Opinie o VOIT Polska Sp.z o.o. w Nowej Soli w Nowa Sól

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie VOIT Polska Sp.z o.o. w Nowej Soli. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w VOIT Polska Sp.z o.o. w Nowej Soli o rekrutacji.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo metali miękkich

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VOIT Polska Sp.z o.o. w Nowej Soli w Nowa Sól

Mammałyga

Nie dziwota, że tyle ludzi odeszło z tej firmy... nie dosyć, że brak perspektyw na rozwój, to jeszcze znajomości, nepotyzm i otaczająca zawiść małomiasteczkowa. Do tego micromanagment w pełnej skali, masa głupich pomysłów przepychana, bo ktoś ma władzę. A spróbuj się sprzeciwić..., to masz .... Oby takich firm jak najmniej, nie polecam.

KJ I zmana

Osobę która zniszczyła wysokościomierz na CVC ma się zgłosić do kierownika. Nie chcemy, żeby cierpiała za to cal zmiana!

Hanna
@KJ I zmana

Ponosicie odpowiedzialność materialną jeżeli coś się zepsuje? Jest to zapis w umowie? Tak w ogóle to umowa jest o pracę dla wszystkich pracowników?

Witam, czy możemy spodziewać się jakiś podwyżek, przecież stawka godzinowa poszła do góry. Dajcie ludziom godnie zarabiać.

KXY

Dopóki na zwolnieniu obowiązuje 80% to przecież nie opłaca się pracować. Myślę że góra widzi kto uczciwie chodzi do pracy! Wystarczy, że tych powyżej 10% nieobecności pominą w kolejnych podwyżkach. Wtedy będzie sprawiedliwość.

Na swojej stronie mają ogłoszenie na operatora maszyny odlewniczej. Z tego co widziałem to jest sporo benefitów jak dofinansowanie do kolonii dla dzieci i gruszy. Takie dodatki zależą od zarobków czy każdy może się załapać?

Jakub Nowy wpis

Przecież piszą w tych ogłoszeniach, że wynagrodzenie jest atrakcyjne. A jakbym tu został Magazynierem Logistykiem, to miałbym też podłóg zapewnień zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 33 m-ce. Jeśli więc możesz, to podaj kwoty, ile jest teraz płacone, i wyjaśnij, czy od razu pierwsza umowa jest na 33 m-ce?

Z tego co czytam tutaj na forum, zarobki dla pracowników w firmie są troszkę wyższe niż najniższa krajowa. Znalazłem ogłoszenie dla mechanika utrzymania ruchu, napisano w ogłoszeniu o atrakcyjnych wynagrodzeniach. Dlatego zastanawiam się ile tak realnie można w tej firmie na tym stanowisku zarobić? Z jednej strony pisze, że wynagrodzenie atrakcyjne a z drugiej, że większe niż najniższa krajowa, dlatego mam zagwostkę.

Hanka

Rozumiem, że podanie zostało przyjęte i dotyczyło podwyżki. Jaka była reakcja na przyniesione podanie? Ponoć u was podwyżek nie było od kilku lat - choć to info z innej opinii i nie wiem ile w nim prawdy. Żadnych indywidualnych też nie było?

@Hanka

To prawda podwyżek nie było parę dobrych latek,oczywiście nie mówimy tu o rodzinie i przyjaciołach bo dla nich zawsze się znajdzie, ciekawe czy nam to zrekompensują,zobaczymy.

Hanka Nowy wpis

Co ty piszesz za głupoty, rodzina i przyjaciele nie dostają nic po kryjomu, jeżeli nie ma podwyżek to nie ma dla nikogo A jeżeli są to kazdy dostaje zgodnie ze swoimi kompetencjami .

Jan

Nie tutaj. Znowu kryzys. No chyba że przyjedzie Pan, właściciel i wtedy ludzie kurzy się nie boją mogą z nim porozmawiać. Ogolna zmowa zarządzających firmami odnosnie pensji która jest na strefie zamyka możliwośc otrzymania godnej wypłaty.

@Jan

A w poprzednich latach były podwyżki regularnie w firmie? Bo się zastanawiam czy ten kryzys, o którym mówisz, to taki chwilowy. Ile za godzinę teraz można dostać w firmie? I dlaczego niby ludzie mieliby bać się rozmawiać z szefostwem?

Jan

Podwyżek nie było już parę dobrych lat, A zarobki troszkę wyższe od najniższej krajowej. Ludzie nic się nie odzywają bo to nic nie daje, jest jedna zasada "nie podoba się to możesz się zwolnić ".

Ignacy
@Jan

W każdej jednej firmie na strefie masz podobne zarobki. Ja nie wiem ile chcielibyście zarabiać. Pójdziesz do sąsiadów dostaniesz tyle samo.. Tu chociaż masz spokój. Kierownicy w porządku. A pójdziesz gdzieś indziej i nie wiesz na co i na kogo trafisz. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@Ignacy

No wreszcie jakieś pozytywne informacje, przewidują podwyżki. Ciekawe tylko czy wezmą pod uwagę te wszystkie rzeczy, które wydarzyły się od ostatniej podwyżki i że było na co czekać tyle czasu. Miejmy też nadzieję, że tych częstych bywalców na l4 nie obdarują zbyt chojnie, najlepiej jakby nic nie dostali. Może wreszcie ktoś zwróci na nich uwagę,nie dość że chodzą po kilka razy w roku to jeszcze przedłużają sobie zwolnieniami urlopy wakacyjne. Liczymy na sprawiedliwość.

Jan

Nikt tu nie płacze, każdy chce po prostu sprawiedliwej zapłaty za swoją pracę,aty to na pewno nie masz co narzekać skoro tak odpowiadasz, pewnie należysz do grupy rodzinnej lub przyjacielskiej i będąc ciągle "ciężko chorym" i tak nie pozwolą Cię zwolnić.

@Jan

A jakie rzeczy się wydarzyły, opiszesz krótko? Może firma ma jakiś dodatek frekwencyjny, który by trochę zmotywował ludzi do rzadszego chodzenia na L4? Teraz te aktualne podwyżki to od jakiego miesiąca mają być?

KXY

Programista - Automatyka i Robotyka

Byłem właśnie na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko automatyka utrzymania ruchu w firmie i muszę przyznać, że mimo iż prawdopodobnie nie dostałem tej pracy (moje dotychczasowe doświadczenie dotyczyło innych obszarów produkcyjnych, procesów w których nie wykorzystuje się serwonapędów i dotychczasowo miałem styczność z robotami innych firm oraz trochę innej organizacji pracy) doświadczenie było niezwykle pozytywne. Zarówno kompetencje kierownika działu utrzymania ruchu, jak i pani z działu kadr były imponujące. Zadawane pytania były przemyślane i interesujące co świadczy o profesjonalizmie i głębokim zrozumieniu branży. Kultura prowadzenia rozmowy była na najwyższym poziomie, co w połączeniu z dobrą atmosfera sprawiło, że czułem się komfortowo i doceniony jako kandydat mimo początkowego stresu. Dziękuję za czas poświęcony na moją kandydaturę i życzę powodzenia w dalszym poszukiwaniu idealnego kandydata na stanowisko :).

Oczekiwania finansowe, kompetencje w dziale utrzymania ruchu (zrozumienie podstaw takich jak stosowane czujniki itp, pytania o dotychczasowe doświadczenie)oraz ogólne zrozumienie układów automatyki.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w VOIT Polska Sp.z o.o. w Nowej Soli? Chodzi o pracę jako Automatyk, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 15 stycznia.

Myślę nad aplikacją na posadę automatyk utrzymania ruchu, bo właśnie jest otwarta rekrutacja. Widziałem, że nie trzeba wysyłać cv, no to jak mam napisać o doświadczeniu? Bo jest tam dość długa lista wymagań np. związanych z doświadczeniem. To dopiero potem, jak rekruter kontaktuje się z kandydatem, jest sprawdzane, kto co umie i co wie?

Borys

Według informacji kierownictwa po spotkanonu z panem prezesem z pozytywnych informacji jest premia za listopad 5 %. Poza tym w przyszłym roku premie mają być zawieszone, ograniczenie albo likwidacja nadgodzin na przyszły rok i z powodu niejasne przyszłości zakładu brak podwyżek.

Cnc
@Borys

Czyli nic nowego, wszystko po staremu. Wszystkim pasuje, pracujemy dalej.

@Borys

Ale te podwyżki, to są jednorazowe za konkretny miesiąc, czy one już zostają na stałe? Czy to jest tak, że jak jest właśnie podwyżka, to aby firma nie była stratna, to likwidowane są nadgodziny? Jest tu albo jedno, albo drugie?

Z jakiej okazji te wpisy o balu? To ma coś wspólnego z nadchodzącymi świętami? Bo fajnie jakby ktoś napisał, czy prócz takich spotkań, są i bony, paczki, czy premie roczne / świąteczne?

Znaleźli tego mechanika, co go szukali 3 miesiące temu? bo teraz jak wchodzę w ogłoszenie pokazuje "wygasło" i się zastanawiałem, o co chodzi na początku. Ta wspomniana umowa 33 miesiące to od początku czy najpierw jakiś próbny okres? No i ciekawe, czy w końcu dają na stałe.

Fiku

A jak tam Paulinka dalej w firmie.

Fiku

Ona,zostaje przez to ktoś musi niestety odejść.

Kiki

Takie rzeczy maja miejsce zwlaszcza na tak zwanym kurniku dziewczyny stamtad maja na to czas nie to co na maszynach

Cc

Czy orientuje się ktoś czy są przyjęcia. Ja wcześniej zanosiłam cv na portiernie. Czy istnieje jakaś strona gdzie mogę automatycznie przesłać papiery

Oko

Drogie kierownictwo wasze zasady co do zakazu używanie telefonu podczas pracy mają się nijak do rzeczywistości, szczególnie dotyczy to męskiej strony najlepsze są nocki siedzą na tych telefonach korzystając z firmowego internetu przeglądają (usunięte przez administratora) tik toki, czaty randkowe i nie mówię tu o wolnych osobach ale te w stałych związkach też sobie używają, żyć nie umierać. Mężczyźni kochają te nocne zmiany. Najlepsze firma na świecie. Polecam.

True

W innych firmach nie masz głupich pomysłów? Nie ma tam osób które zarządzają? Idź do sąsiadów jak Ci źle. Bywało różnie ale teraz jest ok, dają premie co miesiąc. Stawki też nie mamy najgorsze. Dobrze tam gdzie nas nie ma.

Mammałyga

Skoro już o przewidywaniu mowa, to jakich warunków spodziewacie się teraz od kolejnego roku? zastanawiam się czy wtedy ewentualnie nie zawitać u was. Praca jako ustawiacz by mnie interesowała. Wcześniej widziałem ze o operatorze już pisali. Tutaj jakiś zarobków będę mógł się spodziewać niebawem?

Bob

Witam wszystkich mam pytanko odnosnie pracy jako operator maszyny odlewniczej.Może ktos napisac jakie stawki na tym stanowisku u Was są,jaki system pracy czy tylko trzy zmiany czy moze czterobrygadówka jakas?Z góry dziekuje za odp

@Bob

Na dzień dobry 32-34 zł. System pracy trzy zmianowy. Dużo obowiązków i biegania. Często musisz obsługiwać 2 maszyny. Dla ludzi młodych i ambitnych nie polecam.

Czarna
@Operator

A jak godzinowo wyglądają te zmiany? Czyli od której do której? I czy na zmianach nocnych są jakieś lepsze dodatki, lepsza kasa? I czy na nockach firma zapewnia wyżywienie lub jakieś ciepłe napoje?

Zakret
@Czarna

Na nocce masz zapewnione ciepłe posiłki i napoje tylko latem. Musisz tylko na poczatku zmianu trzymac to przy sobie to samo sie nagrzeje bo wtedy na hali masz 35 stopni. Do przerwy wszystko bedzie gotowe.

@Zakret

Odpowiedź w punkt. W tej firmie wszystko jest obcięte do minimum. Nawet woda jest z kranu. Były kiedyś dystrybutory z wodą butelkowa 20 L ale na tym też można przy oszczędzić. Ogólnie z roku na rok jest w tej firmie coraz słabiej.

Irek
@Operator

To znaczy, że w załodze przeważają ludzie z doświadczeniem, czy jest jednak miks starych i młodych? W końcu sami weterani (z całym szacunkiem) wiecznie firmy nie uciągną.

@Irek

Jest miks ludzi. Jak w każdej firmie.

Czarny
@Operator

Prawda to, że jest to praca (operatora) w pośpiechu i że zdarza się obsługiwać dwie maszyny na raz? I z czego taka, a nie inna organizacja pracy wynika, za mało rąk do pracy?

VOIT Polska Sp.z o.o. w Nowej Soli jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko Automatyk w Nowa Sól. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

Wiki

Cześć, może ktoś może się podzielić doświadczeniami z pracą inżyniera jakości - opiekuna klienta? Znalazłam taką ofertę i nawet bym chciała wysłać papiery, tylko brakuje mi trochę konkretów. Lista oczekiwań jest długa, na jakie wynagrodzenie mogę liczyć? Może ktoś ma porównanie do innych firm też, pozdrawiam.

Nagły przypadek
@Wiki

Pole (usunięte przez administratora), bez wsparcia, nadmiar obowiązków. Kasa przeciętna, ludzie wytrzymują zwykle max 1-2 lat.

Czy może mi ktoś napisać na jakie wynagrodze można na początki liczyc

Zostaw merytoryczną opinię o VOIT Polska Sp.z o.o. w Nowej Soli - Nowa Sól

• Jak się pracuje w VOIT Polska Sp.z o.o. w Nowej Soli?

Zobacz opinie na temat firmy VOIT Polska Sp.z o.o. w Nowej Soli tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VOIT Polska Sp.z o.o. w Nowej Soli?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 128, z czego 17 to opinie pozytywne, 84 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VOIT Polska Sp.z o.o. w Nowej Soli?

Kandydaci do pracy w VOIT Polska Sp.z o.o. w Nowej Soli napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VOIT Polska Sp.z o.o. w Nowej Soli