VOIT Polska Sp.z o.o. w Nowej Soli

Nowa Sól

Opinie o VOIT Polska Sp.z o.o. w Nowej Soli

pracownik 2015-07-02 15:35:06
praca jak praca hala zadymiona płace minimalne a wymagania Niemieckie polskie obozy pracy dla niemców aluminium zatruwa nasze srodowisko nie polecam pracownik jest robolem fachowcy odchodzą zostają ci kturzy muszą (nie mają innej możliwosci )
Nowosolanin 2016-02-04 20:21:31
Paskudny zakład pracy a wlasciwie obóz pracy. Normy tak wyśrubowane ze sie pohlastać można, pełno papierologi i obowiązkow a praw zadnych ani chwili oddechu i wkolo kierownicy chodza i maja pretensje ze mało, mało!!! Poprostu Harówka!! Tam co niektorzy nawet na przerwy nie chodza zjesc bo boja sie ze nie zrobia normy!! Przerwa oczywiscie 15 min- zenada - goracej herbaty ja nie zdaze wypic w takim czasie. Pracownicy brak słow - niemili, zadufani w sobie, niechetnie pomagaja, pelno wazeliny wokól. Kierownicy bezczelni, wredni niczym kapo w obozach. Zapalic mozna jesli znajdziesz czas na papierosa. Placa jak wszedzie - najnizsza krajowa. Ja tam dziekuje za takie warunki pracy i tak jak poprzednik napisal - niech pracuja Co co nie maja wyjscia.
Zostaw swoją opinię o VOIT Polska Sp.z o.o. w Nowej Soli - Nowa Sól
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VOIT Polska Sp.z o.o. w Nowej Soli