VOIT Polska Sp.z o.o. w Nowej Soli

Nowa Sól

Opinie o VOIT Polska Sp.z o.o. w Nowej Soli

pracownik 2015-07-02 15:35
praca jak praca hala zadymiona płace minimalne a wymagania Niemieckie polskie obozy pracy dla niemców aluminium zatruwa nasze srodowisko nie polecam pracownik jest robolem fachowcy odchodzą zostają ci kturzy muszą (nie mają innej możliwosci )
Nowosolanin 2016-02-04 20:21
Paskudny zakład pracy a wlasciwie obóz pracy. Normy tak wyśrubowane ze sie pohlastać można, pełno papierologi i obowiązkow a praw zadnych ani chwili oddechu i wkolo kierownicy chodza i maja pretensje ze mało, mało!!! Poprostu Harówka!! Tam co niektorzy nawet na przerwy nie chodza zjesc bo boja sie ze nie zrobia normy!! Przerwa oczywiscie 15 min- zenada - goracej herbaty ja nie zdaze wypic w takim czasie. Pracownicy brak słow - niemili, zadufani w sobie, niechetnie pomagaja, pelno wazeliny wokól. Kierownicy bezczelni, wredni niczym kapo w obozach. Zapalic mozna jesli znajdziesz czas na papierosa. Placa jak wszedzie - najnizsza krajowa. Ja tam dziekuje za takie warunki pracy i tak jak poprzednik napisal - niech pracuja Co co nie maja wyjscia.
Pracownik 2017-06-22 11:15
Nie polecam. Na cnc kierownik, który codziennie czepia się nawet o to ile płynu do podłóg wlewa się do wiadra, traktuje ludzi a przede wszystkim kobiety, bo jest ich tam sporo jak zwykłych blaznow gdzie sam jest po zawodowce. Przeklina, obraża. Robi na złość. Wystarczy, że ktoś raz mu popadnie chociażby z tym, że idzie zapalić w wolnej chwili i koniec ma przegrane do końca umowy a urlopie może zapomnieć. Wysmiewa się z pracowników, obraża ich. Pracownicy traktowani są jak smiecia. Wynagrodzenie? Śmiechu warte, ale tak słyszy się o podwyzkach już dwa lata. Ale ani widu ani slychu. Ludzie zwalniają się, bo mało tego, że kierownik od operatorów wymaga by pracowali jak ustawiacze to za normalna stawkę. Nie polecam nie polecam. Kilku pracowników leczylo się u psychologa, bo nie wyrabialo. Pozdrawiam.
pracownik 2017-07-16 22:12
Totalna bzdura jak komuś się nie chce pracować to w każdej firmie znajdzie jakiś problem. Pracuję w niej od jakiegoś czasu i mogę stwierdzić jedynie że przerwa jest za krótka bo trwa tylko 15 min. ale wyrównuje się tym że co godzinę mogę stanąć na hali w wyznaczonym miejscu i zapalić papierosa uważam to jaką dodatkową przerwę w innych firmach tego nie ma. Jeżeli chodzi o kierownika jeżeli ktoś pisze takie bzdury że jest po zawodówce to powiem szczerze żeby wszyscy po zawodówkach meli takie umiejętności i wiedzę w głowie co on to bym uwierzyła ma facet łeb na karku trzyma dyscyplinę żeby był ład skład i porządek. Pracowałam u prywaciarzy teraz pracuję tutaj i powiem wam że tu pracuje się dobrze i to co wypisujecie to są totalne głupoty powiem wam aż szkoda mi to czytać idźcie pracować do prywaciarzy to przeżycie na oczy co to znaczy praca. Ja tam jestem zadowolona.
pracownik 2017-07-20 09:27
Może sobie nie radziłaś w tej branży, może nie masz kwalifikacji, może ci się nie chciało ich na nowo zdobyć. My, którym się chce pracujemy i jesteśmy zadowolone.
kierowca 2017-07-20 09:32
Ale niemieckim Mercedesem chciałabyś pewnie jeździć?
kierowca 2017-07-20 09:33
Ale niemieckim Mercedesem chciałabyś pewnie jeździć?
Nick 2017-07-30 13:55
Decyzja o zwolnieniu się z tej firmy była jedną z najlepszych decyzji zawodowych jaka podjąłem. Podtrzymuje zdanie jak przedmówcy. Kolesiostwo, kolka wzajemnej adoracji, podwyżanie norm i dokladanie obowiazkow bez podwyżek zarobkowych. Kierownictwo stosuje techniki manipulacji przez zastraszanie.
Zostaw swoją opinię o VOIT Polska Sp.z o.o. w Nowej Soli - Nowa Sól
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VOIT Polska Sp.z o.o. w Nowej Soli