Opinie o Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. w Gdańsk

Fajna praca. Owszem, śmierdzi, ale da się przyzwyczaić.

on

a tak wlasciwie to jako pracownik techniczny nie jestes pracownikiem sortowni wiec ze smieciami bedziesz mial mala stycznosc. bardziej trzeba byc ogarnietym przy uzywaniu jakis narzedzi itp

Agata

A ja właśnie mam pytanie do tego ogłoszenia co wisi na stronie firmy dla pracownika sortowni; jaką można zarobić pensję miesięczną, bo nie podali? Czy za soboty jest ekstra stawka czy może potem dostaje się wolne? Swoją drogą sporo jest ogłoszeń, nie ma ludzi chętnych do pracy?

Nomad
@Joasia

NIe ma dodatków za pranie. Zdajesz brudne ciuchy do magazynu i Zakład wysyła je do pralni i ewentualnie do naprawy.

Witam, prosze o jedną rzecz. Elektroautomatyk utrzymania ruchu w soboty jakie ma godziny pracy? Sprawdzałem ogłoszenie, bo szukam pracy, i rzuciło mi się w oczy, że weekend ma być pracujący, przynajmniej ta wymieniona sobota.

On Nowy wpis

Jesli pracujaca sobota wypadnie to tylko 6-14 Innych zmian w weekend nie ma.

Elka Nowy wpis
@On

A nadgodziny są czy nigdy się później nie wychodzi jak o 14? Taka mam nadzieję, bo chciałabym jednak spędzić czas z rodziną chociaż w ten dzień. Niedzielę zawsze wolne?

On Nowy wpis
@Elka

Ogolnie wszystkie dni na czerwono w kalendarzu sa wolne Sobota tylko 6-14 Nadgodziny jak sie zdarza to potem je oddaja i mozna wyjsc wczesniej ale to raczej marginalne przypadki

Fajna praca. Owszem, śmierdzi, ale da się przyzwyczaić.

@Paweł

Czyli minus do przeżycia:) A zarobki jak oceniasz, bo jest oferta dla pracownika technicznego na sortowni i chyba będę składał cv. Podali zarobki, podobno płacą minimalną, ale dochodzi do tego premia motywacyjna. Jakbyś dał mi znać czy co miesiąc ta dodatkowa kasa może wpaść, i ile wynosi?

Ja jako pracownik sortowni mam cały czas więcej kilka stówek niż minimalna, więc jest w miarę spoko. Techniczny ma chyba więcej na godzinę, trzeba by było dopytać.

On

Premia motywacyjna co miesiac I przerobowa kwartalna a od maja ma.byc ponoć co miesiąc wynosi do 20%. Wiec zalszy od brygady w jakiej bedziesz. Wiec zarobki nie sa jakies male. Mozesz starac sie o dofinansowanie np do prawa jazdy jat C

on

Firma poszukuje kogoś na stanowisko starszego specjalisty ds. BHP. Wymagane jest tutaj wykształcenie wyższe kierunkowe. W takim razie, jakie konkretnie kierunki wchodzą w grę? Bo nie wiem czy jest sens, abym tutaj aplikował. Dodatkowo chciałbym się dowiedzieć, jaka umowa jest tutaj proponowana. Czy jest szansa na uop na czas nieokreślony, skoro można liczyć na stabilne zatrudnienie?

HSE

Na LinkedIn na to stanowisko jest opis że zagraniczne standarty Nebosh, HSE, EHS

Agata

@Agata

co do pensji to nie wiem ile mozna zarobic bo duza czesc pracownikow sortowni to kobiety UA pracujace przy tasmie za sobote jest dzien wolny w tyg. najczsciej to jest pt lub pon zeby byl ''dluzszy'' weekend no nie jest to praca u szczytu marzen. niektorym zapach moze przeszkadzac choc tragedii nie ma i ludzi moze nie byc wlasnie przez pryzmat zapachu i odpuszczaja. ale praca nie jest zla od pon do sob 8h tyle ze na 3zmiany ale swieta wolne itp. nie ma jakiejs tragedii

@on

Właśnie a na taśmie jakiego ubioru wymagają ? Czy firma zapewnia ? I w ogóle macie coś takiego jak ekwiwalent za pranie ? Bo wiem ze często coś takiego jest w umowie

on

tak firma zapewnia ubranie robocze, kask, koszulki, polary, flanele, czapke, kurke,buty,spodnie i co tam jeszcze sie znajdzie w magazynie. nie ma kasy za pranie bo jesli chcesz prac ciuchy to firma kompet oddaje do zewnetrznej firmy a w szafce masz drugi. jest szatnia brudna i czysta wiec ubrania sie nie mieszaja, sa tez prysznice

@on

Podłącze sie, czyli dobrze rozumiem że generalnie odzieży roboczej nie brakuje, nie ma ciśnienia żeby kazdy miał jak najmniej kompletów itd?? Wiem z doświadczenia że to dość powszechne a mi osobiście urąga jak mam cały tydzień przepracować fizycznie w dwóch parach spodni .

on

no nie. kazdy dostaje 3-4 komplety zeby byly na wymiane. jak sie zniszcza to sie oddaje i bierze drugie. czasem sie zdarza ze brak rozmiaru wtedy jest zamawiany pod konkretna osobe.

Joasia
@on

A jakieś dodatki za pranie płacą? Ciekawe, czy z tego wychodzi jakiś porządny dodatek teraz, bo pamiętam, że jak pracowałam w takiej jednej firmie i płacili, to trochę tam zawsze wpadło przy okazji. Jeszcze jakieś są, szkodliwe albo coś?

Nomad
@Joasia

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. ochrony środowiska? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
XYZ

Warto się tu przyjąć za konserwatora? Umowa o pracę jest, tak? A za jakie pieniądze? Szkoda, że nie podali widełek, ale może ktoś się orientuje ile wynoszą? Mam doświadczenie przy pracy z odpadami komunalnymi, myślicie, że z nim uda się coś więcej wynegocjować? Pisza o atrakcyjnym systemie premiowym np. premii regulaminowej, motywacyjnej.. jakie są zasady ich przyznawania? ile tej dodatkowej kasy może wpaść? Zaciekawiła mnie też możliwość zrobienia uprawnień, a jakich? Pozdro:)

@XYZ

Najlepiej zabrac cv i swoje uprawnienia i od razu jechac do firmy do kadr i po prostu zapytac. Nie mam pojecia jakie pieniądze oferują bo kazdy moze miec inną stawkę. Jak nie chorujesz nie masz L4 to masz premie 10% co miesoac do pensji i co 3 miesiące premia w widelkach od 0-20% uzalezniona od powiedzmy wlasnie twojej konserwacji ciezko to opisać ale jak naprawiasz itp i wszystko dziala to premie masz jakas uśrednioną. Zmiany po 8h dni na czerwono wolne od pracy

Sonia
@On

Co ile dni się ma wolne? Co ile wchodzi inna zmiana? I w jakich godzinach one są? Klasycznie 6-14, 14-22, a także 22-6? Poinformujcie, bo myślę nad aplikacją.

@Sonia

no praca jest ogolnie od pon do pt czasem wypadnie sobota. wtedy zazwyczaj jest wolny piatek lub poniedzialek. tak 6-14 14-22 22-6 jest grafik miesieczny i to jest rano-noc-popoludnie

Nadia
@on

A jeśli zdarzy się, że wypadnie sobota pracująca, to można spodziewać się wyższej stawki za ten dzień? Czy zarabia się tyle samo, co na tygodniu? ;) daj znać.

@Nadia

Jak jest sobota, do masz na grafiku WS, czyli wolny dzień za sobote. Soboty są tylko na rano ;)

@Paweł

zgadza sie, tak wlasnie jest najczesciej dzien wolny to albo pt lub pon

Jakie zarobki są w 2022 roku w tej firmie jako pracownik fizyczny

Zarobki 2024 roku to 4 242 PLN

@Ania

Zalezy na jakim staniwisku... Sa rozne stanowiska i rozne stawki godzinowe...

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o.?

Diana

Ile zarabia pracownik techniczny? Zależy mi na pakiecie medycznym, a to na linii pracownikom rzadko kiedy przysługuje, a tutaj tak. Tylko że też nie mogę poniżej trzech tysia na rękę zarabiać, bo rodzina, wiecie..Jak tu jest, są może premie?

@Diana

Kasa jest indywidualnie uzgadniana Sa premie za wyniki Od listopada posilki regeneracyjne 3 zmiany W sobote tylko na rano

@On

Siemka. : ) dowiem się czegoś więcej o tych wynikach oraz premiach, które będą docelowo za nie oferowane? Na razie przyglądam się tylko zakładowi, musze mieć jasność w zarobkach. te posiłki jak oceniacie? co zawierają? Jakie są porcje?

on

no sa 3 brygady i kazda pracuje na swoj wynik. co miesiac masz 10% do pensji premii a co 3 miesiac masz od 0-20% premii w zaleznosci od przerobu. im wiecej sie robi tym wiekszy %. no dla mnie posilki (usunięte przez administratora)nie urywaja ja nie jem bo wole domowe jedzenie i mam kiepski zoladek. ale jedno jedza wszystko drudzy bardziej sa wybredni. porcje sa takie ze ma byc kalorycznosc wedlug przepisow i tyle. wszystko zalezy od tego jakie masz stanowisko bo nie na kazdym przysluguje posilek.

@on

Komu przysługuje posiłek? Tylko fizycznym? Te premie co 3 miesiące mogą wynieść zero? Zdarza się że jest taki niski przerób że nic nie dadzą?

Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Specjalista PR. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Kontrahent

Sporadycznie miałem nieprzyjemność działać na ternie ZUG. Najgorzej jest w kompostowni, obrzydliwe miejsce (to właśnie z kompostowni czuć ten smród w południowej części Gdańska, gdy wywalają kompost z hali na zewnątrz!!!). Cały zakład jest obrzydliwy. Jeśli pracujesz w firmie zewnętrznej, świadczącej usługi dla ZUG, kierownictwo na serio dokłada wszelkich starań, by Ci tą pracę ułatwić, złego słowa nie można powiedzieć. Pracownicy również, mili i bardzo pomocni. Ale żeby pracować tam na etacie? Nieeeeeee!!!

Jo

Jakie są warunki pracy na stanowisku kierowca kat C? Jakie zarobki i godziny pracy?

Bartosz
@Jo

Też widziałem na ich stronie to ogłoszenie na kierowcę. Faktycznie nic nie napisali o zarobkach ale wymienili sporo benefitów a tu już dla mnie na duży plus. No i dają normalną umowę o pracę. Ty będziesz aplikował? Napisz jakby co, czego się dowiedziałeś.

Czy firma Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Zakład Utylizacyjny nie różnicuje wynagrodzeń ze względu na płeć

Halina
@Anna

to naprawde dobrze wiedziec ze tak jest, rozumiem ze roznica w wynagrodzeniach moze byc jedynie ze wzgledu na posiadane doswiadczenie i staz pracy ? mowa oczywiscie o pracy na tym samym stanowisku ?

Karol

Zauważyłem, że pracuje się tutaj na 3 zmianach, tylko nie wiem w jakich godzinach są te zmiany. Ktoś wie?

Ms

Mieszkamy w promieniu 5 km od zakładu utylizacji i odór jest z dnia na dzień coraz gorszy uciążliwy śmierdzący zagrażający zdrowiu mieszkańców. Jutro zgłaszam problem do UM Gdańsk

Lol
@Ms

Wyprowadź się

Na stronie Praca.gov.pl zamieszczono 24 czerwca kilka aktualnych ofert pracy do firmy Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Osoba Sprzątająca. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

pl

do tej pory nie ma sprzątaczek,masz odpowiedż

Ile jest zmian w Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o.?

Ziutek

3!! I soboty

Gerard

Praca w biurze ZUT mało rozwijająca. Bardzo niejasne reguły wynagradzania. Poddańczo - służewczy stosunek pracowników do zarządu. Brakuje tylko czyszczenia butów. Ogólne zacofanie i brak perspektyw.

admin

Jak wygląda praca w firmie ZAKŁAD UTYLIZACYJNY SP. Z O.O. w danym dziale? Pracowałeś i wiesz? Czekamy na Twoją opinię!

Lol
@admin

Tragicznie

Druh
@admin

Mógłby Ktoś napisać jak wyglądają warunki pracy w zakładzie. Praca przy taśmie.. Z góry bardzo dziękuję za opinie.

TOMI

Witam pracowałem praca na 3 zmiany śmierdzi kasa 1500 1600 zł nie opłaca się ludzie siedzą tam bo social jest nie jest warta ta praca poniżenie ludzi same lizo dupce w koło Kijowa atmosfera od wyższego szczebla do naj niższego.

Oliw
@TOMI

Zgadzam się z tym. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o.?

Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Jabłoniowa 55
    80-180 Gdańsk
  • NIP: 5830002019 REGON: 190042880 KRS: 0000052057

Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o.