Opinie o Elwoz Eco Sp. z o.o. w Sierakowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Elwoz Eco Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Elwoz Eco Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elwoz Eco Sp. z o.o. w Sierakowice

Napiszecie mi może jak tam aktualnie wam się pracuje, czy jesteście zadowoleni z warunków. Firma działa już ponad 45 lat na rynku z tego co kojarzę, więc wiąże z tym miejscem spore nadzieje, jeśli chodzi o stabilność i dobre wynagrodzenie:P Mają ofertę dla spawacza, piszą o atrakcyjnych zarobkach, premiach, transporcie do roboty, posiłkach darmowych i napojach. Dajcie znać czy wszystko się zgadza :)

Aga Nowy wpis

Szukam miejsca na praktyki dla mojego syna na stanowisko elektryka. Czy ta firma jest otwarta na praktykantów? Jeśli tak, to jakie obowiązki będzie musiał wykonywać na sam początek? Czy po zakończeniu szkoły i praktyk jest szansa na dalszą współpracę?

Krzysztof Nowy wpis

Witam mam propozycję pracy jako elektryk może ktoś powiedzieć jakie stawki oferują dla samodzielnego elektryka z doświadczeniem???

Na www mają propozycję pracy dla operatora koparki i jest tam podane, że jest transport na teren budowy z wybranych miejscowości. Z jakich konkretnie? Kto dojeżdża i napisze? Jakbyście wiedzieli ile operator zarabia i ile premii można mieć, to z góry dzięki!

Firma Elwoz Eco Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ochrony środowiska
Boerner Insulation Sp. z o.o.
Wiesiu

Jak w tej chwili wygląda kwestia wypłacania wynagrodzenia? Można liczyć na nie w terminie? Widzę, że był z tym duży problem, bo większość komentarzy dotyczyła tego problemu, poprawiło się może coś? Przy okazji, jakie są widełki zarobkowe na start? :)

bartek
@Wiesiu

Zależy czy piszesz o firmie Elwoz ECO czy o Kapeo, bo tutaj widzę pomieszały się opinie tych firm, a to zupełnie różne przedsiębiorstwa

Rabpis123

Firma godna Polecenia pieniądze na czas wypłacane. Polecam bo tam pracowałem

Grzegorz

Co się dzieje z wypłatami w firmie? Bo sporo jest głosów, że nie płaci w terminie. Wiadomo, że takie proszenie się o kasę nie brzmi zachęcająco. Teraz jest już lepiej? Nie ma opóźnień?

Joachim
@Grzegorz

Niewiele się zmieniło. Przynajmniej tak mi mówił znajomy który tam pracował.

Rafał
@Joachim

Niewiele, ale może jednak cokolwiek? Małymi krokami do celu :D Co się poprawiło chociaż trochę?

Ttt

Nie wywiązują się z obowiązków

Halina

Szukam informacji o pracy w Kapeo. Zastanawiam się, czy warto aplikować. Jak atmosfera w firmie?

Pat Ja
@Halina

Zależy gdzie w biurach ok jest ,ale na produkcji to mają przeje... :)

Grzegorz
@Pat Ja

Pracujesz w biurze i możesz napisać jak wygląda rekrutacja? Na stronie firmy nie ma konkretnych ofert pracy, ale zachęcają osoby zainteresowane zatrudnieniem o składanie CV. Chętnie dowiedziałbym się, czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej obowiązuje tylko rozmowa, czy także testy branżowe i językowe.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Kapeo?

wukonawca

Nie rzetelna firma.

Brak skow

Brak słów faktycznie wszystko się zgadza to co piszą u góry ze nie płaci ze trzeba walczyć o pieniądze u nas już tak daleko poszło ze spotkamy się w sądzie z Roda .

@Brak skow

Też mam takie plany. JAk się z tobą skontaktować? w grupie siła

Stefan

Firma dobrze oceniana i nie rozumiem dlaczego miałaby nie płacić. Może nie ma za co płacić?

@Stefan

Przez kogo dobrze oceniana? "prezes" R. R...da to najwyższa półka z listy oszustów w branży. Nikomu nie polecam.

Olgierd

Jakiś powód istnieje, że od bardzo dawna nikt tu nie pisał?

Gutek

Słyszałem, że firma to świetny pracodawca. Trochę jestem zaskoczony wpisami!

Debica

Nie polecam !!!! Oszukuje na pieniądzach i nie wypaca !!

Karol

Ostrzegam z daleka od Rej firmy za wszystko zbiera Pan Roda pieniądze czyli kaucje koszta budowy a kaucji zwrotnych nie zwraca i co najgorsze za każdym razem trzeba się prosić o zapłacenie faktur jak się nie upomnieć to nie dostaniesz i oczywiście jak zapłaci to tylko częściowo okropna firma !

Budrys
@Karol

Daremna firma zero organizacji , zalegają firma pieniądze nie polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o Elwoz Eco Sp. z o.o. - Sierakowice

• Jak się pracuje w Elwoz Eco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elwoz Eco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Elwoz Eco Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Słupska 2
    83-340 Sierakowice