ECAD Zarębski & Wojtczak

Łódź

Opinie o ECAD Zarębski & Wojtczak

bylypracownik 2013-12-26 20:40:59
Nie polecam tego pracownika miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie. Wykorzystują pracownika, praca codziennie po godzinach ale trzeba się prosić żeby wypłacili za nadgodziny. złożyłem wypowiedzenie a za miesiąc listopad nie otrzymałem wynagrodzenia.(usunięte przez administratora)
kubus 2016-12-07 18:24:30
Nie polecam tej firmy pracowałem tam rok , jest dwóch właścicieli w pracy wykorzystują cię na maxa . Dodam że pracowałem tam w 2015 roku. Praca ponad godziny czasem nawet po 15 godzin ,po za tym dwie zmiany jak jest mniej roboty to od 6 do 14 ,oraz druga zmiana od 14 do 22 .Natomiast gdy jest dużo pracy to nawet czasem od 6 do 18 ,a druga zmiana od 18 do 6.Po za tym płaca to najmniejsza krajowa plus nadgodziny .Robota bardzo ciężka cały czas poganiają aby robić szybciej.Natomiast jeśli chodzi o bosów Zarębski jest wymagający, ale jak się pracuje to jest miły ,i da się z nim pogadać.Natomiast jeśli chodzi o Wojtczaka to ja za nim nie miałem większych problemów ,ale jest dużo osób ,które zwalniały się z jego powodu ponieważ jest on agresywny , i często obraża pracowników ,a na domiar tego jak płaci to zawsze odcina coś z wypłaty.
Zostaw swoją opinię o ECAD Zarębski & Wojtczak - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECAD Zarębski & Wojtczak