Opinie o Omnibus w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Omnibus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Omnibus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omnibus w Łódź

mirek

Najwięcej narzekają ci, co w oprócz kloca w sraczu, nic więcej sami nie zrobili...

Aaaa

Nie prawda, wcale nie jest tak jak piszą tutaj wszyscy, jeżeli nie robisz ściem i nie kombinujesz to zarabiasz normalne pieniądze. Co do atmosfery, nie można narzekać dużo się poprawiła od kiedy jest nowa pracownica. Uczciwą pracą dojdziesz do celu.

nici

och wy durne pały co wy tam politykujecie , jak mawiał min. finansów do posłów do roboty ......, w omnibusie jak wszędzie piszą: złoto i brylanty rozdają za ściemy, lewe numery i fałszerstwa , he, he pieniadze za co? do prokuratury was osły podać za fałszerstwa, kurde chyba mnie też .... zagalopowalem się :))

zainteresowana

podaj namiary na te osoby, bo ja też mam problem:(

ice
@zainteresowana

(usunięte przez administratora). Teraz to już bedzie tylko lepiej niz było, nie ma osób, które psuły charakter tej firmy i kombinowały za jej plecami!! Proponuje, aby każdy sam się przekonał jak jest na prawdę, a najlepsze jest to, że młode osoby same pytają o pracę i chcą pracować !!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Omnibus spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
rezzer

ja idę jutro na rozmowę rekrutacyjną. Zobaczymy jak będzie i dam znać bo (usunięte przez administratora) mnie te negatywne opinie. Jak się nie sprawdzi to się nie dowie :)

tralalala

Co Wy się tak uwzięliście na ten omnibus idźcie do biedronki jak Wam nie pasuje a nie na forum swoje wypociny piszecie.(usunięte przez administratora)

Ankieterka

Nie do końca rozumiem oburzenie. Rotacja? A gdzie jej nie ma? Wszystko zależy od rzetelności pracownika. Tyle. Ja pracuję od roku. Stawki jak wszędzie, wypłacane pieniążki zawsze. Może i racja , nie w przeciągu miesiąca, ale błagam Was, to nie praca na utrzymanie a dorobek. Za dojazdy zawsze miałam ładnie płacone. Potraceń praktycznie wcale, wpadki były na początku -mój błąd i tyle. A to że wam obcinają? Jesteś tak pewny że all przeprowadzone zgodnie ze scenariuszem? Jak dla mnie, im mniejsza konkurencja wśród ankieterów tym lepiej, także trwajcie w negatywnej opinii. Zdrówka życzę.

marcin

Za to teraz pracuje tam również miła i symaptyczna blondynka, i zupełnie inaczej od razu się zrobiło w tym biurze :)

pietrusia2

Pietrusia ty po polsku mowic:)) haha to i moze ankiety tak robic jak mowic

pietrusia

Najgorsza firma w jakiej pracowałam, zero profesjonalności, aatmosfera tragiczna, (usunięte przez administratora)Ostrzegam wszystkich przed ta firma!

kirykusownik
@pietrusia

durna ty (usunięte przez administratora)napisz coś konkretnie dla ludzi a nie swoje wypociny z kina wzięte..................

Ankieterka
@kirykusownik

no tak jaki rozum takie zdania, nic komentować nic dodać tylko w lustro spojrzeć :)

hihi

pasz rację stawiasz kolacje, a na marginesie mnie też wyrzucili bo ściemniałam i mogą mnie pocałować, zresztą takie pierdoły jak ty też, idziemy do biedronek

Milka

Gdzie można przeczytać o Topolskiej?

Maja

Ja tam nie wiem kasę dostaję praca jest i czego chcieć więcej nie o to chodzi,że chwalę tą firmę pracowałam u gorzej płacącego koordynatora dlatego nie narzekam a stawki jak stawki jak wszędzie.

Basia

Praca jest, mają jej dużo, ale jej jakość pozostawia wiele do życzenia... Stawki mocno zaniżone. Wypłaty w miarę na czas, ale bardzo okrojone, bo podobno coś było nie tak, ale co, tego już dowiedzieć się nie można... Atmosfera okropna,(usunięte przez administratora)... Nie polecam.

wykorzystana

(usunięte przez administratora)CZY NIGDY WAS NIE ZASTANOWIŁO DLACZEGO JEST W TEJ FIRMIE TAKA ROTACJA ANKIETERÓW? (usunięte przez administratora)

abba

Aj tam narzekacie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Przecież nikt nie każe pracować przy ankietach. Znajdżcie sobie inne zajęcie i tyle po co to ciągle narzekać.

wiktor

no widze ze ktos nadrabia zeby ta firme pokazac w kolorowych obrazkach fakt w lodzi hca tylko (usunięte przez administratora) do pracy tylko rewolucja nas uwolni od tych (usunięte przez administratora)

pawel

mnie się kasa zgadza, robota jest - nie narzekam

abba

(usunięte przez administratora), a kase dostaje i w sumie za to co dostaje to sie zgadza ale pilnuje żeby sie zgadzała.

miłosz

(usunięte przez administratora) prawdato tez prawda

Zostaw merytoryczną opinię o Omnibus - Łódź

Omnibus