się zmanipulować innym.

Dentysta w Korporacji
@były pracownik

Piękne streszczenie dramatycznego bytu życia Kamila Cruelli w FC . On potrafi wejść w pupe T.S lepiej niż czopek . Jak się zejdzie doje spawaczy do kupy to same iskry lecą .

@Dentysta w Korporacji

Trzeba jeszcze nadmienić że Dyrektor to osoba fałszywa i żeby obronić własną osobę potrafi zniszczyć wszystkich... Więc przykład idzie od góry... Lubi przez sitko przecierać surowce(kto pracował w FC to wie o co chodzi) ????Nie szanuje sam siebie drzwiami go wyrzucają a on wraca oknem... Niezły bumerang...

Bzdura. Gdyby nie obecny dyrektor to to wszsystko szlag by trafił. Gość dogadany, ale przy tym stanowczy. Zerojedynkowy. Albo tak albo nie. Jak sam jesteś konkretny to dogadasz się z nim w każdej sprawie.

Barabola

Zgadzam się gość (dyrektor) jest ok.A wiadomo że nieprzychylne dla kierownictwa i firmy komentarze pisze "Awaria " z puszki.Matoł nic nie umie już dawno powinni się go pozbyć.

Dyrektor długo jeszcze nie będzie zero jedynkowy . Praca w jednej firmie przez całe życie nie czyni go fachowcem w dziedzinie . Owszem jakby był stanowczy na poziomie można by go było opisywać jako cudownego przełożonego . Ale słabość zaczyna się wtedy kiedy krzykiem chcesz swoją rację potwierdzić . To forum jest do opisu warunków pracy czy też wypowiedzeniu się na temat osób decyzyjnych w firmie. Mam wrażenie że poszło to w złym kierunku bo obrażacie siebie wzajemnie ....słabo Panowie

Twoja stara
@były pracownik

Poluzowac kaganiec i w (usunięte przez administratora) się przewraca.

Mordor

Dyrektor TS to kozia (usunięte przez administratora) latająca ze słuchawka w uchu, zajęty non stop na linii. Chłop po średniej szkole, popatrzcie na jego LinkedIn

Przerażony
@Mordor

Po średniej czy nie ale gość sobie radzi. Ile było przed nim pseudo dyrektorow którzy poszli do zwolnienia zanim się rozpakowali? To chyba o czymś świadczy

@Przerażony

Świadczy tylko i wyłącznie o tym że jak się idzie po trupach do celu to można nawet bez wykształcenia zostać Dyrektorem. Stanowisko zobowiązuje do kultury osobistej a tej tutaj nie ma....

PIT

W Niepołomicach funkcjonuje łańcuszek szczęścia. Pierwszym koralikiem jest Cruella. Ten to włazi pod biurko łysemu WS niczym czopek. A kolejno nasz łysy WS wciska sie bez problemu wielce szanownemu TS, który wszystko wie bo jest po średniej szkole. A na końcu pozostaje czarna przepustka do szczęścia w postaci jagodowej d..y

Pit 28

Prowokacja to niejest Mi to Lata i powiewa co wy tu gadacie Ale niemam zamiaru słuchać swoich gadan na swój temat A obrońca jestem sam ja Wiesz co to jest PIT 28 ? Chyba nie wiesz Zanim coś napiszesz to pomysl

@Pit 28

To wytłumacz nam wszystkim co wg Ciebie oznacza pit 28 inteligencie z Bożej łaski...

A. M.
@Pit 28

Pit 28 dotyczy m.in. osób, które prowadzą działalność gospodarczą, w tym wynajem.

Do baranów
@A. M.

Hej barany jeden to A M a drugi to W B, robicie obciach naszej firmie a przychodzi co do czego to pierwsi na 100 przez Man powera chodzicie,,, jesteście żałośni

Pit 28

Barabola udało Ci się dokładnie ile można słuchać na napieprzanie o sobie Ze to tylko i wyłącznie my piszemy cała zmiana c Natomiast PIT 28 dalej nie wiesz co to jest.. Jakbyś był troszkę bardziej kumaty to byś przynajmniej odpowiedział na moje pytanie Ewentualnie byś rozkminił albo sprawdził u wujka google Ale musiałem to zrobić za Ciebie :)

@Pit 28

Troszkę nie kumam czemu ma służyć rozkminianie pit28-mam rozkminic kim jesteś?Dla Twojej wiadomości wiem co to pit28.

(usunięte przez administratora) nie wiem kim jestes, ale widać że robisz z siebie błazna. Każdy sie z tego śmieje już. Sam wszystko piszesz a zwalasz na kogos a tak nie robi normalny człowiek. Skoncz sie podszywac pod inne osoby! !! (usunięte przez administratora)sie już tutaj nie wypowiadaj bo to się źle może skończyć!

@001

Jak to się może źle skończyć?czekam...umieram z ciekawości?

@001

Dobra moją rolą tu było zdemaskowanie "Awarii" I to się udało:-) Poziom Waszego myślenia nie pozwala mnie więcej się tu wypowiadać. Zalecam dużo czytać to ćwiczy ortografię i gramatykę szczególnie polecam dla zmiany C. Aha ....bezcenne jest czytać jaki ból (usunięte przez administratora) macie jak prawdę o sobie czytacie...Z poważaniem MT.

Pit 28

To właśnie świadczy barabola o twoim braku inteligencji Jakbyś troszkę pomyślał albo sprawdził na internecie co to jest PIT 28 To byś wiedział co to jest ewentualnie kto może pisać pod nikiem PIT 28 :) Użyj troszkę głowy :)

Pit 28

Pracownicy drodzy otóż wszyscy mówicie ze to ten szkodnik ze zmiany C jest wszystkiemu winien,ze to on tylko i wyłącznie pisze komentarze No niestety ale prawda jest inna Ten szkodnik tylko i wyłącznie czyta i myśli co za ludzie.. przedszkole mało powiedziane To ze każdy mówi na zmianę c jaka to jest najgorsza to się już cZlowiek przyzwyczaił Ze robią słabe wydajności ze ludzie to tumany na tej zmianie ze mistrz zmiany taki owaki Ale niech każdy patrzy na siebie Trzeba mieć raczej dystans do tego ze każdy na mnie napieprza wyzywa itd Popatrzcie na siebie Ja niemam problemu żeby powiedzieć coś kierownikowi produkcji czy z-cy ze mi się coś niepodoba ,denerwuje Natomiast problem jest tutaj w osobach którzy siedzą cichutko w firmie słuchają co kto w jaki sposób mówi , nic nie powie kierownikowi produkcji a potem wylewają swoje żale na forum które nie służy do jechania po sobie A nie wspomnę już o podszywaniu się podemnie czy pod A.M Nick dla kumatych co oznacza PIT 28

@Pit 28

Prawda nie jest inna i to on pisze nieprzychylne komentarze i go nie wybielaj.Trzeba było go tu w końcu zdemaskowac i idiota jedna małą prowokacją sam się sprzedał. Poza tym czytajcie ze zrozumieniem bo tu nikt się pod AM nie podszywa,to szkodnik myślał że AM mu ciśnie i właśnie tak się sprzedał. BRAWO TY!!!

B
@Pit 28

Nazywam się włodek w firmie jak i na wsi

Skończcie już pisać te wypowiedzi na tym forum. Zajmijcie sie wszyscy sobą.

Zostaw merytoryczną opinię o Food Care - Niepołomice

• Jak się pracuje w Food Care?

Zobacz opinie na temat firmy Food Care tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Food Care?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Food Care