Opinie o EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski w Płock

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski w Płock

Hanna

Użytkownicy forum, przypominam o tym, że publikując komentarze zaakceptowaliście regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin. Zgodnie z nim treści mające na celu obrażenie innej osoby są zabronione na forum i mogą zostać usunięte. Przypominam również, że forum dotyczy opinii o pracodawcy i jest skierowane dla osób zainteresowanych pracą w firmie EURO-TECH SERVICE. Proszę o wypowiedzi merytoryczne na temat firmy jako pracodawcy.

Maro

Oszust bez wstydu i honoru ! Dno! Z dala od takich..

jacek

EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski - Płock to (usunięte przez administratora) rolnicy -którzy sieczko pracują na polu i zbierają pieniądze żeby zakupić sprzęt rolniczy a tu taki oszust obcuje dobry sprzęt a jest porażka co chodzi o serwis gwarancyjny to wszystkie części wstawia buble a opłaty pobiera z górnej pułki

jacek

wykorzystają ludzi do pracy w rożnych formach pracy i płacowych człowiek stara cię żeby praca dyla wykonywana jak najlepiej on zbiera kasę i nie wypłaca ludziom to jest oszust i nie polecam tej firmy oraz sprzedaje maszyny i obiecuje gwarancie i nic czekaj latka tatka

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Leszno
Filip

Chciałbym przypomnieć, że to forum pracownicze a klienci mają inną drogę do korespondencji!!!

Miły

Jakim prawem ten oszust jeszcze działa? Gdzie są odpowiednie urzędy?

Dostał kasę nie wydaje przedmiotu. Nie zapłacił do producenta. Sprzedał Kanaz do którego nie miał praw własności.

Jola

Oszustwa, wyłudzenia sprzedaje auta których nie jest właścicielem.

Pani

Zgadzam się. Wyłudza pieniądze od ludzi. Dno!

Małpa

Jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Jerry

Urząd Skarbowy ma pole do popisu!

kusy
@Jerry

zatrudnia ludzi i obiecuje umowę i po paru dniach wyrzuca ich i nie płaci ma czystą kace ani podatku i tu skarbówka powinna go do pać i urząd pracy

Irek

Czy tak dobrze się tu pracuje, że od dawna nikt nie pisał?

kusy
@Irek

kawał oszusta i wyzyskiwacz unikać go i jego firmy zamiast dobrych orgynarnych części to Chińcza podróba a liczą jak oryginał

On

Uwaga!!! Oszust i manipulant !!! Omijać!!!

Dawid

Czy jest faktycznie tak źle? Może jednak przesadzacie?

Kolejny OSZUKANY

Totalnie odradzam i ostrzegam przed tą firmą "krzak" . Niekompetentna kadra w szczególności serwisant,samozwańczy mechanik który jedzie na przegląd bez odpowiednich części zamiennych, liczy wyłącznie na podpis pod zleceniem i oby jak najszybciej odjechać !!!!!!!!!!!!!!!!!! PIERWSZY I OSTATNI RAZ !!!!!!!!!

on

UWAGA!! Nie płaci za towar, odbił sobie vat z faktur a zapłacić niema kto. zostałem z ręką w nocniku. Urząd skarbowy powinien się nim zająć. OSZUST!!

Wnek

Kawał hu... Ja resztę dziada. Oszust i manipulant czytajcie co podpisujecie.

Oszukany

Nadal nie została zwrócona niesłusznie naliczona opłata za pierwszy przegląd.

Te komentarze pozytywne to chyba sobie pan Jaroszewski wstawia sam bo to dziadostwo a nie firma ????

Jerzy

Firms totalna porażka i niedługo upadnie bo zalega z zapłatami za maszyny w fabryce . Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski - Płock

• Jak się pracuje w EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski?

Zobacz opinie na temat firmy EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski?

EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski
1.7/5 Na podstawie 19 ocen.

EURO-TECH SERVICE Janusz Jaroszewski