Opinie o Eco Point Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Eco Point Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Eco Point Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eco Point Sp. z o.o. w Gdańsk

Pilot Nowy wpis

W EcoPoint w pracy jest tak że nowo zatrudnionych traktuje się w sposób olewajacy jesteś jako swierzak traktowany gorzej.Nikt z pracowników pracujących dłużej nie pokłada żadnych nadziei na to że nowo zatrudniony przyjdzie następnego dnia do pracy z tąd takie sytuacje mają miejsce. I nie ma co się dziwić że nie wytrzymują długo ,bo na początku dostajesz najgorsze pracę ,w ramach testu czy się nadasz i czy warto cię uczyc.... Jeżeli nowo zatrudniony wytrzyma miesiąc i po zobaczeniu wynagrodzenia nie adekfatnego wręcz śmiesznie niskiego za tak brudną ,śmierdząca, toksyczną , ciężką pracę często przy zbiornikach z fekaliami które ładujesz ręcznie do woreczka .Poprostu rezygnuje 70% nowo zatrudnionych z powodu zbyt niskich zarobków za tego typu pracę. Pracowałem tam kilka lat nigdy nie usłyszałem słowa ,,Dziękuję dobra robota,,, zero Czy się starasz czy nie nikt tego nie doceni i tak będziesz mieć tyle co reszta czyli 17zl , za przekroczenie 180 h w mies, 19zl, Jeżeli chodzisz cały miesiąc do pracy swieta, niedzielę i masz powyżej 180h dostajesz 21zl Jeżeli myjesz karcherem 10zl doliczane do roboczogodziny. Tak więc zarobki nie adekwatne do takiej ciężkiej ,brudnej,śmierdzącej oraz toksycznej roboty

Lucas90

Szukajac pracy(na poczatku marca), dzwonilem po paru firmach, od eco point i (nazwijmy to firma x) zostalem zaproszony na rozmowe. Przychodzac do eco point ,rozmawiajac na temat warunkow zaraz na wstepie przedstawilem maja sytuacje, a mianowicie poinformowalem ze mam jeszcze jedna propozycje pracy, i ze po rozmowie z firma x konkretnie okresle czy przystaje na warunkach czy tez nie, przectawiciel firmy wyrazil zgode. 1-2dni pozniej zadzwonilem i po wstepnych ustaleniach odmowilem(zaznacze tylko ze wybralem firme x bo byla blizsza mojej branzy co oczywiscie wiedzial rozmowca), jednakze pytajac wprost czy jak firmie x nie zostanie mi zapewnione to co obiecali, to propozycja bedzie dalej oktualna? Otrzymalem odp pozytywna. Po 3 m-cach(jeszcze nie rezygnujac z firmy x)zadzwonilem do eco point, po chwili rozmowy telefonicznej zostalem zapewniony ze firma potrzebuje pracownikow,wiec umowilem sie na spotkanie. Byl poniedzialek , pojechalem do eco point na rozmowe,krotka wymiana zdan, kandydatura zaakceptowana, wstepnie mialem zadzwonic w srode rano, by pozniej przyjechac na konkretna godz. Tego samego dnia,bedac pewien przyjecia do eco point zrezygnowalem z pracy w firmie x. Przyszla sroda jest poranek, dzwonie do eco point a telefonu nikt nie odbiera, dzwoniac jeszcze kilka razy otrzymalem ten sam rezultat, a tym samym zostalem bez pracy, w czasie gdzie rynek pracy jeszcze nie ruszyl na dobre przez Covid-19. Napisalem jak bylo,samemu prosze ocenic czy warto wspolpracowac z eco point czy nie. Pozdr

Zostaw merytoryczną opinię o Eco Point Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Eco Point Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eco Point Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Eco Point Sp. z o.o.
  • Na Ostrowiu 1